Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(Puma84 @ 2009 02 18, 14:54)
Man tai turbut butu lengviau zinoti kad kokia kita liga o ne PA, nes nuo fizinių ligų tabletę išgeri ir viskas ok, o čia jaučiu bus ilgas ir sunkus darbas su savimi, nes nelabai tikiu antidepresantu pagalba siuo atveju-jau 2 savaites geriu, bet jokio pagerejimo nejauciu, tik dar didesnis nerimas man atrodo nuo ju...


su AD reik kantrybes, ju poveikis pradeda reikstis ne is karto, o butent po keliu savaiciu ir toliau nuolat vartojant. o salutiniai poveikiai, deja, reiskiasi is karto ir sukelia daug abejoniu, kad ne velnio AD nepadeda, tik dar blogiau... dar truputi palauk, o jei nieko gero visvien - tada tarkis su gydytoja, gal reik keist.
Atsakyti
niu mergaites , nesutinku su jumis schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

del antidepresantu - jie TIKRAI padeda. Man pirmas dvi savaites, kai pradejau gerti, buvo taip bloga, kad sakes verysad.gif skrandis taip sustojo, kad numeciau kokius 5 kg. Cia tokia organizmo reakcija, kol suveikia. O po to jauciausi vis geriau ir geriau,po pusmecio ir baigiau..... nors sako kad reikia metus gerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 02 18, 15:16)
su AD reik kantrybes, ju poveikis pradeda reikstis ne is karto, o butent po keliu savaiciu ir toliau nuolat vartojant. o salutiniai poveikiai, deja, reiskiasi is karto ir sukelia daug abejoniu, kad ne velnio AD nepadeda, tik dar blogiau... dar truputi palauk, o jei nieko gero visvien - tada tarkis su gydytoja, gal reik keist.

Na vienaip ar kitaip rytoj jau pas gydytoja einu, nes vaistukai baigesi, ziuresim ka man ji ten pasakys... na kazka tie vaistai gal ir pakeite per pora savaiciu, tik ne i gera manau-kazkokia apatiska pasidariau, niekas nebedomina, egzistuoju ir tiek, nors pries juos gyvenimo dziaugsmo tikrai netruko g.gif
Papildyta:
QUOTE(rimakar @ 2009 02 18, 15:31)
niu mergaites , nesutinku su jumis  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

del antidepresantu - jie TIKRAI padeda. Man pirmas dvi savaites, kai pradejau gerti, buvo taip bloga, kad sakes  verysad.gif skrandis taip sustojo, kad numeciau kokius 5 kg.  Cia tokia organizmo reakcija, kol suveikia. O po to jauciausi vis geriau ir geriau,po pusmecio ir baigiau..... nors sako kad reikia metus gerti  4u.gif

na negaliu gincytis, nes pati dar nepilnai 2 savaites tegeriu, bet pati pradzia tai katastrofiska buvo-naktimis ne sapnai, o lomkes kazkokios prasidedavo, aciu dievui tai po poros dienu susitvarke, nes jau galvojau stogas visai vaziuoja cia man biggrin.gif o kai po savaites padidinau doze tai kazkoks durnas nerimas ir sirdis baisiai kalatotis pradejo schmoll.gif
Atsakyti
o ar galit pasakyt kokioj busenoj pradejot gert AD.Manau ,kad jei dar siek tiek su savim susikalbi,tai ir pirminis AD poveikis kitoks ,o jei jau kiekviena diena ir po kelis kartus vargstat su PA ,tai ir reikia ilgesnio laiko ,kol prades veikti.
As dabar geriu jonazoles,na ir manau visai gerai-tiesiog turi buti gerai.Tiesiog dabar savijauta tikrai kitokia,neskaitant tokiu parduotuviniu momentu,tai ir galvoju,kad gal ir issikrapstysiu su zoliniais preparatais.
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 02 18, 16:05)
o ar galit pasakyt kokioj busenoj pradejot gert AD.Manau ,kad jei dar siek tiek su savim susikalbi,tai ir pirminis AD poveikis kitoks ,o jei jau kiekviena diena ir po kelis kartus vargstat su PA ,tai ir reikia ilgesnio laiko ,kol prades veikti.
As dabar geriu jonazoles,na ir manau visai gerai-tiesiog turi buti gerai.Tiesiog dabar savijauta tikrai kitokia,neskaitant tokiu parduotuviniu momentu,tai ir galvoju,kad gal ir issikrapstysiu su zoliniais preparatais.

nA KAIP MAN GYDYTOJA PASAKE, KADA JAU PA AR NERIMAS KASDIEN VARGINT PRADEDA IR GADINA GYVENIMO KOKYBE, TADA JAU REIKIA AD, KAD SAU DEPRESIJOS NEISIVARYT SU TOKIAIS KASDIENIAIS NUOTAIKA GADINANCIAIS DALYKAIS
Atsakyti

bet kaip smagu zinot, kad nesi viena pati su tokiom problemom 4u.gif

as tai irgi pardej negaliu VIENA prie kasu stovet, jei daug zmoniu arba keli zmones, bet su pilnais vezimais - iskart silpna darosi, galva svaigsta ir sirdis dauzytis pradeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimakar @ 2009 02 18, 16:26)
bet kaip smagu zinot, kad nesi viena pati  su tokiom problemom  4u.gif

as tai irgi pardej negaliu VIENA prie kasu stovet, jei daug zmoniu arba keli zmones, bet su pilnais vezimais - iskart silpna darosi, galva svaigsta ir sirdis dauzytis pradeda  4u.gif

Na man tai taip nera, tik pastebejau, kad kas seniau sukeldavo tik lengva jauduliuka, dabar kelia baime ir daznai issaukia tas nelemtas PA, nu zodziu nervukai gerokai pasilpe, pati jauciu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 02 18, 16:05)
o ar galit pasakyt kokioj busenoj pradejot gert AD.Manau ,kad jei dar siek tiek su savim susikalbi,tai ir pirminis AD poveikis kitoks ,o jei jau kiekviena diena ir po kelis kartus vargstat su PA ,tai ir reikia ilgesnio laiko ,kol prades veikti.
As dabar geriu jonazoles,na ir manau visai gerai-tiesiog turi buti gerai.Tiesiog dabar savijauta tikrai kitokia,neskaitant tokiu parduotuviniu momentu,tai ir galvoju,kad gal ir issikrapstysiu su zoliniais preparatais.


kokiais kiekiais jonazoles geri?
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 02 18, 20:41)
kokiais kiekiais jonazoles geri?


Kaip parasyta- viena ryte ir viena vakare.
Atsakyti
ale ziuriu dabar cia visi su tom jonazolem , liux , ad konkurentas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 02 18, 20:00)
Kaip parasyta- viena ryte ir viena vakare.


o KT ar vartoji? skaiciau, kad jonazoles su jom saveikauja, mazindamos poveiki - tai paciai kazkaip nedrasu daug gerti, kad netycia nepastot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 02 18, 23:25)
o KT ar vartoji? skaiciau, kad jonazoles su jom saveikauja, mazindamos poveiki - tai paciai kazkaip nedrasu daug gerti, kad netycia nepastot  blush2.gif



Pas mane spirale ax.gif
Atsakyti