Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zemgulė
QUOTE(ladana @ 2010 03 21, 20:49)

QUOTE(Wunderbar @ 2010 09 15, 18:01)

nezinau bet man ten tai baisiai nepatiko sventem tetos vestuves beveik pries men, tai aptarnavimo jokio beveik, o maistas tai patyliu likau alkana nes karsti buvo tragiski o ir is saltu nebuvo ka valgyti doh.gif
beladona
Sveikos planuojancios savo vestuves smile.gif

Noriu pasidalinti patirtimi.Pereita savaitgali atsventeme brolio vestuves. Sventeme Karkleje, sodyboje Zalioje Pastoge. Ju nuoroda :

http://www.pobuviai.klf.lt/

Taigi kas nepatiko :
1. Nebuvo porcijiniu karstu. Kam kliuvo kam nekliuvo, salotu nieks nieko nesuvalge, kalnus maisto teko ismesti.
2. Salotos keistoko skonio, kaip paruostos pries kelias dienas.
3. Seimininkes iseina namo po pirmo pakilimo. Taigi po baliaus liko kalnai neplautu indu ir baisus stalas. Mano mama suplove visas lekstes, o as visas taures ir stikliukus. Plusom iki puses penkiu ryto, antraip ryte nebutumem tureje indu svariu pasikeist stalui. Nors seimininkai sake, kad indu pilna, taciau tikrai 25 zmonems pakeitimui nebutu uzteke, na gal kokios 5 lekstes ir buvo dar svarios.
4. Meniu suderinamas is anksto, taciau tikrai buvo ne vienas patiekalas kokio mes neuzsakinejome.
5. Kubile vanduo buvo itartino svarumo.

O dar pagooglinus radau stai ka :

http://nevartok.lt/4-vartojimo-paslaugos/k...jingas-maistas/

Tai mes baliavojome, nors jiems jau uzdausta matinimo veikla.

Bukite budrus wink.gif
dorotė_
Merginos ,norėčiau pasiteirauti gal teko švęsti Friedricho pasažo restorane Klaipėdoje ? Esu ten buvusi ,labai jauki atmosfera. Perskaičiau ,jog ten yra dar ir restoranas. Planuojame nedideles vestuves ,su artimiausiomis giminėmis, tad norėtųsi jaukios vietos;) Kaip manote ar ši tinkama?
inesse
Sveikos, damos, praejusi savaitgali sudalyvavom draugu vestuvese Klaipedoje. Svente vyko restorane 'Legenda' (Taikos pr. prie 'Vetrunges'). Interjeras tvarkoj, nors kai ka patobulinciau, bet aptarnavimas ir maistas thumbup.gif Kiek nugirdau tai maistas ten apie 80lt.. zmogui (priklauso nuo pasirenkamo meniu, bet pagal buvusi meniu vidutiniskai gavosi tiek + liko maisto sekanciai dienai), kas palyginti su kitom iki siol girdetom vietom tai doh.gif vaje kaip pigu. labai tvarkinga, patys savininkai sukiojasi ir kontroliuoja darbus. Bet svarbiausia, kad patiekalai, uzkandziai, salotos liuksiski - labai gardus buvo, tad gal but kurioms is jusu sis kontaktas pravers wink.gif Jei kuriai reikia kontakto, turiu administratores telefona 4u.gif rasykit i az
maye
jau praejo musu svente 4u.gif 4u.gif
jau anksciau buvau pasisakiusi, tai dabar dar pasisakysiu, sventeme viesbuti "pajurio vieskelis" buvo labai patenkinti. maistas skanus, personalas apsukrus, muzika grojo , sokom trypem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif rekomenduoju drasiai thumbup.gif thumbup.gif
Dzeli
O jei ne paslaptis, kiek zmoniu pas Jus buvo ir kiek mokejote zmogui, ar su nakvyne? Aciu labai wink.gif
In_caritate
praejus musu sventei galiu drasiai rekomenduoti Skiezgilienes sodyba, Lenkimu km. bigsmile.gif wub.gif nei mums, nei musu sveciams dar nera teke pabuvoti tokioje sodyboje, kur tiek daug skanaus maisto, ivairiausiu skoniu megejams bigsmile.gif wub.gif ir visa aplinka jauki, silta, didelis kiemas, erdvus miegamieji, tad rekomenduojam visu 100% drinks_cheers.gif jei reiks, atsiusiu foto, kaip atrode sale, paruosta musu sventei wub.gif
ladybird4
Praejo ir musu svente, todel Klaipedoje, o tiksliau Agluonenu sen. (visai netoli) galiu drasiai rekomenduoti nuostabia vieta "Pozinges Pegasa" ir ju seimininke Dainora. Kadangi jie niekur nesireklamuoja, nes visos rekomendacijos eina is lupu i lupas, todel negaliu nutyleti ir as. Nuotrauku cia nekelsiu, nes pirmiausiai, net nemokeciau, nebent kam butu idomu, galeciau atsiusti el.pastu. Taciau Klaipedos rajone apvaziavome praktiskai viska, net nukeliavome ir iki Latvijos. Jokiu spec.reikalavimu neturejome, taciau daugely vietu tragiska situacija, pasiula neatitinka kokybes, o ypac kainos. Kartais net galvojome ar zmones isvis gaudosi rinkos kainose.
Visai netycia radome sia vieta ir likome suzaveti ilgam...be abejo, ne tik mes, visi sveciai turejo ka pasakyti apie vietos grozi... salia zirgynas....is pradziu pagalvojome, kad gali buti nekoks kvapas, bet ka jus...

Kas man padejo - sis vienos nuotakos blog'as (ACIU!!!!!!), kuri lygiai kaip ir mes apvaziavo nemazai vietu, o jos komentarai ir nuomone sutapo su musu, kai mateme ta pati..

http://misijavestuves.lt/?p=936

Todel dar karta, rekomenduoju "Pozinges Pegasa"
woogie22
Sveikos superines mamytes! 4u.gif tikiuosi priimsite ir mane i savo draugiska kolektyva smile.gif planuojame savo vestuves kitu metu vasara, gal kas nors zinote koks yra sodybos pavadinimas kuri yra Kaloteje, vaziuojant is Klaipedos, po Jurininku ligonines ir iskarto po zenklo "Kalote"? smile.gif buciau lb dekinga jei ir tel. nr. kas duotu smile.gif
Kristincikas
Sveikutes!

Siandien pradedame planuoti savo vestuves! smile.gif Ieskome sodybos Klaipedos apskrityje smile.gif Bet nenorime jokio kaimo dvelksmo (nors sodyba gali buti ir kaime), turiu omeny nenoriu mediniu sienu ir tt. biggrin.gif Norim stilingos grazios, erdvios sodybos su miegamomis vietomis sveciams. Gal kas gali rekomenduoti gera varianta. Dar norime, kad nereiketu rupintis maistu ax.gif Laukiu jusu pasisakymu wub.gif
Dzeli
Galiu papasakoti ką pati pamačiau aplankiusi keletą sodybų ir viešbučių:
1. Viešbutis "Pajūrio vieškelis" - labai graži aplinka, tvarkinga, sąlygos geros, nėra brangu, tinkama vestuvėms iki 40 žmonių, kitu atveju lieka mažai vietos šokiams. Bet šiaip ši vieta paliko gerą įspūdį.
2. "Lingių sodyba" - ala kaimo turizmo sodyba, bet be medinių sienų, suolų ir pan. Taip pat tinkamiausia vestuvėms iki 50 žmonių, kitaip trūksta vietos šokiams. Dviejų dienų kaina vestuvėms žmogui 180-200 Lt.
3. Sodyba "Ablinga" - daug kas ja gyre, taciau man nepaliko gero ispudzio. Siaip vieta grazi, bet man nepatiko, kad šokių aikštelė koridoriuje, kažkaip norėjosi, kad visa šventė vyktų vienoje patalpoje. Vieta irgi tinkama iki 40 žmonių, nes kitaip labai susigrūdę. Bet šiaip, kaip minėjau, vieta graži, kambariai tvarkingi, šeimininkai malonūs. Kaina žmogui apie 200 Lt.
4. "Jūrvingė" - labai tvarkinga, išpuoselėta aplinka, šeimininkai labia malonūs, salė graži. Visos sodybos nuoma 60 žmonių dviems dienoms apie 14 000 Lt. Tik man pasirodė, kad 60 žmonių ankštoka, tačiau šeimininkai siūlo šokių salę perkelti į lauką, jei geras oras žinoma. man pačiai ta mintis nepatiko.
5. Pozinge Pegasas - įsimylėjau, įsimylėjau. Neturiu net ką pasakyt, nes vieta tobula, žmonių salėje talpina iki 120. Bėda ta, kad maisto jie patys negamina, tačiau turi savo tiekėjus, kurie pasirūpina maistu, aptarnavimu ir pan., todėl problemų dėl to nekyla. Vieta tinkamiausia didesniam vestuvininkų skaičiui, nes kitaip brangoka.
Į savo apžiūrumų vestuvių vietų sąrašą dar buvau įtraukusi šias vietas: Viešbutis "Morena", Viešbutis "Linelis", "Stončių sodai", "Juodupio vila", "Radailių dvaras" ir t.t., tačiau šių vietų nebeaplankiau, todėl kažko papasakot negalėčiau.

Šiaip esu girdėjusi dar apie Vila "Meksikana", ten dalyvavau vestuvėse. Kadangi vestuvės vyko žiemą, tai aplinkos nemačiau.Minusas, kad nėra patogių miegojimo vietų, miegojom ant žemės, lovose gerokai persigrūdę. Nežinau, gal situacija ten pagerėjo.
Kažkas rekomendavo man "Rūgpienių kaimą", tik, kad ten labai kaimo sodyba.
Dar yra Virkštininkų dvaras, tačiau ten man irgi kvepia kaimo sodyba.
Peržiūrėjau dar ir daugiau sodybų, tik, kad jau užsimiršo:)
woogie22
vis tik mums pavyko rasti musu ypatingaja sodyba Kaloteje wink.gif ir jau vakar uzsakeme smile.gif beje maistas ruosiamas pacioje sodyboje wink.gif jei ka, rasykit i AZ wink.gif
Kristincikas
Sveikos,

mes taip pat apvaziavom nemazai sodybu, musu svente bus kitu metu geguzes 26 d. Issirinkom sodyba "Jurvinge", ji mums paliko geriausia ispudi. Buvom ir Pozinge Pegasas sodyboj, ji taip pat superine, bet tai dienai jau buvo uzsakyta. O Jurvingeje mums labai patiko sale, miegamieji, aplinka, zodziu viskas, o ir maistu nereikia rupintis smile.gif Be to ir atsiliepimu nemazai geru girdejome.
woogie22
QUOTE(Kristincikas @ 2011 09 25, 11:08)
Sveikos,

mes taip pat apvaziavom nemazai sodybu, musu svente bus kitu metu geguzes 26 d. Issirinkom sodyba "Jurvinge", ji mums paliko geriausia ispudi. Buvom ir Pozinge Pegasas sodyboj, ji taip pat superine, bet tai dienai jau buvo uzsakyta. O Jurvingeje mums labai patiko sale, miegamieji, aplinka, zodziu viskas, o ir maistu nereikia rupintis smile.gif Be to ir atsiliepimu nemazai geru girdejome.
*

paziurejau nuotraukas internete, lb sauni sodyba! ir aplinka ir pati pobuviu sale! thumbup.gif
Dzeli
QUOTE(Kristincikas @ 2011 09 25, 13:08)
Sveikos,

*

Šauniai pasirinkote, mes irgi tuokiames geguzes 26 d. ir pasirinkom Pozinges Pegasa, matyt prasilenkem smile.gif
Jei butu buve maziau zmoniu pas mus, butume pasirinke Jurvinge, bet su musu minia, ten mazoka vietos.
Kristincikas
QUOTE(Dzeli @ 2011 09 25, 20:26)
Šauniai pasirinkote, mes irgi tuokiames geguzes 26 d. ir pasirinkom Pozinges Pegasa, matyt prasilenkem smile.gif
Jei butu buve maziau zmoniu pas mus, butume pasirinke Jurvinge, bet su musu minia, ten mazoka vietos.
*

Kiek pas jus bus zmoniu? Pas mus apie 50, tai Jurvinge bus pats tas smile.gif Kai pradejom uzsakineti viska, net nustebau, kad ir kai kurios sodybos (pvz. Pegasas) ir muzikantai (pvz, Sweet) jau uzsakyti. Nemaniau, kad taip is anksto viska uzsakineja zmones. Mes skubejom, nes ne Lietuvoj gyvenam. Gal ir jus is uzsienio planuojat? smile.gif
Dzeli
QUOTE(Kristincikas @ 2011 09 28, 10:24)
Kiek pas jus bus zmoniu? Pas mus apie 50, tai Jurvinge bus pats tas smile.gif Kai pradejom uzsakineti viska, net nustebau, kad ir kai kurios sodybos (pvz. Pegasas) ir muzikantai (pvz, Sweet) jau uzsakyti. Nemaniau, kad taip is anksto viska uzsakineja zmones. Mes skubejom, nes ne Lietuvoj gyvenam. Gal ir jus is uzsienio planuojat? smile.gif
*

Kadangi atšokau jau 20 draugu, giminiu ir kitu vestuviu, tai vestuviu niuansai man zinomi, todel ir pradejom planuot kiek imanoma greiciau, nes norejom rinktis patys, o ne imti tai kas beliko biggrin.gif
Pas mus zmoniu iki 70 bus, tai ieskojom vietos kur galetumeme tiek zmoniu sutalpinti ir dar liktu nemazai vietos sokiams, zaidimams ir pan. Jurvinge mums asmeniskai siuo klausimu butu netikusi, nebent su sokiu sale lauke, o toks variantas mums netiko.
Beje Jurvingeje buvome kai sale buvo paruosta 45 zmonems, tai man asmeniskai pasirode ankstoka.
O mes vestuves planuojam is Lietuvos smile.gif
aurelip
Sveiki,

As taip pat noreciau pasidziaugti savo ( jau praejusios sventes ) dziaugsmu..tai butu ispudingo grozio sventes vieta '' National Golf Resort'' .
Nuostabi vieta, netoli Klaipedos. thumbup.gif
Nostabi vieta vestuvems, grazus restoranas..aplinka..nepaprastai jauki bei elegantiska vieta vestuvems. Tiesa,vestuvems vienam vakarui..
Bet galeciau vardinti tik pliusus, pradedant nuo maisto ir baigiant profesionaliu aptarnavimu.. 4u.gif Golfo aikstyne galima ir fotosesija padaryti..
Labai dziaugiuos, kad radome tokia nuostabia vieta savo sventei ! clap_1.gif heart.gif
woogie22
QUOTE(aurelip @ 2011 10 04, 14:47)

mes irgi is pradziu norejome svesti National Golf Resort, bet sale biskeli per maza pasirode smile.gif ir beto lb daug apribojimu del tos zoles golfu laukuose smile.gif u jus tik darete ten banketa ar ir tuoketes ten?smile.gif
Ancele
QUOTE(woogie22 @ 2011 10 11, 11:34)
mes irgi is pradziu norejome svesti National Golf Resort, bet sale biskeli per maza pasirode smile.gif ir beto lb daug apribojimu del tos zoles golfu laukuose smile.gif u jus tik darete ten banketa ar ir tuoketes ten?smile.gif
*

Mano gera drauge buvo ten vestuvese, tai jiem nelabai patiko, nes labai nusivyle maistu... sake, atnese saltus patiekalus ir siaip neskaniai paruostus...
woogie22
QUOTE(Ancele @ 2011 10 11, 10:50)
Mano gera drauge buvo ten vestuvese, tai jiem nelabai patiko, nes labai nusivyle maistu... sake, atnese saltus patiekalus ir siaip neskaniai paruostus...
*

na del maisto nzn, bet minejo kad reikia palikti uzstata 10 000 lt jei kartais zolyna sugadintumeme blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif
aurelip
QUOTE(Ancele @ 2011 10 11, 09:50)
*

na nezinau, pati svenciau ten savo vestuves, viskas patiko ir maistas skanus..ir karsti patiekalai buvo greitai patiekti bei karsti, zinoma. Aptarnavimas labai geras.
Papildyta:
QUOTE(woogie22 @ 2011 10 11, 09:55)
na del maisto nzn, bet minejo kad reikia palikti uzstata 10 000 lt jei kartais zolyna sugadintumeme  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif
*

ne, tokio uzstato tikrai nereikia palikti...
Papildyta:
QUOTE(woogie22 @ 2011 10 11, 09:34)
*

Tiesa, kad sale ne is didziuju, bet iki 50 zmoniu talpina.. pas mus buvo siek tiek virs 30 tai vietos buvo i valias ax.gif
na yra tie apribojimai, nes ta zolyte ne mazus pinigelius kainuoja, tai po ta teritorija galima tik jauniesiems su lydinciu asmeniu vykti fotosesijai. 4u.gif
Mes dareme tik banketa ten ir fotosesija golfo laukuose.. wub.gif bet patikekit, verta..
jovitam1
Sveikos,

norejau paklausti, gal turite kokiu atsiliepimu apie "Zaliaja sodyba", Juodupenuose, prie Salantu? mes ten jau buvome, siaip ten pigiai labai iseina (100lt - zmogui), tik truputi kad kaimynai aplink trikdo, bet gal kas esate buve atsiliepimu turite?
ar kitur zinote kokiu geru, nebrangiu sodybeliu kazkur 60 zmoniu, 100km spinduliu nuo klaipedos? atstumas is esmes nera problema.
Labai buciau dekinga uz atsakymus ir patarimus smile.gif
Kreda
Sveikos plauojančios ir jau atšokusios vestuves. Jungiuosi į Jūsų būrelį. Supermama forumuose esu naujokė, tad nepykit, jei ko nemokesiu. smile.gif Kadangi planuojame vestuves 2012-09-01, tai įdomu pasakitinėti ir pasidalinti įspūdžiais smile.gif Norėčiau, kad pasidalintumėt apie sodybą Pozingė Pegasas. Gal kas jau atšokote ten vestuves?
orintano
Sveikos,
Liepos men mes atsventem savo vetsuves "Jurvinges" sodyboje. Tai galiu pasakyti, kad patys geriausi atsiliepimai. Seimininkai nuostabus zmones. Sventem dvi dienas, kainavo 200 lt/zm+500 lt uz pirtis su baseineliu (antra diena apie 3 val.). Sale atrodo nemaza, bet va musu buvo 43 zmones, tai galiu pasakyti tik tik, tai manau, jei daugiau negu 50 zmoniu gali buti siek tiek ankstoka. Kas del maisto, tai visiems labai patiko, tik as truputi nusivyliau, nes biski apipavidalinimas ir pateikimas toks paprastas, eilines kavines lygio. Bet skonis tikrai geras. Siaip tikrai esu patenkinta ir jei reiketu dar karta rinktis manau pasirinkciau sia sodyba.
P.S. pries tai buvom aplaziureti Lingiu sodyba, ten irgi man patiko, tik tiek kad sale tokia tikrai mazoka. Ir viena vestuviu planuotoja man sake, kad ten geriausia svesti iki 30 zm.
Planuojancioms linkiu susikurti savo grazia ir nepamirstama svente smile.gif.
The.Coon
Sveikos,

Organizuojam sesės vestuves kitą vasarą žemaitijoje, kadangi priksilausėm daug mitų apie tai, kad sodybų vasarą beveik neįmanoma gauti, tai jau spalio mėnėsį apvažiavau labai daug sodybų žemaitijoje, kol galų gale išsirinkime sodybą "Po ąžuolais" prie Platelių ežero. Šiaip sodyba labai graži, erdvi, žodžiu, aplinka - ideali, gana atokiai nuo kitų gyvenviečių, iki platelių ežero - atstumas pasivaikščiojant, ir svečius suguldyti bus kur padoriai, ir vaikams žaidimų namelių - aikštelių yra, galima ir šunį pasiimti.. Vienintelis mano "širdagraužis" - sodybos šeimininkai.. iš to, kiek teko bendrauti, supratau, kad viskas vyksta gana vangiai, kartais pamirštama atsakyti į el.laiškus-užklausimus..

pasidomėjau internete plačiau, ir radau kelis nelabai teigiamus atsilietpimus, kaip tik dėl šeimininkų elgesio.. dar kažkas pagąsdino, kad ir maisto ten dažnai trūksta.. šiaip pinigai tikrai nemaži, todėl norime kad ir paslaugų kokybė būtų atitinkama, tad norėjau paklaust, gal kas esat šventę kokią nors savo šventę šioje sodyboje, kokie būtų atsiliepimai ir patarimai?
ačiū smile.gif

beje, iš to kiek mačiau sodybu, labai siūlyčiau:

Sodyba "Senas Rublis" Pesčių kaimas, visai šalia Salantų. Ypatingai gražūs miegamieji, jaukus sodas, šeiminkėms - erdvi virtuvė.

Sobyba Mosėdyje "Kaštonas" - pati jaukiausia ir gražiausia salė, kelios pirtys, baseinas, daug svečių suguldyti galima. minusas - miestelio centre, todėl mosėdiškiai keikia kiekvieną vasaros savaitgalį, nenori, kad šaudytumėt fejerverkus 12tą valandą...

Sodyba "Prie žiedelio" prie platelių ežero - aplinka tiesiog paperka, tai kartais galima nepastebėt trūkumų: sodyba tinka tik mažoms vestuvėms, nes maža salė, o šokių salė atskirai, daug visokių užkaborių, todėl svečiai "išsislapsto" ir sunku organizuot visą šventės eigą. šeimininkėms virtuvė labai maža

Pasertupių kaimo sodyba (šalia darbėnų) - nauja, todėl aplinka dar nėra išbaigta, truputį "tuščia", tačiau galima išradingai papuošti. Didelis pliusas - Svečiai tokioj sodyboj neišsislaksto, nes ner kur bėgt, viskas kaip ant delno biggrin.gif labai geras privažiavimas, lengva rasti. Trūkumai - tik 2tualetai ir tik vienas dušas, todėl iš ryto - kamščiai smile.gif nepastebėjau, kad būtų dušas pirtyje, yra tik iškastas tvenkinėlis "terlynas", bet gal dar tvarkosi. Šeimninkai - labai malonūs ir sukalbami.

Jei kas domina - klauskit smile.gif
p Raganyte
QUOTE(Dzeli @ 2011 09 02, 09:24)

Musu skoniai sutampa, tik del 1. Viešbutis "Pajūrio vieškelis" abejoju ar ten svesciau - viesbutis visgi, nors reiktu pasiziureti realybeje kas ir kaip. mirksiukas.gif Vasara nuvaziuosiu pasiziureti i tas vietas. thumbup.gif
drakoniukas24
Mes sventeme viesbutyje Magnisima Klaipedoje mirksiukas.gif Turejom sale stalui ir sale sokiams prie baro. Mums patiko mirksiukas.gif ten likome ir nakvoti, spec. jauniesiems liukse thumbup.gif
Positive*
Drauge sves vestuves Brastadvaryje, na is foto tai ziauriai man grazi vieta. Drauge buvo i vieta nuvaziavs, tai sake dar graziau negu fotkese smile.gif
kibirelis
Sveikos mergaites. 4u.gif arteja ir musu ypatinga diena, tad labai noreciau, kad ji tikrai butu ypatinga. gal kas zinot, kokia jaukia, grazia, uz prieinama kaina vieta klaipedos apylinkese? zmoniu planuojame kol kas apie 60. internete radau gan nemazai idomiu vietu, bet dauguma ju skirtos iki 40 sveciu. gal kas nors ka nors gali pasakyti apie Jurciu sodyba? pastebejau, perskaiciusi visa tema, kad pora kartu sis klausimas buvo uzduotas, bet niekas neatsake. ax.gif
por-for
Sveikos 4u.gif

Mes išsirinkome datą ir dabar ieškome sodybos. doh.gif Norime interjero be medinių sienų, kėdžių su užvalkalais, maisto, gaminamo vietoje. Taip pat aktuali nakvynė 50-55 žmonių.

Iki šventės - vos daugiau nei 6 mėn ir panašu, kad truputį vėluojame su sodybos paieškomis. ax.gif Pozingė Pegasas, Jūrvingė ir Brastadvaris - jau užimti. Tad kasdien knisuosi ieškodama kažko tinkamo mūsų šventei. Plius, nelabai yra galimybių imti ir nuvažiuoti apsidairyti, nes organizuojamės iš Vilniaus. Ir man jau beveik pradeda imti panika. doh.gif blink.gif unsure.gif

Bandau ieškoti kažkokių komentarų, kažkokios patirties ar bent kokio nors atsiliepimo apie šias potencialias vietas:

Sodyba Smiltelė

Radailiu dvaras

Apie Radailių dvara radau senų neigiamų atsiliepimų, bet gal kažkas pasikeitę? Mane labiausiai iš šių dviejų žavi Smiltelė, bet nerandu anei vieno komentaro. Gal ką žinote, girdėjote, matėte? 4u.gif

klementyna
QUOTE(por-for @ 2012 03 08, 22:26)

apie smiltele nieko nezinau, bet radailiu dvaras kaip buvo neigiams taip ir liko.
bambakliukas
Sveikos erginos,

gal yra kurios svente ar sves vestuves laive????buciau dekinga jei pasidalintumet info kas kur kaip ir uz kiek, nes patys labai noretumem laive svesti, bet dar nieko nesusiorganizavom, o svente liepos men smile.gif)
nebezinau110
QUOTE(bambakliukas @ 2012 03 15, 15:39)
Sveikos erginos,

gal yra kurios svente ar sves vestuves laive????buciau dekinga jei pasidalintumet info kas kur kaip ir uz kiek, nes patys labai noretumem laive svesti, bet dar nieko nesusiorganizavom, o svente liepos men smile.gif)
*

nezinau kaip ten sventes, bet zinau, kad organizuoja jie laive smile.gif http://www.laivasvenus.lt/
por-for
QUOTE(klementyna @ 2012 03 08, 21:53)
apie smiltele nieko nezinau, bet radailiu dvaras kaip buvo neigiams taip ir liko.
*

Na, sodybą jau išsirinkome. Buvome apžiūrėti ir Smiltelės.

Tad jei kam aktualu, mūsų įspūdžiai:
Atskiruose pastatuose pobūvių salė ir miegamieji.
Nuotraukose viskas daug gražiau, nei iš tiesų. Nepatiko "tiesus šviesus" įėjimas į salę iš lauko (del besivarstančių durų svečiai gali peršalti).
Šiaip labai trūko tvarkos (ne švaros): jei ne sausas oras - kieme po tešlynėlius vaikščiosi, miegamuosiuose - senos lovos ir lovos-sofos (darbo dienomis miegamieji nuomojami), namo prieangyje - nemalonus kvapas ir ne pirmo "šviežumo" baldai.
Ir šiaip, toks jausmas, kad pastatyta tam, jog neštų pelną. Bet kaip pastatė, taip ir paliko su minimaliom investicijom.

Žodžiu, mums labiau patiko už keliu šimtų metrų esantis Kaštonas. Nors jo nepasirinkome, nes norėjome kitokios aplinkos, bet miegamieji tvarkingi ir švarūs, daugiau erdvės salėse, viskas viename pastate ir dar šeimininkė paliko gerą įspūdį.
Vitulka
QUOTE(Dolita @ 2012 02 15, 11:27)
Drauge sves vestuves Brastadvaryje, na is foto tai ziauriai man grazi vieta. Drauge buvo i vieta nuvaziavs, tai sake dar graziau negu fotkese  smile.gif
*

ten labai labai gražu. Nuostabi vieta. Aš ten buvau kai dar nenuomavo, pažįstamas nusivežė, nes pažįsta savininką.
Vaizdai ir vieta fantastiški. Nuotraukose tik pusė grožio smile.gif
rom@ntika
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 25, 23:49)
ten labai labai gražu. Nuostabi vieta. Aš ten buvau kai dar nenuomavo, pažįstamas nusivežė, nes pažįsta savininką.
Vaizdai ir vieta fantastiški. Nuotraukose tik pusė grožio smile.gif
*

grazu tikrai, bet kaina doh.gif doh.gif turbut viena brangiausiu vietu blush2.gif
na, nereik grozio noret uz aciu biggrin.gif
menulyte
QUOTE(virdzzinija @ 2012 03 30, 15:41)
Brastadvaryje visa liepa uzimta  doh.gif  ieskom vietos krikstynom  ax.gif
*

Tai, kad liepa tik keturis savaitgalius teturi biggrin.gif Be to as kai skambinausi man pasake, kad minimali uzsakymo suma 10 000 lt. manau, daug kas tokiu krikstynu siais laikais ''nepatemptu'' na bent jau as tai tikrai schmoll.gif
Ancele
QUOTE(betata @ 2012 04 04, 23:12)
Sveikos merginos, o gal kuri jau sventete ar domejotes Chateau Amber vila Palangoje ? ax.gif
*

Sveiki,

As penktadieni ten vaziuoju ziuretis, tai galiu parasyti ka suzinosiu smile.gif anksciau rase, kad ten kainos labai dideles, na bet pasiziuresiu viska pati smile.gif gal net nepatiks viduje smile.gif
Ancele
QUOTE(Ancele @ 2012 04 04, 23:47)
Sveiki,

As penktadieni ten vaziuoju ziuretis, tai galiu parasyti ka suzinosiu smile.gif anksciau rase, kad ten kainos labai dideles, na bet pasiziuresiu viska pati smile.gif gal net nepatiks viduje smile.gif
*

Buvau apziureti smelio takas, dabar jis vadinasi chatou amber, ar kazkas tokio...tei nelikom suzaveti, ten grazu tik tai, kad pro langa kopos ir jura matosi, kainos is tiesu dideles, viska liepe rinktis is meniu ju restorano, tai yra baketams jokiu spec meniu neturi, jei nori savo gerimus atsinesti tai 40 lt uz gerianti zmogu reikia sumoketi, jei nori, kad kavineje papuostu kedes su kaspnais plius 800 lt, na pati kavine nedidele labai, mazai vietos, zemos lubos...gal ten nebent verta vasara kai tikrai silta ta paviljona statytis...
idile
QUOTE(betata @ 2012 04 04, 23:12)
Sveikos merginos, o gal kuri jau sventete ar domejotes Chateau Amber vila Palangoje ? ax.gif
*

as preitais metais buvau vestuvese savo pusseseres, buvom 30 zmoniu, tai vietos sokti visai nebuvo...pati ceremonija kuri buvo daroma ant kopos grazi, bet tikrai ta vieta neverta tokiu pinigu... jei nori foto parasyk i az savo emaila atsiusiu nuotraukas smile.gif

QUOTE(Ancele @ 2012 04 16, 00:22)
Buvau apziureti smelio takas, dabar jis vadinasi chatou amber, ar kazkas tokio...tei nelikom suzaveti, ten grazu tik tai, kad pro langa kopos ir jura matosi, kainos is tiesu dideles, viska liepe rinktis is meniu ju restorano, tai yra baketams jokiu spec meniu neturi, jei nori savo gerimus atsinesti tai 40 lt uz gerianti zmogu reikia sumoketi, jei nori, kad kavineje papuostu kedes su kaspnais plius 800 lt, na pati kavine nedidele labai, mazai vietos, zemos lubos...gal ten nebent verta vasara kai tikrai silta ta paviljona statytis...
*

Ancele,o kada tavo vestuves? smile.gif
KasYra
QUOTE(mmileta @ 2012 04 15, 22:12)
Sveikios,
gal kas turi atsiliepimu apie Kretingoje esancius Ziemos soda ir Vienaragio maluna???
*

apie Vienaragio maluna girdejau tik gerus atsiliepimus ax.gif
Ancele
QUOTE(idile @ 2012 04 16, 03:42)
as preitais metais buvau vestuvese savo pusseseres, buvom 30 zmoniu, tai vietos sokti visai nebuvo...pati ceremonija kuri buvo daroma ant kopos grazi, bet tikrai ta vieta neverta tokiu pinigu... jei nori foto parasyk i az savo emaila atsiusiu nuotraukas  smile.gif
Ancele,o kada tavo vestuves?  smile.gif
*

Mano jau uz savaites vestuves, balandzio 28 diena, mes svesim kretingoje vienaragio malune, palangoje nieko neissirinkome...tai po sventes parasysiu atsiliepimus ir siaip kaip viskas praejo... smile.gif
eewwux
Sveikos mergaites,
mes pernai sventeme savo vestuves "Vienaragio malune" , buvome 40 zmoniu - labai sauniai viskas suorganizuota, maistas tikrai skanus ir labai ivairus, tiesa, jei turesite daugiau vyresnio amziaus sveciu - rinkites daugiau patiekalu ir lietuviskos virtuves, nes mociutes buvo nelabai patenkintos musu pasirinktais europietiskais patiekalais biggrin.gif sake , nesupratusios kodel nera baltos misraines ir panasiai biggrin.gif aplinka labai grazi, stalai taip pat papuosti rupestingai wub.gif , siaip niekuo nesiskundeme ir draugai, dalyvave musu vestuvese, atsoko ten pat savo vestuves |smile.gif . Aptarnavimu likome patenkinti, zodziu, tikrai rekomentuojame visiems, tik, kiek zinau, ten jau data is anksto reikia rezervuoti, nes labai daug vestuviu jie turi.
Graziu Jums sventiniu akimirku wink.gif
saulemeta
Sveikos 4u.gif kakzkaip niekas nieko neranda Palangoje, nes dauguma vasara, o kaip del spalio smile.gif Kaip ir daugeliui sviesaus, jaukaus, nekaimiskai unsure.gif jau kaip ir nesezonas, gal labiau ikandama... Planuotume be nakvynes unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Imagine @ 2012 04 18, 10:56)
mes planuojame mažas vestuves  su vakariene (12 asmenų)
gal galite kas parekomenduoti jaukią vietelę mūsų šventei?
*

Biskvite, antrame aukste, ten susitvarke, visia nieko, maistas labai skanus, jei nebrangiai norit ten visia nieko.. Ten tikrai geriau nei gali atrodyti.

Vynineje - zinau kad uz tris tukstancius trisdesimciai zmoniu galima surinkti meniu, ten grazi aplinka.. dvylika gal mazoka, kad sale uzimti...

Jums gal sodybele kokia reikia?

vekoni
QUOTE(zefiriukas @ 2012 02 15, 14:43)
O gal žinot atsiliepimų apie viešbutį MORENA ?
*

sveika, pasiskaityk cia,
morena
siaip labai grazi 1 sale, bet joje neleidzia, o antroje saleje - lubos zemokos.
o kas svencia klaipedos mieste? ka psirinkot? aciu
Eisra
Gal kas gali parasyti kokios mazdaug kainos Pozinges Pegase? 4u.gif
rom@ntika
QUOTE(Eisra @ 2012 05 26, 18:25)
Gal kas gali parasyti kokios mazdaug kainos Pozinges Pegase? 4u.gif
*

kiek teko dometis nuoma 7000 Lt. + maistas 4u.gif
Dzeli
Merginos,
neseniai atsventeme savo svente sodyboje Pegasas, Pozingiu k., Klaipedos r. Tai galiu pasakyti, kad viskas buvo taip gerai, kad zemai lenkiu galva sodybos seimininkei ir kavines Biskvitas (jie ruose maista) kolektyvui.
Svente praejo nuostabiai, maistas tobulas, sale papuosta nepriekaistingai. Zodziu tikrai rekomenduoju.
Sekmingu paiesku.
Ancele
QUOTE(mmileta @ 2012 04 18, 13:18)
labai lauksiu tavo atsiliepimu  smile.gif  ir grazios jums sventes  4u.gif
*

Visai isgaravo is galvos parasyti atsiliepimus apie vienaragio maluna ketingoje...viskas buvo super, su seimininke galima tartis, galima kazkiek savo maisto atsinesti ( mes juros gerybes savo nesemes, nes jie negamina tokiu ) karsti patiekalai bei aptarnavimas tikrai patiko, neteko girdeti neo vieno blogo atsiliepimo is sveciu...tiesa antrus patiekalus rinkomes ne is pigesniu, tai komentuoju tuos kuriuos ragavome...taip pat pries uzsisakant uzkandzius reiktu atkreipti demesi i patiekalu gramus ir pagrinde i juos orientuotis uzsisakant kieki, tiesiog kad nebutu per mazai, nes teko girdeti kas kai kas apsigauna...pas mus buvo 30 zmoniu plius 2 muzikanatai ir 2 fotografai valge tai is viso sumokejome apie 2500 lt...man atrodo ir kaina normali smile.gif siaip rekomenduoju, mes likome patenkinti 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.