Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo maudimas nėštumo pradžioje

Labas vakaras 4u.gif
Jau galiu ir aš šitam skyrely rašyti, prieš porą dienų testas parode tą čia labai grazhiai vadinamą vaiduokliuką, šiandien gydytoja atliko dar vieną testą ir patvirtino, kad esu nestuke.gif. Bet nerimą man kelia tai, jog ji daugiau nieko nedare tik davė siuntimus šlapimo tyrimams ir pas ginę. Nu kraujo tyrimą tai juk irgi turi atlikti g.gif . Be to man labai skauda pilvo apačią ir duria abu šonus verysad.gif Pasakiau gydytojai, o ji sako čia normalu blink.gif . Tai ką manot merginos, patarkit, laukti ką ginė pasakys (eisiu gr 23d.) ar bėgti pas privačią gyd???
Atsakyti
Man irgi taip pat duria sonus, guledama lovoj, kai verciuosi ant kito sono, jauciu skausminga tempima. Paklausiau gydytojos apie tai, tai ji mane nuramino ir pasake, kad viskas ok. Viskas yra todel, kad gimda dideja ir leiciasi su kitais vidaus organais. O dar vakar nestukiu pamokelej suzinojau, kad visi vidaus organai keliasi i virsu, palikdami vietos leliukui ax.gif
Atsakyti
Man lygiai taip pat šeimos gydytoja patarė nekreipti į pilvo skausmus - sako aplamai tris pirmus mėnesius geriausiai ramiai "pralaukti".. Keistoka.. Vis tiek manau nueisiu pas ginekologę - juk turėtų tepinėlį padaryti ir kiti tyrimai.... Keista kažkaip..
Man jau antras nėštumas būtų (jei viskas gerai baigsis - dar tik mėnuo koks...) Pirmąjį nėštumą visiškai jokių skausmų nejaučiau, o dabar labai maudžia pilvą - visą ir šonus.. Temperatūra laikosi apie 37... O dar iš šeimos gydytojos išgirdau naujieną - kad nereikėtų gerti folio rūgšties - gali paskatinti persileidimą.. Iš vis pasimečiau.. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas: 07 gruodžio 2008 - 11:39
QUOTE(mamukas @ 2008 12 07, 12:32)
Man lygiai taip pat šeimos gydytoja patarė nekreipti į pilvo skausmus - sako aplamai tris pirmus mėnesius geriausiai ramiai "pralaukti".. Keistoka.. Vis tiek manau nueisiu pas ginekologę - juk turėtų tepinėlį padaryti ir kiti tyrimai.... Keista kažkaip..
Man jau antras nėštumas būtų (jei viskas gerai baigsis - dar tik mėnuo koks...) Pirmąjį nėštumą visiškai jokių skausmų nejaučiau, o dabar labai maudžia pilvą - visą ir šonus.. Temperatūra laikosi apie 37... O dar iš šeimos gydytojos išgirdau naujieną - kad nereikėtų gerti folio rūgšties - gali paskatinti persileidimą.. Iš vis pasimečiau..  blink.gif

blink.gif blink.gif nesupratau?Ji plačiau nepakomentavo šito?Juk ginekologai pirmas dalykas ką liepia gerti, tai folio rūgštį...
Man pilvuką laiks nuo laiko ir pamaudžia, bet taip suduria kažkur šone, keletą sekundžių ir praeina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 08 gruodžio 2008 - 08:35
Labas rytas... Nieko per daug nekomentavo.. Susake kad dar anksti, kad menuo - tai per anksti kreiptis į gydytoją.. Folio negerti.. Vitaminai irgi nėra gerai.. Vis tiek neiškenčiau - užsirašiau mokamai išsitirti į Mažylį.. Prisiskaičiau dar šiandien apie negimdyvinį nėštumą - iš vis kraupu jau... doh.gif Juokinga net.. Visai išdurnėsiu nepasitikrinusi ar tikrai pastojau normaliai.. smile.gif
Tik labai keista, akd maudžia pilvą.. Su pirmąja dukryte taip tikrainebuvo.. Ėjo viskas kaip iš pypkės.. Ir dabar pastojau iš pirmo bandymo.. Keista labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamukas: 08 gruodžio 2008 - 09:42
QUOTE(mamukas @ 2008 12 07, 11:32)
Man lygiai taip pat šeimos gydytoja patarė nekreipti į pilvo skausmus - sako aplamai tris pirmus mėnesius geriausiai ramiai "pralaukti".. Keistoka.. Vis tiek manau nueisiu pas ginekologę - juk turėtų tepinėlį padaryti ir kiti tyrimai.... Keista kažkaip..
Man jau antras nėštumas būtų (jei viskas gerai baigsis - dar tik mėnuo koks...) Pirmąjį nėštumą visiškai jokių skausmų nejaučiau, o dabar labai maudžia pilvą - visą ir šonus.. Temperatūra laikosi apie 37... O dar iš šeimos gydytojos išgirdau naujieną - kad nereikėtų gerti folio rūgšties - gali paskatinti persileidimą.. Iš vis pasimečiau..  blink.gif



gal pabandyk pakeisti gydytoja, nes del to folio tai niekad neesu girdejusi nieko panasaus schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Ryt nueisiu į Mažylį - gal pas juos prisirašysiu... Tik girdėjau, kad Mažylyje labai kainos išaugo - už viską reikia neoficialiai mokėti.. Man labai keista.. Prieš kokius 5 metus gimdžiau dukrą Mažylyje - nieko nemokėjau, nes neturėjau.. ax.gif Ir buvo viskas puiku - akušerė nuostabi, gydytoja irgi.. Ir šiaip aplinka gera.. O dabar girdžiu tik blogus atsiliepimus.. unsure.gif
Atsakyti
Na kaip faina kad yra rasoma ir aptarinejama apie pilvo skausmus. Nes irgi jau norejau bekti pas daktara. Skausmai tokia- kartais gelia i viena sona gal pora minuciu ir paliaidzia ir vel tarsi nieko nebuvo. Vyras jau pradejo jaudintis - sako gal cia nenormalu. Bet pasiskaiciau jusu rasytus laiskus- tai supratau viskas normoje, pasitaiko smile.gif
Na jau mazeja daznumas skausmu - musm jau 6 savaites. Anksciau pora kartu per diena stabiliai buvo, o dabar gali reteja vis biggrin.gif
Atsakyti
na mielosios man taip pat idomu kaip cia yra jau siandien antra diena skauda desine puse lyg kiauside nestumas gal apie 4 ar 5sav dar nezinau tiksliai nes dabar esu ne lietuvoj baiminuosi kad tai nebuti ne vietoje pastojimas ka jus manot? g.gif
Atsakyti
Nusiraminkit brangiosios 4u.gif Nestumo metu tempiasi raisciai ir del to skaudena..man su abiem vaikais taip buvo ir mano visom pazystamom....taip turi but..zinoma jei skausmas toks kaip menesiniu ir skausmas stiprus ir vis smarkejantis tada jau reikia kreiptis i gyd. As pati labai nerimavau del tu skausmu, tuo labiau, kad buvau ne LT tuo metu, uztat ir ilindau cia paskaityt ax.gif galvojau gal kam padesiu. Nesinervuokit, viskas jums visoms gerai biggrin.gif
Gero ir lengvo nestumo jums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2008 12 11, 22:18)
Nusiraminkit brangiosios 4u.gif  Nestumo metu tempiasi raisciai ir del to skaudena..man su abiem vaikais taip buvo ir mano visom pazystamom....taip turi but..zinoma jei skausmas toks kaip menesiniu ir skausmas stiprus ir vis smarkejantis tada jau reikia kreiptis i gyd. As pati labai nerimavau del tu skausmu, tuo labiau, kad buvau ne LT tuo metu, uztat ir ilindau cia paskaityt ax.gif galvojau gal kam padesiu. Nesinervuokit, viskas jums visoms gerai biggrin.gif
Gero ir lengvo nestumo jums visoms 4u.gif


bet pas mane toks skausmas ne kaip per menesines skausmas toks duriantis ir nuolatos skauda taigi nusprendziau eiti pas gyditoja privaciai jau sestadieniui uzsirasiau. smile.gif o koks pas tave buvo skausmelis?
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2008 12 11, 23:39)
bet pas mane toks skausmas ne kaip per menesines skausmas toks duriantis ir  nuolatos skauda taigi nusprendziau eiti pas gyditoja privaciai jau sestadieniui uzsirasiau. smile.gif o koks pas tave buvo skausmelis?


Mano nestumas 19 savaiciu. Visa absoliuciai nestuma man maudzia pilvo apacia. Ne karta i savaite o kelis kartus per diena. Bet dabar pora dienu taip be rysio duria desini sona. Grynai duria. Ir lyg lialytis buvo pradejes maziau judeti tai as jau siandien grizusi is darbo vos is proto neissikrausciau. O dar savaitgalis po nosim. Butu ne savaitgalis buciau jau puolusi pas gydytoja kad paziureti ar plaka sirdute...
Bet dabar ziuriu mazylis vel duodasi. Pakankamai aktyviai. Tiek kad tas durimas toks nemalonus. Ji iskesti galima, bet keletas nestukiu sake kad nestumo metu neturetu jausti jokio skausmo. Uz tai ir neramu. Jauciu vis tiek reikes pirmadieni is tyro jei pavyks uzsirasyti pas gydytoja...
Atsakyti