Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

labas mergaites prisijungiu prie jusu nepastoju 2 metus per ta laika daryta3 stimuliacijos nesekmingos, daryta laparskopija viskas tvarkoj nieko nerado,nesenei padare man kordiograma ir buvo kazkas negerai daktare nurode pasidaryt tyrimus skydliaukes ir ka jus manot net nustebau isgirdus kad pas mane problemos su su ja. niekada net nebuciau pagalvojus kad butent tokia pas mane problema.balandzio 1 eisiu pas endokrinologa placiau suzinosiu savo diagnoze ir koki gydyma skirs .
o apie privatininkus as turiu savo nuomone lankiausi pas klima puse metu net nezinau kiek pinigu isleidau o jis net paprasciausios skydliaukes net nepatare issitirt jie is zmoniu bedu sau i kisenes krauna pinigus net vardo neklausia.geda ir graudu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga04 @ 2008 09 17, 12:55)
Sveikos merginos. Tokia tema jau buvo, bet ji uzdaryta jau, bet manau kad daugumai tai rupi, tad pasidalinkime patirtimi vel  smile.gif
Papildyta:
Mano problema tokia kad echoskopijos metu rado mazga skydliaukeje 2.5 x 1.8 cm, nemazas jau, issigandau labai, kai gyde pradejo kalbeti kad reikia daryti biopsija ziureti ar jis piktas tas mazgas ar ne. Dariausi hormonu tyrima, viskas normos ribose. Dar prie to pries 2 men isoperuotos cistos nuo kiausidziu laparoskopijos budu. IV stad endo.
Taigi kita savaite zygiuoju skydliauke toliau tirti.
Gal kam buvo panasiai su skydliauke?


jooo, pazistamos problemos...netgi labai,
man darytos dvi kiausides operacijos, operuotos cistos ir as taipogi turiu nuo vaikystes problemu su skydliauke. pas mane didziulis guzys, taip pat daug smulkiu mazgeliu, kaip gydytoja sake mano skydliauke labai "marga", dabar geriu vaistus-tiroxin ir labai tikiuosi, jog viskas susitvarkys
1,5 m bandau pastoti, neiseina cray.gif
o ir menesines visai dingo.
kazkaip supratau, jog mano visi negalavimai, bloga savijauta yra tik del strumos....
o tau linkiu stiprybes, nes cia tik pradzia su tais vizitais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytės 4u.gif . Kaip gerai, kad šita temukė vis dar yra. Mano nepastojimo stažas jau 1.5 metų sad.gif jau buvau pasirengus laparoskopijai, bet endrikonologas patarė palaukti su operacija, nes jis mano kad skydliaukė kalta. Padidino vaistukų dozę ir kantriai zygiuoju toliau, nu bet taip sunku, kad negaliu. Todėl laukiu visi panelių, kurios pasidalintų patirtim šia tema. Kaip ten kas dėl ko ir kodėl rolleyes.gif va mano daktaras pasakė, kad reikia kažkokį FT3 hormoną sureguliuoti, keista, pas mane visi hormonai normos ribose, bet kad pastoti tipo tas netinkamas, nu taip ir nesupratau...Ai tiesa aš skyliaukę gydausi jau 1 metai ir jau jaučiu pirmus pokyčius gydymo, gryžta mano normalus svoris (priaugau 1.5 kg thumbup.gif ) ir ne taip greit pavargstu ir šiaip gal spaudimas biski susireguliavo....bet kur mano angeliukas bastosi, tai nežinia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta.: 22 birželio 2009 - 14:07
QUOTE(ruta. @ 2009 06 22, 13:00)
Sveikos, mergytės  4u.gif . Kaip gerai, kad šita temukė vis dar yra. Mano nepastojimo stažas jau 1.5 metų sad.gif jau buvau pasirengus laparoskopijai, bet endrikonologas patarė palaukti su operacija, nes jis mano kad skydliaukė kalta. Padidino vaistukų dozę ir kantriai zygiuoju toliau, nu bet taip sunku, kad negaliu. Todėl laukiu visi panelių, kurios pasidalintų patirtim šia tema. Kaip ten kas dėl ko ir kodėl  rolleyes.gif  va mano daktaras pasakė, kad reikia kažkokį T3H hormoną sureguliuoti, keista, pas mane visi hormonai normos ribose, bet kad pastoti tipo tas netinkamas, nu taip ir nesupratau...Ai tiesa aš skyliaukę gydausi jau 1 metai ir jau  jaučiu pirmus pokyčius gydymo, gryžta mano normalus svoris (priaugau 1.5 kg  thumbup.gif ) ir ne taip greit pavargstu ir šiaip gal spaudimas biski susireguliavo....bet kur mano angeliukas bastosi, tai nežinia  unsure.gif



Sveika,o pas ka tu lankaisi?
As anksciau pas Kazanaviciu eidavau,tikriausiai daug kam zinomas jo gydymo metodas Thybonu.Va tas Thybonas ir yra T3 hormonas.Geriau as ji pusantru metu,buvo keturi pastojimai,taciau nesekmingi.Dabar metai be thybono ir be jokio pastojimo net ir stimuliuojant.Nuomones labai priestaringos del tokio gydymo,bet toks jausmas,ar neteks man grizti nuo ten kur pradejau-thybon.
Jei sakau,kad svoris normalizuojasi ir priaugai svorio,tai taip suprantu tavo skydliauke labai i hiperaktyvia panasi?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 06 22, 14:10)
Sveika,o pas ka tu lankaisi?
As anksciau pas Kazanaviciu eidavau,tikriausiai daug kam zinomas jo gydymo metodas Thybonu.Va tas Thybonas ir yra T3 hormonas.Geriau as ji pusantru metu,buvo keturi pastojimai,taciau nesekmingi.Dabar metai be thybono ir be jokio pastojimo net ir stimuliuojant.Nuomones labai priestaringos del tokio gydymo,bet toks jausmas,ar neteks man grizti nuo ten kur pradejau-thybon.
Jei sakau,kad svoris normalizuojasi ir priaugai svorio,tai taip suprantu tavo skydliauke labai i hiperaktyvia panasi?

Aš Vilniuje pas Šidlauska privačiai vaikštau. Vaja nepamenu tikslai vaistų pavadinimo, namie pažiūrėsiu, bet lygtais tiroksinas g.gif aha pas mane linkusi į hiper buvo, iki normalaus svorio man dar trūksta poros kg, o jie taip sunkiai auga. Matai, kaip pas tave. Žinok aš pavasari apturėjau dvi labai afektyvias stimuliacijas bet be rezultato blink.gif ir supanikavus buvau, paskyrė ginė lapar, o endrikonoligas liepė neskubėti ir pakentėt, žodžiu su skydliauke viskas greitai nesidaro...
Tai va kad aš nežinau ar pas mane per didelis to T3 ar jo trūksta, nes kai žiūrėjau ribas, tai jis į jas pateko, o va daktaras kažką daugiau mato, kažkokias ten proporcijas...nu žodžiu. O kaip tau su tais pastojimais? kas nutikdavo, kad nesėkmingi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta.: 22 birželio 2009 - 14:22
QUOTE(ruta. @ 2009 06 22, 13:19)
Aš Vilniuje pas Šidlauska privačiai vaikštau. Vaja nepamenu tikslai vaistų pavadinimo, namie pažiūrėsiu, bet lygtais tiroksinas  g.gif  aha pas mane linkusi į hiper buvo, iki normalaus svorio man dar trūksta poros kg, o jie taip sunkiai auga. Matai, kaip pas tave. Žinok aš pavasari apturėjau dvi labai afektyvias stimuliacijas bet be rezultato  blink.gif  ir supanikavus buvau, paskyrė ginė lapar, o endrikonoligas liepė neskubėti ir pakentėt, žodžiu su skydliauke viskas greitai nesidaro...
Tai va kad aš nežinau ar pas mane per didelis to T3 ar jo trūksta, nes kai žiūrėjau ribas, tai jis į jas pateko, o va daktaras kažką daugiau mato, kažkokias ten proporcijas...nu žodžiu. O kaip tau su tais pastojimais? kas nutikdavo, kad nesėkmingi ?


hmm,keistai kazkaip..Kiek pamenu tiroksina su hipoaktyvia skydliauke skirai,ne hiper.Na taip endokrinologas tikriausiai teisus,kol su skydliauke negerai tai visa kita gali ir nepadeti.Ir tos normos,labai jau salyginis dalykas.Gali buti keli hormonau ties apatine ar virsutine riba ,ir gydymas ir rezultatai bus jau kitokie.
O man yra policistiniu kiausidziu sindromas,tai ta ir gydau dabar su UK mediku pagalba,deja,kol kas be rezultatu,kitokiu gydymu jie nepripazista.O LT lankiaus pas Kazananaviciu,jis totaliai priesingai gydo,butent su T3.Visi nestumai labai anksti nutruke,apie 5-6 savaite,konkrecios priezasties kol kas neranda.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 06 22, 14:37)
hmm,keistai kazkaip..Kiek pamenu tiroksina su hipoaktyvia skydliauke skirai,ne hiper.Na taip endokrinologas tikriausiai teisus,kol su skydliauke negerai tai visa kita gali ir nepadeti.Ir tos normos,labai jau salyginis dalykas.Gali buti keli hormonau ties apatine ar virsutine riba ,ir gydymas ir rezultatai bus jau kitokie.
O man yra policistiniu kiausidziu sindromas,tai ta ir gydau dabar su UK mediku pagalba,deja,kol kas be rezultatu,kitokiu gydymu jie nepripazista.O LT lankiaus pas Kazananaviciu,jis totaliai priesingai gydo,butent su T3.Visi nestumai labai anksti nutruke,apie 5-6 savaite,konkrecios priezasties kol kas neranda.

Aha aš geriu L-Thyroxin. Nu ir kaip visada, kiek gydytojų, tiek gydymo būdų. Pas mane tikrai hiper, nes iki gydymo svoris buvo ekstrmaliai mažas ir dar krito, spaudimas šokinėjo nu ir dar daug kitų nesamonių. Su tiroksinu labai povaliukais, bet padėtis taisosi ir labai tikiuosi, kad tai turės teigiama poveiki vaisingumui. Bet man vistiek keista, kaip per net dvi labai ;labai efektyvias stimuliacijas nepastojau, ginė iškart pasakė, kad reik tirti kiaušintakius. Aš vistiek tą mintį turiu ir kartėmis pagalvoju apie GN.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 06 22, 13:37)
hmm,keistai kazkaip..Kiek pamenu tiroksina su hipoaktyvia skydliauke skirai,ne hiper.Na taip endokrinologas tikriausiai teisus,kol su skydliauke negerai tai visa kita gali ir nepadeti.Ir tos normos,labai jau salyginis dalykas.Gali buti keli hormonau ties apatine ar virsutine riba ,ir gydymas ir rezultatai bus jau kitokie.
O man yra policistiniu kiausidziu sindromas,tai ta ir gydau dabar su UK mediku pagalba,deja,kol kas be rezultatu,kitokiu gydymu jie nepripazista.O LT lankiaus pas Kazananaviciu,jis totaliai priesingai gydo,butent su T3.Visi nestumai labai anksti nutruke,apie 5-6 savaite,konkrecios priezasties kol kas neranda.


o jus skydliaukes antikunius kada tyretes? nes jei turite problemu su skydlaiuke, tai grieciausiai ir antikuniai gali buti padideje, ir aukastas ju kiekis trukdo vystytis nesumui, embrionas bando kabintis, bet jis buna ''sunaikinamas''. As labai daug domejausi apie skydliauke, ir negalejau patiketi kokia didele itaka ji turi pastojimui ir vaisiaus isnesiojimui.
Atsakyti
QUOTE(Eglena @ 2009 06 22, 17:47)
o jus skydliaukes antikunius kada tyretes? nes jei turite problemu su skydlaiuke, tai grieciausiai ir antikuniai gali buti padideje, ir aukastas ju kiekis trukdo vystytis nesumui, embrionas bando kabintis, bet jis buna ''sunaikinamas''. As labai daug domejausi apie skydliauke, ir negalejau patiketi kokia didele itaka ji turi pastojimui ir vaisiaus isnesiojimui.

Taip, lygtai ATPO vadinasi tyrimas tie antikūniai, pas mane viskas ok su jais...
Atsakyti
QUOTE(Eglena @ 2009 06 22, 16:47)
o jus skydliaukes antikunius kada tyretes? nes jei turite problemu su skydlaiuke, tai grieciausiai ir antikuniai gali buti padideje, ir aukastas ju kiekis trukdo vystytis nesumui, embrionas bando kabintis, bet jis buna ''sunaikinamas''. As labai daug domejausi apie skydliauke, ir negalejau patiketi kokia didele itaka ji turi pastojimui ir vaisiaus isnesiojimui.



Tyriausi,skydliaukes antikunai normoje.Plius kitokiu tyrimu kruvos pridarytos,viskas normos ribose.
Kiek domejausi del embriono sunaikinimo kartais buna kaltos naturalios lasteles zudikes,jos imuninei sistemai priklauso,bet sita versija irgi bando atmest,kadangi jokiu antikuniu pas mane nera,tai mano ,kad ir situ nebus.
Bet kas liecia skydliauke ir nestuma,tai taip,skydliauke daugeli dalyku gali pakoreguot i viena ar kita puse.Atrodo toks mazas organas ,o gali tiek daug.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 06 22, 17:04)
Tyriausi,skydliaukes antikunai normoje.Plius kitokiu tyrimu kruvos pridarytos,viskas normos ribose.
Kiek domejausi del embriono sunaikinimo kartais buna kaltos naturalios lasteles zudikes,jos imuninei sistemai priklauso,bet sita versija irgi bando atmest,kadangi jokiu antikuniu pas mane nera,tai mano ,kad ir situ nebus.
Bet kas liecia skydliauke ir nestuma,tai taip,skydliauke daugeli dalyku gali pakoreguot i viena ar kita puse.Atrodo toks mazas organas ,o gali tiek daug.



as irgi skaiciau apie lasteles zudikes, bet ju nhs netiria (kaip ir nedaro daugeli kitu tyrimu del nevaisingumo), tik privaciai, nes siuncia i Usa tyrimams. Kai pagalvoji, tai turi buti tikrai priezastis del nesivystanciu nestumu, tik reikia ja rasti g.gif . Is vis cia UK nhs toks durniu laivas, kad baisu, nieko iki galo nepadaro, eiles kilometrines, bet nesistebiu del ko doh.gif. Man IVf privacioje klinikoje irgi na ura dare su dvieju metu senumo harmonu tyrimais doh.gif. Pasirodo skydlaiuke buvo jau tada ant ribos, o dabar po vaistu dozes ir nestumo pasidare hyper. Tai bandau gydytis naturaliai, savais metodais, nesinori tu sintetiniu harmonu gerti, jau uztektinai ju gavau schmoll.gif , tai tsh pavyko pakelti nuo 0.06 iki 0.3, p t4 nuo 30 numusti iki 25.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglena: 22 birželio 2009 - 18:37
Aš tik vieno nesuprantu, kaip taip gali būti, kad buvo dvi stimuliacijos efektyvios ir sprogtukus leidaus ir tikrai ovuliacijos buvo...nu ir nepastojau, tai ką jau čia ta skydliaukė padarė...Ir kokią įtaką turi tas T3 hormonas pastojimui. Reiks kitam kartui klausimus ant lapuko užsirašyt ir paklaust daktaro g.gif
Atsakyti