Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

QUOTE(aikstinga @ 2011 03 07, 15:21)
mane irgi labai domina tokios vietos  g.gif

mes issinuomavom liepos menesiui "sauly"restorane(kaimo sodyba) thumbup.gif
Atsakyti
na istiesu brangokai "Smelio take"...

o gal yra svente Kretingoje "Venaragio malune"?
ar yra atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 03 08, 23:02)
na istiesu brangokai "Smelio take"...

o gal yra svente Kretingoje "Venaragio malune"?
ar yra atsiliepimu?  4u.gif



As esu buvusi kaip svecias siame malune, tai man patiko..buvo paruosti atskiri staliukai, meniu suderintas is anksto (turejom dar pries vestuves nuspresti norime zuvies ar vistienos doh.gif - bet cia tikriausiai jaunavedziu pasiulymas), bendras vaizdas tikrai geras.Padavejos priziuri tvarka, buvo atskiras didelis stalas su "vieno kasnio" uzkandziais, saldumynais ir vaisais. Maistas man patiko, nes sviezias ir siaip ne "lietuviskos" misraines..
Atvykus i restorana radome tik papuostus staliukus, pobuvis prasidejo pateikus karstus patiekalus, o veliau, buvo svediskas stalas, kur nuejes galejai isipilti gerimu ir pasiimti uzkandziu ir prie savo staliuku valgyti.Man patiko.
Ir aplinka pas juos tvarkinga.Buvo vasara, tad daug laiko leidome lauke. Mes ten nemiegojome (nezinau, net ar turi miegamu vietu), tad visas pobuvis baigesi 2 val. ryto.

Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 03 08, 23:02)
na istiesu brangokai "Smelio take"...

o gal yra svente Kretingoje "Venaragio malune"?
ar yra atsiliepimu?  4u.gif


man neteko malune dalyvauti kokiame nors pobuvyje, bet aplinka ten grazi. Valgiau tik dienos pietus....nezinau uz ka sumokejau, nes pietus buvo klaikus doh.gif doh.gif nei skonio, nei vaizdo. Bet pazistami dalyvavo vestuvese, sake visai nieko. Cia matyt kaip kam papuola g.gif g.gif Nuvaziuokit pavakarieniauti ir ivertinsit patys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 03 09, 00:02)
na istiesu brangokai "Smelio take"...

o gal yra svente Kretingoje "Venaragio malune"?
ar yra atsiliepimu?  4u.gif


mes esame ten svente bet ne vestuves - labai grazu laabai skanu ir aptarnavimas puikus..labiausia patiko aplinka ir maistas..tikrai sauni vieta smile.gif

patys vestuves atsokom Ablingos sodyboj pris 2 metus bet dabar nebematau ar jie nuomoja sodyba ar nebe..bet patiko ten ir vidaus ir lauko aplinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 03 07, 16:40)
kokios ten kainos?  4u.gif

priklauso nuo zmoniu skaiciaus nuo 70 iki 80 lt
Papildyta:
QUOTE(Brazilja @ 2011 03 09, 11:47)
As esu buvusi kaip svecias siame malune, tai man patiko..buvo paruosti atskiri staliukai, meniu suderintas is anksto (turejom dar pries vestuves nuspresti norime zuvies ar vistienos  doh.gif - bet cia tikriausiai jaunavedziu pasiulymas), bendras vaizdas tikrai geras.Padavejos priziuri tvarka, buvo atskiras didelis stalas su "vieno kasnio" uzkandziais, saldumynais ir vaisais. Maistas man patiko, nes sviezias ir siaip ne "lietuviskos" misraines..
Atvykus i restorana radome tik papuostus staliukus, pobuvis prasidejo pateikus karstus patiekalus, o veliau, buvo svediskas stalas, kur nuejes galejai isipilti gerimu ir pasiimti uzkandziu ir prie savo staliuku valgyti.Man patiko.
Ir aplinka pas juos tvarkinga.Buvo vasara, tad daug laiko leidome lauke. Mes ten nemiegojome (nezinau, net ar turi miegamu vietu), tad visas pobuvis baigesi 2 val. ryto.

o kodel tiek anskti baigesi blink.gif ar jus taip panorejot ar jie patys iki tiek leido buti, mes irgi ten i vestuves uzkviesti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(claudet @ 2011 03 10, 16:22)
priklauso nuo zmoniu skaiciaus nuo 70 iki 80 lt
Papildyta:

o kodel tiek anskti baigesi blink.gif ar jus taip panorejot ar jie patys iki tiek leido buti, mes irgi ten i vestuves uzkviesti smile.gif

p.s. o gal kas yra svente sauly vestuves? Man siaip ten aplinka grazi labai, uztad ir uzsisakem, ir seiminkai malonus, kainos nesikandzioja, miegamieji.
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 03 08, 20:02)
na istiesu brangokai "Smelio take"...

o gal yra svente Kretingoje "Venaragio malune"?
ar yra atsiliepimu?  4u.gif


Mes ten savo vestuves svesime biggrin.gif Del maisto,tai mes buvome nuvaziave pavakarieniauti pries uzsisakant,tai bent mums labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

nezinau, ar cia klaust, nes telsiai gal jau nuo klaipedos tolokokai, ale ir ne prie kauno biggrin.gif gal kazka girdeje apie "Auksinio elnio dvara" http://www_auksinise...lt/index-x.html ? kazkaip nuotraukos liuks atrodo, idomu kokios kainos, ir siaip gal kas ten svente ir turi ka papasakot?
Atsakyti
Sventem ne vestuves, bet krikstynas Vilius Karalius arba kitaip Aistmares banketineje saleje. Tai labai nusivyliau, buvo sneketa viena o gavosi visai kitaip.
Visu pirma prastas aptarnavimas prisiimta praktikantu padaveju, kuriems nemokama. Prie baro turedavom laukti ilgiausiai kol kas prieis ir ipils alaus, lekstes po karstu nebuvo nunestos kol as nenuejau ir grieztu tonu nepasakiau, kad pakeistu. Salti uzkandziai prasti ir labai mazos porcijos, karsti neblogi.
Labiausiai nustebino uzsakytas vaisiu stalas, kuris buvo zadetas su arbuzo ispjaustymais ir t.t., o atejus pamatem tik nedideli dubeni su obuoliais ir mandarinais ir keliom vynuogem (kaina 60Lt lotuliukas.gif ).
Uzsisakem projektoriu, nes norejom rodyti skaidres, taciau ju darbuotojai niekaip nesugebejo jo pajungti schmoll.gif
Zadejo kambareli iskirti (nes sventej buvo leliuku, kuriuos reikejo pamaitint ir pakeist sauskelnes ir t.t.), taciau pasiule tik kazkokiam uzgriozdintam kaip sandeli, koridoriaus kampe sofkute.
Juokingiausia buvo ziuret i virs sales gyvenencius uzsieniecius, kurie ziurejo liudnai pro langa ir lauke kada baigsis musu balius cool.gif

Atsakyti
Taigi ax.gif tada dar kart paklausiu, negi niekas nera nieko sventes Palangos ,,Meduzoje"? butu tikrai saunu isgirsti vienokia ar kitokia nuomone g.gif
Papildyta:
o i klausimas - ,,Kur svest?" tai per daug sudetinga atsakyt g.gif ziurint ko kiekvienas nori ir tikisi, ar kaimo sodybos, ar miesto, uzmiestio restorano, kavinukes, ar paviljono gamtoje, ar svente vyks viena ar dvi dienas ir t.t. ir pan. Kai zinomi visi niuansai tada galima kazka ir pasiulyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Gal ir ne visai i tema ilisiu su savo klausimu, tiesiog esu pasimetus. Neuzilgo planuojamos sutuoktuves, svente bus tik artimuju rate 8 zmones, bet svajoju pacia svente atsvesti prie juros, kaip manot ar yra galimybe rasti kazkur apsistoti vienai parai prie juros? Sodyba rezervuoti manau nepasimoka vistik tik 8 zmones, o ir biudzetas ribotas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskio daina @ 2011 04 02, 00:32)
Labukas  4u.gif  Gal ir ne visai i tema ilisiu su savo klausimu, tiesiog esu pasimetus. Neuzilgo planuojamos sutuoktuves, svente bus tik artimuju rate 8 zmones, bet svajoju pacia svente atsvesti prie juros, kaip manot ar yra galimybe rasti kazkur apsistoti vienai parai prie juros? Sodyba rezervuoti manau nepasimoka vistik tik 8 zmones, o ir biudzetas ribotas  verysad.gif

maciau skelbiu.lt skelbima karklej liktai nuomoja ant nedaug zmoniu salia juros
o jai neparai tai melnaragej, juros deivei ar kaip ten , molo uzeiga, va takas yra antram aukste zinau ligtai miegamieji
Atsakyti