Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

Kažkoks keistas ten elektroninis paštas nurodytas g.gif
Ir šiaip man keista. jeigu jau yra toks stebuklingas metodas galintis padėti tai kodėl jo nepaviešinus visiems? Ar norima padėti tik išskirtiniams ar už pinigus? Man tai skamba ne kaip noras padėti, o pasireklamuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 09 22, 19:26)
Kažkoks keistas ten elektroninis paštas nurodytas g.gif
Ir šiaip man keista. jeigu jau yra toks stebuklingas metodas galintis padėti tai kodėl jo nepaviešinus visiems? Ar norima padėti tik išskirtiniams ar už pinigus? Man tai skamba ne kaip noras padėti, o pasireklamuoti g.gif


Na manau, jei žmogus kaupė ir sistemino info, ir ji padeda, tai kodėl neužsidirbti... rolleyes.gif
Parašiau laišką, laukiu atsakymo. O kuom jums keistas el. paštas? Gal žmogus specialiai susikūrė tam tikslui, nenori savo asmeninio naudoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 22 rugsėjo 2010 - 18:58
QUOTE(simuliaa @ 2010 09 22, 10:35)
As gi nesakiau, kad alkocholike esu  smile.gif  tik retais atvejais paskanauju alucio, bet, kad isgyciau zinoma jo atsisakysiu, tik pasidomejau ar nieko tokio, jai retkarciais isgersiu, o dabar negeriu dar AD, nes antibiotikus geriu, beto ir neminejau, kad su antibiotikais geriu alkocholi, tik uzsienio bijau, jai kas man ten pasidarys kur reikes kreiptis pagalbos, kita savaite jau isvaziuoju, o dar bronchita issigydyt, ir tada  AD gert, o gydytoja israse tik recepta, sake neleis i uzsieni veztis vaistu, nebent uzsikist kur, kad nerastu....
Papildyta:

ar pas gydytojus buvai?

kai buvo priepoliukas nemazas uzejes bet taip staigiai is niekur nieko (tik ta galva plaukiodavo)pradejo ant tiek silpna silpna darytis,sirdy kaip kokia skyle jaustusi,kvepuoji ir kaip kad net nedaeitu tas kvepavimas(tuscias kvepavimas).... akyse tik aptemo staigiai vyrui skambinau kad mirstu jau-greitai gryzo ir nuveze iki ligonines (gyvenu airijoi) aisku kol nuvaziavom tai ir praejo tas toks priepoliukas tik liko toks nerimas vidui kazkoks.padare slapimo tyrimus,kraujo tyrimus,kardiograma,spaudima poamatavo ir visi atsakymai buvo geri verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(SVT @ 2010 09 22, 10:36)
Aš visada važiuodama į užsienį pasiimu xanax, išgeriu prieš lektuvą, nes neramu skrist, o kiti rankinėje, jeigu bijai, galima į bagažą priduoti.

thumbup.gif as vezuosi (nesuosi su savim i lektuva) visad xanax ir bromezopama i pinigine isidejusi.dar nebuvo del to bedu smile.gif
Atsakyti
Čia daugelis žiūriu po kelis vaistukus turi, o kaip išsirenkat kurį kada gerti? g.gif Gal kvailas klausimas, bet... smile.gif Pvz., kad ir tu monikaie? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 22 rugsėjo 2010 - 19:16
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 22, 17:15)
Čia daugelis žiūriu po kelis vaistukus turi, o kaip išsirenkat kurį kada gerti? g.gif  Gal kvailas klausimas, bet... smile.gif Pvz., kad ir tu monikaie? rolleyes.gif

as gerdavau tik xanax 0,25 tab ryte ir puse tab bromezopamo 5mg vakare.o dabar ju nevartoju,nes neplanuojant pastojau smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 22, 19:58)
Na manau, jei žmogus kaupė ir sistemino info, ir ji padeda, tai kodėl neužsidirbti...  rolleyes.gif
Parašiau laišką, laukiu atsakymo. O kuom jums keistas el. paštas? Gal žmogus specialiai susikūrė tam tikslui, nenori savo asmeninio naudoti...

Na matyt aš kažkokia nenormali, bet pati išgyvenusi tai ką teko išgyvent - džiaugčiausi galėdama padėt tokiems pat. Apie pinigus negalvoju, iš svetimo skausmo ir taip per daug uždirbinėja kiti...

Man pasirodė keista nes paprastai e.paštas neprasideda www, taip prasideda svetainės. O dar keisčiau reagavo mano kompo apsauga - išmetė įspėjimą, kad tai virusas ir perkrovė kompą. Tai ir sakau, kad pasirodė keistas.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 09 23, 00:44)
Na matyt aš kažkokia nenormali, bet pati išgyvenusi tai ką teko išgyvent - džiaugčiausi galėdama padėt tokiems pat. Apie pinigus negalvoju, iš svetimo skausmo ir taip per daug uždirbinėja kiti...

Man pasirodė keista nes paprastai e.paštas neprasideda www, taip prasideda svetainės. O dar keisčiau reagavo mano kompo apsauga - išmetė įspėjimą, kad tai virusas ir perkrovė kompą. Tai ir sakau, kad pasirodė keistas.


O kur jūs radot web. psl.? Nes aš tik paprastą el. paštą. Rašant laišką reik įvesti tik stop.panikai@gmail.com nes pradžioje tas www, tiesiog klaida, neapsižiūrėjimas. Jau gavau atsakymą iš tos moters, ji paprasčiausiai mokina kaip reik elgtis PA metu, kaip kvėpuoti, nes dirba su panikuojančiais skaipo pagalba, turi savo gydymo programą, kuri trunka 3 mėn. Ji baigusi psichologiją, ne vienus metus dirbusi Kadadoje su šia panikuojančių programa. Tai nežinau trumpai tiek, jei kuriai įdomu manau pasiskambinsite pačios jai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 22, 18:43)
Ka reiskia depresija? Man gyd. nieko nenustate, as pati nusistaciau sau agorafobia, nes su manim viskas gerai, tiesiog nemegstu viesu vietu, PC, zmoniu susiburimu vietu, man ten prasideda derealizacija. Kaip buvau pas neurologe, tai ji tik pakraipe galva, kad mat tokia jauna, ir vos ne ant stipriu vaistu turesiu sedeti  blink.gif  Tai is to ir supratau. O i depresuojancia as tikrai nepanasi, su nuotaika man viskas ok, aisku, normalu kaip ir visiems zmonems, viena diena geresne, kita ne, bet pati savyje nematau jokiu depresijos pozymiu  g.gif Kaip sakiau, buna ir labai sunkiu dienu, bet kita diena atsibudnu ryte ir vel kaip nauja  g.gif

Gal gali papasakot kuo ta pasikartojanti depresija pasireiskia? Ir kas tie efektiniai sutrikimai?

man lygiai tas pats buvo nuo 12kl viskas prasidejo, galvojau as viena tokia nenormali,pati su savim kazkiek tvarkiaus, ir tik pries du metus pradejau ieskotis pati, kas man daros, ir agorofobija nusistaciau is forumu, ir siaip skaiciau, kad man atitinka ligos simptomai, o nuotaika ir pas mane lyg ir gera, net labai gera budavo kartais, buna ir niuriu dienu, savyzudybes noro niekada nebuvo kile ar panasaus ko...nuejau pas psidhologe, dariau testa, ir nustate, kad depresija....
dabar pati, kaip susimastau, tai tikrai to dziaugsmo kiek anksciau budavo nebelike pas mane...
Atsakyti
Simulia taip pat ir man 4u.gif Bet tikrai kuo toliau tuo to dziaugsmo maziau, kazkaip su nuotaika viskas tvarkoj, bet gerai pagalvojus, tai nera gyvenimo dziaugsmo, nejauciu gyvenimo skonio, nes kaip gali jausti, kaip tik iskisi nosi is namu ir kausto baime biggrin.gif Kaip nera jokio atsipalaidavimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 23, 11:04)
Simulia taip pat ir man  4u.gif  Bet tikrai kuo toliau tuo to dziaugsmo maziau, kazkaip su nuotaika viskas tvarkoj, bet gerai pagalvojus, tai nera gyvenimo dziaugsmo, nejauciu gyvenimo skonio, nes kaip gali jausti, kaip tik iskisi nosi is namu ir kausto baime  biggrin.gif Kaip nera jokio atsipalaidavimo  doh.gif

vat butent, o kai dar aplink tiek streso, tai dar labiau sumazina gyvenimo dziaugsma, ir lieki tik egzistuot..... unsure.gif pavydziu (baltu pavydu) tam kas gerai jaucias, ir nereikia jokios chemijos i organizma kist...
o kas sako, kad kaip taip gali but, kaip galima taip bijot ir drebet, pati save nusiteik, lengva pasakyt, bet begalo sunku tai padaryti, smegenys taves visai neklauso, ta akimirka, kai uzeina priepolis....
Atsakyti
Kad manes protelis neklauso net ir be priepoliu. Pvz reikia eiti i parduotuve, as save itikineju, kad viskas bus ok, kad nepasidarys negera, bet pati tuo nei kiek netikiu biggrin.gif ir sau tiek isikalus, kad per 2.5metus kol turiu sita beda, nebuvo nei dienos be baimes. O tie , kas nepajaucia savo kailiu, niekada ir nesupras , kas tai yra derealizacija doh.gif Kas tai yra baime . As taip pat pavydziu, tikrai noreciau bent viena karteli nueiti i koki akropoli, vaikscioti valandu valandas apsipirkinejant, ir net neprisiminti nei kas yra PA. Net nezinoti ka tai reiskia doh.gif ech... Kada nors vistiek taip ir bus ! biggrin.gif
Atsakyti
NU tai tau vienintelis gydymas yra psichoterapija ir kuo ilgiau lauksi ir nieko nedarysi, tuo gali buti blogiau. (aisku gali ir nebuti). smile.gif

As nemazai keliauju ir visada prisidedavau ivairiu vaistu, bet niekur niekas nera uzkliuve. Skrendant i kalnus is viso visokiu idomiu vaistu turejau, bet jokiame oro uoste neuzkliuvo. Niekada neuzkliuvo ir raminamieji, bei ad. Nu nebent ju veztumeisi dideliais kiekiais, bet vienas lapelis tikrai nieko nedomina. nes juk kiti zmones tiesiog negali skirsti lektuvu be vaistu, nes labai bijo, juk visokiu atveju yra.

p.s. Nieko neatsitiks jeigu ishgersi kokia taure vyno ar alaus. tokie nedideli kiekiai nekenkia.


QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 23, 11:34)
Kad manes protelis neklauso net ir be priepoliu. Pvz reikia eiti i parduotuve, as save itikineju, kad viskas bus ok, kad nepasidarys negera, bet pati tuo nei kiek netikiu  biggrin.gif  ir sau tiek isikalus, kad per 2.5metus kol turiu sita beda, nebuvo nei dienos be baimes. O tie , kas nepajaucia savo kailiu, niekada ir nesupras , kas tai yra derealizacija  doh.gif  Kas tai yra baime  . As taip pat pavydziu, tikrai noreciau bent viena karteli nueiti i koki akropoli, vaikscioti valandu valandas apsipirkinejant, ir net neprisiminti nei kas yra PA. Net nezinoti ka tai reiskia  doh.gif  ech... Kada nors vistiek taip ir bus ! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abio: 23 rugsėjo 2010 - 13:21