Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Viktorijag @ 2009 01 12, 19:04)
na as tai buvau ir uzimaniusi orkaites aukstai bet kaip tai del garu pabijojau. dar ja daryciau aukstai jeigu kaitlente su gartraukiu salia butu, o mano atveju gartraukis kitam kampe bus. tai pasilikau orkaite apacioje ir tiek  smile.gif  dar naudojuosi sena dujine maziaus dabar toks amzius kad visur reikia lysti, orkaite darineja ir sedi ant atidaryto dangcio bet jau jei ka kepu tai jaucia kad eina karstis ir nelenda. viena kart kai tik isilo ir siek tiek karstai apysilte buvo prisiliete as jam pasakiau kad popa ir iki siol nelenda. aisku jei jau ka kepu tai priziuriu ir tiek. ir nematau bedu kad ir gilioje senatveje skarda kelt is apacios i virsu o didelius didelius kalakutus manau kepam nekiekviena diena. o skardoje vandens iki krastu niekad nepilu. ir siaip viska kepu akmens mases skardoje ji yra sunki, nei riebalu nei vanmdens nereikia. kai trauki maista is orkaites kaiptai imu abiem rankom ir keliu  lotuliukas.gif  problemu niekad nesusidarydavo  lotuliukas.gif  ir kiekvienas renkasi pagal save  ax.gif  vat


Cia kaip sakant, kuo daugiau "navarotu", tuo labiau mes islepe daromes. Paziurekit, kaip anksciau zmones gyveno - vanduo suliny, orkaite ir kaitlente - peciuj, o skalbenke - bliudas su vandeniu. Ir isgyveno zmones rolleyes.gif Manau svarbiausia, kad zmogui patinka tas variantas ir valio thumbup.gif
Atsakyti
na gerai, tarkime lenktis paimti skardos nepatogu, o daugiau nejau nieko nera po kaitlente? ir aplamai, ar jus apacioje spinteliu neturite? nes jei turite, tai i jas manau listi tikrai dazniau tenka, ir visai nesvarbu, ar jos su durelemis, ar tai stalciai, pasilenkti vistiek reikia, ir itariu, kad lenkiates daug daugiau kartu per diena, negu, kad kepate orkaiteje. tarkime puodu ir keptuviu prireikia kasdien ir po kelis kartus, tai pagal ta logika, kad reikia lenktis, tada i pakeltos orkaites vieta logiskiau butu deti puodus.
as irgi kazkada merginu klausiau, kokie argumentai montuojant orkaite vienur ar kitur. pagrindinis pasakymas buvo - nereikia lankstytis. na, man tai ne argumentas, kaip jau ir auksciau isdesciau. Man svariausias ir logiskiausias paaiskinimas kodel deda auksciau - grazu. va cia tai normalus argumentas. o patogu ir taip ir kitaip, kol bus spinteliu apacioje, tol lankstymosi neisvengsime. ir neisivaizduoju, ka ten tokio galima gaminti, kad nesugebeti senatveje istraukti, kai jau negalesite, tai negalesite ir is virsutines biggrin.gif
Dekite drasiai ten kur jums patinka, neprasausite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 12 sausio 2009 - 22:52
dėl kriauklės kampe ax.gif

čia kaip ir su orakaite - skonio reikalas tongue.gif

tiesiog pas anytą kai gyvenom labai jau ji nukišta į kampą buvo...langas už nugaros, tamsu, stačiu kampu, o dar viršutinės spintelės taip neapgalvotai sukabintos, kad neina prieit iki tos kriauklės, o indus plauti - tikras košmaras doh.gif

nuo tada pasakiau, kad mano kriauklė bus kur šviesu ir patogu, nes ją naudojam dažniausiai smile.gif ir tik ne kampe... blush2.gif gal čia fobija man lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(Cobre @ 2009 01 13, 00:51)
Dekite drasiai ten kur jums patinka, neprasausite mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif su tom orkaitėm tai kaip su mada ax.gif virusas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė: 12 sausio 2009 - 23:28
http://www.look4desi...CFZKV3wodgmC_Cg

kalnas ideju virtuvems ir visiems namams 4u.gif
megaukites i sveikata, gal ka issirinksit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 01 12, 17:41)
Jezau kaip pesimistiskai  doh.gif Tik palyginimas visai ne i tema  tongue.gif  Turetu buti pagal jus ir skalbimo masina kazkur aukstai imontuota,kad neduok Dieve tektu nugara sulenkti skalbinius isimti  lotuliukas.gif Juk senatve cia pat  lotuliukas.gif

Neisizeiskit  mirksiukas.gif  Man tiesiog juokinga  lotuliukas.gif 


jei paskaitytum šiek tiek aukščiau, tai prieš tai buvau parašiusi, kad KIEKVIENAS RENKASI SAVO. o aš kaip ir tu, parašiau savo nuomonę. Juk iš to susideda SM visos žinutės, ar ne?

Atsakyti
QUOTE(katanely @ 2009 01 13, 01:37)
kalnas ideju virtuvems ir visiems namams 4u.gif
megaukites i sveikata, gal ka issirinksit rolleyes.gif


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2009 01 12, 21:22)
Cia kaip sakant, kuo daugiau "navarotu", tuo labiau mes islepe daromes. Paziurekit, kaip anksciau zmones gyveno - vanduo suliny, orkaite ir kaitlente - peciuj, o skalbenke - bliudas su vandeniu. Ir isgyveno zmones  rolleyes.gif Manau svarbiausia, kad zmogui patinka tas variantas ir valio  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na stai cia nauji namuciai
http://www.supermama...howtopic=396007
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rara @ 2009 01 12, 12:15)
Mes ir taip galvojom, bet kazkaip ziuriu, kad vieta uz kriaukles lieka neisnaudota  g.gif


Taigi surašiau, kiek galima visko sudėti ir labai labai patogu. Aktualu tiems, kas turi palygint nedideles virtuves butuose ax.gif

Tas taip vadinamas paaukštinimas - tai iš tos pačios medienos kaip virtuvės spintelės padarytas "padas". Paaukštinamas reikalingas dėl to, kad jei kriauklėje netyčia išsilies į šonus ar pan., padas bus aukščiau (aukštis apie 6 cm iš akies) ir bus sausas. Ir tikrai patogu, nes ne viename lygmenyje su kriaukle.
Atsakyti
QUOTE(katanely @ 2009 01 12, 23:37)
http://www.look4desi...CFZKV3wodgmC_Cg

kalnas ideju virtuvems ir visiems namams 4u.gif
megaukites i sveikata, gal ka issirinksit rolleyes.gif


Liuks puslapis 4u.gif

Dėl orkaitės... aukštai ją dėti ar žemai... turbūt kiekvienai skirtingai patogiau ir gražiau. Aš pas draugę išbandžiau orkaitę pakeltą aukščiau ir man asmeniškai nea schmoll.gif Kelti tą visą vištą skardoje aukštyn malonumo nebuvo biggrin.gif Pas save projektuke pasipaišiau apatinėje spintelėje 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti