Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 28, 12:26)
Natūralus augalinis lecitinas sėkmingai šalina iš tulžies akmenis, neužkemšant kanalų  4u.gif Tai patikrintas būdas.

ar jus kalbate apie lecitino kapsules?Ar apie sojos produktus?As jas vartojau ir rawocholi 2 metus geriau ,kuris neva tirpdo akmenis.Uztai pries keleta menesiu nuzingsniavau pas gydytoja profilaktiskai pasitikrinti , manydama , kad neras man to vieno akmenelio.O jis surado ju 3-4 nemazus. verysad.gif
...gandai , gandeliai papildantys vaistininko kisene...
Dabar mano situacija tokia - kadangi kasa, kepenys sveiki, priepuoliu nera, maista prisitaikau, tai patare nesioperuoti. g.gif
Atsakyti
Aš kalbu apie natūralų augalinį nemodifikuotų sojų aliejaus ir nebalintą lecitiną. Bet čia ir sustoju, nes tuoj būsiu apkaltinta reklama. Beje, tikro (neskiesto) lecitino vaistinėse nėra.
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 28, 11:26)
Natūralus augalinis lecitinas sėkmingai šalina iš tulžies akmenis, neužkemšant kanalų  4u.gif Tai patikrintas būdas.

hihihi.gif
Atsakyti
Lecitino stoka tulžyje yra viena iš priežasčių, kodėl sutrinka riebalų metabolizmas ir susidaro tulžies akmenų, tad vartojant lecitino, juos galima pašalinti.
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 30, 22:27)
Lecitino stoka tulžyje yra viena iš priežasčių, kodėl sutrinka riebalų metabolizmas ir susidaro tulžies akmenų, tad vartojant lecitino, juos galima pašalinti.


apšvieskit... tai kokiu būdu jie pasišalina? Man tikrai labai įdomu... kodėl gydytojai to nesiūlo?... g.gif aš asmeniškai tikrai daug domėjausi... nes apie akmenligę sužinojau nėštumo metu... tai buvo aktualu viskas, tik ne operacija.... bet jos neišvengiau... praėjus mėnesiui po gimdymo ekstra operacija...
Atsakyti
Dauguma gydytojų spjauna į natūropatinę mediciną, todėl jie ir napasiūlo. Dar kitas dalykas, kad mūsų vaistinėse yra nekokybiškų maisto papildų, ir jie tikrai nepadeda. O per platintojus joks gydytojas nepatars įsigyti. Geriausias lecitinas yra iš Amerikos. Jei turit giminių, tai prašykit, kad siųstų. Kitu atveju, yra kompanijų, kurios turi tinklus daugelyje šalių (tinklinis marketingas). Lecitinas tirpina ir minkština akmenis bei šalina juos lauk. Mano pažįstamas buvo eilėje operacijai Kauno klinikose, bet kaip paskutinę viltį įsigijo lecitiną. Aišku, dar nusinešė atsiklausti gydytojo, ar blogiau nebus. Na ką, gydytojas patvirtino, kad blogiau nebus, bet jei nori, vartok, sako, tavo reikalas. Ką jūs manot, kad gydytojas šio produkto nežinojo? Juk neišpeikė. Po 2 savaičių žmogus per šlapimą (aišku, nelabai su maloniais pojūčiais) pašalino akmenį. Dar 2 savaičių laikotarpyje pasišalino 2 akmenys. Operaciją atsakė, dabar laksto, kaip ant sparnų. Bet čia kiekvienam pagal nusistatymą. Kiti nori tik operacijos, ir baigta. Tik turėkite omeny, jei kartą radosi akmenys, jie ir toliau vėl formuosis. Turite nusirūgštinti organizmą.
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 31, 13:21)
Dauguma gydytojų spjauna į natūropatinę mediciną, todėl jie ir napasiūlo.

Ne visai taip yra. Kitas gydytojas bent du alternatyvius gydymo būdus gali ir pasiūlyti, ir taikyti. Pagrindinai iš esmės pagrindinę gydymo liniją Lietuvoj nustato vaistų didmeninės prekybos įmonės. Iš vienos pusės tame daug minusų, bet iš kitos galima įžiūrėti ir pozityvių dalykų. O kas dėl lecitino, tai jis pagrindinis cholino tiekėjas, reikalingo palaikyti ląstelių membranų vientisumui. Tuo pačiu padeda riebalų, jonų, maistinių medžiagų, atliekų judėjimui tarp ląstelių. Kaip sudedamoji dalis lecitinas yra neurotransmiterių acetilcholino sudėtyje. Taip pat naudojamas sintezuojant riebalus, ir yra naudingas sočiųjų riebalų ir cholesterolio dietų atveju. Vartojant įrastinį mums maistą didžiausią jo kiekį gaunam iš kiaušinių. Dienos lecitino norma - 1200mg, esant jo trūkumui - 2400mg. Tai tiek bendros info apie lecitiną.
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2009 10 31, 13:21)
Po 2 savaičių žmogus per šlapimą (aišku, nelabai su maloniais pojūčiais) pašalino akmenį. Dar 2 savaičių laikotarpyje pasišalino 2 akmenys.

Nelabai įsivaizduoju kaip tokio dydžio akmenys, kokie buvo pas mane, gali pasišalinti per šlapimą g.gif Ne tik, kad skausmas būtų nepakeliamas, jie paprasčiausiai nepraeitų.
Man gydytojai, ne pas vieną buvau, patarė pradžioje be operacijos bandyti įveikti tuos akmenis, bet...jie matė, kad turiu kelis nedidelius. Kai priepuoliai pradėjo dažnėt ir stiprėt, tik tada pasiūlė operaciją. Ir sakė, kad nėra tokių vaistų kurie be pavojaus sveikatai ar net gyvybei išnaikintų akmenis. Kai mane išoperavo tai pasakė, kad laimė, jog gerai dar man baigėsi. Tulžies pūslė pilna akmenų buvo ir įvairaus dydžio. Jie buvo linkę judėt, todėl užeidavo priepuoliai, o jei būčiau dar bandžius juos pašalint su šlapimu doh.gif
Aš esu už natūralias priemones, bet nereikia į jas žiūrėti kaip į panacėją. Ne visada reikia tikėti vien stebuklu iš gamtos, kartais deja tenka ir rimtos invazijos į organizmą imtis.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 01, 15:24)
Nelabai įsivaizduoju kaip tokio dydžio akmenys, kokie buvo pas mane, gali pasišalinti per šlapimą g.gif Ne tik, kad skausmas būtų nepakeliamas, jie paprasčiausiai nepraeitų.
Man gydytojai, ne pas vieną buvau, patarė pradžioje be operacijos bandyti įveikti tuos akmenis, bet...jie matė, kad turiu kelis nedidelius. Kai priepuoliai pradėjo dažnėt ir stiprėt, tik tada pasiūlė operaciją. Ir sakė, kad nėra tokių vaistų kurie be pavojaus sveikatai ar net gyvybei išnaikintų akmenis. Kai mane išoperavo tai pasakė, kad laimė, jog gerai dar man baigėsi. Tulžies pūslė pilna akmenų buvo ir įvairaus dydžio. Jie buvo linkę judėt, todėl užeidavo priepuoliai, o jei būčiau dar bandžius juos pašalint su šlapimu doh.gif
Aš esu už natūralias priemones, bet nereikia į jas žiūrėti kaip į panacėją. Ne visada reikia tikėti vien stebuklu iš gamtos, kartais deja tenka ir rimtos invazijos į organizmą imtis.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
As vis galvoju, skaudejo desini sona, siaubingai, nevalgiau savaite praejo, tuo metu padare kraujo tyrimus, nieko blogo nemate.Paskui ekoskopija, vel nieko nemate. Ar gali but tulzi akmenys sunkiai matomi ? ar gali jie sukelt skausma,jei pavalgai astriau riebiau sunkiau ?

Atsakyti
Na aš nešneku apie TOKIO dydžio akmenis. Reikia truputį ir pačiam žmogui susivokti, kad kas neįmanoma, tai stebuklų tikrai nebūna. Juk tie akmenys per dieną nesusiformavo tokio dydžio. O jei prasidėję pirmi simptomai ar akmenys yra kelių mm dydžio, tai juos tikrai galima pašalinti ir be peilio.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2009 11 01, 17:51)
As vis galvoju, skaudejo desini sona, siaubingai, nevalgiau savaite praejo, tuo metu padare kraujo tyrimus, nieko blogo nemate.Paskui ekoskopija, vel nieko nemate. Ar gali but tulzi akmenys sunkiai matomi ? ar gali jie sukelt skausma,jei pavalgai astriau riebiau sunkiau ?


tikrai gali jų nematyti... vat pvz pas mane buvo daug mažų akmenukų... per pirmą echo juos pamatė, vėlaiu, darė echo dėl inkstų, tuo pačiu pažiūrėjo į tulžiapūslę ir jų jau nematė...

QUOTE(Vilkės akis @ 2009 11 01, 17:57)
Na aš nešneku apie TOKIO dydžio akmenis. Reikia truputį ir pačiam žmogui susivokti, kad kas neįmanoma, tai stebuklų tikrai nebūna. Juk tie akmenys per dieną nesusiformavo tokio dydžio. O jei prasidėję pirmi simptomai ar akmenys yra kelių mm dydžio, tai juos tikrai galima pašalinti ir be peilio.


na mano simptomai buvo... baisuliniai priepoliai... o pvz mano tėtis simptomų jokių nejautė... gyveno sau ramiai....o kai tikrinosi sveikatą, tiesiog profilaktiškai ir padarė jam echo... rado 1,5 cm akmenį... taip kad tų simpomų gali ir nejausti....

o šiaip įtariu, kad veliamės į diskusiją, kurioje bendros nuomonės neprieisim 4u.gif
Atsakyti