Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

Būtent nuo kelioninio rinkinuko riebiai odai ir užsikrėčiau šia kosmetika biggrin.gif , todėl dabar planuoju visko užsisakyt didelius buteliukus. Kiekiai nėra dideli, bet pilnai užtenka susidaryti nuomonę, o prausiklį, aliejuką ir kaukę raminančia, naudoju gal antra sav.ir dar trečiai užteks bigsmile.gif
Prausiklio, toniko ir garinimo skysčio yra po 10ml, aliejuko ir revital kaukės po 5 ml., molio kaukės kiekio nepamenu, bet užteko mažiausiai 3 kartams.
Mano oda mišri, su spuogeliais smile.gif
Pati ir žadu užsisakyt CC prausiklį, toniką, aliejuką ir abi kaukes, beje dėl revital kaukės, tepu vakarais tik ant spuogelių thumbup.gif , gal negalima taip dažnai jos tepliot, bet man geriausiai nugesina ar apgydo spuogelius blush2.gif
Tik dabar mastau, gal sakytis paprastą toniką veidui g.gif
Atsakyti
labai aciu uz kelioninio rinkinuko issamu aprasyma smile.gif

as irgi uzsisakinesiu viska dideliais kiekiais, o kelioninio rinkinuko noriu butent kelionems kai i mokslus isvaziuoju dienai ar vasara kur.. nes kai reik kur su nakvyne isvaziuot tai reikia didziausia kosmetine visokios kosmetikos prisikraut, o dar vaiko daiktai ... atsibodo tampyt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(...whatever... @ 2009 01 17, 21:40)
Būtent nuo kelioninio rinkinuko riebiai odai ir užsikrėčiau šia kosmetika  biggrin.gif , todėl dabar planuoju visko užsisakyt didelius buteliukus. Kiekiai nėra dideli, bet pilnai užtenka susidaryti nuomonę, o prausiklį, aliejuką ir kaukę raminančia, naudoju gal antra sav.ir dar trečiai užteks  bigsmile.gif
Prausiklio, toniko ir garinimo skysčio yra po 10ml, aliejuko ir revital kaukės po 5 ml., molio kaukės kiekio nepamenu, bet užteko mažiausiai 3 kartams.
Mano oda mišri, su spuogeliais  smile.gif
Pati ir žadu užsisakyt CC prausiklį, toniką, aliejuką ir abi kaukes, beje dėl revital kaukės, tepu vakarais tik ant spuogelių  thumbup.gif , gal negalima taip dažnai jos tepliot, bet man geriausiai nugesina ar apgydo spuogelius  blush2.gif
Tik dabar mastau, gal sakytis paprastą toniką veidui  g.gif


Jeigu oda misri tai kodel galvoji paprasta tonika imt? as kazkada lyginau abieju toniku sudeti tai clarifying daugiau visko prideta t.y. daugiau augalu ekstraktu, o to paprasto sudetis panasi kaip weledos vilkdalgiu toniko kurio kaina atrodo 27lt
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 17, 21:16)
nei trupucio nepamaskuoja kompaktine pudra?  blush2.gif
Papildyta:
Lidusia ar gavai mano zinute i az?


praktiškai nemaskuoja visai...

parašiau až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 01 17, 12:22)
noreciau uzsisakyt kremine pudra, bet abejoju del spalvos g.gif


Aš 02 naudoju. Šiuo metu tai atspalvis man idealus, nei joks rausvumas, nei geltonumas. Vasarą tai per šviesi ji man. Sakyčiau optimalaus „tamsumo“, nuo 01 skiriasi atspalviu, tačiau nėra ryškiai tamsesnė. Nežinau ar aiškiai parašiau blush2.gif

QUOTE(Amellie @ 2009 01 17, 19:56)
nezinau ar verta tonika imt?  g.gif


Verta bigsmile.gif Nakčiai geriau aliejukų ir kremų netepti (ypač kur oda riebesnė), o tik toniku pasipukšrti nusiprausus mirksiukas.gif Aš anksčiau tonikų beveik niekad nenaudodavau, tačiau su Hauschka užsikabinau. Labai malonus tas skirtas riebiai odai - visiškai nesausina odos thumbup.gif

QUOTE(astute0210 @ 2009 01 17, 21:16)
nei trupucio nepamaskuoja kompaktine pudra?  blush2.gif


Vos vos. Prigesina raudonį.
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 17, 19:23)
Beje! Kas nors gal bandet kelionini rinkinuka riebiai odai? koki ten kiekiai?

bent jau man to rinkinuko užteko ilgam. geras daiktas wink.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 01 17, 23:03)
Nakčiai geriau aliejukų ir kremų netepti (ypač kur oda riebesnė), o tik toniku pasipukšrti nusiprausus mirksiukas.gif Aš anksčiau tonikų beveik niekad nenaudodavau, tačiau su Hauschka užsikabinau. Labai malonus tas skirtas riebiai odai - visiškai nesausina odos thumbup.gif

čia šitas - Gesichtstonikum spezial (Clarifying Toner)?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 01 17, 23:03)

Verta bigsmile.gif Nakčiai geriau aliejukų ir kremų netepti (ypač kur oda riebesnė), o tik toniku pasipukšrti nusiprausus mirksiukas.gif Aš anksčiau tonikų beveik niekad nenaudodavau, tačiau su Hauschka užsikabinau. Labai malonus tas skirtas riebiai odai - visiškai nesausina odos thumbup.gif


siaip turiu dar florame rugiageliu hidrolata, tai gal neapsimoka imt, na nebent jis kazka labai gero darys mano varganai spuoguotai odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 17, 21:14)
Jeigu oda misri tai kodel galvoji paprasta tonika imt? as kazkada lyginau abieju toniku sudeti tai clarifying daugiau visko prideta t.y. daugiau augalu ekstraktu, o to paprasto sudetis panasi kaip weledos vilkdalgiu toniko kurio kaina atrodo 27lt

Kažkaip stengiuos nebenaudoti tonikų mišriai odai, nes jie man odą traukia ir sausina doh.gif tai pagalvojau, kad ir iš Haushkos geriau imti paprastą toniką unsure.gif Šiuo metu naudoju Weledos rožių toniką, tai tikriausiai, kai pabaigsiu reikės išbandyti Vilkdalgių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2009 01 18, 00:06)
čia šitas - Gesichtstonikum spezial (Clarifying Toner)?


Taip. Jis skirtas mišriai-riebiai odai.

QUOTE(Amellie @ 2009 01 18, 01:08)
siaip turiu dar florame rugiageliu hidrolata, tai gal neapsimoka imt, na nebent jis kazka labai gero darys mano varganai spuoguotai odai  g.gif


Sunku patarti. Pati esu naudojusi levandų ir nerolio hidrolatus iš KN, tai man jie abu žiauriai išsausino odą doh.gif Tai dabar retsykiais tik levandom kaktą papurškiu. Arba man netinka hidrolatai, arba netiko šie du schmoll.gif Su Hauschkos toniku nieko panašaus nevyksta, oda gauna pakankamai drėgmės (tik šaltu oru į lauką einant, aišku jau nebeužtenka). Dabar kai sesija man ir namie praleidžiu daugiausia laiko, tai iš viso naudoju tik CC ir toniką. Pilnai užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 01 18, 00:03)
Aš 02 naudoju. Šiuo metu tai atspalvis man idealus, nei joks rausvumas, nei geltonumas. Vasarą tai per šviesi ji man. Sakyčiau optimalaus „tamsumo“, nuo 01 skiriasi atspalviu, tačiau nėra ryškiai tamsesnė. Nežinau ar aiškiai parašiau blush2.gif


o jei spalva butu per sviesi, tiktu ja su bronzatu patamsint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 01 18, 16:23)
o jei spalva butu per sviesi, tiktu ja su bronzatu patamsint? g.gif


Nebandžiau, bet esu tikra, kad visai neblogai turėtų pavykt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 17, 14:11)
Jei supranti angliskai gali pasinaudoti internetine Hauschkos konsultacija
http://www.drhauschk...re/consultation
as pasinaudojau tai man patare ka kiek ir kaip naudot viska aiskiai su smulkmenom aprase. as issiverciau tildes biuro vertejo pagalba
Papildyta:
Aciu visoms atsiuntusioms sarasiukus, jau po truputi pradesiu sumuot prekes  rolleyes.gif
Laukiu nauju sarasiuku!  mirksiukas.gif



Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linarija @ 2009 01 17, 16:42)



Ir dar karteli aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes! smile.gif
Zinot, vakar man kilo toks klausimelis del to veido bronzato...
Ar jo poveikis panasesnis i permatomos kremines pudros ar savaiminio idegio kremo t.y. ar nusiplauna ar ne g.gif
Atsakyti