Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 30, 21:10)
Nu man burnos higienistė sakė, kad nešiojant breketus reikia kas porą mėnesių darytis burnos higieną.. smile.gif Tai nuolat prižiūrint tikrai neturi gelsti.. smile.gif Tai jei visus metus niekaip ypatingai dantų neprižiūrėjai, tai ir pagelto.. biggrin.gif smile.gif


Sveiki. Burnos higienos tikrai negalima daryti dazniau nei du kartus i metus, nes dantukai po to pripranta ir dar greiciau apsinesa.
Atsakyti
O man isvis nieko nieks nesake apie tai kad reikia valyma daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 01 30, 21:49)
Sveiki. Burnos higienos tikrai negalima daryti dazniau nei du kartus i metus, nes dantukai po to pripranta ir dar greiciau apsinesa.


NORMALIU atveju nereikia, nešiojant breketus reikia. Dažniau reikia tada, jei dantys linkę kaupti akmenus.. smile.gif Taip, kad priklauso nuo kiekvienos situacijos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 30, 23:13)
NORMALIU atveju nereikia, nešiojant breketus reikia. Dažniau reikia tada, jei dantys linkę kaupti akmenus.. smile.gif Taip, kad priklauso nuo kiekvienos situacijos.. smile.gif


as irgi prisiskaiciau apie burnos valyma, bet pries darant norejau savo ortodontes pasiklausti. ji pasake, kad valymas neblogai nesiojant breketus, bet kiekvienu atveju daugiausiai priklauso nuo burnos higienos bukles. nesupratusi paklausiau, kokia ta bukle pas mane, ir ji pasake kad man pvz nera kur skubeti nes nera akmenu nei priekineje dantu puseje, nei vidineje. tad nera taip, kad butinai privalomai reiktu..
Papildyta:
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 01 30, 23:01)
O man isvis nieko nieks nesake apie tai kad reikia valyma daryt smile.gif


jei butu prasta bukle buvusi,imanau butu pasakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 30, 10:45)

Ir aš pradžioj mažiau valgiau, kramtyt, atsikast negalėjau... Bet max 5 dienas. Po to įsigudrinau obuolį atkasti su apatiniais dantim, nes sode labai skanūs auga, o peiliuko su savim nesinešioju ax.gif
Kaip tau ilgai iki pirmo vielos keitimo g.gif



Beje ryt numatytoji diena apatiniams breketams klijuoti, bet man su tuo protiniu dantu vis dar problemos nesibaig, nepilnai dar išsižioju, šiandien važiuosiu pas savo gydytoja, kad apžiūrėtų, tada pasakys, ar ryt klijuos, ar tik už dviejų savaičių doh.gif

O kodel sakai, kad ilgai iki vielos keitimo? Kai domejausi, tai damonu reciau jas keisti reikia..na nezinau net:) g.gif

oi tie protiniai dantys... anksciau ar veliau viskas bus gerai ok.gif o grazias ir sveikas sypsenas irgi turesim..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neberyza: 30 sausio 2009 - 22:37
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 30, 08:45)
O dėl kalniukų, gal ir man kažkas panašaus? Man kai uždėjo žiedą, jame liko ertmės, nes labai nuvalgytas dantukas yra, tai tą ertmę užpildė koše, tipo kaip kokia plomba smile.gif



Bet kiek esu mačius tai ant apatinių dantų nededa žiedų? tika pažįstama rodė breketus, ir ant apatiniu dantu žiedų nėra...

QUOTE(Gitusia @ 2009 01 30, 12:34)
Būčiau aš taip perskaičius prieš dedant breketus.................  verysad.gif

Damon ne visais atvejais tinka g.gif pvz mano atveju netinka, nes dantų rovimas neišvengiamas,nes visi dantys netilptų...aišku galima dėt ir damon, bet sakė mano atveju nėra skirtumo, todėl geriau paprasti metaliniai...nors tikrai klausiau ar netinka beligatūriniai breketai , paaiškino viską, sako galima bandyt ir be dantų rovimo, bet poto gaila prarasto laiko bus...nu mano pasirinkimas buvo paprasti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 30 sausio 2009 - 22:50
[quote=Vasaroti,2009 01 30, 23:13]
NORMALIU atveju nereikia, nešiojant breketus reikia. Dažniau reikia tada, jei dantys linkę kaupti akmenus.. smile.gif Taip, kad priklauso nuo kiekvienos situacijos.. smile.gif
[/quote/]

Be breketu reika reciau, o su breketais du kartus per metus, taip man sake Dalai Latkauskiene ir mano drauge odontologe.

as turiu ant apatiniu dantu zieda viena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 01 30, 23:03)
as turiu ant apatiniu dantu zieda viena  ax.gif

o nuo ko priklauso deda žiedus ar ne ?ar viena žiedą?
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 30, 12:45)
Kad kaina jų lygiai ta pati..  unsure.gif


kaina ne ta pati, Damon apie 5000, o metaliniai paprastesni apie 3500 Lt. toks ir skritumas, uz metalinius brangiau safyriniai ir keramikiniai, nes jie graziau atrodo, bet ju kainos nezinau tikslios. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenuorama-: 30 sausio 2009 - 23:33
O pas mane ant apatinių dantų du žiedai uždėti rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti