Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

mano SHBG yra 48,49 tai kaip suprasti kuo jis aukštesnis tuo didesni šansai pastoti g.gif
Atsakyti
T.P.Keberiokst as auksciu tau irgi rasiau.. o thybonas didina ar mazina plaukuotuma ir svori?/ niekaip negaliu suprasti..
Atsakyti
man tai apie svorio mažinimą ar didinimą gyd skirdamas thybona nieko neminėjo

Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 01 26, 10:47)
T.P.Keberiokst as auksciu tau irgi rasiau.. o thybonas didina ar mazina plaukuotuma ir svori?/ niekaip negaliu suprasti..


Sako ,kad mazina,bet supratau,kad buna visaip.Tiesiog mazeja T,mazeja ir gelbejimo ratas ant liemens.Del auksto T daznai buna vyriskas storejimas,tai yra apie liemeni.Nebepamenu kaip,bet berods padideja estrogenu,moterisku hormonu,taigi ir formos moteriskeja-dideja krutine pvz.Nezinau kiek cia tiesos,mano (.)(.) ir taip DD,tai gal daugiau ir nereikia to didejimo.
Is esmes turetu mazinti plaukuotuma ir svori,jei abu sitie atsiranda del aukstu androgenu.

Jurgituz,o kokios normos?Jei Via Medicoj dareisi,tai idealu(pasak Kazanaviciaus)apie 80.Mano panasus skaiciai i tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
nu subalamutijot mane dabar su tuo SHBG g.gif pas mane SHBG – 106,7 nmol/l (norm 26-110) - tai cia kaip dabar iseina? aisku, cia 2005metu rezultatai, reiktu pakartoti rolleyes.gif
Atsakyti
T.P.Keberiokst aciu 4u.gif , vat as negaliu apsispresti ar reikia man tvarkyti savo endokrinine puse (plaukuotuma, antsvori) su Kazanav. pagalba.. nezinau, pasimetus.. o kaip thybonas itakoja menesines? ar sureguliuoja, ar kaip tik ne?o tu vazinejai pas Kazanaviciu is UK?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 01 26, 13:33)
Labas,thybonas paciios stimuliacijos nestimuliuoja.Jis kelia shbg,kuris surisa testosterona,kurio perteklius trukdo ovuliacijai.
Man pvz tik su thybonu pavyksta pastot,be jo,net su stimuliuojanciais,niekaip.


taip iseina, kad Kaz. thybona skiria bile kam, nes mano testoteronas ir taip mazesnis uz normas, svoris irgi mazesnis uz normas, bet jis vistiek buvo israses sito thybono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 01 26, 12:09)
nu subalamutijot mane dabar su tuo SHBG  g.gif pas mane SHBG – 106,7 nmol/l (norm 26-110) - tai cia kaip dabar iseina? aisku, cia 2005metu rezultatai, reiktu pakartoti  rolleyes.gif

Aš kaip suprantu kuo jis didesnis tuo geriau, aišku neviršijant normos.
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 01 26, 11:10)
T.P.Keberiokst  aciu 4u.gif , vat as negaliu apsispresti ar reikia man tvarkyti savo endokrinine puse (plaukuotuma, antsvori) su Kazanav. pagalba.. nezinau, pasimetus.. o kaip thybonas itakoja menesines? ar sureguliuoja, ar kaip tik ne?o tu vazinejai pas Kazanaviciu is UK?


Nezinau,nuspresti uz tave as negaliu,bet as apie ji kol kas tik gerai atsiliepiu.
Bandyk gal.
Del menesiniu nepatarsiu,pas mane jos reguliarios tokios ir liko.Logiskai galvojant,jei mazeja T ,kad trukdo ovuliacijai,tai jei O tampa reguliarios tai ir mm turetu buti reguliarios,ar ne taip? g.gif
Aha,is UK vazineju,o ka daryt?

Katiniene gerai,thybonas kelia SHBG-lytinius hormonus risanti globulina.Lytiniai hormonai ne tik T,bet ir E gali buti.Tiek vieno tiek kito perteklius nera gerai.Kokie pas tave kitu lytiniu hormonu tyrimai?
Kiek thybonas su e ar kitais lytiniais hormonais reikalu turi as nezinau,nesidomejau,nes pas mane tik t ir dheas aukstas buvo.

Atsakyti
T.P.Keberiokst, siaip realial del ko vyksta ar nvyksta nereguliari ovuliacija tai gali buti kaltas ir prolaktinas, tai realiai turetu buti taip: geri bromcriptina- reguliarus ciklas, bet man pvaz tai nepadejo.. o del testosterono ant virsutines ribos tai Klimas net nieko nesake, sake " o kam ji tirtis?".. bet as gi jauciu ta testosterona smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 01 26, 12:10)
, vat as negaliu apsispresti ar reikia man tvarkyti savo endokrinine puse (plaukuotuma, antsvori) su Kazanav. pagalba.. nezinau, pasimetus.. o kaip thybonas itakoja menesines? ar sureguliuoja, ar kaip tik ne?o tu vazinejai pas Kazanaviciu is UK?
Paperdoll, jei endokrinologinėj pusėj kažkas negerai, tai manau tikrai reikėtų tvarkyti.. tik manyčiau kyla klausimas ar eiti pas Kazanavičių, ar visgi pas kitą endokrinologą. Čia jau tavo sprendimas. 4u.gif
Antsvorį reikia tvarkyti vienareikšmiškai. Mano ginės nuomone, numetus svorio gerokai susireguliuoja kiaušidžių veikla.


Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 01 26, 14:41)
Katiniene gerai,thybonas kelia SHBG-lytinius hormonus risanti globulina.Lytiniai hormonai ne tik T,bet ir E gali buti.Tiek vieno tiek kito perteklius nera gerai.Kokie pas tave kitu lytiniu hormonu tyrimai?
Kiek thybonas su e ar kitais lytiniais hormonais reikalu turi as nezinau,nesidomejau,nes pas mane tik t ir dheas aukstas buvo.


tai man thybona Kaz israse, nes neva jis turetu padet tapt nestuke.gif iki jo paskirtu vaistu vartojimo mano VISI hormu tyrimai buvo GERI. tik per daug antikuniu. o po "gydymo" visa hormonine sistema issiderino siaubingai doh.gif nuo to laiko Kaz itrauktas i mano blogiausiu kadanors sutiktu gydytoju pirmaja vieta biggrin.gif
na bet cia tik dar karta matom irodyma, kad kas viena tinka, kitai kenkia 4u.gif
Atsakyti