Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilvo maudimas nėštumo pradžioje
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
ruta:-)
QUOTE(Elemire @ 2008 10 30, 09:15)
Dėl tų maudimų, tai visaip būna. Pradžioj man bent jau madė dešinį šoną, taip daugiau papilvėj - gana stipriai. Paskui būna vis kad pamaudžia panašiai kaip prieš mėnesines - kai dar ne tas tikras mėnesinių skausmas, bet maudžia papilvę prieš susergant. Kartais panašu būna kaip kad pasportavus kad raumenis maustų, kaip po kokių atsilenkimų.
Na ir dar būna visokie diegliai kai kartais per staigiai atsistoji, kad tenka vėl susiriesti ir tada pamažu atsistoti.
*

Man irgi toksai pat jausmas ir maudimas kaip tu rasei,o kaip dar laukiames pirmo tai baisu labai ir skaitineju visokiuose forumuose kokia tik randu informacija.Nes mes labai laukiam 2.gif o dar labiau jaudinames,nes sioje srityje NAUJOKAI.Tikimes kad viskas bus gerai mirksiukas.gif rolleyes.gif
Panamira
QUOTE(tamosiuke @ 2008 12 12, 01:18)
Nusiraminkit brangiosios 4u.gif  Nestumo metu tempiasi raisciai ir del to skaudena..man su abiem vaikais taip buvo ir mano visom pazystamom....taip turi but..zinoma jei skausmas toks kaip menesiniu ir skausmas stiprus ir vis smarkejantis tada jau reikia kreiptis i gyd. As pati labai nerimavau del tu skausmu, tuo labiau, kad buvau ne LT tuo metu, uztat ir ilindau cia paskaityt ax.gif galvojau gal kam padesiu. Nesinervuokit, viskas jums visoms gerai biggrin.gif
Gero ir lengvo nestumo jums visoms 4u.gif
*

kaip gera rasti padrąsinančių žodžių, kai pats esi nusigandęs ir nežinai, ką daryti blush2.gif
kiwi22
QUOTE(Panamira @ 2008 12 27, 17:11)
kaip gera rasti padrąsinančių žodžių, kai pats esi nusigandęs ir nežinai, ką daryti blush2.gif
*

Sveikos, mamytes,
Noriu ir as pasidalinti savo pilvuko paskaudenimais. Butent is ju ir supratau, kad jau pilvelyje kazkas gyvena. Man uzeidavo, dabar jaureciau, tokie spazmai, kad net kvapa uzimdavo, susiriesdavau kol atslugdavo. dabar, ypac jei stagiau atsistoju, uzeina pilvo apacios pamaudenimas, butent kaip per mmm. Del ko vyksta sie pamaudenimai, spazmai. Juos sukelia kintanti gimdos forma. Gimda tiesiasi, ji ruosiasi didejimui, todel taip ir jauciames. Beje, man dar vienas toks "malonumas": viduriai-tiesiog smaginasi doh.gif blink.gif .Taip susuka, kad turiu buti apskaiciavus, ar spesiu i wc nulekti blush2.gif . Tai dabar su activia draugauju ir kmynu arbatele. Laukiu vizito pas ginekologe. Kol kas dar rik kokios 3 savaiteles turetu buti. Taigi, tokia mano patirtis sioje srityje, mergaites.
Sveikinu visas busimas mamytes nestuke.gif
AMON
QUOTE(ruta:-) @ 2008 12 26, 22:14)
Man irgi toksai pat jausmas ir maudimas kaip tu rasei,o kaip dar laukiames pirmo tai baisu labai ir skaitineju visokiuose forumuose kokia tik randu informacija.Nes mes labai laukiam  2.gif o dar labiau jaudinames,nes sioje srityje NAUJOKAI.Tikimes kad viskas bus gerai  mirksiukas.gif  rolleyes.gif
*

maziau skaitinek, tai maziau ir nervuosiesi,zinoma, kad viskas bus gerai, neprisigalvok baisiu dalyku, gyvenk ir dziaukis savo busimu leliuku.Kaip lemta taip ir bus.
Nireglina
Man abiejų nėštumų metu skaudėjo pilvo apačioje šonuose. Pirmo nėštumo metu kairėje, antro nėštumo metu dešinėje. Tai truko maždaug iki 8 sav. Antro nėštumo pradžioje skausmas buvo toks stiprus, kasd po vienos bemiegės nakties paryčiais važiavau į priimamąjį. Po 2 dienų turėjau eiti pas ginę, bet nebelaukiau, nes bijojau, kad gali būti negimdinis nėštumas. Skyriuje padarė echo ir pasakė, kad viskas tvarkoje. Skausmas galėjo būti dėl įvairių sąaugų ir pan.
Astulia25
Kadangi laukem ir planavom,kada mazius pasibels i musu gyvenima,tai pries kiekvienas menstruacijas tikedavomes,kad gal jau si karta bigsmile.gif Si karta viskas buvo taip pat tongue.gif Pilveli maude lygiai taip pat,kaip pries eilines menstruacijas,va galvoju,dar matyt ne metas maziukui uzsimegsti,nes matyt susirgsiu ir planavimus bei laukima teks testi kita menesi doh.gif Bet va pilvuka maudzia,atrodo tuoj tuoj susirgsiu,testuka darytis dar buvo per anksti,o va kaip nesusergu,taip nesusergu bigsmile.gif Dar kiek palaukus testukas parode,kad laukiam pagausejimo! thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif Nors tas jausmas pilvelyje t.y.maudimas,kad turetu prasideti menstruacijos neapleido keleta savaiciu.Nuejus pas gydytoja,echo patvirtino,kad nestumas nestuke.gif yra,ir viskas vystosi tvarkoje,o tas maudimas yra normalu smile.gif Kadangi patyriau ir kitoki skausma,kuris reiske nelabai gerus dalykus,tai galiu juos palyginti."Menstruacinis" maudimas (kuris yra norma)buvo man iki 8sav.,9sav. jis dingo ir prasidejo kur kas astresnis skausmas pilvo apacioje-tada eme teplioti,veliau ir kraujuoti,tada iskilo gresme mano maziukui ir tada jau echo parode,kad gresia persileidimas.Teko paguleti ligonineje,bet aciu Dievui,viskas susitvarke ir mums jau 33sav ,tad sekmingai su dziaugsmu laukiam pirmojo pasimatymo su pilvelio gyventoju wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kiwi22 @ 2008 12 27, 18:59)
Sveikos, mamytes,
Noriu ir as pasidalinti savo pilvuko paskaudenimais. Butent is ju ir supratau, kad jau pilvelyje kazkas gyvena. Man uzeidavo, dabar jaureciau, tokie spazmai, kad net kvapa uzimdavo, susiriesdavau kol atslugdavo. dabar, ypac jei stagiau atsistoju, uzeina pilvo apacios pamaudenimas, butent kaip per mmm. Del ko vyksta sie pamaudenimai, spazmai. Juos sukelia kintanti gimdos forma. Gimda tiesiasi, ji ruosiasi didejimui, todel taip ir jauciames. Beje, man dar vienas toks "malonumas": viduriai-tiesiog smaginasi doh.gif  blink.gif .Taip susuka, kad turiu buti apskaiciavus, ar spesiu i wc nulekti blush2.gif . Tai dabar su activia draugauju ir kmynu arbatele. Laukiu vizito pas ginekologe. Kol kas dar rik kokios 3 savaiteles turetu buti. Taigi, tokia mano patirtis sioje srityje, mergaites.
Sveikinu visas busimas mamytes nestuke.gif
*

Vaje,man tai viduriukai i kita puse buvo sutrike-atrodo noredavosi,o nueini ir nieko nesigaudavo blush2.gif ax.gif
Kiekvienai indivualiai organizmas reaguoja smile.gif
Salta saule
Mudu abudu nestuke.gif jau perkopėm pirmą trimestrą, tai dabar lengviau - lialius jau įsikūrė. 4u.gif Tik kartais ilgiau pastovėjus sunkumas pilvelyje randas, o šiaip viskas čiki thumbup.gif
Maudė gal pora pirmų mėnesiukų, lyg prieš mėnesines, tik silpniau, bet vos ne pastoviai pačią pilvuko apačią... Kartais ir sudurdavo, bet ginė nuramino, kad tai naturalu - hormonų kytimai ir gimdos prisitaikymas tokius pokštus ir krečia... wacko.gif
Tai būkit ramios ir toliau džiaukites tuo mažučiu pilvelyje 2.gif
iruncia
QUOTE(shining_star @ 2008 10 21, 22:26)
Sveikutes 4u.gif koks buna pilvo maudimas nestumo pradzioje? visos tik sako, kad maudzia, bet gal galima suzinoti smulkiau, koks tas maudimas butent buna....
ar tai desines puses/kiausides maudimas/dilgciojimas?
gal tai kaires puses/kiausides maudimas/dilgciojimas?
gal tai besikaitaliojantys sonu maudimai (tai desine, tai kaire puse)?
o gal kartais po viena sona pamaudzia, kartais abu iskart?
o kartais gal ir toks jausmas, kaip pries mmm?
trumpalaikiai maudimai ar ilgesni?

o gal viskas su laiku iskarto?

rasykit mamytes savo patirti ir tuo manau padesim neziniukem  nestuke.gif  del pilvo maudimo ir galimo nestumo....

beje, sis klausimas ir man labai aktualus 4u.gif
Papildyta:
labai prasau esamu bei busimu mamyciu nepatingeti pasipasakoti  mirksiukas.gif
dekui 4u.gif
*

Kiek atsimenu,tai tas maudimas panasus i maudima per menesines smile.gif
shining_star
sveikutes 4u.gif
dziaugiuosi, kad jums visoms viskas gerai....taip ir toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
laikykites, nestuke.gif mirksiukas.gif
fresija
QUOTE(Indula @ 2008 12 08, 09:32)
blink.gif  blink.gif nesupratau?Ji plačiau nepakomentavo šito?Juk ginekologai pirmas dalykas ką liepia gerti, tai folio rūgštį...
Man pilvuką laiks nuo laiko ir pamaudžia, bet taip suduria kažkur šone, keletą sekundžių ir praeina.
*

ir man tai pamaudzia sone,ar kartais suduria ,tai vienam tai kitam sone ,bet ar tai nieko blogo ar ka nors reiskia?
shining_star
FRESIJA, manau viskas gerai jei tas skausmas/maudimas yra pakenciamas ir nenuolatinis 4u.gif jei labai neramu, gali paskambinti savo gydytojai arba pas ja apsilankyti 4u.gif
sekmes, ir gero nesiojimo mirksiukas.gif
sveikinu 4u.gif
M.i.g.l.e
Sveikos 4u.gif
Nėštumo pradžioj mane ir kamavo pilvo skausmai, atrodė tuoj tuoj mmmmm prasidės. Daktarė sakė kad tai normalu ir liepė gerti magnį. Tikrai padėjo. Po kelių mėn skausmai išnyko.
Bet visada geriau apie bet kokį skausmą pranešt savo gyditojai mirksiukas.gif
Sekmės 4u.gif mirksiukas.gif
kustucius
Man ginė sakė, kad tai normalu, tik jei kraujas pasirodys tai tada negerai
rug
mausdavo kaip ir per menkes
Grazinatorius
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2009 02 10, 14:14)
Sveikos 4u.gif
Nėštumo pradžioj mane ir kamavo pilvo skausmai, atrodė tuoj tuoj mmmmm prasidės. Daktarė sakė kad tai normalu ir liepė gerti magnį. Tikrai padėjo. Po kelių mėn skausmai išnyko.
Bet visada geriau apie bet kokį skausmą pranešt savo gyditojai mirksiukas.gif
Sekmės 4u.gif  mirksiukas.gif
*

Keista kad ginekologė sake kad toks skausmas kaip prieš mėnesines nėštumo metu yra normalu, nes kiek man aiškino ginekologė, nes tokie skausmai kamavo mane nuo pat nėštumo pradžios, kad toks skausmas yra pavojingas, nes tai reiškia kad susitraukinėja gimda. Mėnesinių metu gimda susitraukinėja valydamasi, taigi kai nėštumo metu jaučiami mėnesinių spazmuojantis skausmai, reiškia susitraukinėja gimda, ko ji neturėtų daryti. Po pirmo apsilankymo pas ginekologe su tokiais skausmais teko gerti papildomų vaistų ir magnį, kad gimda susitraukinėdama nepradėtų šalinti vaisiaus. Dabar į nėštumo pagaiba vėl turiu bijoti tų skausmų, nes tai reikštų kad gali prasidėti priešlaikinis gimdymas.
Anot mano ginekologės visi tempimai apacioje sonuose, dilgciojimai ir pan. yra nepavojingti, jeigu tai nėra stiprus nepraeinantis skausmas, tada vėl reikia žiūrėti, o štai kai skausmas panašus į mėnesinių, tai tada reikia pas ją bėgti o nėštumo pabaigoje tai ruoštis gimdyti:)
Margareta
zinot skausmas skausmui nelygu..viemos per menesines skauda kad turi vaistus gerti nuo skausmo o kitom tik maudimas. kartias reik pasikliauti savo nuojauta..
vaidacka:)
As ir supratau kad laukiuosi is pilvo maudimo. Maude smarkiai kaip per menesines, bet nesusirgau, nors laikas buvo. Tada ir pradejau galvot ar tik ne... taip ir buvo. Maude smarkiai atrodo turi susirgt, bet nesusergi...
perlitap
sveikutės, buna ir man karts nuo karto pamaudžia pilva, mes jau 8 savaitėlių, bet šonų tikrai neduria g.gif
Raselenas
siandien pasidariau testuka - teigiamas bigsmile.gif kad nescia, pradejau itarti tik del to, kad vis menesines neprasidejo, nes man siaip jokiu velavimu nebuna. o siaip tai visi simptomai buvo visai kaip pries menesines - maudimas pilvo apacioj, nugaros skausmas, pabrinkusi krutine. dabar, beje, krutines taip nebemaudzia. o del tu nestumo pradzios maudimu skaiciau, kad tai yra naturalu, nes apie 4 savaite embrionas bando issitvirtinti gimdoje, del to gimda ir spazmuoja. pamenu, kad ir pirmojo nestumo metu kazkas tokio buvo.
nestuke24
Sveikos nestuke.gif ,skaitau ir asaru negaliu sutramdyti.... Pas gine nuejau, kai mano leliukui buvo 4 savaites, ji patvirtino, kad viskas gerai leliukas isitvirtino gimdoje, o del maudimo, tai sake, kad tai normalu, svarbiausia, kad kraujingu isskyru nebutu. Na, man tas maudimas, kartais net su nedideliais spazmais buvo visa antra menesi, kai buvo jau beveik 8 savaites vel nuejau pas gine, maciau kaip plaka mano stebukiuko sirdele, niekada nepamirsiu to vaizdo ir jausmo,kuri patyriau...Vel pasiguodziau, kad vis dar kartais maudzia pilva, bet ji sake, kad svarbiausia, kad kraujingu isskyru nebutu, o visiskai nebuvo, todel buvau rami. 11 savaites pabaigoje vel apsilankiau pas gine, sake, kad kraujo ir slapimo tyrimai tiesiog idealus, gimdymas numatomas lapkricio antra diena, na, bet nusprende dar karta paziureti ekoskopu ir pamate, kad mano leliuko sirdele nebeplaka...
Stai ir "normalu" maudimas nestumo metu...Man kraujingu isskyru taip ir nebuvo, tad teko daryti operacija ir stai jau kelios dienos, kaip nebeturiu savo issvajoto leliuko....Iki siol negaliu atsigauti...
Nomadica
QUOTE(Raselenas @ 2009 04 19, 03:22)
siandien pasidariau testuka - teigiamas  bigsmile.gif kad nescia, pradejau itarti tik del to, kad vis menesines neprasidejo, nes man siaip jokiu velavimu nebuna. o siaip tai visi simptomai buvo visai kaip pries menesines - maudimas pilvo apacioj, nugaros skausmas, pabrinkusi krutine. dabar, beje, krutines taip nebemaudzia. o del tu nestumo pradzios maudimu skaiciau, kad tai yra naturalu, nes apie 4 savaite embrionas bando issitvirtinti gimdoje, del to gimda ir spazmuoja. pamenu, kad ir pirmojo nestumo metu kazkas tokio buvo.
*

Tai jau siandiena turbut kaip ant sparnu bigsmile.gif Dziaugsmelis wub.gif

QUOTE(nestuke24 @ 2009 04 19, 16:43)
Sveikos  nestuke.gif ,skaitau ir asaru negaliu sutramdyti.... Pas gine nuejau, kai mano leliukui buvo 4 savaites, ji patvirtino, kad viskas gerai leliukas isitvirtino gimdoje, o del maudimo, tai sake, kad tai normalu, svarbiausia, kad kraujingu isskyru nebutu. Na, man tas maudimas, kartais net su nedideliais spazmais buvo visa antra menesi, kai buvo jau beveik 8 savaites vel nuejau pas gine, maciau kaip plaka mano stebukiuko sirdele, niekada nepamirsiu to vaizdo ir jausmo,kuri patyriau...Vel pasiguodziau, kad vis dar kartais maudzia pilva, bet ji sake, kad svarbiausia, kad kraujingu isskyru nebutu, o visiskai nebuvo, todel buvau rami. 11 savaites pabaigoje vel apsilankiau pas gine, sake, kad kraujo ir slapimo tyrimai tiesiog idealus, gimdymas numatomas lapkricio antra diena, na, bet nusprende dar karta paziureti ekoskopu ir pamate, kad mano leliuko sirdele nebeplaka...
Stai ir "normalu" maudimas nestumo metu...Man kraujingu isskyru taip ir nebuvo, tad teko daryti operacija ir stai jau kelios dienos, kaip nebeturiu savo issvajoto leliuko....Iki siol negaliu atsigauti...
*

blink.gif sakes unsure.gif Niu gaila, bet nieko cia nepadarysi verysad.gif
pantera24crazy
Matau daug pasisakymu, bet ne visiskai atitinkanciu sia tema. blush2.gif Na va man kartais naktimis duria,skauda ta sona ant kurio sukuosi miegoti. Ir nezinau ka daryti, pas gine turiu eiti po savaites,dvieju, ar reiketu kreiptis dabar? g.gif gal kas patarsit,gal kam buvo panasus skausmai nestumo metu.... unsure.gif
mergius
Galiu ir as pasipasakoti savo istorija, nes tu skausmu skausmeliu visokiu man teko pajusti. Kai tik suzinojau, kad laukiuosi (testas buvo teigiamas) praejus kelioms dienoms dalyvavome vakarelyje. Man ten taip pradejo skaudeti pilva, kad vos pajegiau atsistoti. Niekam dar naujienos nesakeme, tai siaip ne taip issliuokeme is to vakarelio ir namo. Tik atsigulus i lova horizontalioje padetyje skausma kaip ranka nueme. Is karto po to nulekiau pas gydytoja. Gydytoja sako, kad gimda tempiasi. Ir kad turiu stebeti, jog nebutu kraujo isskyrose. Lyg tycia po gero menesio pasirodo kraujas isskyrose. Bet skausmo tada jokio nejutau. Vel lekiu pas gydytoja. Tada jau padare echo. Pirma karta pamaciau savo mazuciuka, sirdele plake. Laikas sutapo su menesinem (jei nubuciau pastojusi, tuo metu butu prasidejusios menesines, tai gydytoja nusprende, kad matyt del to). Augant pilvukui tokiu visokiu nedideliu tempimu jusdavau, bet gydytoja buvo perspejusi, kad tai normalu, svarbu, kad vel nepasirodytu kraujas. 19 savaite pradejo mausti desini sona. Itare net apendicita, bet kraujo ir slapimo tyrimai leukocitu padidejimo nerode, o ir temperatura kuno buvo normali. Pasake, kad ko gero raisciai. Liepe gerti magni. Magnis is tiesu kazkiek padejo. Pamaudzia man karts nuo karto ta desini sona, bet tas jausmas toks pakenciamas. I sokius eiti negaleciau, bet pasivaikscioti iseiti tie maudimai netrukdo. Ir tiesa vel maciau savo leliuka. Kaip gydytoja sake, kataloginis atitinkantis visus parametrus smile.gif Ir dar suzinojom, kad berniukas smile.gif Dziaugsmas neispasakytas.
Tai va tokia ta mano laukimo istorija. Nezinau, ko dar laukti ateityje, bet galiu pasakyti visoms viena dalyka - jeigu tik koks jausmas ar skausmelis nepatinka, pasijuntate, kad kazkas netaip, eikit pas gydytoja. Geriau nueiti kad ir del smulkmenos, negu paskui gailetis, kad nieko nedarete.
tercija
O tai iki kiek laiko būna tas mm jausmo maudimas kai pastoji? ir kada yra normalu kad jis praeitų? Nes snd jau viena diena po turėjusių būti mm, o man taip nesmarkiai pamaudžia ir taip neramina, pažiūriu į teigiamą testą - nurimstu, bet po penkiolikos minučių atrodo, kad tuoj tuoj pramuš ir pabėgs mano džiaugsmelis. Žiauriai užknisa tas netikrumo jausmas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
jolitatomas
[quote=tercija,2010 11 16, 13:11]
O tai iki kiek laiko būna tas mm jausmo maudimas kai pastoji? ir kada yra normalu kad jis praeitų? Nes snd jau viena diena po turėjusių būti mm, o man taip nesmarkiai pamaudžia ir taip neramina, pažiūriu į teigiamą testą - nurimstu, bet po penkiolikos minučių atrodo, kad tuoj tuoj pramuš ir pabėgs mano džiaugsmelis. Žiauriai užknisa tas netikrumo jausmas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
*

as irgi laukiuosi pagal mane 6 savaite pagal gyditoja 7savaitele ir siandien man labai skauda desini pilvo sona tarsi su adatom durtu net atsistot kartais sunku taip tarsi spazmuoja ir labai bijau pas gyditoja tik siastadieni as taip tikiuosi kad viskas gerai, net nezinau ka daryt
tercija
[quote=jolitatomas,2010 11 16, 22:23]
[quote=tercija,2010 11 16, 13:11]
*

as irgi laukiuosi pagal mane 6 savaite pagal gyditoja 7savaitele ir siandien man labai skauda desini pilvo sona tarsi su adatom durtu net atsistot kartais sunku taip tarsi spazmuoja ir labai bijau pas gyditoja tik siastadieni as taip tikiuosi kad viskas gerai, net nezinau ka daryt
*

[/quote]
suprantu tavo nerimą, parašyk kaip kas toliau seksis. O pagal forumietes tai kol nera negerų išskyrų tol steresuoti nereikia, bet žinau kaip tai sunku... 4u.gif
Amelijaaaa
Sveikos mamytes,

As esu cia naujoke...todel kas geriau mane supras jeigu ne jus. Todel ir as gyvenu laukime su mintim nescia as ar ne..Kiekviena diena seku savo pojucius,atrodo lyg ir skrandi skauda,kazkas ten pastoviai gurguliuoja smile.gif
izentrope
Kaip viskas cia pazistama - as ir laukiu, nerimauju... Man tai visus sonus karts nuo karto pamaudzia, o nugaros apacia beveik istisai. Viena diena - maudimas pilvo apacioje, kaip pries menesines, kita diena - svelniai maudzia sone, tai viename, tai kitame... Skrandi suskausta beveik kiekviena karta po valgio... Bet niekada nebuvo astraus skausmo, ar kraujo, tai kaip ir rami del to...
Na, bet vakar buvau pas gine pirma karta, taciau ne Lietuvoje - sako testas nestumo nieko nerodo, nors as jai paaiskinau, kad sisiojau tik pries valanda ir geriu kibirus vandens, be to, buvo vakaras, o man nestumas butu dar tik 6,5 savaites oficialiai... Ji nekreipe i tai demesio sad.gif Paminke mane ir sako: "gimda kieta, maza, vadinasi, nenescia" sad.gif Pasiule padaryti ultragarsa, kad paziuretu, kodel nera menesiniu (tik po to suzinojau, kad jis kainuoja apie 230 Lt, tai net neisiu). As jai sakiau, kad vienos rusies nestumo testas man rodo labai blankia antra rozine juostele... Tikriausiai nepatikejo...
Tai ir likau laukime, nezinojime... Tikriausiai pasidarysiu kraujo testa, jei jau ten nieko nebus, vadinasi, testas meluoja ir mano pojuciai apgauna sad.gif

Sekmes visoms planuojancioms wink.gif
lynocka
QUOTE(izentrope @ 2010 11 18, 13:08)
Kaip viskas cia pazistama - as ir laukiu, nerimauju... Man tai visus sonus karts nuo karto pamaudzia, o nugaros apacia beveik istisai. Viena diena - maudimas pilvo apacioje, kaip pries menesines, kita diena - svelniai maudzia sone, tai viename, tai kitame... Skrandi suskausta beveik kiekviena karta po valgio... Bet niekada nebuvo astraus skausmo, ar kraujo, tai kaip ir rami del to...
Na, bet vakar  buvau pas gine pirma karta, taciau ne Lietuvoje - sako testas  nestumo nieko nerodo, nors as jai paaiskinau, kad sisiojau tik pries valanda ir geriu kibirus vandens, be to, buvo vakaras, o man nestumas butu dar tik 6,5 savaites oficialiai... Ji nekreipe i tai demesio sad.gif Paminke mane ir sako: "gimda kieta, maza, vadinasi, nenescia" sad.gif Pasiule padaryti ultragarsa, kad paziuretu, kodel nera menesiniu (tik po to suzinojau, kad jis kainuoja apie 230 Lt, tai net neisiu). As jai sakiau, kad vienos rusies nestumo testas man rodo labai blankia antra rozine juostele... Tikriausiai nepatikejo...
Tai ir likau laukime, nezinojime... Tikriausiai pasidarysiu kraujo testa, jei jau ten nieko nebus, vadinasi, testas meluoja ir mano pojuciai apgauna sad.gif

Sekmes visoms planuojancioms wink.gif
*

Labas, mamytes,
kai laukiausi pirmojo vaikelio, nejauciau jokiu keistu pojuciu - nei ka skaudejo, nei pykino, nei galva svaigo thumbup.gif O va dabar, laikiuosi 6 savaite, kazkaip keistai jauciuosi - pamaudzia galva, skausmas pilvo apacioje - lyg pries pat menesines. Visiskai kitoks jausmas nei su pirmuoju. Suprantu, kad nestumu vienodu nebuna, bet nerimas niekaip nepalieka schmoll.gif
Penktadieni eisiu pasidaryti echoskopija ir tada gal ramiau bus. Labai tikiuosi, kad sunelis tures broliuka ar sesute mirksiukas.gif
Laikykites, mergytes, ir sveikateles jums mirksiukas.gif
sigiote
Sveikos merginos,
galiu pasidalinti savo pojuciais. Skaiciuojant pagal menesines musu aguonytei 4 savaites ir 5 dienos. Kad laukiuosi suzinojau tik pries 4 dienas. Ir nuo tada pradejo mausti pilva, atrodo jauciu, kad ten kazkas vyksta :)Man labiausiai skauda nugara, bet jau baigiu apsiprast su tais pojuciais smile.gif
Rutele_S
sveikos, man maude maude pilvuka, o jau kelios d kaip nebemaudzia, nk jame nejauciu. ryt hcg atsakymas, zinosiu kiek savaiteliu, bet manau 4-5. kazin galejo dingt mauduliukas tas ir visvien viskas but gerai? nzn ar supratot klausimuka..... 4u.gif rolleyes.gif
sigiote
QUOTE(Rutele_S @ 2011 07 06, 14:10)
sveikos, man maude  maude pilvuka, o jau kelios d kaip nebemaudzia, nk jame nejauciu. ryt hcg atsakymas, zinosiu kiek savaiteliu, bet manau 4-5. kazin galejo dingt mauduliukas tas ir visvien viskas but gerai? nzn ar supratot klausimuka..... 4u.gif  rolleyes.gif
*

tikek, kad viskas gerai. man irgi kartais pamaudzia, kartais nustoja. as kazkodel nepergyvenu. jeigu kazkas butu netaip, tai geriau dabar organizmas atmestu, negu veliau.
Smilga_23
Sveikutes, nezinau nei ka galvoti, gal galesit kuri nors patart. Jau trecia diena veluoja mmm vakar ir siandien maudzia pilvo apacia. Pasiskaicius gal sakau esu nestuke.gif aisku butu labai smagu, testa dariausi pries dvi dienas bet nezinau ar man vaidenos ar ne, lyg kazkoki silpna bruksneli maciau bet gal tik isivaizdavau. Seip niekados man pilvo neskauda pries mmm tik nugara. unsure.gif
Rutele_S
QUOTE(Smilga_23 @ 2012 10 01, 19:51)
Sveikutes, nezinau nei ka galvoti, gal galesit kuri nors patart. Jau trecia diena veluoja mmm vakar ir siandien maudzia pilvo apacia. Pasiskaicius gal sakau esu nestuke.gif  aisku butu labai smagu, testa dariausi pries dvi dienas bet nezinau ar man vaidenos ar ne, lyg kazkoki silpna bruksneli maciau bet gal tik isivaizdavau. Seip niekados man pilvo neskauda pries mmm tik nugara.  unsure.gif
*

labukas, siulau kartoti testa o geriausiai butu pasidaryti kraujo tyrima hcg, jis tiksliai pasakys ar tu laukiesi ar ne, bei kokio laiko mazdaug yra nestumas..
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2011 07 06, 16:10)
sveikos, man maude  maude pilvuka, o jau kelios d kaip nebemaudzia, nk jame nejauciu. ryt hcg atsakymas, zinosiu kiek savaiteliu, bet manau 4-5. kazin galejo dingt mauduliukas tas ir visvien viskas but gerai? nzn ar supratot klausimuka..... 4u.gif  rolleyes.gif
*

O, net nepamenu kad buciau cia rasius lotuliukas.gif thumbup.gif Na, kaip matot viskas buvo gerai su mano nestuke.gif kleckiukui jau greit 7 menesiai wub.gif
Smilga_23
reiks pabandyti dar karta, paziuresim kas bus, tikiuosi kad bus kasnors smile.gif
Rutele_S
Laikau kumscius, parasyk paskui smile.gif
O nenori pasidaryt hcg to tyrimo? nereikia jam nei siuntimo, nieko rolleyes.gif
o testa tai pirk easy cup thumbup.gif
pregnancy
Sveikutes,pries kelias dienas suzinojau kad nestuke.gif
Tai mano trecias nestumas.
1-Prieslaikinis gimdymas 30 sav.
2-persileidimas 10 sav.
Na o dabar trecias nestumas,tik mane labai neramina tas kad man strenas skauda ,dar tik pradzia apie 5 savaiteles,bet siandien uzteko namus truputeli pasitvarkyti ir va maudzia strenas,paranoja totali,vel persileisti verysad.gif
mamainga339
Labas mergaitės, užsukau pas jus patarimo. Prasidėjo 6 nėštumo savaitė, tad echo dar nebuvau, laukiu kitos sav. pradžios, bet šią savaitę pradėjo skaudenti dešinį šoną. Nesmarkiai, bet jaučiu vis jį. Tepliojimų nėra, nebuvo ir nuo pradžių... sakykit, ar būtinai šono skausmas požymis negimdinio nėštumo? cray.gif gal kam yra taip buvę?
Smilga_23
QUOTE(Rutele_S @ 2012 10 01, 19:39)
Laikau kumscius, parasyk paskui smile.gif
O nenori pasidaryt hcg to tyrimo? nereikia jam nei siuntimo, nieko rolleyes.gif
o testa tai pirk easy cup  thumbup.gif
*

nieko gero verysad.gif pasidariau testa bet jis rode neigiama, mmm reiks tada laukt tikriausei usilaike ir tiek verysad.gif
Smilga_23
gal kas zinot ar tie pigieji testai tikrai yra patikimi ar nelabai? Ar geriau brangesnius pirkti
mamainga339
aš pati dariausi ir pigų ir brangesnį ir tą puodelį vadinamą, visi vienodai rodė smile.gif nors tiesa vienas pigus nesigavo... sugadinau kažkokiu būdu.
Rutele_S
Man ir patys pigiausi rode ir puodelis. Jau kai yra nestumas tai yra. Tik sakoma, kad puodelis jautresnis ''uzciuopti'' ankstyva nestuma, kurio pigus, gali nerodyt, jei lb mazas nestumas. Bet jei jau dieneles veluoja, manau rodys tiek tas tiek tas rolleyes.gif o as isitikinimui kraujuka nusileidau ir ramu buvo, kad nemeluoja testai biggrin.gif
Smilga, Tavo atveju pasidaryciau krauja, gal dar testai nerodo...
Pregnancy, su tokiom istorijom laikyciausi daugiau gulimo rezimo, pasikonsultuok su gydytoja savo 4u.gif Saugot reikia ta zirniuka ax.gif
Smilga_23
QUOTE(Rutele_S @ 2012 10 04, 10:01)
Man ir patys pigiausi rode ir puodelis. Jau kai yra nestumas tai yra. Tik sakoma, kad puodelis jautresnis ''uzciuopti'' ankstyva nestuma, kurio pigus, gali nerodyt, jei lb mazas nestumas. Bet jei jau dieneles veluoja, manau rodys tiek tas tiek tas rolleyes.gif o as isitikinimui kraujuka nusileidau ir ramu buvo, kad nemeluoja testai biggrin.gif
Smilga, Tavo atveju pasidaryciau krauja, gal dar testai nerodo...
Pregnancy, su tokiom istorijom laikyciausi daugiau gulimo rezimo, pasikonsultuok su gydytoja savo 4u.gif  Saugot reikia ta zirniuka ax.gif
*

kita savaite reiks prie gines,tai ji pasakys tikriausei jei matys kanors o jei ne tai kraujo tyrima pasidarysiu tada, nes jau 6 diena veluoja tai kazkas yra, nebent dar koks uzdegimas bet jausciaus blogai nu nzn.
mamainga339
QUOTE(mamainga339 @ 2012 10 03, 09:30)
Labas mergaitės, užsukau pas jus patarimo. Prasidėjo 6 nėštumo savaitė, tad echo dar nebuvau, laukiu kitos sav. pradžios, bet šią savaitę pradėjo skaudenti dešinį šoną. Nesmarkiai, bet jaučiu vis jį. Tepliojimų nėra, nebuvo ir nuo pradžių... sakykit, ar būtinai šono skausmas požymis negimdinio nėštumo?  cray.gif gal kam yra taip buvę?
*

Atsakau pati sau, gal kam irgi pravers... Mano atveju, tai nėštumas vietoje, bet kažko sureagavusi dešinė kiaušidė... nieko daugiau ir nepaaiškino, o aš iš to streso ir nepaklausiau... liepė daugiau gulėti ir gerti "duphaston" po dviejų sav. pasirodyti
FRĖJA*
QUOTE(Smilga_23 @ 2012 10 03, 12:45)
gal kas zinot ar tie pigieji testai tikrai yra patikimi ar nelabai? Ar geriau brangesnius pirkti
*

Man regis visi testai apylygiai, bent jau ant savo kailio patyriau, jei uzkibo ir brangiausi ir pigiausi pagavo po vaiduokle, o nesulaukus mmm ir pigiausias is karto aptiko II juosteles mirksiukas.gif
Sandriukė
Aš neatsimenu dienos ar valandos kada man nemaudė išvis nieko. Nuolatos maudžia, jei ne pilvo apačią, tai vieną ar kitą šoną. Ginė liepė ramiau vaikščioti, nekelti sunkiai, nedaryti staigių judesių, nesėdėti ilgai. Šiaip aš tokia aktyvi labai, tai sulėtinti tempą labai sunku. smile.gif Tai vis prieš bėgdama kažkur, prisimenu, kad ramiai reikia viską daryt, nes ne viena jau esu. smile.gif
Ragany
Man eina 7 savaitė. Ir nuo vakar vis suduria pilvo apačioj, nesuriečia, bet jaučiasi. Nežinau, ar tai normalu?
seemle
hm, mane irgi sitas skausmas pradejo kamuoti nuo 6sav4d.
Bet ties kiausidemis kazkur.
Susvaigau gal todel, kad tuo metu buvo menama O.
Bet pasiklausiau tetos, kuri jau 4s nestumus rizikingus turejo (3 laimingai pasibaige), ti sake, jog durdavo ir jai, bet labiau velyvame nestume ir gine sake, kad jokio sarysio su tariama O neturi, nes kiausides atidirbo savo darba ir ilsisi.
Tai lieka tradicinis "raisciu tempimasis"?.. na arba uzkieteje viduriai, jei jie uzkieteje unsure.gif

Bet kiek skaiciu internete ir cia SM tai nemazai kam buna, ypac nusiciaudint ar kazka staigiau padarius. Bet man buna ir nieko nedarant schmoll.gif
Amarilė.84
Na, man 13-ta savaitė, o antrą dieną labai stipriai skauda-maudžia pilvą. Buvau pas ginekologę, tad iškart liepė į ligoninę gultis arba namuose su nedarbingumu būti. Ir pagrindinis dalykas - gulimas rėžimas: nevaikščioti, neskalbti, nelyginti, nesiurbti, ramybė.. Plius magnio milteliai ir Gynipralis. Tad kiekvienu atveju geriausia pasirodyti gydytojams. smile.gif
Na, ir linkiu, kad viskas baigtųsi laimingai.
Klajokle
Man tas maudimas tai kaip tempimas nestiprus,visai ne toks kaip per mm.Pvz kai kelnes zemiau irgi lb nemalonu,jau atsisedus turiu uzsitemt auksciau smile.gif Zinau ta jausma is kitu nestumu,del to iskart supratau,kad laukiuos,nors dar ne testo negalejo daryt ax.gif Panasus jausmas yra kai gimda susitraukineja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.