Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

QUOTE(creative @ 2009 02 09, 23:59)
Kreipsiuosi cia patarimu, sakykite, kaip Jus parasote gerus motyvacinius, na nuo ko pradeti, is kur pasisemti siek tiek geru pavyzdziu ir pan, gal kazka konkretaus zinote internete, kur verta paskaityti pries rasant ta nelemta motyvacini.  ax.gif  Jau kelinta diena atsisedu, atsidarau worda ir niekaip nieko doro nesurezgu  doh.gif  doh.gif

na, as motyvaciniam laiske prisistatau pirmiausia, siek tiek papasakoju apie save. Parasau, kodel ju imonei as buciau naudinga ir kodel noreciau dirbti pas juos. Uzbaigiu mazdaug taip, akd aciu, jog skyrete laiko, tikiuos susidomesite mano cv, lauksiu skambucio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2008 08 26, 16:31)
. Jei pabandyciau isivaizduoti, kad esu tik mokslus baigusi mergina, neturinti patirties, bet labai norinti dirbti  g.gif :

Galiu isivaizduoti, jog mano CV Jums - vienas is daugelio, ikritusio i Jusu pasto dezute. Bet as nesu viena is daugelio. As ne tik zinau, bet ir tikiu, kad nuosirdziai kazko norint ir dedant visas pastangas galima pasiekti puikiu rezultatu.
Buciau dekinga, jei rastumete laiko su manim susitikti - mano akyse degantis ryztas tik patvirtintu, jog Jums reikia butent manes smile.gif




Bus juokingiausia, jei kada nors gausiu sita motyvacini i savo pasto deze biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasirodo, as buvau teisi, ir mano pacios sukurtas a la motyvacinio pavyzdys ikrito i mano pasto dezute biggrin.gif Oj, labai labai linksma wink.gif Tik merginos, turekit fantazijos, cia pateikiau tik kaip pavyzdi, kaip gali buti kitaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2009 02 10, 13:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Pasirodo, as buvau teisi, ir mano pacios sukurtas a la motyvacinio pavyzdys ikrito i mano pasto dezute  biggrin.gif  Oj, labai labai linksma wink.gif Tik merginos, turekit fantazijos, cia pateikiau tik kaip pavyzdi, kaip gali buti kitaip wink.gif

man greičiau liūdna, kad padedi žmonėms, stengies, o jie copy/paste ir nieko nesistengia. Po tokių dalykų išnyksta noras pagelbėti ir patarti.
Atsakyti
Na, is daug CV, kuriu gaunu kasdien, toki gavau tik pirma karta, vadinasi, yra zmoniu, kurie nedaro tiesiogiai copy-paste smile.gif Man neliudna, na gal truputi gaila, kad zmones neturi fantazijos, arba tingi truputi pasukti smegenis. Bet jei kam nors buti pakviestam i pokalbi ir ten parodyti, ka is tikruju zmogus sugeba, pades sis laiskelis - man negaila wink.gif Kaip sakant, kad tik macytu smile.gif

Sekmes visoms ieskancioms!

Atsakyti
labukas visoms darbuko beieskancioms smile.gif
O as tai nezinau net jau ka daryt verysad.gif Tiesiog situacija tokia, kad darbo ieskau puse metu kazkur na nuo vasaros pradzios bet vasara nelabai ir ieskojau nuo rudens pradejau.... Ieskau darbo buhalterijos srityje turiu patirties beveik du metus , bet turbut nepakankamai nes per visa ta laika gavau 1darbo pasiulyma ir tai atsisakiau nes galvojau galbut gausiu geresni pasiulyma dar paieskosiu ir pan, nes norejau geresnio atlyginimo ir geresniu darbo salygu, bet dabar jau nezinau atrodo kad galeciau eiti bet kur, bet pagalvoju, kad mokslus baigiau ir noriu dirbti pagal specialybe bet.... unsure.gif ir tai pvz daba darbdaviai paklausia kiek laiko ieskau darbo jau net nesmagu sakyt kad puse metu...... doh.gif O kaip jums merginos darbo paieskos ? ar ir taip ilgai uzsitese?
Atsakyti
QUOTE(Kriste_ @ 2009 02 10, 15:38)
l O kaip jums merginos darbo paieskos ? ar ir taip ilgai uzsitese?

Taip pat, tik aš neturiu patirties niekur mirksiukas.gif Tik man, ko gero, mažiau streso, nes šiokį tokį darbą turiu, bet ieškaus oficialaus rimto darbo. Darau viską, kas priklauso nuo manęs - pasiskambinu, išsiunčiu CV, kartais nueinu į pačias įstaigas ir laukiu, gal kam tiksiu, kad bent pakviestų į pokalbį, kuriame galėčiau pakalbėti akis į akį. Nors mano praktikoje tik 3 darbo pokalbiai doh.gif o kaip valdyti juose didžiulį stresą - nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 10 vasario 2009 - 15:48
QUOTE(Kriste_ @ 2009 02 10, 15:38)
  ir tai pvz daba darbdaviai paklausia kiek laiko ieskau darbo jau net nesmagu sakyt kad  puse metu......  doh.gif O kaip jums merginos darbo paieskos ? ar ir taip ilgai uzsitese?

Mane tokie klausimai irgi varo į neviltį doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif jungiuos 4u.gif

ir mane krizė "pakirto" verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif o as pagaliua po ilgu ieskojimu radau! 4u.gif buvau pokalbyje,nueinu,pylna panu. pokalbis pavyko gan gerai smile.gif ir sake iki tokios ir tokios valandos paskambins jei atrinks.na ka as laukiu,telefono is ranku nepaleidziu. jau praejo tas laikas iki kurio paskambint turejo.telefona padejau i sali. ir kiap jus manot,po pusvalandzio skamba telefonas,ai galvoju drauge kokia. ogi ne,sako cia del darbelio,siandien kalbejomes biggrin.gif ateikit rytoj isidarbint biggrin.gif 4u.gif uj,nukrito akmuo nuo sirdies,pagaliau 4u.gif Linkiu visoms kuo didziausios sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 10, 17:30)
Sveikutes  smile.gif  o as pagaliua po ilgu ieskojimu radau!  4u.gif 
sako cia del darbelio,siandien kalbejomes  biggrin.gif  ateikit rytoj isidarbint  biggrin.gif  4u.gif  uj,nukrito akmuo nuo sirdies,pagaliau 4u.gif  Linkiu visoms kuo didziausios sekmes smile.gif

thumbup.gif labai faina, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 10, 17:30)
Sveikutes  smile.gif  o as pagaliua po ilgu ieskojimu radau!  4u.gif  buvau pokalbyje,nueinu,pylna panu. pokalbis pavyko gan gerai smile.gif ir sake iki tokios ir tokios valandos paskambins jei atrinks.na ka as laukiu,telefono is ranku nepaleidziu. jau praejo tas laikas iki kurio paskambint turejo.telefona padejau i sali. ir kiap jus manot,po pusvalandzio skamba telefonas,ai galvoju drauge kokia. ogi ne,sako cia del darbelio,siandien kalbejomes  biggrin.gif  ateikit rytoj isidarbint  biggrin.gif  4u.gif  uj,nukrito akmuo nuo sirdies,pagaliau 4u.gif  Linkiu visoms kuo didziausios sekmes smile.gif

Labai sveikinu 4u.gif Kuriam čia mieste? ax.gif
Atsakyti
as ir prisidedu prie sveikinmu drinks_cheers.gif o koki darbuka gavai - radai ? rolleyes.gif
Atsakyti