Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

patarkit trieju metu mergaitei ka galim nupirkt dovanu 4u.gif nebrangiai iki 30 litu
bigsmile.gif
Atsakyti
Na, aš patarčiau vienerių metukų proga (ar mažesniam) minkštos kaladėlės, ant kurių nupiešti skirtingi piešinėliai (balionai, meskiukas, mėnulis, saulytė ir t.t.). Maniškei, tai kai dygo dantukai, tai visai patikdavo jas ir pakramtyti... smile.gif 4u.gif blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ugninemere @ 2007 05 16, 13:41)
man irgi reikia labai patarimo,ką galima padovanoti šeštojo gimtadieno proga krikštasūniui.labai laukiu pasiūlymų rolleyes.gif

pvz. laiva su pulteliu, kuri galima baseine ar ezere leisti 4u.gif
Atsakyti
ir as noriu patarimo 3m mergaitei Va lelytes vezimukai indeliai ir kitos smulkmenos na ir net ciuozyklos turi nes teveliams pigigu netruksta tai va ka tokio originalaus ir naudingo nunesti aisku dar uz priimtina suma na iki 50lt galima ir siek tiek daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2007 05 28, 15:05)
ir as noriu patarimo 3m mergaitei Va lelytes vezimukai indeliai ir kitos smulkmenos na ir net ciuozyklos turi nes teveliams pigigu netruksta tai va ka tokio originalaus ir naudingo nunesti aisku dar uz priimtina suma na iki 50lt galima ir siek tiek daugiau  4u.gif

blush2.gif savaitgalį buvo svečiai: mano dukrytei irgi 3 metukai sukako, žaislų pilna, tai žinodami, jie atvežė dovanai sidabrinę apyrankę ir Princesės gelis prausimuisi (toks gražus ružavas didelis buteliukas su princesėmis thumbup.gif ). Dukrytei labai patiko dovanos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tevams nelabai patiktu, taciau vaikai turbut apsidziaugtu gave panasiu dovanu. paskaitykit cia blush2.gif

http://www.balionusa...lai-isdykeliai/
Atsakyti
Sveikos,šaunu,kad yra daug mamyčių , kurios duoda daug puikių patarimų 4u.gif
Prašau patarkit man ką padovanoti vienerių metukų mergytei? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reda318: 07 birželio 2007 - 12:47
Mes savo metinukei nusprendėm padovanoti supamą arkliuką - paprastą medinuką, pasimatavom visokius, bet tie pliušiniai, skirti didesniems vaikams, mažoji matos, kad nepatogiai sedi, kojytėmis neremia, vnzo nestabilu, o medinukas turi atramėlė nugarytei, beveik siekia kojytėmis linges good.gif teliko nupirkti ir užrišti diiidelį kaspiną bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vaikas 2 gimtadienio proga buvo gavęs toki arkliuką, TOMY firmos man atrodo, tiksliai nepamenu, geltonas toks su kaubojum, kur paspaudi ir joja tipo, ir dar garsus leidžia tokius arkliškus thumbup.gif tiksliau vaziuoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif daiktas, iki šiol kai prisimena vis pažaidžia, nieko jam neatsitiko, nors buvo ir mėtytas ir daužytas doh.gif tai va auksinis daiktas kainuoja apie 50 - 60 Lt maciau beveik visose žaislų parduotuvėse. Gal kam bus gera idėja 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal turite minčių ką padovanotį penkiamečiui berniukui, gimtadienio proga. Nu niekaip neišmąstau, žaislų daugybę turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūkelis: 20 birželio 2007 - 13:23
Aš irgi noriu prašyti visų pagalbos mirksiukas.gif Gal galit patarti kur galima būtų rasti pakabuką ant grandinėlės, kuris būtų kaip vaikiškas čiulptukas ir dar atsidaro, o į vidų galima įdėti pirmą dantuką. Kiek girdėjau tie pakabukai dažniausiai būna sidabriniai arba auksiniai. Tik net nežinau kur ieškoti doh.gif Gal kam teko matyti tokį daikčiuką mirksiukas.gif Labai norim įteikti tokią doanėlę, bet nerandam unsure.gif
Atsakyti
gal kas zinot,kur gamina deliones(puzzles) su savo vaikucio atvaizdu.Tokia,kur vaikas gali susideliot savo nuotrauka.Labai reikia. g.gif
Atsakyti