Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(kabesita @ 2009 01 27, 19:45)
Oho  blink.gif zinok pirma karta girdziu ir matau tokias spyruokles  blink.gif

Tai vat, man tokias dės smile.gif
O merginos,skauda kai 4 dantis traukia ? blush2.gif nes man traukė 6us tai labai skaudėjo,tai galvoju ar toks pats skausmas bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 19:21)
Beje,man sakė ,kad reikes spiruoklių kažkokių ,kad dantis kaip imanoma daugiau leisti. žemyn,sakė jas deda prie breketų antra eile,gal kas žinot kaip vizualiai jie atrodo ? g.gif
Apie tokias eina kalba?

http://www.braces.or...of-Braces-5.jpg



g.gif Nemacius tokiu ir as niekur. Nors apskritai apaprt paciu breketu mazai ka macius smile.gif)))
Man dejo mazyte spyruoklyte, kad greiciau atsisuktu dantis. Bet ji buvo tikrai n kartu mazesne.
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 01 27, 21:45)
g.gif  Nemacius tokiu ir as niekur. Nors apskritai apaprt paciu breketu mazai ka macius smile.gif)))
Man dejo mazyte spyruoklyte, kad greiciau atsisuktu dantis. Bet ji buvo tikrai n kartu mazesne.

Jau kaip laukiu dienos kai sudės breketus...pas mane baisus atvejis verysad.gif
Kai pasakė, kad jau labai blogai būna 8mm sukandimas blogas kai dantys nesueina,o pas mane beveik 14mm verysad.gif kryžminis ir atviras sąkandis...dantys kreivi...siaubas verysad.gif Kartais tokia depresija apima, ir pagalvoju nu kodėl aš negaliu džiaugtis gražia šypsena angel_sadangel.gif
Atsakyti
neliudek, pamatysi laikas greit prabegs ir galesi!! svarbiausia kad zengei pirma zingsni!! o sakyk, cia eiles tokios kad tik kova des breketus?? ar reikia laiko dantukams issitraukti ar pan.?nes man pvz zymiai greiciau sudejo..gal po 3 savaiciu nuo pirmo vizito..
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 27, 22:27)
neliudek, pamatysi laikas greit prabegs ir galesi!! svarbiausia kad zengei pirma zingsni!! o sakyk, cia eiles tokios kad tik kova des breketus?? ar reikia laiko dantukams issitraukti ar pan.?nes man pvz zymiai greiciau sudejo..gal po 3 savaiciu nuo pirmo vizito..

Na aš ir guodžiu savę mintim ,kad turėsiu gražius dantukus wub.gif 4u.gif

Aga, eilės tokios, vizito laukiau mėn. laiko g.gif
Gal dėl to, kad poliklinikoj, bet dės tai pas tą pačia gydytoja, tik privačioj klinikoj, tai laukti pus antro mėn. teks... Na, tiek pralaukiau, tai ir dar palauksiu, nėra tiek daug, o ir laikas greitai bėga... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 22:17)
Tai vat, man tokias dės  smile.gif
O merginos,skauda kai 4 dantis traukia ?  blush2.gif  nes man traukė 6us tai labai skaudėjo,tai galvoju ar toks pats skausmas bus  verysad.gif

Man taip pat neteko susidurti su tokiom spyruoklėm blink.gif Man traukė penktus dantis,tai niekis irnesakyk.gif,tik tas trakštelėjimas nemalonus,bet šiaip tikrai nieko baisaus. console.gif kai viskas pasibaigs,džiaugsies gražiais dantukais
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 22:17)
Tai vat, man tokias dės  smile.gif
O merginos,skauda kai 4 dantis traukia ?  blush2.gif  nes man traukė 6us tai labai skaudėjo,tai galvoju ar toks pats skausmas bus  verysad.gif


Man ketvirtus rove.. uzsalde, tai visiskai nieko nejauciau. Visiskai smile.gif . Toki "trekst" tik isgirsti ir viskas - dantukai saujoj tongue.gif. Po to praejo vaistu poveikis, laukiau kol prades skaudet, bet...NIEKO thumbup.gif . Tik kraujavo stipriai ir tas slykstus skonis burnoj, kurio net isskalaut negali kelias valandas nuo rovimo doh.gif . Taip kad nera ko bijot mirksiukas.gif . Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 21:55)
Jau kaip laukiu dienos kai sudės breketus...pas mane baisus atvejis  verysad.gif
Kai pasakė, kad jau labai blogai būna 8mm sukandimas blogas kai dantys nesueina,o pas mane beveik 14mm  verysad.gif  kryžminis  ir atviras sąkandis...dantys kreivi...siaubas  verysad.gif  Kartais tokia depresija apima, ir pagalvoju nu kodėl aš negaliu džiaugtis gražia šypsena  angel_sadangel.gif


Aš tai sakyčiau, kad apskritai smagu, kad rūpiniesi savo dantais.. smile.gif Nes kiek, vis pastebiu, vaikšto kreivadančių, ir visiems dzin.. unsure.gif Nu man tai net su žmogum nepermaloniausia kalbėti, jei brunoj betvarkė.. blush2.gif O jei dar tuo "gėriu" ir patenkintas, tada išvis.. schmoll.gif
Taip kad, bele pradėjai, kas reiškia, kad kažkada ir užbaigsi.. laugh.gif wub.gif

Beje.. o man jau pirmaaaadienį didžioji diena!!! ohmy.gif bigsmile.gif biggrin.gif Kaip laaaaauuuukiuuuuuu!!!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas merginos
Man šiandien nebeskauda, bet išsižiot vis tiek sudėtinga. Šeštadienį planuoju atsibust sveikutė biggrin.gif
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 21:17)
Tai vat, man tokias dės  smile.gif
O merginos,skauda kai 4 dantis traukia ?  blush2.gif  nes man traukė 6us tai labai skaudėjo,tai galvoju ar toks pats skausmas bus  verysad.gif

man turėtų traukti kitą savaitę, pasakysiu, kas ir kaip biggrin.gif
O dėl spyruoklių, man kažkaip baisuokliškai atrodo, bet juk irgi kažką rimtesnio dės, kai tų ketvertukų nebeliks g.gif

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 21:55)
Jau kaip laukiu dienos kai sudės breketus...pas mane baisus atvejis  verysad.gif
Kai pasakė, kad jau labai blogai būna 8mm sukandimas blogas kai dantys nesueina,o pas mane beveik 14mm  verysad.gif  kryžminis  ir atviras sąkandis...dantys kreivi...siaubas  verysad.gif  Kartais tokia depresija apima, ir pagalvoju nu kodėl aš negaliu džiaugtis gražia šypsena  angel_sadangel.gif

Svarbiausia, kad pradėjai tvarkyti dantukus, bus baisu, sunku, skaudžiai, bet juk tai laikina, o po to juk būsi su nuostabia šypsena thumbup.gif mirksiukas.gif biggrin.gif (ir save aš taip guodžiu, žinok, padeda biggrin.gif Nes ir man tik kelio pradžia. Dantų kreivumas po breketų nešiojimo greit išsilygino, niu bet sąkandis doh.gif su juo ir bus daugiausiai vargo...))
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 28, 08:05)
Man taip pat neteko susidurti su tokiom spyruoklėm blink.gif Man traukė penktus dantis,tai niekis irnesakyk.gif,tik tas trakštelėjimas nemalonus,bet šiaip tikrai nieko baisaus.  console.gif kai viskas pasibaigs,džiaugsies gražiais dantukais

Na man ir atrodo, kad neturėtu skaudėt, ortodontė sakė, kad 4tu dantų šaknys ne tokios baisios kaip 6 ar 7 smile.gif

QUOTE(Giedre_S @ 2009 01 28, 08:12)
Man ketvirtus rove.. uzsalde, tai visiskai nieko nejauciau. Visiskai smile.gif . Toki "trekst" tik isgirsti ir viskas - dantukai saujoj tongue.gif. Po to praejo vaistu poveikis, laukiau kol prades skaudet, bet...


Man nuo rovimo neleido valgyt ,nei gert 4 val.net valyt dantų neleido ,ir šiaip laaabai skaudėjo ilgai po rovimų, gal savaitė dvi, bet tai turbūt taip skaudėjo ,nes tie dantys buvo labai sugedę, pūliavo ,tai gal dėl to g.gif

QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 28, 08:13)
Aš tai sakyčiau, kad apskritai smagu, kad rūpiniesi savo dantais.. smile.gif Nes kiek, vis pastebiu, vaikšto kreivadančių, ir visiems dzin..  unsure.gif


Aš ir savim didžiuojos ,kad pagaliau prisiverčiau per visą gyvenimą išsilyginti dantis, ir labai gailiuos,kad to nedariau kai buvau vaikas doh.gif o dabar tiek kompleksų, net šypsotis prieš draugą nemalonu, nors jam dzin kokie tie dantys verysad.gif

QUOTE(Gitusia @ 2009 01 28, 08:36)
man turėtų traukti kitą savaitę, pasakysiu, kas ir kaip biggrin.gif
O dėl spyruoklių, man kažkaip baisuokliškai atrodo, bet juk irgi kažką rimtesnio dės, kai tų ketvertukų nebeliks g.gif


O pas tavę apačioj trauks ar viršui?
Pas manę viršui, tai ten spyruoklių jokių nedės, su breketais užtaisys tuos tarpus, o kadangi pas mane viršutinis žandikaulis pakibęs ant septintų dantų, tai tuos septintus tems i šeštų vietas ir su tomis spyruoklėmis juos įžemins kiek įmanoma žemiau,kad galėčiau susičiaupti kaip žmogus smile.gif

Ačiū už palaikymą blush2.gif 4u.gif

Per daug šypsenėlių buvo įterpta, teko tekstą aptrinti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 28 sausio 2009 - 12:06
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 28, 12:05)
O pas tavę apačioj trauks ar viršui?
Pas manę viršui, tai ten spyruoklių jokių nedės, su breketais užtaisys tuos tarpus, o kadangi pas mane viršutinis žandikaulis pakibęs ant septintų dantų, tai tuos septintus tems i šeštų vietas ir su tomis spyruoklėmis juos įžemins kiek įmanoma žemiau,kad galėčiau susičiaupti kaip žmogus  smile.gif

Ačiū už palaikymą  blush2.gif  4u.gif 



Man trauks viršuj, nes tas žandikaulis su visais dantim atsikišęs labai...

Palaikom viena kitą, po džiaugiamės, kai jau nuima breketus, kai galim pasipuikuoti holuivudine šypsena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 28, 13:25)
Palaikom viena kitą, po džiaugiamės, kai jau nuima breketus, kai galim pasipuikuoti holuivudine šypsena  biggrin.gif

Neisivaizduoju kada tai bus, nors kiekviena diena artejam prie jos mirksiukas.gif
Atsakyti