Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu statyt pirtį

2laimulia: iš kur šitą savo burtą ištraukėt? Apie ugniakurus jau buvom viską išdėstę- malkomis kurenama pirties krosnelė nėra Atviras ugniakuras.
Atsakyti
Ugniakuras ne ugniakuras, atviras ar uždaras, reglamente yra žodis "pirčių", todėl neleidžiama pirties vadinti I grupės nesudėtingu statiniu. Be to šiais laikais pirtis be sanitarinių patalpų neįsivaizduojamas dalykas, kur nusiprausti, kur WC. smile.gif
Klaipėdos mieste, rajone, Kretingoje ar Palangoje su tokiu prierašu prie pirties kaip, I grupės nesudėtingas statinys, būtumėte išprašytas iš nuolatinės komisijos posėdžio (pagal aplinkybes).


QUOTE(ūkio bitė @ 2008 11 28, 15:44)
2laimulia: iš kur šitą savo burtą ištraukėt? Apie ugniakurus jau buvom viską išdėstę- malkomis kurenama pirties krosnelė nėra Atviras ugniakuras.

Atsakyti
2laimulia:nesiimu ginčytis, kas ten pamary-pajūry vyksta, tik dar kartuką paklausiu: iš kur (kokio reglamento) šytas daiktas:

"Gyvenamojo ar sodo namo pagalbinis pastatas (atskiras pastatas ar priestatas prie bet kurio iš šių namų) – namų ūkio pastatas, kurio perdengimo anga ne didesnė kaip 4,8 m, kuris ne aukštesnis kaip 3,5 m ir kurio užimamas žemės plotas ne didesnis kaip 15 m2, kai šiame pastate nėra rūsio ir naudojimo paskirtį turinčios pastogės, sanitarinių patalpų (tualetų, vonių, dušų, prausyklų, pirčių, saunų), krosnių, viryklų ir kitų ugniakurų;"
Atsakyti
Ir aš antrinu Ūkio bitės klausimui, iš kur tai:

"Gyvenamojo ar sodo namo pagalbinis pastatas (atskiras pastatas ar priestatas prie bet kurio iš šių namų) – namų ūkio pastatas, kurio perdengimo anga ne didesnė kaip 4,8 m, kuris ne aukštesnis kaip 3,5 m ir kurio užimamas žemės plotas ne didesnis kaip 15 m2, kai šiame pastate nėra rūsio ir naudojimo paskirtį turinčios pastogės, sanitarinių patalpų (tualetų, vonių, dušų, prausyklų, pirčių, saunų), krosnių, viryklų ir kitų ugniakurų;"

Kažkoks briedas g.gif
Ūkininko ūkyje gali būti toks statinys kaip lauko virtuvė, tai ką jis jau bus ne pagalbinis pastatas, nes ten tikrai būna bent krosnis ar viryklė su prausykla?
Atsakyti
Panašu kad čia bus mumis Laimulia prigąsdinusi (nuosavu reglamentų prikūrusi) ir dingusi iš Horizonto.
Atsakyti
Prikelsiu šitą temą. Gal kas gali truputy papasakot kas per daiktas yra gamtinis karkasas ir ypač migracijos koridorius? Kaip yra apskaičiuojamas "gyvenamasis kvartalas" (čia iš nuostatų gamtinio karkaso), ar kvartalas yra tada, kai tarp pirmo ir 3 namo nėra 150 m, ar kai atstumas bent tarp dviejų iš 3 namų yra 150 m. (mano atveju yra taip, kad nuo mano vargano sklypuko iki vieno kaimyno ~50, iki kito ~130, t.y. tarp abieju esamu kaimynu yra daugiau nei 150 m.). Tai kokie čia dabar man apribojimai gręsia po Vilniaus apskrities bendrojo plano?
Atsakyti
2Liūtas;
Kad byškį pasakoti neišeina- čia čielos istorijos gaunasi su tais karkasais-škeletais. Kažko tai Nuostatuose nemačiau dėl 150metrų, gal nuorodą įdėtumėt?
Atsakyti
Prasau: http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

kalbu apie 4 punktą (dėl 150 m.) ir 10 p. dėl draudimo (paskutiniai keli žodžiai). Kažkaip suneramino mane kažkoks ...!?$!?... migracinis koridorius atsiradęs vidury žiemos.
Atsakyti
2Liūtas, dėkui, buvau tą 4-ą eilutę pražiopsojęs.
O prie ko čia Apskrities BP? Gal turėjot mintų rajono savivaldybės?
Atsakyti
ne, turėjau mintį vilniaus apskrities bendrąjį planą ( http://www.apskritis...;...&pathId=414 ), kuris neseniai buvo patvirtintas ir įsakymas paskelbtas valstybės žiniose (iš ten apie šitą brudą ir sužinojau). Ir jame mano sklypukas atsidure toj nesamonej..

Ir bendrai, kiek gali būti tų planų? Kažkoks yra bendrasis visos lietuvos (nzn kaip jis vadinas, bet labai jau abstraktus), tada bendrasis apskrities (ka tik patvirtintas..), bendrasis rajono (širvintai dar vis rengia) ir dar specialusis. Nu dar galėtų dėl įdomumo kokius penkis sugalvot..
Atsakyti
2liūtas: nepergyvenk dėl apskrities BP, kaži ką paišo Širvintos (galiu prisiusti, jei neturi).
Atsakyti
jei nesunku permesk į kestas@remiva.eu , jei skiriasi nuo to, kas yra pateikta http://www.sirvintos...dex.php?id=1286 , kiek pastebejau sirvintai nemegsta puslapio atnaujint pernelyg dažnai.

O kodel nesirupint dėl apskrities BP? Ir gal esi ka nors girdejęs kada gali išeit širvintų rajono BP? Nes norėtųsi, kad tas karkasas atsirastų po to, kai susitvarkysiu kaimo plėtros projektą ir statybos leidimus..
Atsakyti