Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

Gal žinot kokia parduotuve Vilniuje kuri stalo žaidimais prekiautu?
Atsakyti
QUOTE(S@V@N@ @ 2008 12 09, 14:39)
Gal žinot kokia parduotuve Vilniuje kuri stalo žaidimais prekiautu?

akropoly ir panoramoj yra, akropoly toj vietoj kazkur kur mobili linija, silversity, bigbank, na netoli maximos kasų, o panoramoj pirmam aukšte, bet tiksliai nepaaiškinsiu, dar parduotuvių visų neįsidėmėjau tongue.gif
Atsakyti
Ačiū. Radau Akropolio plane, kad yra "Galvosūkių pasaulis". Gal neseniai net jie įsikūrė?
Panoramoje girdėjau tik pletkus, kad yra. Pasirodo ne pletkai bigsmile.gif
Atsakyti
neseniai ir mes atsventem gimtadieni lotuliukas.gif praejo tesiog super thumbup.gif ....
gal kam reikia pagalbos ruosiant vaiko gimtadieni mielai pedeciau blush2.gif turiu patirties......
taigi kam reikia ideju rasykite clap.gif
Atsakyti
Kadangi mano visa seimyna krepsinio dideli megejai, tai radau internete tokia atributikos parduotuve Superfanas.lt. Tai vienam vaikui nupirkau Lietuvos ryto salika, kitam Zalgirio salika, o paciam maziausiam (vyrui) Lietuvos dzemperi. Prasisukau su 160 Lt, dar 7Lt kainavo pristatymas.

Anksciau pirkdavau zaislus, bet dabar kai padovanojau ju mylimos komandos atributikos, tai dar tokiu linksmu akiu nemaciau:) 3 dienas su tais salikais vaiksciojo:)

Tai dabar nusprendziau, kad kai bus draugu gimtadieniai reikes issniukstinet ar neserga uz kokia komanda ir eit pirkt i ta elektronine parduotuve dovanu.

Keisti tie sporto fanai:) Todel jei ir jus pazistat tokiu sirgaliu, tai geresniu dovanu jiems, patikekit, nerasit.
Atsakyti
mes dovanojom katina, nes labai labai norejo vaikas, bet cia jam buvo staigmena.

sake "as maniau jus man vel zaisliuka padovanuosit, o jus man toki stebukla padovanojot"
Atsakyti
padekit mamytes unsure.gif Gal kas zinot kur galiu rasti ciuozykla 3 m vaikuciui, ne spadrose tik vasaros metu buna, o man reikia kovo men. doh.gif
jeigu galima i az nuoroda imeskit.
Aciu
Atsakyti
Mano mazylis labai pamego "Paslapciu soda" ziuret blush2.gif Labai noretu Apses ir Deizes... ax.gif (nezinau kaip rasosi) Gal zinote kur imanoma siu personazu gauti?
wub.gif
Atsakyti
2 metuku gimtadienio proga savo vaikinukui nupirkom traktoriu-dvirati. kadangi musiskis alpsta del traktoriuku, tai si dovana jam padare dideli ispudi. net akys ant kaktos issoko, kai tetis inese didele deze i kambary, o kai atidarem....., tai net sustingo.... 4u.gif puole trauk lauk is dezes. didelis dziaugsmas matyt, laimingai nustebusi savo vaika thumbup.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre g: 01 vasario 2009 - 18:25
QUOTE(traliabum @ 2004 03 10, 12:23)
va ka tik paskaiciau, kaip mamos pasakoja apie dovanas trimeciams ir vyresniems..  kaip tik arteja musu pavasarinuku gimtadieniai, tai pasidalinkit idejom ka planuojate dovanoti savo mazyliams?
va viena mintis puzzle is dideliu detaliu, kazin gal kuri isbandet ar dar ne per anksti butu?


Gera dovana daukartine paisymo lenta su stampukais, vaikas lavina savo kurybiskuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominykos @ 2009 02 05, 13:02)
Gera dovana daukartine paisymo lenta su stampukais, vaikas lavina savo kurybiskuma biggrin.gif



O kaip jinai atrodo ir ar tinka pirmojo gimtadienio proga?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2009 02 06, 15:26)
O kaip jinai atrodo ir ar tinka pirmojo gimtadienio proga?

tokiu yra norfoj. Labai geras dalykas thumbup.gif Isbandyta jau keleta kartu biggrin.gif
Atsakyti