Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Labai dekinga visoms uz nuomones 4u.gif 4u.gif Na,bet ir subalamutijot jus cia mane,man pirmas variantas buvo, tik seip pabandymui padarytas,nes.... Galvoju,kad saldytuvas nelabai kaip ziuresis teinant,tokia siena g.gif nes ten kur plyteles ten durys y virtuve ir y svetaine,na nebus ten duru tik anga biggrin.gif O trecias variantas,tai pabandziau nedet kriaukles y kampa,bet nekas gaunasi.
Atsakyti
mademoiselllee nepatingek perversk senesne temele neskaityk o tik foto paziurek yra imestos 3 sviesios virtuves viena is ju kaip tai man panasi jauciu i tavo, pradek nuo galo nes i pabaiga buvo imesta, siuloma varianta tai realiai pamatysi kaip atrodo. o visa ukine spinta laisvai galima permesti i viena puse maciau tokiu variantu labai faina as ir tokia norejau daryti bet del darbastalio trukumo atsisakiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijag: 21 lapkričio 2008 - 13:21
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2008 11 21, 13:56)
Del koki priezsciu manai, kad nelabai gerai? g.gif  Esu daug maciusi tokiu variantu..


Na, jeigu gaminant maista GARINEJE orkaiteje (pas mane kaip tik tokia ir yra) yra didesnis garu srautas, todel kazkur salia turetu buti gartraukis ir siaip atidarius saldytuva garai patektu i vidu, kas manau nera labai sveika siam prietaisui. Cia tik subjektyvus mano pasvarstymai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2008 11 21, 10:44)
Man asmeniskai pirmas unsure.gif
Papildyta:

Pirmas variantas del kolkas pora priezasciu
1. nesimato saldytuo turinio is svetaines (zinoma jei ten svetaine)
2. darbo zona isdestyta gaunasi super,nei per daug vietos , nei per mazai smile.gif galbut orkaite i ukine spinta deciau  rolleyes.gif

Kad ukines net nesu numacius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 11 21, 13:38)
Kad ukines net nesu numacius unsure.gif


O kas ten sone stovi? smile.gif gal tiesiog kitais vardais vadinam ax.gif
Atsakyti
Saldytuvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 11 21, 14:58)
Saldytuvas  4u.gif


Jis imontuojamas? O salia yra dar viena spinta? ar jos ten visai nera? blush2.gif
Atsakyti
Nea ,nera nieko,tik saldytuvas 60cm.gal tik placiau atrodo,blogas rakursas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 11 21, 15:02)
Nea ,nera nieko,tik saldytuvas 60cm.gal tik placiau atrodo,blogas rakursas  biggrin.gif

Na tada jei telpa ideciau dar viena spinta kurioje butu orkaite smile.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Niu einu pabandyt, pagal ismatavimus paziuresiu kas tilps smile.gif
Atsakyti
Labai pigu, jeigu virtuve kainavo tik 9000 Lt su visa buitine technika. Mes 6000 paklojome vien tik uz spinteles. o kur dar buitines technikos visos: indaploves, gartraukiai ir pan. Zodziu, galutine suma mums gavosi gerokai didesne. Bet emem meistra su rekomendacijomis, tai dabar patenkinti ir kokybe, ir vaizdu smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Na ,bet man tai kazkaip ne taip g.gif

Na cia meistrai ir su rekomendacija smile.gif
Atsakyti