Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

nemerginos ten vien rožės, o viename rožės žiedelyje yra du žiedai vestuviniai padėti, ten nieko nereikia ieškoti...na man tai labai iškilmingai atrodė... žinoma skonio reikalas, bet gražu man ir taip. wink.gif
Atsakyti
kaip gerai kad cia uzklydau, vestuves uz keturiu dienu o as net nepagalvojau apie pagalvele ziedams blush2.gif paskambinau pamergelei ir paprasiau kad pasiutu tongue.gif jai labai patinka tokie dalykeliai o ir man rupestelis atpuola biggrin.gif nekenciu siuti doh.gif o pirktines nenoriu.smagu kai kas nors originalesnio buna thumbup.gif
Atsakyti
As irgi susiplanavus kad mano paduskyte su ziedeliai nes mano maziukas broliukas su mano kriksto dukryte, bus labai grazu. Ju tiek dauk radau kad negaliu issirinkti doh.gif ir tikrai su malonumu ja pasidarysiu pati. ax.gif
Atsakyti
tai va, buvo pasiuvus dvieju ziedu formos is mano sukneles medzegos ir auksiniu siulu inicialai musu issiuvineti lotuliukas.gif
as jai labai dekinga
Atsakyti
PAS MUS TAI NIEKAS NENES ZIEDU, JIE BUS ANT PADEKLIUKO (BAZNYCIOJE KUNIGELIS TEN ANT TO PADEKLIUKO TADA IR PASVENTINA). IRGI GRAZIAI ATRODO...

BET JEI YRA KAM DUOTI, KAD NESTU, TAI IRGI LABAI SMAGU smile.gif
Atsakyti
dailu, o kaip jie bus pritvirtinti, kad nenukristu?
Atsakyti
yra keturi raišteliai, vat su jais ir pririša gražiai žiedukus, kitaip tie mažiukai, kurie neša gali ojojoj kaip tuos žiedus po bažnyčią paridenti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(elij`a @ 2006 06 03, 07:47)
yra keturi raišteliai, vat su jais ir pririša gražiai žiedukus, kitaip tie mažiukai, kurie neša gali ojojoj kaip tuos žiedus po bažnyčią paridenti hihihi.gif



Paskui bek ir po visa baznycia gaudyk. Nu linksmumo tai tikrai kad butu, bet ne jauniesiem, o sveciam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aha supratau, prisitvirtina biggrin.gif
Atsakyti
nu tiesiok saunios merginos jus!!! tiek daug pavyzdeliu prikelet taip ieskojau tos pagalveles net nezinojau kur jos ieskoti. Dabar tik belieka issirinkti as irgi manau kad graziausia bus kaip pati pasiusiu ja o ne pirktine. Netrugsta dabar tu papuosalu kas ieskot galit kaune uzsugti i parduotuve Reda ten tikrai visko galim issiringti papuosimui pagalveles labai platus pasirinkimas. Sekmes siuvome kas tai darys.
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 06 02, 00:18)
Nu ka as pasitariau su savim, nusprendziau ir pasisuvau va sita mirksiukas.gif



bet būtent šią ne tu isuvai, taip tongue.gif ? parodyk, kaip tau pavyko?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 17, 00:13)
bet būtent šią ne tu isuvai, taip  tongue.gif ? parodyk, kaip tau pavyko?


Kai nufotkinsiu butinai idesiu. Bet turbut tik po vestuviu, nes dabar pagalvele LT, o as Vokietijoj. mirksiukas.gif
Atsakyti