Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(RositaK @ 2010 01 26, 11:13)
vat ta Marinskiene man jau rekomendavo irgi, sake nebloga  thumbup.gif aciu tau  4u.gif
dar toks durnas klausimas - o endokrinologas gali israsyti NEMOKAMUS hormoninius tyrimus? reikia man pasikartoti visus, iskaitant ir skydliaukes horm.  ax.gif

Na, KMUK man visus tyrimus nemokamai darė, tik mėgintuvėlius už gal 3 lt reikėdavo susimokėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika.Stn @ 2010 01 26, 21:01)
Na, KMUK man visus tyrimus nemokamai darė, tik mėgintuvėlius už gal 3 lt reikėdavo susimokėt  smile.gif

g.gif o pries kiek laiko jums darė
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2010 01 26, 22:02)
g.gif  o pries kiek laiko jums darė

paskutinį kartą tai buvo 2009 m. spalio mėn. ir iki tol, gal nuo 2008 m. balandžio kiek gydžiaus KMUK niekada nemokėjau už tyrimus. Tik šeimos klinikoje Panevėžyje už TTH, FT4 ir FT3 mokėdavau 60 lt. Kai važiavau pirmą kartą, tai pasiklausiau, ar reikės mokėt? sako, o jūs dirbanti? sakau, taip. tai sako, kadangi jūs dirbanti, tai mokėt nereikės. O vat šeimos kliunikoje, nors ir dirbanti, bet moku smile.gif
Atsakyti
nu geras aš dariausi tos tyrimus kažkur 2009-11 ir mokėjau bet man darė KMUK šeimos klinikoje o ne KMUK endokrinologijos klinikoje tai gal todėl teko mokėti
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2010 01 27, 21:45)
nu geras  aš dariausi tos tyrimus kažkur 2009-11 ir mokėjau  bet man  darė KMUK šeimos klinikoje o ne KMUK endokrinologijos  klinikoje tai gal todėl teko mokėti

tikriausiai, nes aš kmuk endokrinologiniam dariausi rolleyes.gif
Atsakyti
gal būt, kita kartą žinosiu ir prašysiu siuntimo iškart tenai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif apsireiskiu po kurio laiko smile.gif taigi po 4 menesiu eme gereti mano strumos tyrimai ( tfu tfu tfu, kad taip ir toliau), buvau siandiena pas gine, parodziau paskutinius kraujo tyrimu atsakymus, na ka dbr tik reikia mv pritarimo ir bandysim gandra gaudyti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos- ar dar yra cia skydliaukininkiu? 4u.gif

Mano TSH padidejes, kiti hormonai kol kas normose. Seimos gydytoja (gyvenu UK) siuncia pas nevaisingumo daktarus, bet man tokia mintis, ar jie imsis reguliuoti skydliauke? g.gif Israsineti vaistus, reguliuoti dozes?.. Ar vis tik sius pas endokrinologus? Kokia jusu patirtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selva: 11 kovo 2010 - 23:41
QUOTE(Selva @ 2010 03 11, 22:38)
Sveikos, merginos- ar dar yra cia skydliaukininkiu?  4u.gif

Mano TSH padidejes, kiti hormonai kol kas normose. Seimos gydytoja (gyvenu UK) siuncia pas nevaisingumo daktarus, bet man tokia mintis, ar jie imsis reguliuoti skydliauke?  g.gif  Israsineti vaistus, reguliuoti dozes?.. Ar vis tik sius pas endokrinologus? Kokia jusu patirtis?



Selva,vakar vakare rasiau tau cia,bet paeme ir SM nuluzo doh.gif
Gal jau zinai i kokia ligonine eisi?As vaiksciojau i Hillingdon,ir pas endo ir pas fertility.
Tai fertility grieztai nesieme nieko daryti,kol is endo negavo palaiminimo,kad su hormonais jau viskas gerai,ir kad vaistus gerti kokius geriu.Tiesa,papuoliau pas endo ne per fertilicius,tiesiog su eiliniu gresianciu atejau i ligonine,o tie mane nusiunte i endo klinika,kad konsultacijai ar galiu testi thybona su dexamethosonu.
Siaip ar taip pirmadieniais ten yra walk in klinika(endo),tai jei reiktu gali pabandyt nueit,nors turiu itarima,kad fertility tave patys nusius.Man tuom kart israse standartinius tyrimus-hormonus,histeroskopija,chromosomu kariotipus ir tik po pusmecio kol laiskai is endo klinikos atejo,akd viskas ok,tik tada dave stimuliacijas,ir tai be prieziuros.Ilgas kelias ten pas juos....Bet matai,mano kitokia istorija,pas mane persileidimai,gal tau jie patys kokio tiroksino israsys? g.gif Niekad negali zinot kuo UK medikai nustebins smile.gif
Atsakyti
Ne, musu dar nepasiunte. Kita 5dieni eisime pas GP- pareis galutiniai tyrimai ir tada jau bus aisku i kuria ligonine mus sius. Tai va ir galvoju, kad jei visa kita gerai, gal prasyt, kad GP tiesiai pas endokrinologus siustu?.. Taip sutaupytume laiko... Nes kol sulauksiu kvietimo atvykti pas fertilicius, o jie tada pasius pas endokrinologus, taip iki vasaros ir nepradesiu gerti vaistuku. O juk jie ne vien pastojimui reikalingi...

Klausyk, o jei as pas tuos walk-in ateiciau su savo hormonu tyrimu rezultatais- ar jie man galetu recepta tiroksinui israsyti iskart?..
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2010 03 12, 19:35)
Ne, musu dar nepasiunte. Kita 5dieni eisime pas GP- pareis galutiniai tyrimai ir tada jau bus aisku i kuria ligonine mus sius. Tai va ir galvoju, kad jei visa kita gerai, gal prasyt, kad GP tiesiai pas endokrinologus siustu?.. Taip sutaupytume laiko... Nes kol sulauksiu kvietimo atvykti pas fertilicius, o jie tada pasius pas endokrinologus, taip iki vasaros ir nepradesiu gerti vaistuku. O juk jie ne vien pastojimui reikalingi...

Klausyk, o jei as pas tuos walk-in ateiciau su savo hormonu tyrimu rezultatais- ar jie man galetu recepta tiroksinui israsyti iskart?..



As manau,kad tikrai galetum bent pabandyti.As manaukad imanoma.Mane is penktadienio gine nusiunte be jokio appoitmento,aisku jie apie mane kazkiek jau per telefona zinojo,bet gydytoja sake nepergyvent nes pirmadieniais ar taip ar taip ten walk in.
Arba bent jau pasiskambint galetum.
Nezinau ar GP kiek nors gali kontroliuoti tiroksina,bet gal jei israsyt gali?Ir su siuntimo laisku jie paminetu,kad tyrimai tokie ir tokie,israsyti vaistai ir t.t.
Fertilitis turetu uzskaityti gal? g.gif
Pabandyk pasiskambint pirmadieni i endo skyriu,pasiklausk,turetu pasakyti.
Atsakyti
Ju websaite radau tik Diabetes and Endocrine Unit, raso, kad jie daro walk-in, ar juos turejai omeny?.. Ten pasiskambinti reikia pries einant, ane? Bet raso, kad ten walk in tik diabet care...

http://www.thh.nhs.u...esEndocrine.htm
Atsakyti