Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pagalvele žiedams
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
B_Ernesta
QUOTE(katyteee @ 2006 06 19, 11:49)
o mano pagalvele ziedams buvo tokia: (ja man pasiuvo mama)
*

Katyteee man tavo pagalvele thumbup.gif wub.gif Tai susitarem? blush2.gif ax.gif
Hamid
QUOTE(shrekiuke @ 2006 06 19, 15:50)
Galima paklausti, ka dejai i vidu? O medziagyte cia pirkai?
*

Viska pirkau Vokietijoj. mirksiukas.gif
katyteee
QUOTE(B_Ernesta @ 2006 06 20, 20:39)
Katyteee man tavo pagalvele  thumbup.gif  wub.gif  Tai susitarem?  blush2.gif  ax.gif
*

aciu!

taip susitarem! veliau susitarsim kaip ir kur ir kada!
shrekiuke
QUOTE(hamid @ 2006 06 21, 10:48)

Viska pirkau Vokietijoj.  mirksiukas.gif

*

O ka dejai i vidu? paralona? Kazkokius pukus?
Hamid
QUOTE(shrekiuke @ 2006 06 21, 15:57)
O ka dejai i vidu? paralona? Kazkokius pukus?
*

Nu uzkrito pavadinimas, niekaip negaliu atkapstyt. Ten tokia specili kimsimui buvo blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Rasiunia
man pagalvele pasiuvo mano busima uosviene....
ax.gif
Sibile
gal galit man tokiai neusispratelei paaiskinti o kam ta pagalvele ziedams?
Rasiunia
QUOTE(Sibile @ 2006 07 28, 15:01)
gal galit man tokiai neusispratelei paaiskinti  o kam ta pagalvele ziedams?
*

na ziedukus baznycios, ar CMB deda i lekstutes berods, bet jei turi kokia mazyle, ar mazyli savo, ar gimines, gali duoti jai ax.gif , kad ziedukus graziai ant pagalveles atnestu.
Idula
O gal kas nors galėtų paskolinti arba parduoti pagalvele? Gal kam jau nereikalinga? 4u.gif
Rasiunia
QUOTE(Idula @ 2006 07 29, 16:39)
O gal kas nors galėtų paskolinti arba parduoti pagalvele? Gal kam jau nereikalinga?  4u.gif
*

jei tik tinka, po vestuviu galiu perleist smile.gif
KRISTIDA
Pasiuvau sesės vestuvėms ax.gif
user posted image

Klaipėdoje pagalvėles žiedams mačiau vestuvinių rūbų salone "Perla".
*Indrute*
QUOTE(Rasiunia @ 2006 07 30, 18:22)
*

Labutis

oj kokia grazi ir a stokio snoriu:) o kad atavo vestuves? labai jau noreciau tokios:)
Idula
QUOTE(Rasiunia @ 2006 07 30, 17:22)
*

Oi Rasiune isgelbetum mane, man tik paskolinti, o po sventes atiduociau ax.gif Gal gali man i az savo kordinates 4u.gif
artika
Gal dar yra paneliu, kurios galetu parduot savo pagalvele? Jeigu jau nebereikia blush2.gif

KRISTIDA
QUOTE(artika @ 2006 08 03, 17:36)
Gal dar yra paneliu, kurios galetu parduot savo pagalvele? Jeigu jau nebereikia blush2.gif
*

Jeigu turi laiko, gali pabandyti pasisiųti pati - ne taip sudėtinga kaip atrodo mirksiukas.gif Ir medžiagą gali pati pasirinkti, ir karoliukais kaip nori pasiuvinėti - dabar visokių aksesuarų parduotuvėse galima rasti ir juos priderinti ax.gif Turėsi savo vienetinę (ir atminčiai bus - vaikams ką parodyti bigsmile.gif )
Idula
QUOTE(kirmelyte @ 2006 08 04, 15:44)
Po rugpjucio 26 d. galesiu perleisti savaja, vos vos gelsva, tik foto dabar neturiu, Siuvau pati.
*

Kirmelyte, tai tu man gal galesi ar parduoti ar paskolinti, net nezinaqu kaip cia prasyt. Zadejo man cia viena panele, bet ji ne is Kauno, taqi truputeli sudetinga, o tu lug tarp Vilniaus ir Kauno kazkur?... blush2.gif

O siutis...tai nemoooku, greiciau is vis be pagalveles apseisiu... blush2.gif
KRISTIDA
O nebandot paieškot vestuvinių suknelių nuomos punktuose ax.gif
Miles
As tai vis dar dvejoju, ar reikalinga ta paglavele g.gif Bet jei sugalvosiu, kad reikia, siusiu pati. Gal mano mazasis kriksto sunus panestu ziedus, nors gali pasikuklinti prie visu zmoniu.
Jolitux
doh.gif
QUOTE(Idula @ 2006 08 04, 16:53)
Kirmelyte, tai tu man gal galesi ar parduoti ar paskolinti, net nezinaqu kaip cia prasyt. Zadejo man cia viena panele, bet ji ne is Kauno, taqi truputeli sudetinga, o tu lug tarp Vilniaus ir Kauno kazkur?...  blush2.gif

O siutis...tai nemoooku, greiciau is vis be pagalveles apseisiu...  blush2.gif
*

Kaunietems galiu paskolinti ir as savasias pagalveles... ax.gif turejom dvi, nes buvo du ziedus nesantys zmogeliukai wub.gif
Siuvau pati...
foto kol kas neturiu... turesiu kita savaite...
Kol kas galiu pasakyti, kad jos kvadrateliu formos, gelsvos medziagytes, aptrauktos balta "salikelio" medziagyte su ausiukais austais kvadraciukais
Per viduri isiutos sirdeles formos sagutes, kad susidarytu idubimas... ziedai pririsami aukso spalvos juostelem, kurios prisiutos po sagutem...

Nezinau, ar aiskiai cia nupasakojau g.gif doh.gif
Turincios laiko gali palaukti foto, nekantraujancios rasykit i az, susitarsim, kaip galesit apziuret...

Beje, as karts nuo karto vaziuoju ir i Vilniu... taip kad... cool.gif
pele
As savaja galiu padovanot. Guli namie, Kaune, Kestucio gatvej... Atsiusta is JAV, nors ne itin kokybiska. Baltos spalvos.
http://public.fotki.com/eveliute2000/mes_t...s/f1060005.html
kirmelyte
Manoji jau laisva, tik as tingine vis nufotkint neprisiruosiu. blush2.gif Dabar turiu Vilniuje.
O pagalvele manau, kad reikalinga, musu ziedelius kunigas sventino ant jos, ant jos ir atsinesem i baznycia, man buvo grazu. Siaip manau ta reikala galima is anksto aptarti su kunigu, nes kitiems kunigams kazkodel labiau patinka sventinti ant padekliuko, o ne ant pagalvytes g.gif
pele
Ir musu sventino ant pagalveles. Ziedus vienas kitam movem paeme tiesiai nuo pagalveles wub.gif
issdykelle
QUOTE(pele @ 2006 09 01, 06:10)
Ir musu sventino ant pagalveles. Ziedus vienas kitam movem paeme tiesiai nuo pagalveles wub.gif
*

mes irgi 4u.gif mums pagalvele pasiuvo drauge.labai labai grazi pagalvele. smile.gif 4u.gif thumbup.gif gaila fotkes neturiu
Rasiunia
o manaja nusiciupo ziedu neseja smile.gif ir uz jokius pinigus jos nesutiko atiduot. Jau beveik menuo, kai vis zaidzia vestuves ir nesioja ziedus lotuliukas.gif ir uz jokius pinigus nesutinka jos atiduot...
pele
QUOTE(hamid @ 2006 09 19, 09:36)
O cia mano wub.gif
*

Labai grazu ir originalu thumbup.gif . Nemaciau dar, kad ziedai butu risami ne per viduri. Ir tie smulkus "sniureliai" tokie simpatiski wub.gif Labai graziai graziai pasidarei 4u.gif
-Dange-
Mes is nuomos punkto nuomavomes. Taciau, kai sumokejom 30 Lt, tai geriau butu buve pasiut smile.gif
welkom1
Blemba ir as dabar uzsinorejau pasisiuti pagalvele g.gif . Tik dabar galvoju kokie ismatavimai turetu buti??? Gal kas gali savo pamatuoti ir parasyti? smile.gif
Simbalia
Musu pagalvele pasiuvo dailininke. Tiesa sakant, as net neplanavau pagalveles, nes neturejom ziedu nesejelio blush2.gif Bet cia mano uosve pasistenge blush2.gif Saunuole, labai graziai atrode musu ziedeliai ant pagalveles cool.gif O nuomos salonuose ziurejau tai doh.gif Nuskalbtos, baisios tokios...ir dar 30lt moket uz tokia blink.gif Tada jau geriau paciai siutis (aisku,kas moka, nes as tai ne pro kur biggrin.gif )
Hamid
QUOTE(welkom1 @ 2006 10 23, 16:42)
Blemba ir as dabar uzsinorejau pasisiuti pagalvele g.gif . Tik dabar galvoju kokie ismatavimai turetu buti??? Gal kas gali savo pamatuoti ir parasyti? smile.gif
*

Medziaga buvo 20 * 20cm.

Simablia, idek nuotraukyte mirksiukas.gif
Simbalia
Oki, pabandysiu kai namo grisim.Siaip prie vestuviniu fotoalbumu esu idejus istraukas is musu filmo, ten berods matosi smile.gif
Gvile
oj,o kaip as dabar uzsinorejau.. wub.gif tik bijau,kad nesugebesiu.. verysad.gif na bet kaip nors gal.. blush2.gif o jei kas netycia noretumet padovanot busimajai nuotakai,tai su malonumu priimciau.. ax.gif 4u.gif thumbup.gif
Hamid
QUOTE(Gvile @ 2006 10 24, 12:49)
oj,o kaip as dabar uzsinorejau.. wub.gif tik bijau,kad nesugebesiu.. verysad.gif na bet kaip  nors gal..  blush2.gif o jei kas netycia noretumet padovanot busimajai nuotakai,tai su malonumu priimciau.. ax.gif  4u.gif  thumbup.gif
*

Na, as tai skolinu mirksiukas.gif jei patiko, parasyk mirksiukas.gif
Simbalia
Pas mane net nera tokios funkcijos atsakymuose, kaip nuotraukos idejimas. Taigi neparodysiu verysad.gif
Hamid
QUOTE(Simbalia @ 2006 10 24, 20:23)
Pas mane net nera tokios funkcijos atsakymuose, kaip nuotraukos idejimas. Taigi neparodysiu  verysad.gif
*

Tai kai paryasysi dar tris zinutes, tada galesi ikelt mirksiukas.gif
Simbalia
Zinau smile.gif Nors jau tu zinuciu jau n prirasius, bet , deja, ne visas uzskaito. Gal "nerimtose" temose jos ir neuzsiskaito smile.gif
hefaiste
mes pagalveles neturejome, tuokemes mazyteje saleje (baznycia nuomojasi) ten labai jauku buvo 4u.gif ax.gif ir ziedus pastorius turejo tokioje mazuteje sidabrinej ar pasidabruotoj lekstuteje, buvo tikrai grazu mirksiukas.gif
welkom1
Pagalveles
~tomega~
bukit geros paneles atsiuskit parasykit adresa, kuriuo galima parsisiusti pagalveliu....nerandu zinokit niekur blush2.gif
maziulele
QUOTE(e.korsakaite @ 2006 12 29, 19:27)
bukit geros paneles atsiuskit parasykit adresa, kuriuo galima parsisiusti pagalveliu....nerandu zinokit niekur  blush2.gif
*

tai juk sitoj temoj pilna pavyzdeliu yra doh.gif
airv
Labai gražu tos pagalvėlės, tik mane stabdo tai jog jos vienkartinės ty daugiau jų nepanaudosi, o ir saugoti nėra prasmės g.gif
maziulele
QUOTE(airv @ 2006 12 30, 15:01)
Labai gražu tos pagalvėlės, tik mane stabdo tai jog jos vienkartinės ty daugiau jų nepanaudosi, o ir saugoti nėra prasmės  g.gif
*

tikra tiesa, uzdesi vienakart ant jos ziedus, padarys keleta fotkiu ir padesi i spintos kampa. todel ir nusipirkau as ja nebrangia, tik dar pagrazinsiu ir bus liuks wub.gif
aktema
sveikos 4u.gif gal kuri turit parduot pagalvele pigiau? blush2.gif gal kuriai nebereikalinga? ax.gif
Vijolia
Stai ir mano pagalveleuser posted image
http://www.favorfrenzy.com/proddetail.asp?...=750%2D181%2D05
Uzsisakiau is sio saito, atejo per 2 savaites, viskas gerai, atrodo, o vos tik istraukiau is maiselio ir vienas kutas nutruko schmoll.gif Teko graziai prisisiuti... Taip iseina, kokybe ne kokia. O pasirinkau tokia butent del tu 4 kutu!
Bet dabar jau tvarkinga wub.gif
katanelis
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 02 16, 13:44)
Stai ir mano pagalveleuser posted image
http://www.favorfrenzy.com/proddetail.asp?...=750%2D181%2D05
Uzsisakiau is sio saito, atejo per 2 savaites, viskas gerai, atrodo, o vos tik istraukiau is maiselio ir vienas kutas nutruko  schmoll.gif Teko graziai prisisiuti... Taip iseina, kokybe ne kokia. O pasirinkau tokia butent del tu 4 kutu!
Bet dabar jau tvarkinga  wub.gif
*

labai gražutė wub.gif aš savąją palikau bažnyčioj doh.gif pamiršom lotuliukas.gif
Vijolia
QUOTE(katanelis @ 2007 02 16, 13:17)
labai gražutė  wub.gif aš savąją palikau bažnyčioj  doh.gif pamiršom  lotuliukas.gif
*

Aciu biggrin.gif biggrin.gif tai kita diena juk pasiimti galejai!
katanelis
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 02 16, 15:03)
Aciu biggrin.gif  biggrin.gif tai kita diena juk pasiimti galejai!
*

kad bažnyčia toli buvo lotuliukas.gif nebuvo prasmės ją važiuot paimt, o be to nebūčiau niekur panaudojus, tad kai pagalvoju, tegul kinigas paskolina kitom porom kai tuoksis, negaila irnesakyk.gif hihihi.gif
Joa
O as tai neturiu kas ta pagalvele su ziedais nestu unsure.gif Atsines jaunikis kisenej itariu...
Vijolia
QUOTE(Joa @ 2007 02 17, 00:46)
O as tai neturiu kas ta pagalvele su ziedais nestu  unsure.gif Atsines jaunikis kisenej itariu...
*

As tp neturiu. Tiesiog bus pas kuniga ant stalo ir viskas - vietoj leksteles.
Joa
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 02 17, 09:29)
As tp neturiu. Tiesiog bus pas kuniga ant stalo ir viskas - vietoj leksteles.
*

A, supratau. Man tai ir ta metaline lekstele graziai atrodo ax.gif
Rueta
Esu is Siauliu tai pagalveles ziurejau nuomos punkte,bet ten uz pagalveles nuoma 25lt doh.gif uzsiprase.O radau pigiau senukuose prie Lyros parduotuves kur yra parduotuve Urte g.gif lig vadinasi tai ten uz 16lt nusipirkau thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.