Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

Klaipėdoj lankiausi viename bare kuris man pasirodė labai faina vieta ką nors švęsti, nedideles vestuves, gimtadienį ar dar kokią kitą progą. Bet neprisimenu kaip tas baras vadinosi doh.gif Senoviškas lyg fachverkinio tipo namas prie Danės upės išsidėstęs per tris aukštus, pirmąjame aukšte prekiaujama įvairiais vynais, sūriais ir kitom gurmaniškom gėrybėm. Sakė jie organizuoja austrių degustavimo vakarus ir dar kažką... Gal žinosit apie ką kalbu. biggrin.gif Bet mano įspūdis labai paviršutiniškas, be abejo, tik kaip atsitiktinės baro klientės.
Atsakyti
QUOTE(paskutinė @ 2011 04 06, 23:14)
Kas ką žinot apie juodupio vilą?

kur cia tokia negirdeta randasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 04 07, 07:36)
kur cia tokia negirdeta randasi?  g.gif


Salantų regioninis parkas, Kretingos r., Juodupėnų km. g.gif
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2011 03 07, 15:22)
mes issinuomavom liepos menesiui "sauly"restorane(kaimo sodyba) thumbup.gif


Ziurekit, kad verkti netektu kaip mums verysad.gif Aiskiai ir konkreciai aiskinkit ir reikalaukit, ko jums reikia. Nes jei savininke ta pati (Laima), tai tikrai nekas.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2011 04 09, 16:54)
Ziurekit, kad verkti netektu kaip mums verysad.gif Aiskiai ir konkreciai aiskinkit ir reikalaukit, ko jums reikia. Nes jei savininke ta pati (Laima), tai tikrai nekas.

as ne su laima kalbejau o berots su aiste, tiksliai nepamenu vardo jauna mergaite, o tai kas atsitiko verysad.gif ir kada sventet, jau pradedat gazdinti. Ligtai sutarem kas ir kaip bus. 4u.gif ar viena sako kai atvaziuoji keicias kas nors kainos ir tt.?
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2011 04 10, 17:27)
as ne su laima kalbejau o berots su aiste, tiksliai nepamenu vardo jauna mergaite, o tai kas atsitiko  verysad.gif ir kada sventet, jau pradedat gazdinti. Ligtai sutarem kas ir kaip bus.  4u.gif ar viena sako kai atvaziuoji keicias kas nors kainos ir tt.?


Atsiusiu i az jums musu istorija, jau buvau rasiusi kazkada. Jus nesigasdinkit, bet zinokit, su kuo turit reikala.
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 04 10, 08:49)
Salantų regioninis parkas, Kretingos r., Juodupėnų km.  g.gif


Anksciau vadinosi man atrodo ten NAMIJA ar kazkaip panasiai g.gif matyt pavadinima pakeite smile.gif o kaip su kainomis ten? g.gif nes kiek atsimenu nebuvo anksciau ten labai pigu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 17 liepos 2012 - 21:41
QUOTE(KasYra @ 2011 04 11, 08:01)


Anksciau vadinosi man atrodo ten  NAMIJA ar kazkaip panasiai  g.gif  matyt pavadinima pakeite  smile.gif  o kaip su kainomis ten?  g.gif  nes kiek atsimenu nebuvo anksciau ten labai pigu  ax.gif


tai kad ivedziau NAMIJA i neta, ismete sodyba traku rajone g.gif tai gal koks kitoks pavadinimas buvo? g.gif nebeatsimenu kainos, bet mazai, reikes skambintis ir tartis
Atsakyti
QUOTE(paskutinė @ 2011 04 11, 10:10)
tai kad ivedziau NAMIJA i neta, ismete sodyba traku rajone  g.gif  tai gal koks kitoks pavadinimas buvo?  g.gif  nebeatsimenu kainos, bet mazai, reikes skambintis ir tartis

Ne namija, o NASTIJA anksciau vadinosi doh.gif sumaisiau visai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 04 11, 10:01)
Kokios kainos pas juos?  ax.gif


pas ju kainos sutartos pagal zmoniu skaiciu 4u.gif kuo daugiau zmoniu, tuo pigiau 4u.gif
Atsakyti
[quote=KasYra,2011 04 11, 10:01]
Kokios kainos pas juos? ax.gif
Papildyta:

Mes irgi svesime Pajurio vieskely smile.gif tikrai, ten kainytes nuo zmoniu skaiciaus priklauso, pvz pas mus kadangi nelabai daug ju bus tai 130 kaina.. Bet sale man tai labai jau patiko ir neriboja muzikantu grojimo laiko, kas daznai pasitaiko viesbuciuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2011 04 20, 07:39)
Labas visoms smile.gif
Kadangi planuojam kuklu susirasyma su liudininkais,niekaip neissirenkam gero (baro,kavines,restorano) kur butu galima skaniai papietauti ir pasisedeti kelias valandas...labai prasau patarkite 4u.gif
P.S. o paskui vaziuojam i Platelius smile.gif

Vat panasaus varianto ir mes ieskome, tik mes ilgiau truputi norim pasisedeti, pavakaroti ax.gif aisku ieskom, kad nebutu brangu ax.gif
Atsakyti