Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

O ar šiuo metu apskritai yra šansų laimėti konkursus :wub.Aš čia ne retoriškai klausiu, o tiesiog domiuosi, kadangi pati norėčiau pereiti dirbti į valstybės tarnybą.
Atsakyti
QUOTE(Baraka @ 2009 01 20, 21:36)
O ar šiuo metu apskritai yra šansų laimėti konkursus :wub.Aš čia ne retoriškai klausiu, o tiesiog domiuosi, kadangi pati norėčiau pereiti dirbti į valstybės tarnybą.

Atsakymo į tokį klausimą nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baraka @ 2009 01 20, 22:36)
O ar šiuo metu apskritai yra šansų laimėti konkursus :wub.Aš čia ne retoriškai klausiu, o tiesiog domiuosi, kadangi pati norėčiau pereiti dirbti į valstybės tarnybą.

lotuliukas.gif visų pirma labai nedaug skelbimų yra VT. o kai tokia situacija su darbu dabar tai dar labiau savi žmonės kišami verysad.gif norėjau dalyvaut į vieną konkursėlį, tai grupiokės mama toj įstaigoj dirba, parašiau kad pasiklausinėtų kas kaip ten, tai iškart pasakė, kad yra "savas"žmogus verysad.gif o kandidatų kiek registruojas į tą vietą doh.gif
Atsakyti
Niu va radau skelbima i VT, viskas tinka tik ten reikalauja 1 metu viesuju pirkimu darbo patirties, o is kur man jos pasisemti jei visi priima tik su patirtim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2009 01 20, 23:00)
lotuliukas.gif visų pirma labai nedaug skelbimų yra VT. o kai tokia situacija su darbu dabar tai dar labiau savi žmonės kišami verysad.gif norėjau dalyvaut į vieną konkursėlį, tai grupiokės mama toj įstaigoj dirba, parašiau kad pasiklausinėtų kas kaip ten, tai iškart pasakė, kad yra "savas"žmogus verysad.gif  o kandidatų kiek registruojas į tą vietą doh.gif

o kokia tai vieta , jei ne paslaptis, as siuo metu taip pat nunesusi dokumentus, kur laaaaabai daug kandidatu doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Imanoma mirksiukas.gif Pas mus praeita savaite neivyko konkursas i teises ir personalo skyriu, buvo 4 kandidatai, bet nei vienas nesurinko reikiamo balu skaiciaus. Nevisur dar apgultis.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 01 21, 16:24)
Imanoma mirksiukas.gif  Pas mus praeita savaite neivyko konkursas i teises ir personalo skyriu, buvo 4 kandidatai, bet nei vienas nesurinko reikiamo balu skaiciaus. Nevisur dar apgultis.

Tai gal kategorija labai žema buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2009 01 21, 13:09)
o kokia tai vieta , jei ne paslaptis, as siuo metu taip pat nunesusi dokumentus, kur laaaaabai daug kandidatu  doh.gif  unsure.gif

parašysiu AŽ 4u.gif

QUOTE(Liniuka @ 2009 01 21, 17:24)
Imanoma mirksiukas.gif  Pas mus praeita savaite neivyko konkursas i teises ir personalo skyriu, buvo 4 kandidatai, bet nei vienas nesurinko reikiamo balu skaiciaus. Nevisur dar apgultis.

Vilniuj daugiau VT konkursų skelbia, daugiau kur yra dalyvaut, seku kas vyksta Kaune, tai visai nk nesiūlo praktiškai doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Na ir aš bandysiu laimę konkurse į VT. Vakar nunešiau dokumentus, dar visa savaitė juos priiminės, o kandidatų jau virš 20 doh.gif
Tik tiek kad sritis artima ir patinkanti, tai gal naudos turėsiu tuos įstatymus pasimokiusi (nors jei nepavyks, tai kažin, kur juos panadosiu, nes ten maža įstaiga, pakankamai retai ieško naujų darbuotojų g.gif )

Įdomu būtų, gal kas žino, prie specialiųjų įstatymų yra priedai po kelis šimtus psl., o ten įvairiose šalyse esančių profesinių kvalifikacijų pavadinimai (visomis kalbomis), mokslo įstaigos ir atitikmenys Lietuvoje (kaip supratau permetusi akimis, nes dar nepradėjau atidžiai skaityti).
Tai jei čia viską reikia mokėti???? blink.gif blink.gif blink.gif
Apskritai nesupratu tokio specifinių dalykų kišimo į galvą, jei bet kada atsivertęs įstatymą gali pasitikslinti.

Ir dar pastebėjimas: dauguma iš čia pasisakančių vis lieka antros arba trečios tongue.gif nesvarbu, kiek buvo kandidatų cool.gif būtų įdomu, kad pasisakytų koks dvidešimtas, ar kad ir penktas blush2.gif ar čia kaip su vyrais - jei ne pirmas, tai antras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2009 01 22, 14:27)
Ir dar pastebėjimas: dauguma iš čia pasisakančių vis lieka antros arba trečios tongue.gif  nesvarbu, kiek buvo kandidatų cool.gif  būtų įdomu, kad pasisakytų koks dvidešimtas, ar kad ir penktas blush2.gif  ar čia kaip su vyrais - jei ne pirmas, tai antras lotuliukas.gif

O ką reiktų pasisakyti? Tiksliau apie ką? biggrin.gif
Esu buvusi ir antra, ir penkta, ir penkiolikta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2009 01 21, 16:33)
Tai gal kategorija labai žema buvo?  g.gif


Na ne tokia ir zema A13.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 01 23, 12:07)
Na ne tokia ir zema A13.

Tai man tada keista. Netgi labai
Atsakyti