Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliauke ir nevaisingumas

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 23, 14:27)
Tai gal dar vertetu apsilankyti pas endokrinologa,gal tiroksino dozes neatreguliuotos,kad sitaip svoris auga?
Mano sesei skydliauke isimta,irgi Vilma vardas.Gal cia tu?Ot butu bajeris  doh.gif


tai kad ne lotuliukas.gif mano seses neturi tokių žinių apie vaisingumą, kaip Tu 4u.gif lankiausi,sako normaliai,kita antradienį vėl keliauju, ir kas blogiausiai, ne tik svokis kyla bet ir mmm dingo kaip i bala doh.gif nuo gruodžio nera... nu kažkokia ligonė, gerai kad būsimasis geras, tai palaikymo netrūksta wub.gif bet vistiek kažkokią įtampą jaust pradėjom nuo tada kai gine liepe tirtis vaisingumą...
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2010 03 23, 12:32)
tai kad ne  lotuliukas.gif  mano seses neturi tokių žinių apie vaisingumą, kaip Tu  4u.gif  lankiausi,sako normaliai,kita antradienį vėl keliauju, ir kas blogiausiai, ne tik svokis kyla bet ir mmm dingo kaip i bala  doh.gif  nuo gruodžio nera... nu kažkokia ligonė, gerai kad būsimasis geras, tai palaikymo netrūksta  wub.gif  bet vistiek kažkokią įtampą jaust pradėjom nuo tada kai gine liepe tirtis vaisingumą...



Mm gali nebuti ir del hormonu disbalanso,tikrai reikia tvarkyti,nes ilgoj eigoj issiderina dar daugiau.
Gali tiesiog buti,kad turi pks sindroma,tada ir auksti androgenai,ir dingusios mm,ir antsvoris nera kazkas keista.Prie viso sito ovuliacija retas svecias,uztat ir neiseina pastoti.Pasiskaityk PKS temelej pirma puslapi,ten nemazai info yra.

Nera cia kazkoks baubas,sutvarkoma viskas arba ilgesni laika vartojamais vaistukais,arba ovuliacijos stimuliacijoms.
O kodel sakai,kad KMU neiseina prisiregistruot?Tave tikriausiai pas Stankeviciu arba Tvarijonaviciene registruotu.Jei pinigine leidzia,jie abu dirba Kauno vaisingumo klinikoj,gali per ten bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
o ar galima vartoti L-Thyroxina ir aspirina kartu? gal zinoti ar L-Thyroxinas veikia kraujo kresuma? ar nera cia jokio rysio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 03 23, 15:03)
Sveikos,
o ar galima vartoti L-Thyroxina ir aspirina kartu? gal zinoti ar L-Thyroxinas veikia kraujo kresuma? ar nera cia jokio rysio blush2.gif


Galima vartoti abu vaistus kartu, man viena gydytoja buvo juos išrašiusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 03 23, 15:03)
Sveikos,
o ar galima vartoti L-Thyroxina ir aspirina kartu? gal zinoti ar L-Thyroxinas veikia kraujo kresuma? ar nera cia jokio rysio blush2.gif


o as niekada net nepagalvojau, gerdama ta thyroxina kad kokių vaistų negalima doh.gif man jie vietoj pusryčių, o po to bandau gyvent normalų gyvenimą, jei ką skauda labai tai išgeriu nuskausminamų, net nesusimąsčius, o gal derėtų... g.gif geras čia klausimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2010 03 23, 16:57)
o as niekada net nepagalvojau, gerdama ta thyroxina kad kokių vaistų negalima  doh.gif man jie vietoj pusryčių, o po to bandau gyvent normalų gyvenimą, jei ką skauda labai tai išgeriu nuskausminamų, net nesusimąsčius, o gal derėtų...  g.gif geras čia klausimas  4u.gif



As siaip bandau ieskoti kazkoki rysi tarp Thyroxino ir jo itakos mno nestumui. Tiesiog po pirmo nesivystancio nestumo gydytojas Kazanavicius nustate man autoimunini tiorodita (nors visi tyrimai buvo normoje). Paskui vartojau apie metus Thyroxina. Paskui patiriau anta nesivystanti, bet sis nestumas buvo labiausiai pazenges, buvo jau sirdies veikla. Paskui nuejau pas Skuodyte ta pasake kad jokio tiorodito as neturi ir is manes tik pinigus “meldzia”, nes TTH, T3, T4, ATPO normoje. Paskui nustojau vartot thyroxina ir trecias nestumas vel nesivystantis be sirdies veiklos. TTH vel normoje. Tai galvoju, gal thyroxinas vistiek kazkiap teigiamai itakojo mano antra nestuma. Gal koks jodo trukumas pas mane, ar gal galvoju jeigu thyroxinas skystina krauja, tai gal man reikia koki aspirina pavartot, nes gal turiu kokia uzslepta AFS forma, nors AFS neigiamas. Na, daug minciu galvoj doh.gif
Atsakyti
Jasmine, kaip tave suprantu, mano patirtis labai panaši į tavo. verysad.gif Ir tų minčių tūkstančiai, nuolat svarstau kodėl taip atsitiko, kokius vaistus vartoti ir nevartoti, kokius dar tyrimus pasidaryti ir t.t. ... verysad.gif
Atsakyti
Kilo klausimas ar be prof. Kazanavičiaus dar kas nors endokrinologijoje domisi nevaisingumu ir visu tuo kas su nevaisingumu susiję? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 03 23, 16:48)
As siaip bandau ieskoti kazkoki rysi tarp Thyroxino ir jo itakos mno nestumui. Tiesiog po pirmo nesivystancio nestumo gydytojas Kazanavicius nustate man autoimunini tiorodita (nors visi tyrimai buvo normoje). Paskui vartojau apie metus Thyroxina.

O pagal kokius kriterijus jis nustate ji, jei ATPO normoj buvo? g.gif Ir kaip jauteis po thyroxino metimo?
Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2010 03 23, 20:57)
O pagal kokius kriterijus jis nustate ji, jei ATPO normoj buvo?  g.gif Ir kaip jauteis po thyroxino metimo?


tai jis ATPO isvis nedare smile.gif nezinau, dabar vis galvoju reiketu pas ji nueiti ir paklausti kokiu pagrindu nustate liga. bet tai vel 100 lt. kainuos. jokiu esminiu pokyciu nei per thyroxino vartojimo nei po jo metimo nejauciu.
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 03 24, 14:14)
tai jis ATPO isvis nedare  smile.gif nezinau, dabar vis galvoju reiketu pas ji nueiti ir paklausti kokiu pagrindu nustate liga. bet tai vel 100 lt. kainuos. jokiu esminiu pokyciu nei per thyroxino vartojimo nei po jo metimo nejauciu.

Zinok, esu pakraupusi blink.gif Nu kaip galima nustatyti autoimunini tiroidita nedarant ATPO??? blink.gif Juk ATPO (antikunai) ir yra pagrindinis kriterijus nustatant butent sia skydliaukes liga doh.gif
Gal, sakau, jis is akiu nustato antikunus? biggrin.gif
Nors man Skuodyte ir nepatiko, bijau, kad ji buvo visiskai teisi, kad vaiksciojai pas ji, mokejai pinigus uz konsultacijas, o svarbiausia gerei pakankamai rimtus vaistus turedama sveika skydliauke doh.gif Ir dar gerai, kad gerai jautiesi metus tiroksina. Nes paprastai skydliauke prie jo pripranta ir pati jau nesistengia tiek dirbti, kiek galetu.
As tai tavo vietoj pasidaryciau ATPO kur nors kitur, kad zinociau, kad viskas tikrai gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 24 kovo 2010 - 14:50
O gal dareis jo laboratorijoj ATA tyrima? Nes tas ATA ir yra ATPO, tik kitu pavadinimu mirksiukas.gif
Atsakyti