Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

QUOTE(Skraiduolė @ 2009 01 04, 16:53)
Bevizį režimą jau teko išbandyti pačiai. Nors prieš kokių 10 metų prašiau vizos ir jos negavau, tačiau užpildžiusi anketą leidimą gavau ir jau teko pabuvoti JAV. Kadangi tai yra naujiena, ne visi pareigūnai tą žino (ne JAV, o tranzitinių šalių). Tai teko dėlto aiškintis, laukt kol jie patys išsiaiskins ar tikrai tai yra tiesa, tačiau į valstijas įleido. Nors teko girdėt kad nemažai žmonių neįvažiuoja, nesvarbu ar tu turėtum vizą, ar būtum be jos. Tad sėkmės važiuojantiems  mirksiukas.gif

O ko taves klausinejo sienos pareigunai?? ar labai tarde?
ir kiek laiko tu buvai JAV?
Atsakyti
Istikruju tai labai idomu,kaip ten istikruju yra.Prisiklausius visokiu istoriju tikrai baisu.Kadangi as pati gyvenu JAV tai man labai aktuali tema.Mat as laukiu atvykstant savo namiskiu ,kuriu nemaciau jau 7 metus.Bet tikiuosi viskas bus ok! smile.gif
Atsakyti
tai butent is mano pazistamu dar niekas neskrido pagal nauja programa, todel ir idomu kaip ten viskas ar labai tardo Lietuvius ant sienos??
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 01 08, 04:43)
Mat as laukiu atvykstant savo namiskiu ,kuriu nemaciau jau 7 metus.Bet tikiuosi viskas bus ok!  smile.gif


Mano pažįstami skrido pas savo namiškius, viskas buvo tvarkoj mirksiukas.gif Įleido ir išleido be problemų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE("Bond Girl 007" @ 2009 01 08, 11:10)
todel ir idomu kaip ten viskas ar labai tardo Lietuvius ant sienos??


Kiek man pasakojo, tia nieko ten netardo. Paklausia kelionės tikslo, kur važiuoja ir kiek laiko planuoja būti ir viskas.
Atsakyti
Nu va,pasiskaiciau jusu postus ir isigandau unsure.gif ,Prie 9 metus buvau ambasadoje del vizos.Viskas ten buvo gerai,liepe ateiti 4 valanda pasiimti paso su viza.Atejus gavau pasa, bet vietoj vizos buvo priklijuotas lapelis,kad grazinti be vizos blink.gif .Taip ir likau nesupratus del ko.Daugeliui pazystamu tai prie langelio pasake,kad nepakankamai irodymu,kad grysi,arba 5 metus net neik i ambasada,o as taip ir nesuzinau priezasties.Prisiekiau sau,kad i ambasada gyvenime daugiau neisiu,ir kai suzinojau apie bevizi rezima,tai labai apsidziaugiau,nes noriu pasiziureti kaip brolis gyvena.Bet dabar jau ir ta anketa bijau pildyti,nu kazkokia paranoja man doh.gif
Atsakyti
Tai va kad dabar viskas paprasciau, nes jei esi ne teistas ir su teisesauga neturi problemu tai leidimus duoda visiems, jau kiek pazystamu pylde tai visi gavo leidimus, nors ir uspildo kad viza kaskada buvo neisduota, vistiek leidima keliauti duoda, bet taip ir parasyta kad keliauti i JAV galite taciau lemiama sprendima pasakys JAV muitines pareigunai. Idomu ka ten tie muitines pareigunai klausia? aisku gali nepatikti jiems ir issius namo atgal laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2009 01 13, 00:02)
Prisiekiau sau,kad i ambasada gyvenime daugiau neisiu,ir kai suzinojau apie bevizi rezima,tai labai apsidziaugiau,nes noriu pasiziureti kaip brolis gyvena.Bet dabar jau ir ta anketa bijau pildyti,nu kazkokia paranoja man  doh.gif


InesaS, tik kai pildysi keliones leidimo anketa nepamirsk pazymeti, kad jau kreipeisi del vizos ir jos negavai, Delfi skaiciau kazkur komentaruose, kad zmogelis nepazymejo del kreipimosi, o jam buvo anksciau atsakyta vizos tai va ir grizo atgal namo nuo jav pasienio.
mano drauge, kuri pries kelis metus nebuvo gavusi vizos pilde anketa, gavo atsakyma kad per 72 val bus pateiktas tikslus atsakymas, po tiek laiko ji gavo patvirtinima keliauti.
Atsakyti
Man teko paciai bendrauti su zmogumi kuris pries Kaledas atskrido i Chicaga.Tai nieko,sake,kad dave uzpildyti anketa ,kurioje turejo parasyti varda,pavarde bei pas ka vaziuoji.Kai priejo prie pasienio muitininku pradejo jo kazko klausineti,bet kadangi jis nekalbejo angliskai tai jam dave rusa verteja.Na praleido ji be problemu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 01 14, 19:22)
Man teko paciai bendrauti su zmogumi kuris pries Kaledas atskrido i Chicaga.Tai nieko,sake,kad dave uzpildyti anketa ,kurioje turejo parasyti varda,pavarde bei pas ka vaziuoji.Kai priejo prie pasienio muitininku pradejo jo kazko klausineti,bet kadangi jis nekalbejo angliskai tai jam dave rusa verteja.Na praleido ji be problemu. mirksiukas.gif

Pilde turbut deklaracija,ane?
Atsakyti
As planuoju uz keliu menesiu vaziuoti i Los Angeles pas savo drauga, vizos esu neprasius manau leidima internetini gausiu, bet ten nuvykus...net dabar baime ima, kad skridus 20valandu gali but, kad nepraleis muitininkai, nezinia nuo ko priklauso, kai kuriuos praleidzia kai kuriuos ne, aisku zinau kad didesne dauguma praleidzia, bet vistiek nerimas, gal kas ka zinot nuo ko priklauso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Bond Girl 007" @ 2009 01 17, 15:27)
Pilde turbut deklaracija,ane?
Tai kad ne.Jis sake,kad lektuve kai skrido tu anketu neturejo tai dave uzpildyti jau atskridus.
Atsakyti
O idomu jiems itakos turi ar atskrendi turedamas atgalini bilieta ar ne, siaip drauge dirba kelioniu agenturoj, sake, kad itakos turi sneka, isvaizda, ir siaip geriau su atgaliniu bilietu but, nes realiai tikiu, kad jiems itartina gali but, kas be atgalinio atskrenda
Atsakyti