Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

Sveiki norejau paklausti gal kas nors jau bandete pildyti internetu elektronini leidima vaziuoti i JAV? parasykite koki atsakyma gavot? idomu butu isgirti zmoniu atsiliepimus apie elektonine paraiska. ka manote ar supaprastino mums keliones i JAV? 4u.gif
Atsakyti
aha aš irgi kažką viena ausim girdėjau kad Lietuvai panaikino vizas į JAV, įdomu ar tikrai dabar laisvai bus galima ten nuvykt g.gif
Atsakyti
Visi atsakymai smile.gif :
Kelione i JAV
Atsakyti
Man tai idomu jei kas pylde elektronine kelione internetu, ko ten jusu klause???
ir dar ten reikalauja reiso numerio tai as gi negaliu pirkti bilieto o jei manes neleis i Jav ka as su tuo bilietu darysiu nes?
Atsakyti
Pildziau. Uzpildziau tik asmeninius ir paso duomenis. Reiso nepildziau, kur vykstu nepildziau irgi (juk nebutina). Po to dar yra klausimu, esminiu, del ko to leidimo ir neduoda, jei pazeides.
Pvz. Ar sergi psichine liga?
Ar dalyvavai terorizmo aktuose?
Ar esi teistas, susijes su nusikalstama veikla?
Ar kada nors kreipeisi del vizos i JAV, ir jos tau neisdave? Kada ir kodel neisdave?
Ar atvykes ieskosiesi darbo JAV?

Zodziu, visi klausimai apie nusikaltimus ir kad nesivesi bombu i Amerika.
I visus atsakiau NE, po minutes persikrove puslapis ir gavau patvirtinima, kad gavau leidima.

Tai pildyk drasiai, kad ir neturi skrydzio bilietu. Tokiu atveju tik tuos klausimus, kurie pazymeti zvaigzdutem (Privalomi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 24 lapkričio 2008 - 12:29
QUOTE(KriuKriu @ 2008 11 24, 13:22)
Pildziau. Uzpildziau tik asmeninius ir paso duomenis. Reiso nepildziau, kur vykstu nepildziau irgi (juk nebutina). Po to dar yra klausimu, esminiu, del ko to leidimo ir neduoda, jei pazeides.
Pvz. Ar sergi psichine liga?
Ar dalyvavai terorizmo aktuose?
Ar esi teistas, susijes su nusikalstama veikla?
Ar kada nors kreipeisi del vizos i JAV, ir jos tau neisdave? Kada ir kodel neisdave?
Ar atvykes ieskosiesi darbo JAV?

Zodziu, visi klausimai apie nusikaltimus ir kad nesivesi bombu i Amerika.
I visus atsakiau NE, po minutes persikrove puslapis ir gavau patvirtinima, kad gavau leidima.

Tai pildyk drasiai, kad ir neturi skrydzio bilietu. Tokiu atveju tik tuos klausimus, kurie pazymeti zvaigzdutem (Privalomi).

o tai skrydzio numeris yra neprivalomas ane? o as ir galvoju kaip cia reikia bilietus rezervuotis.. nu bandysu ir as. smile.gif
Atsakyti
as irgi noreciau aplankyti draugus, pakeliauti... esu buvus cikagoj, bet tai tik nedidele dalis amerikos, o kur dar vakaru pakrante... Nors manau viza nebutu sunku gauti
Atsakyti
Tai butent kad i kiek viena ziuri individualiai, vienam lengvai duoda o kitam neduoda. todel ir domina mane kas gi ten per klausimai?
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2008 11 24, 12:22)

Ar kada nors kreipeisi del vizos i JAV, ir jos tau neisdave? Kada ir kodel neisdave?



Man sitas klausimas aktualus g.gif tikriausiai jeigu atsakymas taip, sistema automatiskai duoda neigiama atsakyma
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2008 11 26, 11:08)
Man sitas klausimas aktualus  g.gif  tikriausiai jeigu atsakymas taip, sistema automatiskai duoda neigiama atsakyma



Anksciau esu kreipusi del vizos ambasadoj ir negavau. Dabar bandziau registruotis elektronineje sistemoje, tai is karto gavau neigiama atsakyma
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2008 11 26, 04:08)
Man sitas klausimas aktualus  g.gif  tikriausiai jeigu atsakymas taip, sistema automatiskai duoda neigiama atsakyma


netgi jei atsakysi ne irgi turbut gausi ta pati neigiama, nes sutaps tavo duomenys su ju sarasiuku siaip ar taip.
Atsakyti
Man irgi atrodo kad jau nepameluosi, todel ir praso naujovisko paso reikalauja, nes ten turbut ivedus paso numeri mato viska apie tave.
Atsakyti