Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

Man cia irgi labai idomu , ziureti kreditines korteles, ten gi gali buti tuscia tada, o ka jie ten matys ogi nieko. kad tik kreditine kortele. idomus zmones jie yra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyte255: 08 vasario 2009 - 19:10
QUOTE(rozyte255 @ 2009 02 08, 13:10)
Man cia irgi  labai idomu , ziureti kreditines korteles, ten gi gali buti tuscia tada, o ka jie ten matys ogi nieko. kad tik kreditine kortele. idomus zmones jie yra  unsure.gif


tai gal uzmete aki, kad nepasibaiges ju galiojimas ir kad aplamai tokios JAV priimamos. Aisku, pinigu jose turimu nesimato, bet jei zmogelis sako, kad grynu neturi, viskas kortelese, o jos negalioja net, tai ar nekiltu jums itarimu??? Siaip as asmenishkai nesu macius ne karto ivaziuodama i JAV kad kazkam kreditines tikrintu.


Ir dar kaip kreditines korteles gali buti "tuscios" lotuliukas.gif gali buti maksimaliai isnaudoti kredito limitai ir t.t., bet tuscios jos nebuna niekad smile.gif
Atsakyti
Tai nieko cia tokio kad pazejo tas korteles=)
Va rytoj eina draugas i ambasada vizos mokslui, tai girdejom toki ganda, kad kas cuboj buve atseit neileidzia i jav, o jis buves, idomu ar nebus sunkumu su tuo.
Atsakyti
Noriu paklausti, jei bilietas Vilnius - USA (oro linijos United Airlines) su 1 persedimu Frankfurte. Laiko tarpas tarp persedimu tik 1val. 30 min. ar imanoma spet? Ar spes kartu atkeliauti bagazas? Juk tiek mazai laiko iki sekancio lektuvo isskridimo!!!!
Gal kam buvo pavelaves, ar kaip tik viskas OK ir ner ko jaudintis?
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2009 02 09, 16:07)
Noriu paklausti, jei bilietas Vilnius - USA (oro linijos United Airlines) su 1 persedimu Frankfurte. Laiko tarpas tarp persedimu tik 1val. 30 min. ar imanoma spet? Ar spes kartu atkeliauti bagazas? Juk tiek mazai laiko iki sekancio lektuvo isskridimo!!!!
Gal kam buvo pavelaves, ar kaip tik viskas OK ir ner ko jaudintis?


Tavo skrydis tikriausiai yra jungiamasis, tad bagazas nukeliaus tiesiai i JAV, jo atsiimti ir vel priduoti nereikia. Jeigu lektuvas neveluos, jeigu greitai rasit savo vartus, tai spesit (vis tik Frankfurto oro uostas nemazas ir paieskoms daug laiko negalesit skirt) smile.gif O kas buna jeigu paveluoji i skrydi - nezinau g.gif
Atsakyti
Aciu. Bet bagazas juk keliauja tais paciais lektuvais, kur ir pats zmogus skrenda, tik tiek, kad persedant, jo pasiimti ir is naujo registruoti nereikia.
O per valanda gali tie darbininkai bagazo nepakrauti i reikiama jungiamojo skrydzio lektuva.
Atsakyti
Mano manymu spes, nes as turejusi valanda laiko pakeisti lektuva tik is kitos salies ir skridau i kita sali , spejo ir viskas gerai. va mano pvz yra nejungiamasis skrydis, nes su Flylal turejau reikalu tai vel turejau pirkti biletus iki amsterdamo ir turiu laiko 1,5 val tai turesiu kaip bite dirbti kad pasiimti ir vel prisiregistruoti , nors kelioniu agenturoje kai pirkau biletus iki amsterdamo sake paparasykite, gal jums airbaltic padarys , kad bagazus pasiimti tik cikagoje. Nu matysime ka sakys, o jei ne tai turesiu taip skubeti.... unsure.gif
Atsakyti
As norejau paklausti:mano mama skrenda i chicaga birzelio men.Pries kiek laiko galima jau registruotis skrydziui.Ta prasme online. Ji skrenda is Londono.Gal ir kvailas klausimas,tiesiog neturim patirties. aciu uz atsakyma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 02 09, 15:03)
As norejau paklausti:mano mama skrenda i chicaga birzelio men.Pries kiek laiko galima jau registruotis skrydziui.Ta prasme online. Ji skrenda is Londono.Gal ir kvailas klausimas,tiesiog neturim patirties.                                                          aciu uz atsakyma  blush2.gif



kiek as zinau tai onlike registruotis galima ne anksciau 24 val pries skrydi, bet gal skirtingos avialinijos skirtingas proceduras turi, nezinau.
Atsakyti
tai kuo anksciau uzpildys tuo geriau it tuo paciai ramiau!! gali jau ir dabar
Atsakyti
Nu as skrysiu su KLM tai jie leidzia jei i USA skrendi 24val pries skrydi kaip cia mergina viena teisingai ir sake.
Nemanau , kad nors viena avia linija leidzia registruotis anksciau negu 36val -24 val pries krydi, ziurint kur skrendi.

patarciau pasiskaityti tos avia kompanijos puslapije ten turetu rasyti, pries kiek laiko galima registruoti vietas online, nes KLM tai parasyta pries kiek laiko leidzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyte255: 10 vasario 2009 - 12:23
O kam registruotis is anksto? Juk vistiek eile reikes oro uoste atstovet del registruoto bagazo pridavimo.
Na, nebent tik su rankiniu bagazu skrendat, tai gal ir apsimoka pries diena registruotis. As tai visada atvykus i oro uosta tik pries pat kelione registruojuosi ir tuo paciu atiduodu bagaza.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 10 vasario 2009 - 15:26