Įkraunama...
Įkraunama...

Kasos, skirtos mamoms

sveikos,
vakar vyras gryzdamas is darbo uzsuko i musu mxm...is iprocio priejo pire kasu, kuriose nestuke.gif ir 2.gif soske.gif turetu praleisti be eiles, ir pamate...stovi moteris su vezimeliu, o uz jos du pacanai ir baksnoja ja "pasitrauk karve, ko lendi be vietos"...tikrai sake grubiai jie ten, maniskis sudraude juos ir pasake kad jei nematet tai cia speciali kasa, nu ir prasidejo...zodziu vyras su jais vos nesusimuse begindamas ta jauna mamyte...kasininke sedejo lyg nieko (vyras po to ir jai pasake kad gelejo bent apsauga kviest), o apsauginiai nesirode vis...galu gale vyrui padejo dar vienas vyriskis ir jie tuos chamus "pasodino", o vyra uz mxm jie palauke einanti, bet kadangi maniskis su savyginai gun_bandana.gif nesiojasi, tai uzteko parodyti ir jie pabego...issigandau biski, gerai kad viskas gerai baigesi...
tai man kilo toks klausimas, ar tikrai reikia tu kasu, jei jos sukelia tik susierzinima, pykti ir nepasitenkinima? kiek as kartu apsipirkinedavau su vaiku, tiek kartu tekdavo kovoti uz ta "be eiles:, o dabar apsipirkineju kitose kasose, nes kvailai taip jauciuosi stovedama eileje, kurioje tureciau iskart eit atsiskaitineti...
vienzo...
idomi jusu nuomone, pasipasakokit jei kazkas nemalonaus ar malonaus nutiko...
jei tokia tema yra, atsiprasau, as ieskojau, o neradus nusprendziau cia sukurti ja...
Atsakyti
o as manu reikia. Jokiu problemu neturejau nei maximoj, nei rimi. realiai nesulaukiau jokio nepasitenkinimo is kitu zmoniu stovinciu eileje.
Atsakyti
pas mus Akropolio maximoje tose kasose kitu neaptarnauja thumbup.gif o kitose maximose tai kas nori tas eina ir nebandyk be eiles isigrusti, o kasininkems vienodai sviecia doh.gif tada as jau geriau nueinu prie iprastos kasos ir palaukiu smile.gif jigu yra tokios kasos, tai manau ir tvarka turetu buti
Atsakyti
Tokia tema yra "Mūsų namai" Parduotuvės,prekės,nuolaidos mirksiukas.gif ,tik aš nemoku čia nuorodų įdėt blush2.gif
Atsakyti
Gariunu Maxima bazej mums nei karto problemu neiskilo, nes vos bando koks stotis i eile kasininkes perspeja, kad cia tik busimom mamom, ir mamom su vaikuciais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip net keista skaityt, kad tokių replikų pasitaiko...
iš tiesų tai pačioj pradžioj visko mačiau- ir nepraleisdavo, ir bambėdavo, ir piktai ginčydavosi, tačiau dabar viskas pasisuko į teigiamą pusę...
Akropolio Maximoj kasininkės pačios užrėkia ant visos eilės, kad nėštukėm ir tėveliam su vaikais - pirmenybė..net juokėmės visi smile.gif smagu, kad taip thumbup.gif
na, Panoramos Rimiukuose tai mūsų su mažium neužleido, nes kasininkė tiesiog nežinojo, kokioj kasoj sėdi lotuliukas.gif sako- čia paprasta kasa, o kai paklausiau, ką reiškia didelis ženklas, kabantis virš kasos, tai labai pasimetė, atsiprašė ir pasiteisino, kad dirba dar nesenai ir kasdien vis kitoj kasoj turi sėdėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinatore @ 2008 11 27, 17:00)
kiek as kartu apsipirkinedavau su vaiku, tiek kartu tekdavo kovoti uz ta "be eiles:, o dabar apsipirkineju kitose kasose, nes kvailai taip jauciuosi stovedama eileje, kurioje tureciau iskart eit atsiskaitineti...


Kažkaip nesusidūriau su sunkumais tokiose kasose g.gif Nors maniškis jau didesnis (3m.), tai ne visuomet einu iki tos kasos, bet kartas nuo karto atsistoju. jei neužleidžia, tai stoviu su visais kartu (nors Hiper Rimi, kur paprastai apsiperku, prie tų kasų kažkaip retai pasitaiko, kad žmonės be vaikų stovėtų g.gif arba gal tik aš neužtaikiau). Vieną kartą atsistojau į eilės galą (vat tą kartą tikriausiai aš vienintelė su vaiku buvau, kiti - šiaip), o kasoje kažkas ten sugedo (svarstyklės berods), tai atėjusi kita darbuotoja pasakė pirkėjams, kad kasa sugedo, o mane asmeniškai su vaiku nusivedė prie kitos kasos, atidarė kasą tik man vienai ir atskirai mane aptarnavo biggrin.gif Net nepatogiai pasijaučiau blush2.gif Bet buvo malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
zinoma kad reikia tokiu kasu,o tiems hamukams reikejo iskviest apsauga (del to kalta pardaveja) ka sedejo nosi pakabinus ir nieko nedare ....
Atsakyti
As labai dziaugiuos siomis kasomis ypac piko metu.Su mazu vaiku isstoveti ilgiausioj eilej nera taip paprasta.
Kol kas jokiu nesusipratimu ar nemalonumu nebuvo,tikiuos nebus ir ateiti.O piktu,nekulturingu ir visokiu kitokiu chamu ne tik prie kasu gali sutikti...Dziugu,kad yra zmoniu,kurie nenueina abejingi o sudrausmina,tokius bjaurastis.
Medalis Jusu vyrui first.gif
Atsakyti
gerai tos kasos, bet tikrai daug repliku buna, jeigu siaip nedideles eiles buna, tai net neinu as i jas, kitose palaukiu smile.gif
Atsakyti
as nesuprantu tokiu zmoniu kurie dar gali burbuliuoti del kasu tokiu (del mamu su vaikais ),kiba jie patys nezino kaip yra sunku istoveti ilga eile su vaiku prie kasos blink.gif
as atsimenu karteli stovejau paprastoj kasoj ir vaikas pradejo verkt ,tai patys zmones uzleido mus thumbup.gif yra tokiu zmoniu tikrai supratingu smile.gif

Papildyta:
o jusu vyras teisingai padare kad pagazdino ,dar reikejo i uzpakali ispyrt tokies blatnekams smile.gif
mano vyras tokiuose situacijose kas liecia vaikus neteisybe ir nenutyli ,jei reiktu tai ir susimustu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 28 lapkričio 2008 - 12:30
QUOTE(blondinatore @ 2008 11 27, 16:00)

SAUNUOLIS jusu vyras....aisku konfliktas nemalonu,bet.......mano vyras irgi taip nepaliktu,.toks jau jis doh.gif
Del apsaugos...na merginos pasiziurekime kas eina i Maximos apsaugos darbuotojus dirbti doh.gif biggrin.gif vaikai,ir tokie,kad patys butu aptalzyti konfliktui esant doh.gif bijojo ir nesikiso,jie gi viska per kameras mato.... doh.gif reiketu apie tai pranesti apsaugos regiono vadovui.....juk jie nepalaike tvarkos,nenumalsino konflikto...o jei tie chuliganai mamyte su vaiku butu apstemde cool.gif
Atsakyti