Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Darbo paieškos, patarimai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Arvile'
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 10, 19:30)
Sveikutes  smile.gif  o as pagaliua po ilgu ieskojimu radau!  4u.gif  buvau pokalbyje,nueinu,pylna panu. pokalbis pavyko gan gerai smile.gif ir sake iki tokios ir tokios valandos paskambins jei atrinks.na ka as laukiu,telefono is ranku nepaleidziu. jau praejo tas laikas iki kurio paskambint turejo.telefona padejau i sali. ir kiap jus manot,po pusvalandzio skamba telefonas,ai galvoju drauge kokia. ogi ne,sako cia del darbelio,siandien kalbejomes  biggrin.gif  ateikit rytoj isidarbint  biggrin.gif  4u.gif  uj,nukrito akmuo nuo sirdies,pagaliau 4u.gif  Linkiu visoms kuo didziausios sekmes smile.gif
*

saunuole, sveikinu thumbup.gif 4u.gif
Monrutė
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 10, 18:30)
Sveikutes  smile.gif  o as pagaliua po ilgu ieskojimu radau!  4u.gif  buvau pokalbyje,nueinu,pylna panu. pokalbis pavyko gan gerai smile.gif ir sake iki tokios ir tokios valandos paskambins jei atrinks.na ka as laukiu,telefono is ranku nepaleidziu. jau praejo tas laikas iki kurio paskambint turejo.telefona padejau i sali. ir kiap jus manot,po pusvalandzio skamba telefonas,ai galvoju drauge kokia. ogi ne,sako cia del darbelio,siandien kalbejomes  biggrin.gif  ateikit rytoj isidarbint  biggrin.gif  4u.gif  uj,nukrito akmuo nuo sirdies,pagaliau 4u.gif  Linkiu visoms kuo didziausios sekmes smile.gif
*

sveikinimai, tai kur dirbsi?
...gal minėjai temoj, primink tada
Sefiene*
sveikiname, pasiseka gi smile.gif kiek laiko ieškojai?
Monrutė
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 02 10, 23:20)
sveikiname, pasiseka gi smile.gif kiek laiko ieškojai?
*

aga, tikrai įdomu bigsmile.gif
MISS SELFRIDGE
Sveikutes. smile.gif Kaune. Pardaveja-konsultante isidarbinau. ieskojau apie 4 menesius. ieskojau ivairaus,administratores,vadybininkes,konultantes.nes issilavinimas aukstasis administravimo. unsure.gif bet labai dziaugiuosi,kad radau.Svarbu dirbsiu,ir pinigeliu gausiu. smile.gif o per ta laika buvau issiuntus apie 90 cv. o pokalbiuose trijuose buvau. tai tas trecias lemtingas. smile.gif siandien is kitur gavau kvietima i pokalbi,bet jau issidarbinau konsultante. visada taip,kai nieko nerandi tyla, kia jau randi,tada kviecia i pokalbius smile.gif bet as kaip bijau.pradesiu dirbti nuo pirmadienio.o man sesija prasidejusi,ir antradieni egzaminas. isivaizduokit,pirmos dienos,ir jau prasysiu isleisti. verysad.gif na bet as sakiau,kad mokausi,tik nesakiau butent kada bus egzaminai.beje darbas po 6 val. tai gal iseis suderinti taip kad dirbciau antra dienos puse. unsure.gif

Idesiu pora skelbimuku,gal pravers:
Siauliuose iesko administratores:Ieskoma viesbucio administratore. Privalumai: darbo patirtis, uzsienio kalba. 869827315
Tel. nr.: 869827315
Miestas Šiauliai

Siauliuose soliariumo darbuotojos reikalingos:

Naujam Solisun soliariumų centrui Šiauliuose (prekybos ir pramogų centre Akropolis) reikalingos darbuotojos.
jeigu esi energinga, darbšti ir komunikabili,bei norėtum prisijungti prie mūsų kolektyvo,
siųsk savo Cv su nuotrauka adresu: kristina@solisun.lt
Tel. nr.: +37064611115

Klaipedoje:Pc Big2 moterisku rubu parduotuveje reikalinga pardaveja - konsultante 1.0 etato.
reikalavimai: rusu kalba, patirtis prekyboje.
El. paštas: glamour222@gmail.com
Miestas Klaipėda
--rita
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 11, 13:24)
*

Smagu, kad pasisekė. Sveikinu 4u.gif

O aš vis dar nerandu. Ir spėju kuo toliau tuo sunkiau darosi. Jau kelios savaitės, kai net į pardavėjos-konsultantės pareigas nesiryžtu pretenduoti su savo CV. Taip aukštai reikalavimai sukelti.
MISS SELFRIDGE
QUOTE(--rita @ 2009 02 11, 13:57)
Smagu, kad pasisekė. Sveikinu 4u.gif

O aš vis dar nerandu. Ir spėju kuo toliau tuo sunkiau darosi. Jau kelios savaitės, kai net į pardavėjos-konsultantės pareigas nesiryžtu pretenduoti su savo CV. Taip aukštai reikalavimai sukelti.
*

Tikrai pabandyk nusiusti cv.kokie reikalavimai, elementarus.as su kasos aparatu dirbti nemoku.bet va atrinko.
--rita
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 11, 14:04)
Tikrai pabandyk nusiusti cv.kokie reikalavimai, elementarus.as su kasos aparatu dirbti nemoku.bet va atrinko.
*

kiekvieną kartą taip bijau to klausimo, ar mokate dirbti kasos aparatu. Kai pasakau, kad nemoku, tai užakcentuojama, kaip didžiausias minusas. Po to seka klausimas, tai ir su prekėm patirties neturit. Taip minusas po minuso ir nesulaukiu antro skambučio.
O dabar jau kelintą skelbimą skaitau, kad reikalingos rekomendacijos, tai jau visai blogai, nes tikrai neturiu, kas mane galėtų rekomenduoti,( gal ne kaip pardavėją, bet kitokių savybių turinčią darbuotoją, bet vistiek neturiu).
Dorotti
As tai va, jau nuo Naujuju ieskau ir niekaip nieko nerandu verysad.gif buvau 5 pokalbiuose, tai arba as netikau, arba man darbas netiko... doh.gif jau nebeisivaizduoju, kiek dar laiko reiks be darbelio sedet...
MISS SELFRIDGE
QUOTE(--rita @ 2009 02 11, 14:14)
kiekvieną kartą taip bijau to klausimo, ar mokate dirbti kasos aparatu. Kai pasakau, kad nemoku, tai užakcentuojama, kaip didžiausias minusas. Po to seka klausimas, tai ir su prekėm patirties neturit. Taip minusas po minuso ir nesulaukiu antro skambučio.
O dabar jau kelintą skelbimą skaitau, kad reikalingos rekomendacijos, tai jau visai blogai, nes tikrai neturiu, kas mane galėtų rekomenduoti
*

buvau dvejuose pokalbiuose del konsultantes,manes neklause ar moku dirbti kasos aparatu unsure.gif ir kakzokiu rekomendaciju niekad negirdejau kad reiktu pardavejai-konsultantei. unsure.gif
--rita
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 02 11, 14:31)
buvau dvejuose pokalbiuose del konsultantes,manes neklause ar moku dirbti kasos aparatu unsure.gif  ir kakzokiu rekomendaciju niekad negirdejau kad reiktu pardavejai-konsultantei. unsure.gif
*

Tai tau pasisekė, kad neklausė.
Aš tai ieškau, gal kokius kursus on line rasiu, kaip išmokti dirbti kasos aparatu. Parsisiunčiau daug visokios info, kad net galva sukasi.

O čia iš vieno skelbimo reikalavimai paprastai pardavėjai-konsultantei
- Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
- Darbas kompiuterizuota kasos programa;
- Komunikabilumas, energingumas;
- Iniciatyvumas, sąžiningumas;
- Mokėjimas dirbti komandoje;
- Domėjimasis mados tendencijomis;
- Užsienio kalbų mokėjimas;
Būtina turėti rekomendaciją.
Dorotti
QUOTE(--rita @ 2009 02 11, 16:22)
Tai tau pasisekė, kad neklausė.
Aš tai ieškau, gal kokius kursus on line rasiu, kaip išmokti dirbti kasos aparatu. Parsisiunčiau daug visokios info, kad net galva sukasi.

O čia iš vieno skelbimo reikalavimai paprastai pardavėjai-konsultantei
- Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
- Darbas kompiuterizuota kasos programa;
- Komunikabilumas, energingumas;
- Iniciatyvumas, sąžiningumas;
- Mokėjimas dirbti komandoje;
- Domėjimasis mados tendencijomis;
- Užsienio kalbų mokėjimas;
Būtina turėti rekomendaciją.
*

Nu jo, dabar reikalavimai visur tai doh.gif darbuotoju visi auksciausio lygio iesko, o atlyginimu gaili... ax.gif
femme
QUOTE(Dorotti @ 2009 02 11, 16:28)
Nu jo, dabar reikalavimai visur tai  doh.gif  darbuotoju visi auksciausio lygio iesko, o atlyginimu gaili... ax.gif
*

anksčiau parašytame poste nepamačiau nei vieno reikalavimo, kuris būtų per aukštas pareigoms, į kurias pretenduojama schmoll.gif Dirbti kasos aparatu galima išmokti, jei jau tikslas dirbti pardavėja, tai nesunku. Juk kalbas tai mokosi tie, kurie nori dirbti darbą, kur tos kalbos reikalingos. Lygiai kaip ir buhalteriai privalo mokėti dirbti su buhalterinėmis programomis. Tokia rinka - jei yra pretendentų, jau mokančių, tai nieks nenori investuoti į apmokymus cool.gif
o dėl rekomendacijų, tai pati ieškodama pardavėjos, tikrai jų prašyčiau - brangiai gali kainuoti pasitikėjimas. gal gali jas kas nors parašyti - nebūtinai darbdaviai, o pvz. buvę mokytojai, dėstytojai?
solo
QUOTE(femme @ 2009 02 11, 16:42)
anksčiau parašytame poste nepamačiau nei vieno reikalavimo, kuris būtų per aukštas pareigoms, į kurias pretenduojama schmoll.gif
*

Pritariu. Apart mokėjimo dirbt kasos aparatu, viso kito net nepavadinčiau "reikalavimais". Skaitydama reikalavimus tokius dalykus kaip "sąžiningumas, energingumas, kalbų mokėjimas", išvis praleidžiu, elementaru cool.gif
Dorotti
QUOTE(femme @ 2009 02 11, 16:42)
anksčiau parašytame poste nepamačiau nei vieno reikalavimo, kuris būtų per aukštas pareigoms, į kurias pretenduojama schmoll.gif Dirbti kasos aparatu galima išmokti, jei jau tikslas dirbti pardavėja, tai nesunku. Juk kalbas tai mokosi tie, kurie nori dirbti darbą, kur tos kalbos reikalingos. Lygiai kaip ir buhalteriai privalo mokėti dirbti su buhalterinėmis programomis. Tokia rinka - jei yra pretendentų, jau mokančių, tai nieks nenori investuoti į apmokymus cool.gif
o dėl rekomendacijų, tai pati ieškodama pardavėjos, tikrai jų prašyčiau - brangiai gali kainuoti pasitikėjimas. gal gali jas kas nors parašyti - nebūtinai darbdaviai, o pvz. buvę mokytojai, dėstytojai?
*

Nezinau, bet man atrodo, kad reikia suteikt galmybe zmogui kazko ismokti.. Juk ne visos norincios dirbti pardavejomis,moka naudotis kasos aparatu, o kaip kitaip jos ismoks, jei niekas nenores ju mokyt? ax.gif Del rekomendaciju, tai sutinku, zymiai daugiau pasitikejimo sukelia zmogus su geromis rekomendacijomis, bet kiek man teko darbintis, niekas is manes ju neprase....
Ledas
QUOTE(--rita @ 2009 02 11, 14:14)

Na šakės blink.gif Taigi su kasos aparatu, kad dirbti, tai tikrai nereik kažkokio specialaus išsimokslinimo. Su juo per dieną galima išmokti dirbti doh.gif
solo
QUOTE(Dorotti @ 2009 02 11, 17:01)
Nezinau, bet man atrodo, kad reikia suteikt galmybe zmogui kazko ismokti.. Juk ne visos norincios dirbti pardavejomis,moka naudotis kasos aparatu, o kaip kitaip jos ismoks, jei niekas nenores ju mokyt?  ax.gif Del rekomendaciju, tai sutinku, zymiai daugiau pasitikejimo sukelia zmogus su geromis rekomendacijomis, bet kiek man teko darbintis, niekas is manes ju neprase....
*

Na, matai, turėtų, bet nenori, o ir neapsimoka, kaip sakė, išlaidos apmokymams mirksiukas.gif Jei pokalbyje dalyvaus 2 tinkančios kandidatės tik viena su patirtim, o kita - be, pasirinks pirmąją, nes gailestis lieka kažkur anapus mirksiukas.gif
Dorotti
QUOTE(solo @ 2009 02 11, 17:14)
Na, matai, turėtų, bet nenori, o ir neapsimoka, kaip sakė, išlaidos apmokymams  mirksiukas.gif  Jei pokalbyje dalyvaus 2 tinkančios kandidatės tik viena su patirtim, o kita - be, pasirinks pirmąją, nes gailestis lieka kažkur anapus  mirksiukas.gif
*

Na, taip cia jau tiesa... doh.gif nors kaip vakar man viena idarbinimo agenturos konsultante sake, kad kiekybes prasme CV padaugejo,o kokybes- netgi sumazejo... ax.gif
Kriste_
QUOTE(Dorotti @ 2009 02 11, 18:25)
Na, taip cia jau tiesa... doh.gif  nors kaip vakar man viena idarbinimo agenturos konsultante sake, kad kiekybes prasme CV padaugejo,o kokybes- netgi sumazejo...  ax.gif
*

o va as tai galvoju gal sakau reikia kreiptis i kokia idarbinimo agentura unsure.gif nes jau nebezinau ko griebtis sakau gal verta pabandyt.... rolleyes.gif gal is jusu kas kreipiates ar padejo susirasti darrbuka?
Gal zinot Kaune kokia nebloga agentura idarbibimo ?
Arvile'
QUOTE(solo @ 2009 02 11, 19:00)
Pritariu. Apart mokėjimo dirbt kasos aparatu, viso kito net nepavadinčiau "reikalavimais". Skaitydama reikalavimus tokius dalykus kaip "sąžiningumas, energingumas, kalbų mokėjimas", išvis praleidžiu, elementaru  cool.gif
*

drinks_cheers.gif man tai irgi atrodo savaime suprantama. Sie reikalavimai visada tarsi praplaukia pro akis, nes tai elementaru. Svarbiausia atkreipti demesi i reikalaujama issilavinima ir darbo patirti 4u.gif

QUOTE(Dorotti @ 2009 02 11, 19:01)
Nezinau, bet man atrodo, kad reikia suteikt galmybe zmogui kazko ismokti.. Juk ne visos norincios dirbti pardavejomis,moka naudotis kasos aparatu, o kaip kitaip jos ismoks, jei niekas nenores ju mokyt?  ax.gif Del rekomendaciju, tai sutinku, zymiai daugiau pasitikejimo sukelia zmogus su geromis rekomendacijomis, bet kiek man teko darbintis, niekas is manes ju neprase....
*

na, siaip rekomendacijos yra geras dalykas. Ir as pati buciau linkusi jomis tiketi. As pati turiu net pora rekomendaciju. Bet viename pokalbyje man pareiske direktorius, kad jis rekomendaciju neskaito, kadangi "zino kaip jos rasomos. Pats zmogus jas pasiraso,o vadovas tik padeda parasa" doh.gif na, jei zmogus iskart taip nusistates, tada zinoma, akd tos rekomendacijos jam nerupes...
femme
QUOTE(Kriste_ @ 2009 02 11, 21:13)
o va as tai galvoju gal sakau reikia kreiptis i kokia idarbinimo agentura  unsure.gif nes jau nebezinau ko griebtis sakau gal verta pabandyt.... rolleyes.gif  gal is jusu kas kreipiates ar padejo susirasti darrbuka?
*

nežinau, kaip iš tikrųjų dirba tos įdarbinimo agentūros/personalo atrankos įmonės, bet iš savo patirties tai statistika liūdna - kiek siunčiau CV tiesiai į įmones pagal skelbimus, tai bent į pokalbius pakvietė, o kiek siunčiau į personalo atrankas (na kur nerašo kokia įmonė ieško, o tik pareigas ir reikalavimus), tai nei vieno skambučio nesulaukiau, nors buvo tokių pozicijų, kurios reikalavimus atitikau idealiai - ir patirties, ir įgūdžių prasme. Kilo tokia mintis, kad tie skelbimai specialiai dedami, kaip savotiškas reklamos būdas (pasižiūrėkit, kokie mes populiarūs, kiek daug darbuotojų ieškom doh.gif ), nes kai kurie skelbimai kaba po mėnesį - dabartinėmis sąlygomis tie "prekybos vadybininkai" per dieną šimtais CV užvers unsure.gif o patikrinti tai neįmanoma, ar iš tikro jie ieško, ar tik vaidina verysad.gif
Dorotti
QUOTE(Kriste_ @ 2009 02 11, 21:13)
o va as tai galvoju gal sakau reikia kreiptis i kokia idarbinimo agentura  unsure.gif nes jau nebezinau ko griebtis sakau gal verta pabandyt.... rolleyes.gif  gal is jusu kas kreipiates ar padejo susirasti darrbuka?
*

As pati siunciau CV i viena pozicija, kur konkursa orgnizavo butent personalo atrankos imone. Sulaukiau is ju skambucio, pakviete pasisneket. Is karto pasake, kad tai pozicijai, kuriai siunciau CV nelabai tinku, bet juos sudomino mano CV, todel pakviete pasikalbet, placiau apie mane suzinot ir pazadejo, kad kai tik bus man tinkama darbo vieta, is karto informuos. ax.gif Tai ziuresi, kas cia is to gausis.... g.gif
kirbiziuke
Sveikos,

esu susidūrusi ir aš su įdarbinimo agentūromis, tačiau asmeninė patirtis verčia manyti, kad naudos iš jų ax.gif kaip iš ožio pieno smile.gif Jos skambina ir pakviečia žmogų pasišnekėti, paskui siūlo naudotis jų paslaugomis, sumokėti tam tikrą sumą pinigėlių (juk krizė, iš darbdavių užsakymų tikrai sumažėjo). Tai ir gaunasi juokingos situacijos, pvz. agentūra ieško žmogaus įmonei, kuri jau savo jėgomis (pagal savo įdėtą skelbimą) seniai susirado darbuotoją ir jie jau visai pamiršo paieškas. O štai įdarbinimo agentūrą vis deda skelbimus ir ieško smile.gif juk tik pažiūrėkite, viena Kauno įdarbinimo įmonė sudėjusi lygiai tokius pačius skelbimus po kelis kartus (matyt kad save pateiktų kaip daug pasiūlymų turinčia agentūra). O ką Jūsų nuomone tai reiškia ?smile.gif
P.S. o jei dar pašnekėtume apie agentūrų darbuotojų kompetenciją smile.gif) kai atrinkinėja darbuotoją įmonei ir paklausus, kiek įmonėje darbuotojų, kurioje miesto dalyje yra ir dar keletą elementarių klausimų sugeba pasakyti ....oi aš net nežinau smile.gif) bent jau man asmeniškai tokioje situacijoje būtų gėda blush2.gif
Tundrelė
Man teko susidurti su VIP agentūra. Neatsimenu kaip tiksliai šifruojama - verslo investicijos personalui ar kažkas panašaus.

Pakvietė į pokalbį, paskui daryti testų. Nusiuntė pas įmonę. Viskas super. Paskui dar skambino vėliau, kai atsirado panašus darbo pasiūlymas atitinkantis kompetencijas.

Darbuotoja labai maloni (visos gi jaudinamės eidamos į pokalbį).

Man patiko bendravimas su ja, nes abi buvom orientuotos suprasti, ar aš tinkama, ir ar jie tinkami man. Tai labai draugiškai pabendravome.
Dorotti
Na, as kazkaip labai daug vilciu i tas idarbinimo agenturas nededu, bet pabandyt irgi niekas netrukdo ax.gif vis tiek, kaip ir ieskojau, taip ir ieskosiu darbo toliau pati,o jei jie ka nors pasiulys, irgi bus neblogai smile.gif
katanelis
o aš kaip tik šiandien nusivyliau įdarbinimo agentūra, net pyktelėjau schmoll.gif mastau.gif tai ITC įdarbinimo agentūra Kaune, kažkokia keista jie man, siunčia man visokią dezinformaciją elektroniniu paštu, o kai paskambini jiems norėdama pasiteirauti tai nesiskaito juodai, atrodo kad tyčiojasi g.gif ai žodžiu...
Sefiene*
ir vaikų pinigai paskutiniai, jau kovą ne visi gaus...vajetau...kaip reikia darbuko...o dar už mokslus mokėt.... smartass.gif 000164.gif
Atlantida
Sveikutes, noreciau patyrusiu darbo ieskotoju patarimo... Kaip zmogui nepakenkti paciau sau...

Turiu minti nueit i kelis pokalbius ir susizinojus visas imanomas darbo salygas,jas palygint ir pasirinkt geriausia varianta (na, suprantoma, ir mane rinksis, as irgi galiu netikt). Bet kaip pravest pokalbi, kad palikt savo galimybe pagalvot ir sugrizt, kai susipazinsiu su kitais pasiulymais? Ar galima sakyt, kad renkuosi is variantu, ar tiesiog reikia nieko nezadet ir prasyt pagalvot?

Bet vel gi - jei tam tikros vietos atsisakysiu - o tarkim po keliu metu aplinkybes taip susiklostys, kad ten nebus darbuotojo ir as noresiu ten vel kreiptis, kaip sau palikt galimybe kreiptis dar karta, kad ir po tam tikro laiko... g.gif
Kriste_
QUOTE(katanelis @ 2009 02 12, 17:23)
o aš kaip tik šiandien nusivyliau įdarbinimo agentūra, net pyktelėjau schmoll.gif  mastau.gif tai ITC įdarbinimo agentūra Kaune, kažkokia keista jie man, siunčia man visokią dezinformaciją elektroniniu paštu, o kai paskambini jiems norėdama pasiteirauti tai nesiskaito juodai, atrodo kad tyčiojasi g.gif ai žodžiu...
*

OO geras o as norejau kaip tik pas juos eiti ten zinau kad 50 lt kainuoja 3men kazkaip iesko darbo, jie man viska i el pasta parase nes jiems siunciau cv per cvonline ar cvmarket nepamenu tai jie man atrase kad tipo dekoju uz cv o toliau kad uzsiregistruociau pas juos ir pan... O va gerai gal kad to ir nepadariau butu be reikalo.... nes jau kaip nerandi darbo atrodo griebiesi bet ko.... verysad.gif
katanelis
QUOTE(Kriste_ @ 2009 02 12, 18:51)
OO geras o as norejau kaip tik pas juos eiti ten zinau kad 50 lt kainuoja 3men kazkaip iesko darbo, jie man viska i el pasta parase nes jiems siunciau cv per cvonline ar cvmarket nepamenu tai jie man atrase kad tipo dekoju uz cv o toliau kad uzsiregistruociau pas juos ir pan... O va gerai gal kad to ir nepadariau butu be reikalo.... nes jau kaip nerandi darbo atrodo griebiesi bet ko....  verysad.gif
*

būtų gerai, kad dar kas parašytų informacijos apie šią įdarbinimo firmą, gal čia man vienai taip g.gif ir beje kaip suprantu, jie tau duoda tik skelbimus kur ko ieško, o jau tavo reikalas nešti ar siųsti ten CV, ar eiti, manau, kad jie dėl pokalbio su darbdaviu dėl tavęs nesitaria unsure.gif
kirbiziuke
Oi ne tau vienai kataneli smile.gif apie ta ITC irgi turiu oi ne kokia nuomonę smile.gif ir tiesą sakant kad ir kaip striuka būtų bet jų nesiskaitymas g.gif ..... kiek pamenu dar prieš kelis metus kai studijas baigėme keli grupiokai pildėme ten anketas, mokėjome pinigėlius, tačiau kaip be keista būtų nei vienas pagal ITC darbo ir negavome. Paskutinį kartą kai pas juos buvau maniau, kad gal kas pasikeitė bet kur Tau ... aišku tai mano asmeninė nuomonė ir būtų smagu išgirsti tas kurioms ITC dėka nusišypsojo laimė, nes taip galime visai prarasti optimizmą doh.gif
Dorotti
QUOTE(kirbiziuke @ 2009 02 12, 23:08)
Oi ne tau vienai kataneli smile.gif apie ta ITC irgi turiu oi ne kokia nuomonę smile.gif ir tiesą sakant kad ir kaip striuka būtų bet jų nesiskaitymas g.gif ..... kiek pamenu dar prieš kelis metus kai studijas baigėme keli grupiokai pildėme ten anketas, mokėjome pinigėlius, tačiau kaip be keista būtų nei vienas pagal ITC darbo ir negavome. Paskutinį kartą kai pas juos buvau maniau, kad gal kas pasikeitė bet kur Tau ... aišku tai mano asmeninė nuomonė ir būtų smagu išgirsti tas kurioms ITC dėka nusišypsojo laimė, nes taip galime visai prarasti optimizmą doh.gif
*

Kiek zinau, tai pagal istatymus idarbinimo agenturos neturi teises imti pinigu is isidarbinti norincio zmogaus g.gif
femme
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 12, 16:54)
Sveikutes, noreciau patyrusiu darbo ieskotoju patarimo... Kaip zmogui nepakenkti paciau sau...

Turiu minti nueit i kelis pokalbius ir susizinojus visas imanomas darbo salygas,jas palygint ir  pasirinkt geriausia varianta (na, suprantoma, ir mane rinksis, as irgi galiu netikt). Bet kaip pravest pokalbi, kad palikt savo galimybe pagalvot ir sugrizt, kai susipazinsiu su kitais pasiulymais? Ar galima sakyt, kad renkuosi is variantu, ar tiesiog reikia nieko nezadet ir prasyt pagalvot?

Bet vel gi - jei tam tikros vietos atsisakysiu - o tarkim po keliu metu aplinkybes taip susiklostys, kad ten nebus darbuotojo ir as noresiu ten vel kreiptis, kaip sau palikt galimybe kreiptis dar karta, kad ir po tam tikro laiko...  g.gif
*

o jus jau į tuos pokalbius pakvietė? g.gif
nežinau, į kokias pareigas jūs pretenduojat, bet aš asmeniškai dalyvauju konkursuose, kur vyksta po min. 2-3 pokalbius iki tol, kol gaui atsakymą, tinkamas esi, ar ne.
Galiu pasidalinti patirtimi, kaip man buvo, kai bandžiau ir avį sveiką išlaikyt, ir vilką sotų blush2.gif Laukiau atsakymo po antro pokalbio į pareigas, kurių labai norėjau. Tuo metu pakvietė į pokalbį dėl vietos, kur buvau nusiuntusi CV apsidraudimui, nes nei pareigos, nei darbo pobūdis man nelabai tiko, tik kad įmonė labai gera, sąlygos ir kt. Su tokia nuotaika ir nuėjau į pokalbį, labai atsipalaidavusi, padariau jiems gerą įspūdį, nors iškart pastebėjo, kad jų nuomone mano patirtis ir kvalifikacija toms pareigoms per aukšta...
Po kelių dienų vis dar laukdama atsakymo iš svajonių darbo buvau pakviesta į antrą pokalbį atsarginio varianto. Iškilo dilema, kaip čia suktis, nes labai tikėjau gauti pirmąjį darbą, bet taip pat norėjau ir apsidrausti, jei ką. Pokalbis gavosi toks, kad su nuostata "kaip čia pasilikti erdvės pasirinkimui" elgiausi matyt rezervuotai, neatrodžiau labai motyvuota. Parėjusi namo el pašte radau neigiamą atsakymą dėl svajonių darbo, o dar po kelių dienų paskambino "atsarginis variantas" ir "labai apgailestaudami" pranešė, kad visgi jiems reikia žmogaus ilgesniam laikui, o aš jų nuomonę verta aukštesnių ir atsakingesnių pareigų ir dėl to ilgai neužsibūčiau.
Tai vat likau tam kartui be nieko cool.gif
Todėl mano patarimas būtų žiūrėti į kiekvieną darbą kaip į vienintelį pasiūlymą, o jau jei atsitiks taip, kad tave priima, tai tuomet gali prašyti kažkiek dienų (savaitės) susitvarkyti reikalams ir galų gale pasakyti, kad gavai geresnį pasiūlymą, jei taip atsitiks wink.gif o jie tuo atveju paskambins po tavęs einančiam pretendentui ir padarys jį labai laimingą biggrin.gif
Jei mes jiems netinkam, tai jie pasako nesivaržydami - mūsų teisė rinktis sau palankesnius pasiūlymus, bet darbdaviui gerau to neparodyti, nes dabartinėmis sąlygomis už durų išsirikiavusi armija, kuri pasiruošusi dirbti ir ilgiau, ir už mažiau wink.gif
Dorotti
QUOTE(fafa @ 2009 02 13, 11:19)
Darbas namuose

Kaina 60 000 Lt 

Pinigai zinutes atstumu 

darbas namuose!!! Perskaityk si straipsni iki galo ir suprasi kad verta pabandyti, o kai pabandysi – suprasi, kad ne be reikalo perskaitei.....smile.gif)))
As pats aptikau tai viename is skelbimu ir pagalvojes, kad tai tik eiline apgaule, ir apie tai paprasciausiai pamirsau. Bet aptikau ji dar keliuose forumuose. Ten rasoma , kad galima susilaukti tukstanciu litu per keleta savaiciu idedant tik 24 Litus. As, kaip manau ir daugelis Lietuvos zmoniu, siuo metu turi didesniu ar mazesniu finansiniu problemu. Todel galvoje vis labiau pradejo kirbet mintis – o gal pabandyt... Pagalvojau: 24 litai, net ir siuo krizes metu nera tokie dideli pinigai, o jei ir apgaus, tai turbut net nepajusiu, kad netekau siu pinigu. Galu gale tai nepriestaauja 10- ciai dievo isakymu ))) ( nes pats geranoriskai dovanoju kazkam pinigus), todel ir sazine liks svari...
Pabandziau......
Pirma karta saskaita patikrinau po triju dienu. Ten jau buvo beveik 100 litu. Na galvoju, ne tokie jau zmones ir nesaziningi kaip vienas apie kita daznai galvojame......)))))) Viskas gi remiasi tik grynai zmonisku saziningumu ir gera valia, niekas nieko per prevarta daryti nevercia!!!!!!! Buvau labai maloniai nustebintas, nors iki tol buvau labai didelis skeptikas siuo atzvilgiu.....
Nuo to momento praejo apie pora savaiciu, ir jau turiu mazdaug 1500 litu...... o tam straipsnyje zada kad per mazdaug 40-80 dienu gausiu virs 60 tukst litu. Labai tuo abejojau, bet stebint kokia geometrine progresija kaupiasi pinigai saskaitoje, pradedu tuo tiket....
Kai kas gali pagalvoti kad tai piramides principas, bet piramide turi virsune, kur galu gale laimi vienas zmogus. O cia virsune su kiekvienu etapu nubraukiama...( tad pries istatyma ir pries dieva jus svarus). Cia greiciau panasu i rata, kuris rieda per visa Lietuva, ir gali apriedet ne viena rata, kol visems neatsibos ji ridenti.....smile.gif))))
Stai sis straipsnis:

pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 24 Litu ir pora valandu internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.

yra trys paprasti Zingsniai:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 4 Litus. Po to perveskite po 4 Litus ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.

1. LT694010045500015928

2. LT857300010111905486

3. LT030075800671825331

4. LT357044000932611403

5. LT617044000913612515

6. LT087044000992610075

dabar isbraukite is saraso Nr. 1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr. 6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200-tuose forumu ir naujienu juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus Jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.

Sis internetinis verslas sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. Todel viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 24 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Saziningumas daro pinigus.

tai kainuoja tik 24 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

o dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate.

tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10 Litu budamas sestoje saraso pozicijoje.
dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500 Litu i saskaita. Toliau sie 25 zmones daro po 200 patalpinimu su jusu saskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel tik 5 zmones – Jusu pajamos 2500 Lt. Toliau sitie 125 zmones patalpine po 200 pranesimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 zmnones. Jums tai duoda 12500 Litu pajamu (jus 3 pozicijoje).

toliau dar idomiau: sitie 625 zmones daro 200 patalpinimu su Jusu saskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zmones – tai 62500 Litu. Paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik uz pirmutinius 24 Litu. Siame versle svarbiausia buti saziningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau ju skaicius nuolat auga!!! Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej??? Ar isivaizduojate kokios galimybes?! Su 24 Litu ir keliomis valandomis internete“

P.S.: Dar nuo saves: – i pavedimo paskirti rasau „DOVANA“, nes is savo ne itin trumpos gyvenimo patirties zinau kaip 2x2 – noredamas kazka gauti (kalba eina ne tik apie pinigus) turi butinai kazka duoti...!!! Na, „DOVANELE‘“ atgal, jau manau kad gavau, net jei ji daugiau ir nedides..... Dovanokit, ir sulauksit dovanu!!!!!!!!
Sekmes visiems investuojant sudovanotus pinigus!!!!!!!!!!!
Vardas Elas
Telefonas 8645454545
El. pastas 
Vietove: Vilniaus apskritis
Vilniaus m. sav
*

Idomu, ar yra tikinciu tokiom nesamonem... g.gif
Meskute_as
Policija jau ispejo gyventojus del tokio turinio laisku! Pasirodo dar atsiranda tikinciu..
Atlantida
QUOTE(femme @ 2009 02 13, 10:32)
o jus jau į tuos pokalbius pakvietė? g.gif 
nežinau, į kokias pareigas jūs pretenduojat, bet aš asmeniškai dalyvauju konkursuose, kur vyksta po min. 2-3 pokalbius iki tol, kol gaui atsakymą, tinkamas esi, ar ne.
Galiu pasidalinti patirtimi, kaip man buvo, kai bandžiau ir avį sveiką išlaikyt, ir vilką sotų  blush2.gif  Laukiau atsakymo po antro pokalbio į pareigas, kurių labai norėjau. Tuo metu pakvietė į pokalbį dėl vietos, kur buvau nusiuntusi CV apsidraudimui, nes nei pareigos, nei darbo pobūdis man nelabai tiko, tik kad įmonė labai gera, sąlygos ir kt. Su tokia nuotaika ir nuėjau į pokalbį, labai atsipalaidavusi, padariau jiems gerą įspūdį, nors iškart pastebėjo, kad jų nuomone mano patirtis ir kvalifikacija toms pareigoms per aukšta...
Po kelių dienų vis dar laukdama atsakymo iš svajonių darbo buvau pakviesta į antrą pokalbį atsarginio varianto. Iškilo dilema, kaip čia suktis, nes labai tikėjau gauti pirmąjį darbą, bet taip pat norėjau ir apsidrausti, jei ką. Pokalbis gavosi toks, kad su nuostata "kaip čia pasilikti erdvės pasirinkimui" elgiausi matyt rezervuotai, neatrodžiau labai motyvuota. Parėjusi namo el pašte radau neigiamą atsakymą dėl svajonių darbo, o dar po kelių dienų paskambino "atsarginis variantas" ir "labai apgailestaudami" pranešė, kad visgi jiems reikia žmogaus ilgesniam laikui, o aš jų nuomonę verta aukštesnių ir atsakingesnių pareigų ir dėl to ilgai neužsibūčiau.
Tai vat likau tam kartui be nieko cool.gif
Todėl mano patarimas būtų žiūrėti į kiekvieną darbą kaip į vienintelį pasiūlymą, o jau jei atsitiks taip, kad tave priima, tai tuomet gali prašyti kažkiek dienų (savaitės) susitvarkyti reikalams ir galų gale pasakyti, kad gavai geresnį pasiūlymą, jei taip atsitiks wink.gif  o jie tuo atveju paskambins po tavęs einančiam pretendentui ir padarys jį labai laimingą biggrin.gif
Jei mes jiems netinkam, tai jie pasako nesivaržydami - mūsų teisė rinktis sau palankesnius pasiūlymus, bet darbdaviui gerau to neparodyti, nes dabartinėmis sąlygomis už durų išsirikiavusi armija, kuri pasiruošusi dirbti ir ilgiau, ir už mažiau wink.gif
*

Aciu uz pasakojima... Taip, tai tikrai tokia situacija, is kurios sunku suktis... Pareigos, i kurias as pretenduociau pagal specialybe, yra nekonkursines, aisku, gali but, kad ir be manes kreipsis kas nors...
Sefiene*
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 13, 15:38)
Aciu uz pasakojima... Taip, tai tikrai tokia situacija, is kurios sunku suktis... Pareigos, i kurias as pretenduociau pagal specialybe, yra nekonkursines, aisku, gali but, kad ir be manes kreipsis kas nors...
*

Tai konkursinės tik valstybės tarnyboje, ar ne? g.gif
Atlantida
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 02 13, 15:08)
Tai konkursinės tik valstybės tarnyboje, ar ne?  g.gif
*

Manau, kad ne tik...
Carmenere
Sveikutes, forumietes. Noreciau ir as prisijungti prie jusu burio ax.gif Darbelio ieskau jau irgi keleta menesiu, deja, kol kas nesekmingai verysad.gif , bet vis tiek tikiu, kad pasiseks smile.gif
Mane dabar kamuoja labai keblus klausimas... kaip elgtis, kai praso parasyti, kokios algos noretum, atskaicius mokescius g.gif o blogiausia yra tai, kad neleidzia parasyti intervalo doh.gif turi tiesiog irasyti viena vieninteli skaiciuka, kuris, esu isitikinusi, gali buti vienu is pirmines atrankos kriterijumi is pluosto CV... doh.gif nesinori, kad per daug uzsiplestum... bet kas siandien yra daug, o kas mazai?????... doh.gif doh.gif doh.gif gal bus tokiu kandidatu, kurie ir uz kelis simtelius sutiks dirbti, nepaisant to, kad reikalingas aukstasis specifines srities issilavinimas.... idomu, ar krizes laikais tarp darbdaviu dar vyrauja nuomone, jog jei specialistas nurodo maza atlyginima, tai jis nepasitiki savo jegomis ir bla bla bla... g.gif g.gif
o kas jei as ta programele apgauciau ir parasyciau 0Lt, taip issisukciau is tokio keblaus klausimo dar net nesusitikus su darbdaviu, o jis juk suprastu, kad samoningai tos sumos nenurodziau... g.gif pats blogiausias dalykas, kad programele neleidzia parasyti ribu, kaip pavyzdziui 800-1500Lt arba >1500Lt ir kt. doh.gif doh.gif doh.gif
o taip nenoriu pati pasinerti ant sausos sakos doh.gif
Sefiene*
QUOTE(Aušriukė @ 2009 02 13, 22:42)
Sveikutes, forumietes. Noreciau ir as prisijungti prie jusu burio ax.gif Darbelio ieskau jau irgi keleta menesiu, deja, kol kas nesekmingai verysad.gif , bet vis tiek tikiu, kad pasiseks smile.gif
Mane dabar kamuoja labai keblus klausimas... kaip elgtis, kai praso parasyti, kokios algos noretum, atskaicius mokescius g.gif o blogiausia yra tai, kad neleidzia parasyti intervalo doh.gif turi tiesiog irasyti viena vieninteli skaiciuka, kuris, esu isitikinusi, gali buti vienu is pirmines atrankos kriterijumi is pluosto CV... doh.gif nesinori, kad per daug uzsiplestum... bet kas siandien yra daug, o kas mazai?????... doh.gif  doh.gif  doh.gif gal bus tokiu kandidatu, kurie ir uz kelis simtelius sutiks dirbti, nepaisant to, kad reikalingas aukstasis specifines srities issilavinimas.... idomu, ar krizes laikais tarp darbdaviu dar vyrauja nuomone, jog jei specialistas nurodo maza atlyginima, tai jis nepasitiki savo jegomis ir bla bla bla... g.gif  g.gif
o kas jei as ta programele apgauciau ir parasyciau 0Lt, taip issisukciau is tokio keblaus klausimo dar net nesusitikus su darbdaviu, o jis juk suprastu, kad samoningai tos sumos nenurodziau... g.gif pats blogiausias dalykas, kad programele neleidzia parasyti ribu, kaip pavyzdziui 800-1500Lt arba >1500Lt ir kt. doh.gif  doh.gif  doh.gif
o taip nenoriu pati pasinerti ant sausos sakos doh.gif
*

o kur tokios programos?
g.gif
Carmenere
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 02 13, 23:00)
o kur tokios programos?
g.gif
*

na, gal ne taip ivardinau, atsiprasau. blush2.gif Tiesiog imones internetiniame puslapyje praso uzpildyti pirmine internetine anketa, kuria ivardinau kaip 'protinga programa' del tos priezasties, kad neleidzia irasyti pageidaujamo atlyginimo intervalo, o reikalauja konkretaus skaiciuko doh.gif
Visada_laiminga
0LT lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sefiene*
? g.gif g.gif blush-anim-cl.gif
Owly
QUOTE(femme @ 2009 02 13, 10:32)
Galiu pasidalinti patirtimi, kaip man buvo, kai bandžiau ir avį sveiką išlaikyt, ir vilką sotų  blush2.gif 
*

Mano patirtis panaši, tik pabaiga kitokia, siūlė darbą ir vienoj ir kitoj darbovietėj, bet paskutinėm dienom sukvailiojau ir pasirinkau ne tą variantą. Tik vat įdomu kokios būtų galimybės vėl kreiptis ten kur atsisakiau, nes jau buvau pasirašius prašymą priimti į darbą, ir direktorius buvo pasirašęs, dokumentai buvo pradėti tvarkyti, bet aš atsisakiau, motyvuodama, kad radau labiau mano specialybę ir išsilavinimą ar kažkaip pan. atitinkantį darbą, tai kažin ar turėčiau vilčių vėl ten prašytis blush2.gif
P.S. kito žmogaus ten nepriėmė, kreipiausiu su spekuliaciniu laišku.
Sefiene*
labas rytas. o kas tas spekuliacinis laiškas?
mmeda
sveikutes, ir as jungiuosi i jusu darbo beieskanciu buri. Jau nuo gruodzio men pradzios ieskau darbo. Juokinga butu, jei nebutu graudu. Buvau keliuose pkalbiuose, kur pasake kad mano turima patirtis ir igudziai tom pareigom per dideli. Nors imk ir apsiverk - ieskau nuolatinio darbuko, o cia tau i akis- per daug zinai. O ten kur patirties nera- sako kad truksta. Ir kur dabar dingti tam zmogeliui? Buvo atvejis kai praejau visa atranka, ir kai jau turejo duoti atsakyma ar priima i darbuka, paskambino ir pasake kad rado "pastiprinima"is savu. ... Tai kam dar zmogu varginti ir kviesti i atranka? Zinau, kad dabar sunkus laikai, viska savu kailiu jauciu, bet kam taip elgtis? Neprotinga nei atranka vykdanciu zmoniu nei darbo ieskanciu zmoniu atzvilgiu... Darbo birza ir nieko nesiulo. Sudare man darbo paieskos plana: darbo ieskausi pati. Puiku - ir kam as ten registravausi? Atsiprasau uz toki pikta tona, tiesiog apmaudu. Kazkaip dingsta pasitikejimas savimi ir savo jegomis... jauciuos beviltiskai... nors ir issilavinimas yra, ir darbo patirtis... o niekam nereikalinga... Gal kazka ne taip darau? o gal tikrai esu niekm tikus? ...
Kazko pikta esul Zadejo sia savaite du zmones deld arbo paskambinti: vieni duoti atsakyma, kiti pakviesti i pokalbi, ir ne vieni neskambina verysad.gif
Moteris
QUOTE(mmeda @ 2009 02 19, 12:15)
sveikutes, ir as jungiuosi i jusu darbo beieskanciu buri. Jau nuo gruodzio men pradzios ieskau darbo. Juokinga butu, jei nebutu graudu. Buvau keliuose pkalbiuose, kur pasake kad mano turima patirtis ir igudziai tom pareigom per dideli. Nors imk ir apsiverk - ieskau nuolatinio darbuko, o cia tau i akis- per daug zinai. O ten kur patirties nera- sako kad truksta. Ir kur dabar dingti tam zmogeliui? Buvo atvejis kai praejau visa atranka, ir kai jau turejo duoti atsakyma ar priima i darbuka, paskambino ir pasake kad rado "pastiprinima"is savu. ... Tai kam dar zmogu varginti ir kviesti i atranka? Zinau, kad dabar sunkus laikai, viska savu kailiu jauciu, bet kam taip elgtis? Neprotinga nei atranka vykdanciu zmoniu nei darbo ieskanciu zmoniu atzvilgiu... Darbo birza ir nieko nesiulo. Sudare man darbo paieskos plana: darbo ieskausi pati. Puiku - ir kam as ten registravausi? Atsiprasau uz toki pikta tona, tiesiog apmaudu. Kazkaip dingsta pasitikejimas savimi ir savo jegomis... jauciuos beviltiskai... nors ir issilavinimas yra, ir darbo patirtis... o niekam nereikalinga...  Gal kazka ne taip darau? o gal tikrai esu niekm tikus? ... 
Kazko pikta esul Zadejo sia savaite du zmones deld arbo paskambinti: vieni duoti atsakyma, kiti pakviesti i pokalbi, ir ne vieni neskambina  verysad.gif
*

Is tiesu, pasitaiko, kad atranka vyksta, zmogaus ieskoma - kartais sumokama ir atrankos kompanijoms. Po to pasirodo - imoneje keiciasi situacija, ir pigiau imti zmogu is vidaus - ypac, jei planuojamas etatu mazinimas.. Deja, tokia realybe. Vertink tuos pokalbius kaip pamokas smile.gif Zinoma, lengva cia man sneketi, gerai suprantu, koks ima nervas smile.gif
Siaip pasidare idomu, kokia tavo patirtis ir i kokias pareigas ji pasirode per didele? Atvirai pasakysiu, kad zmogus su per didele patirtimi i tam tikras pozicijas mane irgi gasdina - kad ir kaip besakytu, kad tinka atlyginimas ir visa kita, ateityje zmogus gali pradeti jaustis blogai, kad uz jo patirti mokama per mazai, kad jo atsakomybe per maza, kad jis moka ir gali daugiau. O kartais imonei to "daugiau" siuo metu kaip tik ir nereikia.

Nenukabink nosies, bet kuriuo atveju 4u.gif
mmeda
QUOTE(Moteris @ 2009 02 19, 13:21)
Is tiesu, pasitaiko, kad atranka vyksta, zmogaus ieskoma - kartais sumokama ir atrankos kompanijoms. Po to pasirodo - imoneje keiciasi situacija, ir pigiau imti zmogu is vidaus - ypac, jei planuojamas etatu mazinimas.. Deja, tokia realybe. Vertink tuos pokalbius kaip pamokas smile.gif Zinoma, lengva cia man sneketi, gerai suprantu, koks ima nervas smile.gif
Siaip pasidare idomu, kokia tavo patirtis ir i kokias pareigas ji pasirode per didele? Atvirai pasakysiu, kad zmogus su per didele patirtimi i tam tikras pozicijas mane irgi gasdina - kad ir kaip besakytu, kad tinka atlyginimas ir visa kita, ateityje zmogus gali pradeti jaustis blogai, kad uz jo patirti mokama per mazai, kad jo atsakomybe per maza, kad jis moka ir gali daugiau. O kartais imonei to "daugiau" siuo metu kaip tik ir nereikia.

Nenukabink nosies, bet kuriuo atveju  4u.gif
*

Zinau as kas ir kaip buna smile.gif Pati dirbau toki darba - t.y. vykdziau atrankas. Turiu patirties administravimo ir personalo valdymo srityse. I adminsitratores - sako kad per didele patirtis. Apmaudu. Man patinka tas darbas. Tuo labiau kad dabar nekeliu dideliu reikalavimu darbui: tiesiog ieskau sau patinkancio nuolatinio darbuko. Ir kuo greiciau - tuo geriau.Suprantu kad gal ir "gasdina"kai kuriuos ta patirtis, bet ateiti noriu dar studijuoti neakivaizdiniu, ir ieskausi darbuko , kuri daugaiu maziau ismanyciau. Sunku buti kitoje barikadu puseje - as apie atrankas.
aliuncik
As jau irgi 3 menesius ieskausi darbo...ir nieko nerandu verysad.gif svaigstu, kaip noriu dirbti turizme, ir mokslai sioje srityje baigti...bet turizme dabar juoda duobe...Labai skaudu, kad tenka ieskotis kitur...bet ir kitur nesiseka...Jau 3 menesus be darbo...Net i pardavejas neskambina, nors turiu 5 m.darbo patirti prekyboje(pradejau nuo pardavejos, o pakylau iki administratores). Toks jausmas, kad del to ir neskambina, gal per mandra jau i pardavejas...

Puse metu pradirbau kelioniu agenturoje, ir del tos krizes atleido...Kai siunciu cv i turizmo agenturas, net neskambina, nes visur reikalaujama darbo patirtis min.1-2m. O is kur ja paimti, jeigu net nesuteikia sanso i pokalbi ateiti...?

Skaudu ir apmaudu, kai negali dirbti ir tobulinti toje srityje, kur nori, o tenka ieskotis visai kitur...Bet ka daryt, tokie laikai dabar...

Kartais pagalvoju, ir kode man taip nesiseka, visa gyvenima kaip i kalna lipu, nuo kurio nukrentu...

Net nezinau kadaryt, ir kur ta darba susirasti?! sad.gif cray.gif
mmeda
QUOTE(aliuncik @ 2009 02 19, 14:04)
As jau irgi 3 menesius ieskausi darbo...ir nieko nerandu verysad.gif svaigstu, kaip noriu dirbti turizme, ir mokslai sioje srityje baigti...bet turizme dabar juoda duobe...Labai skaudu, kad tenka ieskotis kitur...bet ir kitur nesiseka...Jau 3 menesus be darbo...Net i pardavejas neskambina, nors turiu 5 m.darbo patirti prekyboje(pradejau nuo  pardavejos, o pakylau iki administratores). Toks jausmas, kad del to ir neskambina, gal per mandra jau i pardavejas...

Puse metu pradirbau kelioniu agenturoje, ir del tos krizes atleido...Kai siunciu cv i turizmo agenturas, net neskambina, nes visur reikalaujama darbo patirtis min.1-2m. O is kur ja paimti, jeigu net nesuteikia sanso i pokalbi ateiti...?

Skaudu ir apmaudu, kai negali dirbti ir tobulinti toje srityje, kur nori, o tenka ieskotis visai kitur...Bet ka daryt, tokie laikai dabar...

Kartais pagalvoju, ir kode man taip nesiseka, visa gyvenima kaip i kalna lipu, nuo kurio nukrentu...

Net nezinau kadaryt, ir kur ta darba susirasti?! sad.gif  cray.gif
*

oj kaip suprantu tave... imk 4u.gif , gal ne tiap liudna bus... taip, laikai darbui susirasti nepalankus... taciau juk yra pasiulymu... tik kazkodel imu manyti, kad darbdaviai dabar nelabai zino ko jiems reikia ir ka rinktis kai tokia darbo jegos pasiula... na, laikykimes, juk turi pasisekti....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.