Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

sweikos.kas pasake kad braskiu negalima valgyt?seip paskaitikit temele,cia daug skirtingu zmoniu po operaciju,ir visiem skirtingai buna,asmeniskai man,tai as po operacijos valgiau absoluciai viska bet labai mazais kiekiais,jau beweik 4men kaip po operacijos,dabar valgau normalei ir viska,pamirstu net kad isuoperuota tulzis smile.gif
del skausmu duobutei tai man cia pradzioj buvo,veliau prasidejo baisiau,ir po 2 ju baisiu priepoliu teko operuotis...smulkus akmenukai yra pavojingesni,nes gali uzstrigti,tada bus blogiau,o jei butu tulzis issilejusi,tai tikrai manau jau senei guletum operacinei!!!!!na yra ivairiu zmoniu,kai kurie cia gydesi ir zolem,ir sultys gere ipatingas kazkokias,na kaip kam,gal ir buna stebuklu smile.gif sprest jum kaip elgtis,siulau paskaityt temele visa,o po to sprest paciai,bet jei skauda tai butina pasitikrint ir nustatyt kokia bukle is tikruju ten viduj 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal žinot kokių tikrai patikimų vaistų ar žolelių nuovirų kurie aktyvintų tulžies veiklą(pas mano draugę rado daug drumzlių) ir padėtų tą smėlį tirpdyt ar tai kaip nors su tulžį varančiomis arbatomis išvalyt tas drumzles...Dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2009 08 01, 18:15)
Sveikos. Gal žinot kokių tikrai patikimų vaistų ar žolelių nuovirų kurie aktyvintų tulžies veiklą(pas mano draugę rado daug drumzlių) ir padėtų tą smėlį tirpdyt ar tai kaip nors su tulžį varančiomis arbatomis išvalyt tas drumzles...Dėkoju smile.gif

jei pvz yra koks nors ir menkas akmenukas , gert tulži varančių arbatų ne-ga-li-ma nes pajudes akmenukas užkimš tulžies ar kepenu lataką ir oi oi kaip stipriai skaudes ir lauks extra operacija...

o šiaip jei tikrai žino kad nėr net menkiausio akmenuko tulži varančių arbatų yra pirkt vaistinei jos taip ir vadinasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Man vakar buvo pasalinta tulzies pusle, o stai siandien jau namie su seima ir ieskau info ka galima ir ko negalima valgyti... Tiesa, turiu maziuke, kuriai tik 1 men ir 1sav tad po operacijos praejus 4 val toliau sekmingai ja pati maitinau... ziuresim kaip bus toliau...
As operacijos negalejau atidelioti, nes kai uzeidavo tokie skausmo priepuoliai, kad gimdymas atrode kaip bakstelejimas adata... Sekmes visoms kurios nusprende operuotis ir nera viskas taip baisu... beje, darant echo man mate tik 2 akmenukus, o is tikruju rado apie 100 grudo dydzio akmenuku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giliuxe: 02 rugsėjo 2009 - 13:23
QUOTE(giliuxe @ 2009 09 02, 14:22)
Sveikos merginos,
Man vakar buvo pasalinta tulzies pusle, o stai siandien jau namie su seima ir ieskau info ka galima ir ko negalima valgyti... Tiesa, turiu maziuke, kuriai tik 1 men ir 1sav tad po operacijos praejus 4 val toliau sekmingai ja pati maitinau... ziuresim kaip bus toliau...
As operacijos negalejau atidelioti, nes kai uzeidavo tokie skausmo priepuoliai, kad gimdymas atrode kaip bakstelejimas adata... Sekmes visoms kurios nusprende operuotis ir nera viskas taip baisu... beje, darant echo man mate tik 2 akmenukus, o is tikruju rado apie 100 grudo dydzio akmenuku...

ar jau po 4 val galima po narkozes maitint? blink.gif as visa para nemaitnau po narkozes,as visa para nutraukinejau piena ir ispilinejau,mazei buvo 2 men kai mane operavo,ta viena para pagere misinuko,o jau poto ir namo israse,ir tik po paros vel MP pradejo valgyt.
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 09 02, 22:37)
ar jau po 4 val galima po narkozes maitint?

negalima...
Atsakyti
merginos gal susidurete su polypais tulzies pusleje? vieni gydytojai rekomenduoja operuoti, nes polypai linke supiktybeti, kiti teigia , jog juos reikia stebeti. Buciau dekinga uz jusu pasisakymus, pastebejimus, patarimus.
Atsakyti
Sveikos merginos
jauciu visus siptomus tulzies pusles akmenliges, sakuda nerealiai
kur geriausia vilniuj vaziuoti be siuntimo savaitgali?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madissa: 12 rugsėjo 2009 - 18:25
QUOTE(Madissa @ 2009 09 12, 19:24)
Sveikos merginos
jauciu visus siptomus tulzies pusles akmenliges, sakuda nerealiai
kur geriausia vilniuj vaziuoti be siuntimo savaitgali?

na be siuntimo tai kas zino ar priims,zinai kokie pas mus daktarai....geriausias patarymas tai kviest greitaja,tada be siutymo priims,jei extra atvejis..bet greitoji jau sprendzia kur vezt,mane greitoji veze i raudonaji kryziu,irgi savaitgalis buvo,bet operavo vistiek po savaitgalio smile.gif sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 12 rugsėjo 2009 - 23:09
Aš be jokio siuntimo tiesiai į ligoninę važiavau, pasirodo svarbiausia buvo turėt asmens dokumentą ir Sodros pažymėjimą.
Atsakyti
laba, norejau pasidometi, o gali ( siuo atveju santariskese echoskopuojant nematyt akmenu)?????
ir kaip jauciasi kad yra akmenlige
Atsakyti
Valo kepenis bei tuo pačiu mažinant tulžies akmenis labai naudingas yra margainis (Silybum marianum). Vartoti reiktų po 100mg tris kartus dienoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apolonas: 02 spalio 2009 - 08:56