Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

QUOTE(gintreja @ 2008 04 10, 23:23)
Pas mus ir vaiku nebus, tai net nezinau ar tokiu atveju reikalinga ta pagalvele.


man irgi kilo toks klausimas... nors dar nezinau ar bus pas mus vestuvese vaiku, bet jei nebus, tai niekas ir nenes tu ziedu, tai ir pagalveles nereikia.. unsure.gif nors jos ir grazu, bet nebent tik tam, kad pastovetu prie kunigo... ax.gif rolleyes.gif
dar mastysiu ar man jos reikia... blink.gif
Atsakyti
o vat musu vestuvese, jokios pagalveles nereikejo, kunigelis ziedus sventino kiekvieno rankoje - manojoje buvo - vyro ziedas, o vyro - manasis smile.gif
Taigi, cia siaip ir buvo kunigo ideja, bet mintis tikrai originali, bent jau mano manymu, ir sprendimas neeilinis smile.gif
SEKMES
Atsakyti
štai mūsų pagalvėlė, žiūriu įkelti nepavyksta tai nukopijavusios šią nuorodą pamatysite 4u.gif
pagalvėlė http://public.fotki....erra/pagalvele/
Atsakyti
Tai sakot, jei ner vaiku, tai ir pagalveles nereikia g.gif , o kaip manot tada apie zaksa, man taip negrazu, kaip sudeda ziedus i toki gelezini padekliuka. Tai as galvojau gal geriau, kad butu ant tos pagalveles, ten gal nesvarbu kas ja ines. O tai kai i baznycia inesa ziedus, tai tie vaikiukai juos ir laiko ar kur nors padeda? Tai gal tada i zaksa su pagalvele o i baznycia be jos, na as net nezinau, ka jus manot?
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(monera @ 2008 04 11, 17:37)
štai mūsų pagalvėlė, žiūriu įkelti nepavyksta tai nukopijavusios šią nuorodą pamatysite 4u.gif
pagalvėlė http://public.fotki....erra/pagalvele/

graži... thumbup.gif tokia kukli, neperkrauta.. pati tokią pan darysiu. o ką tu į vidų dėjai? g.gif
Atsakyti
mano dukrytei bus metukai be savaites musu vestuviu diena, idomu, ar ji pagalvele palaikytu? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 04 14, 13:43)
mano dukrytei bus metukai be savaites musu vestuviu diena, idomu, ar ji pagalvele palaikytu? g.gif  biggrin.gif


manau kad nelabai schmoll.gif
ji dar juk visai mazyte, pati vargiai ant tu kojyciu stoves, o cia dar ramiai isbuti ir dar pagalvele laikyti
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 04 14, 13:43)
mano dukrytei bus metukai be savaites musu vestuviu diena, idomu, ar ji pagalvele palaikytu? g.gif  biggrin.gif

o as manau, kad palaikytu, kiek ilgai-klausimas, ziedai, turbut, su dalim pagalveles atsiras burnoj... tai tik spek dairytis. Be to kazkas panele pacia laikyti tures, tai galiausiai bus taip, kad ir panele ir ta pagalvele laikys tas zmogus. vienose vestuvese 2.5m mergaite neshe ziedus, tai labai greit susikuklino, ir ziedus teko atneshti kartu su mama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 04 14, 12:00)
manau kad nelabai  schmoll.gif
ji dar juk visai mazyte, pati vargiai ant tu kojyciu stoves, o cia dar ramiai isbuti ir dar pagalvele laikyti

ant kojyciu jai stoveti nereikes, kazkas bus paskirtas ja pacia laikyti su ziedukais smile.gif

QUOTE(astushka @ 2008 04 14, 12:29)
o as manau, kad palaikytu, kiek ilgai-klausimas, ziedai, turbut, su dalim pagalveles atsiras burnoj... tai tik spek dairytis. Be to kazkas panele pacia laikyti tures, tai galiausiai bus taip, kad ir panele ir ta pagalvele laikys tas zmogus. vienose vestuvese 2.5m mergaite neshe ziedus, tai labai greit susikuklino, ir ziedus teko atneshti kartu su mama  biggrin.gif

biggrin.gif labai taikliai parasyta thumbup.gif
visgi manau, kad butu labai miela, jei dukryte teveliams ziedelius 'paduotu' biggrin.gif

tik va, gal kas nors jau taip bande?ir galetu pasidalinti ispudziais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2008 04 14, 12:28)
graži...  thumbup.gif tokia kukli, neperkrauta.. pati tokią pan darysiu. o ką tu į vidų dėjai?  g.gif


mes pirkom 4u.gif
Atsakyti
Merginos ar manot, kad pagalvėlė 11x11 cm per maža? Kokio dydžio jūs darot?
Atsakyti