Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bendrosios praktikos slauga
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Fergie
Merginos, kaip lietuviškai išversti toki pareigybes:
Staff nurse,
Charge nurse,
RGN nurse,
Theatre nurse ir kt.
Žodyne tokių dalykų neišsiversi, bet kai bandau paskaitinėti darbo svetaines nežinau apie kokį darbą kalba eina. doh.gif
Iš anksto 4u.gif 4u.gif
vasareuk
QUOTE(Fergie @ 2010 06 20, 13:42)
Merginos, kaip lietuviškai išversti toki pareigybes:
Staff nurse,
Charge nurse,
RGN nurse,
Theatre nurse ir kt.
Žodyne tokių dalykų neišsiversi, bet kai bandau  paskaitinėti darbo svetaines nežinau apie kokį darbą kalba eina.  doh.gif
Iš anksto  4u.gif  4u.gif
*

Staff nurse yra tiesiog paprasta sesute, charge nurse butu kaip ir pamainos vyresnioji, rgn registered general nurse- bendrosios praktikos slaugytoja, theatre nurse- operacines sesute.
Fergie
QUOTE(vasareuk @ 2010 06 20, 16:09)
Staff nurse yra tiesiog paprasta sesute, charge nurse butu kaip ir pamainos vyresnioji, rgn registered general nurse- bendrosios praktikos slaugytoja, theatre nurse- operacines sesute.
*

O tai kuo skiriasi darbas staff nurse bei RGN nurse?
Nežinau ar man vienai kyla tiek klausimų, bet kažkaip norisi kuo daugiau sužinoti, nenoriu važiuoti visiškai "žalia". Turbūtl aš jums ir atsibodau su savo nesibaigiančiais klausimais? doh.gif
Esu tikrai be galo dėkinga! mirksiukas.gif
zydra30
QUOTE(Fergie @ 2010 06 20, 16:28)
O tai kuo skiriasi darbas staff nurse bei RGN nurse?
Nežinau ar man vienai kyla tiek klausimų, bet kažkaip norisi kuo daugiau sužinoti, nenoriu važiuoti visiškai "žalia". Turbūtl aš jums ir atsibodau su savo nesibaigiančiais klausimais? doh.gif
Esu tikrai be galo dėkinga! mirksiukas.gif
*

staff nurse, tai tiesiog kaip ir bendrinis slaugytojos pavadinimas. RGN ir yra staff nurse. tiesiog bendro profilio slaugytoja. as esu RSCN, registered sick childrens nurse, bet tuo paciu ir staff nurse smile.gif. Dar gali but RMN, registered mental health nurs. jei tu suaugusiu slaugytoja, tai RGN ir kai ziuri sklebimus, tai dazniausiai gal raso satff nurse kad iesko ir tada jau gali parasyt, kokia geristracija reikalinga ar RGN ar RSCN ar RMN ar dar kokia.

del atlyginimo, tai agenturos visur daugiau moka nei NHS arba seneliu namai.Bristolyje manau tikrai nebutu problemu susirasti darba. kokiam visai mazuciam miestely, kur viena ligonine manau sunkiau, bet brislolis nemazas miestas. paziurek internete, kaip vasare jau sake.
sniege_s
Fergie,Giotes egzaminas tai yra kaskas panasaus i Toefl ar Ielts ir jis manau tikrai nebus lengvas,bet vistiek bandysiu.....kovosiu iki pabaigos... ax.gif mirksiukas.gif
O tau irgi linkiu sekmes,manau kad mum viskas pasiseks 4u.gif
Fergie
Sveikos. Kaip gyvenat sesutės? Kaip darbukai? Kaip Žydre tavo savijauta?
Aš mokausi, mokausi ir be galo laukiu tos dienos, kada konkrečiau galėsiu pradėti tvarkytis išvažiavimo reikalus. smile.gif
zydra30
QUOTE(Fergie @ 2010 06 22, 18:19)
Sveikos. Kaip gyvenat sesutės? Kaip darbukai? Kaip Žydre tavo savijauta?
Aš mokausi, mokausi ir be galo laukiu tos dienos, kada konkrečiau galėsiu pradėti tvarkytis išvažiavimo reikalus. smile.gif
*

sveika. mokykis mokykis. nesigailesi smile.gif
dekui as tvarkoj. pas mus karsciai uzejo dabar. darbe karsta, tik tiek, kad nereikia mums uniformos nesioti nereikia. mes su kelnem ir maikem spalvotom vaikstom smile.gif. as dideju smile.gif. dar kokias 6 savaites ir atostogausiu.
sniege_s
QUOTE(zydra30 @ 2010 06 23, 20:23)
sveika. mokykis mokykis. nesigailesi smile.gif
dekui as tvarkoj. pas mus karsciai uzejo dabar. darbe karsta, tik tiek, kad nereikia mums uniformos nesioti nereikia. mes su kelnem ir maikem spalvotom vaikstom smile.gif. as dideju smile.gif. dar kokias 6 savaites ir atostogausiu.
*

pas mus tai visai atsalo jau visa savaite pila lietus..... doh.gif O tu saugok savo pilveli.linkiu sekmingo auginimo,labai faina.... wub.gif O aju iseisi dekretiniu atostogu? Kiek pas jus ju duoda ir kiek laiko galima buti namie su lialium?
zydra30
QUOTE(sniege_s @ 2010 06 24, 08:04)
pas mus tai visai atsalo jau visa savaite pila lietus..... doh.gif  O tu saugok savo pilveli.linkiu sekmingo auginimo,labai faina.... wub.gif O aju iseisi dekretiniu atostogu? Kiek pas jus ju duoda ir kiek laiko galima buti namie su lialium?
*

ilgiausiai galima but namie metus. po metu arba grizti arba nebetenki darbo vietos. moka 9 men, bet tik pirmus pora moka padoriai, po to netiek ir daug. dar turiu siu metu visas atostogas, ir kitais metais vel atostogos priklausys. taip, kad planuoju namie metus pabut. tuo paciu ir Eliza paauginisis, nes su ja visai neilgai buvau,kai jai 6 men buvo as pradejau dirbt pilnu etatu. tai dabar palepinsiu smile.gif.
sniege_s
QUOTE(zydra30 @ 2010 06 24, 18:42)
ilgiausiai galima but namie metus. po metu arba grizti arba nebetenki darbo vietos. moka 9 men, bet tik pirmus pora moka padoriai, po to netiek ir daug. dar turiu siu metu visas atostogas, ir kitais metais vel atostogos priklausys. taip, kad planuoju namie metus pabut. tuo paciu ir Eliza paauginisis, nes su ja visai neilgai buvau,kai jai 6 men buvo as pradejau dirbt pilnu etatu. tai dabar palepinsiu smile.gif.
*

jo dabar tik teks lepinti du... mirksiukas.gif smile.gif Mazokai ten mamoms atostogu duoda.....
Fergie
QUOTE(vasareuk @ 2010 06 20, 13:22)
Labukas,
Na laseliniu statyti tai nereikia,jeigu jau ju prireikia tai pacientas keliauja i ligonine kaip tavo drauge ir minejo, o visos kitos injekcijos daromos pvz insulinas,B12 injekcijos ir pan,dar kartais naudojam vaistu pompas paprastai mirstantiem ligoniam palengvinti kancias- ten paprastai ieina morfijus arba midazolamas.Dar imam kraujus ir keiciam kateterius, bet tam reika papildomu kursu ir sertifikato.
Del algos tai irgi priklauso kur papulsi-pas mus maziausia seseles alga £10.80 per valanda, po to su metais kyla, Kai dirbau Surrey(tokia brangi vieta prie Londono )algos buvo gerokai didesnes, isivaizduoju, kad Londone algos irgi didesnes.Nhs algos mazesnes, bet gauni daugiau uz savaitgalius tai finale iseina tas pats, agenturoj gali gauti ir virs £20 uz valanda...siaip maziau £10 uz val niekur negausi(£ 10 yra mazokai,tiesa sakant labai mazai  smile.gif tai as tavo vietoj dereciausi bent del £11 per val, o jeigu Londone tai ir daugiau-apie algas Londone paklausk Zydros  smile.gif paprastai kontraktas yra 40 val per savaite, bet galima dirbti papildomu jei tik upo yra, bent jau pas mus dauguma uzsienieciu seseliu dirba 6 dienas per sav.as jau nebedirbu papildomu,nes mano alga dabar visai nebloga ir be papildomu biggrin.gif ,o beto supratau, kad visu pinigu neuzdirbsi, o poilsis irgi labai svarbu, nes darbe streso pakankamai smile.gif
O padejeju alga kazkur tarp £6-7 per valanda-mazokai palyginus su sesuciu,bet ir atsakomybes jie turi maziau.
*

Sveikos. Kaip laikotės merginos?
Norėjau paklausti, o kokie tai kursai, kad būtų suteikta teisė imti kraują, bei statyti kateterius? Ar čia rašai apie intraveninius kateterius?
vasareuk
QUOTE(Fergie @ 2010 06 25, 18:12)
Sveikos. Kaip laikotės merginos?
Norėjau paklausti, o kokie tai kursai, kad būtų suteikta teisė imti kraują, bei statyti kateterius? Ar čia rašai apie intraveninius kateterius?
*

Labukas,
Tai vienos dienos kursai-truputi teorijos, truputi praktikos ant manekenu ir ta pacia diena gauni sertifikata,kuris suteikia teise imti krauja arba ivesti slapimo kateteri,intraveniniu kateteriu nepraktikuojam seneliu namuose, ligoninej dirbant jau reiketu ir tai daryti. Pirmais metais kai tik pradejau savo sesutes karjera buvo labai keista, kad namuose buvo tik viena sesute, kuri galejo paiimti krauja, jei jos nebudavo turejom kviesti district nurse,pas mus jei jau baigei medke tai gali ir kraujus imti, ir kateterius vesti, ir zonduoti t.t.daug dalyku man atrode keista, bet dabar jau pripratau tai kaip ir normaliai, atrodo, kad taip ir turi buti.
Pradedantys dirbti ligoninej turi praeiti 2 sav kursus, kur juos supazindina su darbo ligoninej specifika plius ismoksta visokiu reikalingu dalyku (bent jau man taip pasakojo buves bendradarbis, kuris isidarbino ligoninej),manau, kad Zydra galetu tiksliau papasakoti, nes as ligoninej kaip ir nedirbau,tai zinau tik is kolegu pasakojimu (pas mus yra nemazai antraeilininku, kuriu pagrindinis darbas ligoninej, o pas mus dirba koki karta per sav arba kai musiskiai atostogauja, serga ir pan.).Siaip dirbant ligoninej (NHS) kontraktas tik 37 val per sav tai dauguma uzsienieciu (kuriu ir taip dauguma)dirba dar ir kitur,nes perdaug laisvo laiko lieka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zydra30 @ 2010 06 24, 15:42)
*

Labukas Zydra,smagu, kad tavo pilvukas dideja ir pati puikiai jautiesi thumbup.gif norejau paklaust ar leidi savo vyrenele i darzeli, nes mano drauge dabar ejo del darzelio tartis tai iseina apie £800 menesiui.man pasirode brangoka, nors as kaip nesusidurusi tai nezinau tu kainu.Soriukas, kad cia biski ne i tema uzklausiau, bet juk reikia atvaziuosiancias sesutes ir apie darzelius apsviesti jei sugalvos vaikucius Anglijoj auginti biggrin.gif Gaila, bet cia salygos vaikuciams augint tikrai neidealios,nebent ir mociute kartu atsivezi smile.gif
zydra30
QUOTE(vasareuk @ 2010 06 26, 00:29)
Labukas Zydra,smagu, kad tavo pilvukas dideja ir pati puikiai jautiesi  thumbup.gif norejau paklaust ar leidi savo vyrenele i darzeli, nes mano drauge dabar ejo del darzelio tartis tai iseina apie £800 menesiui.man pasirode brangoka, nors as kaip nesusidurusi tai nezinau tu kainu.Soriukas, kad cia biski ne i tema uzklausiau, bet juk reikia atvaziuosiancias sesutes ir apie darzelius apsviesti jei sugalvos vaikucius Anglijoj auginti biggrin.gif Gaila, bet cia salygos vaikuciams augint tikrai neidealios,nebent ir mociute kartu atsivezi smile.gif
*

sveika sveika smile.gif.
as bandziau i darzeli, bet kazkaip pagailejau elizos, tokia maziuke man atrode, reikia anksti keltis, eiti kazkur. tai iki siol su aukle issivertem. aukle i namus ateina, ji miega sau iki kiek nori smile.gif nepigu nei aukle, nei darzelis. darzeli arba registruota aukle jei turi, tai galima kazkiek pinigu is valstybes gauti tada. mano aukle neregistruota, tai as pati jai moku. nuo 3 metu valstybe suteikia vaikui 15 val nemokamai darzelyje, o po metu jau pilna diena nemokamai. taip kad iki 3 metu, arba pati moki uz darzeli, aukle, arba mociute atsivezi smile.gif. kainos nu jo, menesiui jei 5 dienas reikia, tai apie 800 ir bus.
as kadangi ligoninej dirbu, tai man 37 valandos priklauso, atidirbu jas per tris dienas, man taip geriau, daugiau laiko namie. yra kas dirba 5 dieNAS PO 7,5 val, man taip netinka.
o kursai yra visokie smile.gif. kai tik pradedi, tai buna induction, kaip ir sake vasare, susipazinti su ligonine, visokie ten fire training, infection control, kompiuteriai. tada yra intraveniniams vaistams ir skyciams dienos kursai, kai jau juos praeini, tai gali vaistus i vena leisti smile.gif. ir krauja imti yra kiti kursai.
bet pvz, kai as dar dirbau, bendam vaiku skyriuj, pas mus budavo gan nemazai onkologiniu ligoniuku. ir jie kai kurie turi, long lines, arba lietuvoj pamenu mes sakydavom subkliavijas, o kai kurie turedavo tokius porto kateterius. tu tai niekad nebuvau macius. ir jokiu kursu jiems nieks nepravede, koleges mane pamoke, kaip juos surasti, pradurti, vaisktus per juos leisti.
ligoninej darbas siek tiek kitoks, mes tada turedavom ir nosies vamzdelius maziukams statyti ir kateterius. o kai isejau i kaiu ligonine, tai visas sitas proceduras pamirsau.
gitute79
Sveikutes visos:)
Na skaitau as cia jusu merginos postus ir seile varvinu jau kaip noriu i UK dirbti, aisku visur turbut atrodo fainai kur musu nera, bet vistiek smile.gif
Uskiso juodai cia tokioj sistemoj ir dirbti ir gyventi verysad.gif
Manau ir as dar Lietuvoj pradesiu tvarkytis ta PIN NMC, nors ir nemazai cia musu pinigais kainuoja, o per ta laika kalba kazkaip tobulinsiu, tikiuosi viskas nebus veltui, nes noreciau su seima, o brangusis nevaziuos jei negaus normaliau apmokamo darbo (o girdejau statybininkam ten ne pyragai sad.gif )

sniege_s
QUOTE(gitute79 @ 2010 06 26, 15:10)
Sveikutes visos:)
Na skaitau as cia jusu merginos postus ir seile varvinu jau kaip noriu i UK dirbti, aisku visur turbut atrodo fainai kur musu nera, bet vistiek smile.gif
Uskiso juodai cia tokioj sistemoj ir dirbti ir gyventi verysad.gif
Manau ir as dar Lietuvoj pradesiu tvarkytis ta PIN NMC, nors ir nemazai cia musu pinigais kainuoja, o per ta laika kalba kazkaip tobulinsiu, tikiuosi viskas nebus veltui, nes noreciau su seima, o brangusis nevaziuos jei negaus normaliau apmokamo darbo (o girdejau statybininkam ten ne pyragai sad.gif )
*

sveikute,
va ir prazuveliai sugryzta.... mirksiukas.gif
Man taip atrodo kad lietuvoj tuoj be pensininku is vis nebeliks kam dirbti ir gygitojai ir esutes visi kelia sparnus i platuji pasauli,kaskoks kosmaras,prieinam liepto gala.... doh.gif
Fergie
Sveikos.
Pagaliau ir pas mus orai pagerėjo, galim iš namų išlysti. smile.gif
Sakykit sesutės, o kaip santykiai jūsų darbovietėse tarp kolegų? Turiu omenyje Anglijoje. Ar draugiški kolegos? Ar galima sulaukti patarimo, pagalbos jei kas nesigauna, ar kai kažko nežinai? Ar kiekvienas sau, kovoja už savo vietą po saule? ax.gif
vasareuk
QUOTE(Fergie @ 2010 06 27, 18:29)
Sveikos.
Pagaliau ir pas mus orai pagerėjo, galim iš namų išlysti. smile.gif
Sakykit sesutės, o kaip santykiai jūsų darbovietėse tarp kolegų? Turiu omenyje Anglijoje. Ar draugiški kolegos? Ar galima sulaukti patarimo, pagalbos jei kas nesigauna, ar kai kažko nežinai? Ar kiekvienas sau, kovoja už savo vietą po saule? ax.gif
*

Na ir pas mus paskutinem dienom oras puikus buvo-karsta karsta gaila, kad i darba teko eiti verysad.gif ...na bet nieko,tuoj atostogos,tik menesiukas teliko laukti ir vaziuosiu i Lt- jau labai pasiilgau visu tai dabar laukiu nesulaukiu thumbup.gif
Del santykiu darbe tai priklauso i koki kolektyva pakliusi,dauguma medicinos darbuotoju, ypac sesuciu yra uzsienieciai tai tikrai surasi palaikanciu ir suprantanciu,nors aisku yra ir intrigantu, tinginiu, skundiku ir pan plauko netikeliu, kaip ir kiekvienam kolektyve.Jeigu pati busi geranoriska tai tikrai pritrauksi ir geru zmoniu prie saves smile.gif As kai atejau i savo dabartini kolektyva tai norejau begti neatsisukama jau po pirmos dienos,bet negalejau sau to leisti ir nusprendziau pasilikti kol susirasiu kita darba ir taip pamazele susibendravau su bureliu geru zmoniu,negaleciau ju vadinti artimais draugais (draugystes cia ne tokios kaip Lietuvoj). Kai atsirado vyresniosios vieta jie mane visakeriopai palaike ir dabar daug padeda, be ju geranoriskumo ir palaikymo tikrai butu sunku tvarkytis su savo vis dar naujomis pareigomis (mano skyriuj apie 30 zmoniu is visokiausiu pasaulio kampeliu ir su visais turiu surasti bendra kalba).Pries sita darba turejau dar 2, pirmame kolektyvas buvo tragiskas,bet is tu laiku turiu kelis zmones su kuriais ir dabar palaikome rysi, o antrame darbe kolektyvas buvo fantastiskas... nors buvo ir pora intriganciu...taigi tinka lietuviskas posakis, kad "nera namu be dumu",cia gal butu tinkamiau, kad nera kolektyvo be intrigu biggrin.gif
Dar vienas dalykas nemaloniai stebines darbo pradzioje tai skundimo kultura, ypac praktikuojama anglu, kartais atrodo, kad jie jauciasi tusciai praleide diena jei nieko nepaskunde biggrin.gif Lietuvoj tai kazkaip iprasta, kad pirma pasisneki su asmeniu su kuriuo turi problemu ir stengiesi issiaiskinti tarpusavy, nebegi iskart pas vyresniaja ar menedzere, maciau nemazai zmoniu nukentejusiu nuo tokiu skundiku. Tiesa, savo skyriaus angliu negaliu peikti-turiu tik 3 ir net dvis is ju yra ok lotuliukas.gif
Fergie
Sveikos. Aš pati bedirbdama savo pirmoje darbovietėje, buvau pakliuvusi į tokį širšių lizdą, kad net baisu prisiminti. doh.gif Skųsdavo, kas tik netingėdavo, dėl kievieno menkniekio. Maniau, kad jau kitaip darbe būti ir negali. schmoll.gif
Tačiau po kurio laiko pakeičiau darbovietę, net nustebau, kad nėra skundų, visi dirba savo darbą, nėra baimės eiti į darbą.
Žydra, o kaip tavo darbe kolektyvas?
Fergie
Sveikos. Kur visos prapuolėt? Ar dėl darbų ar puikaus oro prie kompiuterio nebeprisėdat?
Aš tai kasdien mokausi kalbos. Tačiau kokią tai dieną bandžiau klausyti BBC žinių, tai labai jau sunkiai ką tesuprantu schmoll.gif
Po kiek laiko jūs pradėjot suprast žinias, ar kitokio pobūdžio laidas?
vasareuk
QUOTE(Fergie @ 2010 06 30, 20:47)
Sveikos. Kur visos prapuolėt? Ar dėl darbų ar puikaus oro prie kompiuterio nebeprisėdat?
Aš tai kasdien  mokausi kalbos. Tačiau kokią tai dieną bandžiau klausyti BBC žinių, tai labai jau sunkiai ką tesuprantu schmoll.gif
Po kiek laiko jūs pradėjot suprast žinias, ar kitokio pobūdžio laidas?
*

Labukas,as tai dvi dienas pailsejau, o dabar vel darban zygiuoju ir laukiu savaitgalio.Saunuole, kad nenuleidi ranku ir mokaisi, cia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As tai pradejau suprasti kazkur po 3 menesiu,o mokinausi is tokios knygos "anglu kalba per 28 d" ar pan, soriukas,bet knyga Lt pasilikusi tai galiu klysti del pavadinimo, ten dar buvo kasete klausymui.as is teliko nesimokinau, tai net neatsimenu kada tas supratimas atsirado...as labai megstu skaityti tai skaitydavau visokius laikrascius, zurnalus,issiversdavau kas neaisku ir kita karta jau atsimindavau, o paskui pradejau eiti i koledza tai ten duodavo visokios medziagos, o be to norejosi ir su grupiokais paplepeti tai ir sneket pradejau biggrin.gif Pradzia visada sunki, juk ir Maskva per diena nepasistate biggrin.gif sekmes
sniege_s
sveikos mergytes 4u.gif
As jau savo dokumentus isiunciaus i Sveicarijos raudono kryziaus organizacija,pirminiam etapui del diplomo pripazinimo ir t.t Dabar liko laukti atsakymo...,labai tikiuosi kad jis bus man palankus,o tada jau galesiu pradeti ieskotis darbo.. ax.gif
O su kalba irgi kankinuosi,kada as pradesiu kalbeti tai visai neaisku.... blink.gif
Fergie
QUOTE(sniege_s @ 2010 07 01, 14:42)
sveikos mergytes  4u.gif
As jau savo dokumentus isiunciaus i Sveicarijos raudono kryziaus organizacija,pirminiam etapui del diplomo pripazinimo ir t.t Dabar liko laukti atsakymo...,labai tikiuosi kad jis bus man palankus,o tada jau galesiu pradeti ieskotis darbo.. ax.gif
O su kalba irgi kankinuosi,kada as pradesiu kalbeti tai visai neaisku.... blink.gif
*

Sveikos. Ddelės tau sėkmės, tvarkant dokumentus, bei besimokant kalbos. 4u.gif
Sniege, tai kiek etapų reikia praeiti, kad būtų pripažintas diplomas Šveicarijoje?
Žydra, kur pradingai?
sniege_s
QUOTE(Fergie @ 2010 07 01, 16:22)
Sveikos. Ddelės tau sėkmės, tvarkant dokumentus, bei besimokant kalbos. 4u.gif
Sniege, tai kiek etapų reikia praeiti, kad būtų pripažintas diplomas Šveicarijoje?
Žydra, kur pradingai?
*

Faktiskai 2 etapai. Pradzioje tai gauni ju taip vadinama priesnuomone ar gali buti pripazintas tavo diplomas kaip seseles. Jeigu gauni atsakyma kad gali,tada ieskaisi darbo ir darbdavys jau gali tave drasiai priimti,o jau pilna pripazinima gali susitvarkyti dirbdama ten,dazniausiai dar reikia palankyti kursus ir jie isduoda ju pripazinta diploma....... mirksiukas.gif Taip kad sis pirminis atsakymas nulems visa mano tolimesni likima....jis yra labai svarbus cool.gif
Aciu uz gerus palinkejimus
vasareuk
QUOTE(sniege_s @ 2010 07 01, 15:40)
Faktiskai 2 etapai. Pradzioje tai gauni ju taip vadinama priesnuomone ar gali buti pripazintas tavo diplomas kaip seseles. Jeigu gauni atsakyma kad gali,tada ieskaisi darbo ir darbdavys jau gali tave drasiai priimti,o jau pilna pripazinima gali susitvarkyti  dirbdama ten,dazniausiai dar reikia palankyti kursus ir jie isduoda ju pripazinta diploma.......  mirksiukas.gif Taip kad sis pirminis atsakymas nulems visa mano tolimesni likima....jis yra labai svarbus  cool.gif
Aciu uz gerus palinkejimus
*

Ir as linkiu sekmes,svarbiausia tikek tuom ka darai ir viskas pavyks.Jei man kas butu pries 7 metus pasakes, kad kada nors kalbesiu angliskai ir dirbsiu Anglijoj sesute buciau uzsijuokusi...ir likimas iskrete poksta.Tiesa, as isvaziavau labai netiketai ir isvykimo priezastis buvo didele MEILE wub.gif ,jei meile nebutu uzklupusi netiketomis aplinkybemis turbut niekad buciau is LT neisvykusi smile.gif
O del Sveicarijos tai mano buvusi bendradarbe sia sav isvaziuoja tai lauksiu ziniu kaip jai seksis isikurti.Tiesa, ji minejo, kad skrido i Sveicarija del interviu, o tarpininkavo agenturos (bet nelietuviskos).Sekmes smile.gif
Zydra,kur dingai,mes jau taves pasigedom biggrin.gif
sniege_s
QUOTE(vasareuk @ 2010 07 02, 01:02)
Ir as linkiu sekmes,svarbiausia tikek tuom ka darai ir viskas pavyks.Jei man kas butu pries 7 metus pasakes, kad kada nors kalbesiu angliskai ir dirbsiu Anglijoj sesute buciau uzsijuokusi...ir likimas iskrete poksta.Tiesa, as isvaziavau labai netiketai ir isvykimo priezastis buvo didele MEILE  wub.gif ,jei meile nebutu uzklupusi netiketomis aplinkybemis turbut niekad buciau is LT neisvykusi smile.gif
O del Sveicarijos tai mano buvusi bendradarbe sia sav isvaziuoja tai lauksiu ziniu kaip jai seksis isikurti.Tiesa, ji minejo, kad skrido i Sveicarija del interviu, o tarpininkavo agenturos (bet nelietuviskos).Sekmes smile.gif
Zydra,kur dingai,mes jau taves pasigedom biggrin.gif
*

aciu,as labai tikiu ka darau ir tikiu savo sekme,kitaip nevertetu nei pradeti.
O ar ta kolege kartais ne Jurate is kauno? Nes ir as zinau sesle kuri prades dirbti sveicarijoj nuoliepos men vidurio..... biggrin.gif
zydra30
sveikos merginos.
viskas man gerai smile.gif. baisiai uzsiemus viskuo smile.gif. savaitgali turejau drauge is lietuvos. tai nebuvo kada i kompiuterio puse paziureti. viena diena net iki londono centro nusigavom, i tower bridza pakilom smile.gif.
treciadieni mano dukriukui suejo du metukai, tai baliu darem. pavargau, bet taip norejosi savo ziuki palepint. nors nemanau, kad jinai lanbai suprato kas cia buvo, tik iki siol dar kartoja- happy day smile.gif
siandie esu darbe. tiesa sakant noro i darba eiti jau jokio. bet kazkaip nedristu dar iseit atostogu, gal dar liepa pratempsiu. geriau ilgiau paskui namie pabut, jau su dviem vaikuciais.
mano darbe nereik labai daug lakstyt, va ir prie kompo galiu prisest smile.gif. tik va, kad karsta, ryte sunku keltis, pilvas trukdo pasilenkti smile.gif
Fergie
Sveikos mergytės.
Sveikinu Žydra tavo dukrytę su gimtadieniu. 4u.gif
Žydra, gal galėtum papasakoti apie savo darbinį koletyvą? Man labai įdomu kokie darbo santykiai UK, ko galiu tikėtis?
zydra30
mano kolektyvas gan draugiskas. bet zinai, visokiu buna. siaip as gan daug vietu dirbau, ai kai kur iskart begt norisi. o cia man tiko, sia vasara trys metai, kaip as tam darbe ir kolkas nenoriu niekur eiti. bet kaip vasare sake, yra ir pas mus kelios vistos, vistik zmones is ivairiu pasaulio kampeliu. bet musu vyriausioji labai faina, angle, tiesiog nereali, jai visos mes geros, visas mus globoja. tai man patinka smile.gif
o siaip kolektyvas labai maisytas, is vokietijos, cekijos, filipinu, airijos,kelios angles yra. gan nemazai panu panasaus amziaus. na zodziu kaip pasiseks. pries tai darbe buvo ne kas. kazkaip nesusibendravau su niekuo labai, o ypac menedzere buvo kiaule, tai po poros metu ir isejau. tik del patirties darbines buvo gerai.
vasareuk
QUOTE(sniege_s @ 2010 07 02, 07:20)
aciu,as labai tikiu ka darau ir tikiu savo sekme,kitaip nevertetu nei pradeti.
O ar ta kolege kartais ne Jurate is kauno? Nes ir as zinau sesle kuri prades dirbti sveicarijoj nuoliepos men vidurio.....  biggrin.gif
*

Vardas tai toks, tai turbut ir zmogus tas pats smile.gif
sniege_s
QUOTE(vasareuk @ 2010 07 03, 02:13)
Vardas tai toks, tai turbut ir zmogus tas pats smile.gif
*

mazas tas pasaulis..... mirksiukas.gif
vasareuk
QUOTE(sniege_s @ 2010 07 03, 07:15)
mazas tas pasaulis.....  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif ypac Lietuva.tai jeigu su ja palaikai rysi tai gausi daug info is pirmu lupu smile.gif .
sniege_s
QUOTE(vasareuk @ 2010 07 03, 12:34)
drinks_cheers.gif ypac Lietuva.tai jeigu su ja palaikai rysi tai gausi daug info is pirmu lupu  smile.gif .
*

Joooo,rysi palaikom,susirasom laiks nuo laiko. Tarpkitko mes taip ir susipazinom bandem kartu laime per viena firma darbintis i sveicarija. Dar turim viena pazystama seselka kuri jau ten 5 metus dirba,tai is jos labai daug info gavom. Dabar beliko man isvaziuoti,tik ta kalba ......stabdo reikala....... doh.gif
Zydra, laikykis ir skmes tau beauginant pilveli,imk balioneli,kad netaip sunku butu..... 4u.gif
zydra30
dirbu siandie unsure.gif jau skaiciuoju kada neteks. dar iki menesio galo. kazkaip aptingau. bet darbe nera taip labai jau sunku. pas mus tik dienines operacijos ir klinikos ir dar A&E, bet as ten jau seniai neinu.
sita darba labai myliu, nes nereik dirbt naktimis ir savaitgaliais smile.gif. niekad nemegau naktiniu budejimu, net ir pinigai man neidomus.
vasareuk
QUOTE(zydra30 @ 2010 07 05, 09:55)
dirbu siandie  unsure.gif jau skaiciuoju kada neteks. dar iki menesio galo. kazkaip aptingau. bet darbe nera taip labai jau sunku. pas mus tik dienines operacijos ir klinikos ir dar A&E, bet as ten jau seniai neinu.
sita darba labai myliu, nes nereik dirbt naktimis ir savaitgaliais smile.gif. niekad nemegau naktiniu budejimu, net ir pinigai man neidomus.
*

O man visada naktinis darbas patiko-nera valdzios, lankytoju,visokio plauko inspektoriu ir pan,tiesiog padarai darba ir kulniuoji rami namo, o dienom visada kruvos reikalu,nusilakstau kaip koks sunelis Bobikas biggrin.gif Kai LT dirbau tai po naktines ar paros dar i miesta varydavom arba vasara i Lampedzius maudytis...nors tada dar labai jauna buvau, dabar jau taip nepatempciau biggrin.gif
sniege_s
QUOTE(vasareuk @ 2010 07 06, 00:23)
O man visada naktinis darbas patiko-nera valdzios, lankytoju,visokio plauko inspektoriu ir pan,tiesiog padarai darba ir kulniuoji rami namo, o dienom visada kruvos reikalu,nusilakstau kaip koks sunelis Bobikas biggrin.gif Kai LT dirbau tai po naktines ar paros dar i miesta varydavom arba vasara i Lampedzius maudytis...nors tada dar labai jauna buvau, dabar jau taip nepatempciau biggrin.gif
*

Sene mat atsirado lotuliukas.gif
O nakti ir man visai patikdavo dirbti,kai nera nieko kas ant galvos lipa,tik vaikus palikti jau dabar nesinori..... ir is namu iseiti gal tingeciau vakare ax.gif mirksiukas.gif
zydra30
nu, jo valdzios naktimis dazniausiai nebuna. bet as tikriausiai labai miega mylintis zmogus. as po nakties tiesiog susirgdavau, man ir skrandi skaudedavo ir viduriuodavau, ir galva spengdavo ir sirdis permusa. tikrai negaliu naktim nemiegot. as ir dabar 10 jau lovoj, geriau ryte anksciau atsikelsiu.
dirbdavau, nes buvau viena be vaiku, bet pamenu, kankindavausi ziauriai.
pamenu dar lietuvoj, santariskese kai dirbau. gi jauna buvau, gal 21 kokiu, tai nakti su keliais klasiokais baliavojom, sokom, miegot aisku nebuvo kada, o ryte i darba reikejo. tai as ten tiesiog miriau, pradejau vemti, tai mergos issigando, isleido mane namo.
o veliau, visada budavo tokiu, kurios sutikdavo naktim dirbti, o man ju kuo maziau.
tai va, kokia as dienu darbininke. uztai dabar atradau tai kas man labai tinka smile.gif
Fergie
Sveikos. Prisijungsiu aš prie jūsų pokalbio.
Man taip pat ne itin patikdavo naktinis darbas. Po med. mokyklos baigimo, kurį laiką teko padirbėti naktinėse. Vėliau perėjau iš vieno skyriaus į kitą, tai kontingentas pastarąjame buvo baisus, net per prievartą niekas naktimis nebūtų privertęs dirbti. Dieną dar šiaip taip atidirbdavau. doh.gif
Vėliau su džiaugsmu palikau šią ligoninę. Užtat po kelių metų pačiai teko grįžti, tik kaip pacientei. doh.gif
zydra30
QUOTE(Fergie @ 2010 07 06, 15:58)
Vėliau su džiaugsmu palikau šią ligoninę. Užtat po kelių metų pačiai teko grįžti, tik kaip pacientei. doh.gif
*

lotuliukas.gif va taip ir buna.
vasareuk
QUOTE(sniege_s @ 2010 07 06, 07:10)
Sene mat atsirado    lotuliukas.gif
O nakti ir man visai patikdavo dirbti,kai nera nieko kas ant galvos lipa,tik vaikus palikti jau dabar nesinori..... ir is namu iseiti gal tingeciau vakare   ax.gif  mirksiukas.gif
*

...o as is namu iseit ir ryte tingiu lotuliukas.gif ,o ypac is lovos atsikelti, vartausi iki paskutines minutes ir vistiek atsikeliu nadamiegojusi, o vakare galiu sedet iki isnaktu,miegot einu kokia 11 vakaro beveik per prievarta, ne delto, kad noriu, bet delto, kad reikia...tokia as jau nepataisoma peleda smile.gif kai pradejau dirbti po medkes tai pirma menesi (o gal tris) reikejo tik dienom dirbt tai pastoviai veluodavau, net su taksu kartais vaziuodavau, gimtadienio proga bendradarbiai net zadintuva padovanojo biggrin.gif
Svajoju apie darba kur nuo 10 ryto pradet reiketu biggrin.gif
sniege_s
[quote=vasareuk,2010 07 07, 00:54]
...o as is namu iseit ir ryte tingiu lotuliukas.gif ,o ypac is lovos atsikelti, vartausi iki paskutines minutes ir vistiek atsikeliu nadamiegojusi, o vakare galiu sedet iki isnaktu,miegot einu kokia 11 vakaro beveik per prievarta, ne delto, kad noriu, bet delto, kad reikia...tokia as jau nepataisoma peleda smile.gif kai pradejau dirbti po medkes tai pirma menesi (o gal tris) reikejo tik dienom dirbt tai pastoviai veluodavau, net su taksu kartais vaziuodavau, gimtadienio proga bendradarbiai net zadintuva padovanojo biggrin.gif

Oi oi oi kokia tu miegale, ar bent kiek padejo tas zadintuvas..... lotuliukas.gif
O nuo keliu jus anglijoj pradedat darbuka?
Beje mergytes musu temele jau eina i pabaiga,kas nauja atidaris......? ax.gif
vasareuk
[quote=sniege_s,2010 07 07, 07:14]
[quote=vasareuk,2010 07 07, 00:54]

Oi oi oi kokia tu miegale, ar bent kiek padejo tas zadintuvas..... lotuliukas.gif
O nuo keliu jus anglijoj pradedat darbuka?
Beje mergytes musu temele jau eina i pabaiga,kas nauja atidaris......? ax.gif
*

[/quote]
Zadintuvas greit sugedo,nes buvo "made in China", kaip beje ir visi kiti jo broliai zadintuvai ir dauguma kitu daiktu biggrin.gif O laiku atsikelti padejo suvokimas, kad jei ilgai miegosiu ir po to puse algos isleisiu taksui tai neapsimokes dirbti lotuliukas.gif O Anglijoj as dirbu nuo 8, bet zinau, kad ligoninese pradeda anksciau...o Vokietijoj pradeda nuo 6 ryto, man tai jau butu issukis biggrin.gif
O del naujos temos tai as jau vakar pasipraktikavau ant kitos temos,kuri kaip kartas vakar pasibaige ir buvo uzrakinta taigi apsiimu sitai pasibaigus sukurti nauja smile.gif
O kada darbo diena prasideda Sveicarijoj?
Fergie
Sveikos. Merginos, o kiek dienų gaunate atostogas UK?
Kažkuri minėjote, kad atvykusios mokėtės anglų kalbos, koledže. Kiek laiko mokėtės koledže? Kiek kainavo mokslas?
vasareuk
QUOTE(Fergie @ 2010 07 07, 15:16)
Sveikos. Merginos, o kiek dienų gaunate atostogas UK?
Kažkuri minėjote, kad atvykusios mokėtės anglų kalbos, koledže. Kiek laiko mokėtės koledže? Kiek kainavo mokslas?
*

La,
Oficialiai turiu 5.6 sav atostogu, realiai iseina 6 sav. As mokiausiu koledze 2 metus, tada buvo nemokamai, o dabar jau reikia kazkiek moketi, bet tikrai nedaug.
sniege_s
Sveicarijoj darbas nuo 7 val. tai irgi labai anksti.... doh.gif
Lauksim naujos temukes..... mirksiukas.gif
Fergie
QUOTE(vasareuk @ 2010 07 07, 17:22)
La,
Oficialiai  turiu 5.6 sav atostogu, realiai iseina 6 sav. As mokiausiu koledze 2 metus, tada buvo nemokamai, o dabar jau reikia kazkiek moketi, bet tikrai nedaug.
*

Oho, taip ilgai mokeisi. g.gif
Kiek kartų per savaitę bei po kiek valandų vyko paskaitos? Ar tai yra kažkokia nustatyta studijų trukmė, ar mokaisi savo nuožiūra?
vasareuk
QUOTE(Fergie @ 2010 07 07, 15:54)
Oho, taip ilgai mokeisi. g.gif
Kiek kartų per savaitę bei po kiek valandų vyko paskaitos? Ar tai yra kažkokia nustatyta studijų trukmė, ar mokaisi savo nuožiūra?
*

Man tie metai taip greitai prabego, kad net nepajauciau smile.gif , o mokintis tai labai patiko, susiradau daug nauju draugu ir daug ko ismokau,rasiau, net straipsni apie Saboni, o ten eiti nieks nevercia, eini savo noru,as po 2 metu isikeliau i kita vieta kur arti koledzo nebuvo, o tai buciau ir trecius metus ejusi smile.gif as tokia amzina studente,man patinka mokintis biggrin.gif o eidavau tai gal 3 kartus per sav po kelias val, sorry, bet dabar jau neprisimenu tiksliai
Fergie
QUOTE(vasareuk @ 2010 07 07, 18:07)
Man tie metai taip greitai prabego, kad net nepajauciau smile.gif , o mokintis tai labai patiko, susiradau daug nauju draugu ir daug ko ismokau,rasiau, net straipsni apie Saboni, o ten eiti  nieks nevercia, eini savo noru,as po 2 metu isikeliau i kita vieta kur arti koledzo nebuvo, o tai buciau ir trecius metus ejusi smile.gif as tokia amzina studente,man patinka mokintis biggrin.gif o eidavau tai gal 3 kartus per sav po kelias val, sorry, bet dabar jau neprisimenu tiksliai
*

Dėkui už informaciją. 4u.gif
Susitiksin naujojoje temoje mirksiukas.gif
vasareuk
Kad dar sena tema nesibaige, o Jus jau atsisveikinat biggrin.gif dar pabukit cia smile.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.