Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

aš irgi neprieštarauju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 01 19, 22:42)
as nepries, juk tau ir taip tiek vargo cia musu visus uzsakymus suziureti ir paskaiciuoti  4u.gif

Nu jo , is tikruju nelengva blink.gif negalvojau kad bus tiek daug norinciu doh.gif
atsispauzdinau visus uzsakymus ir skaiciuosiu kiek cia bus jauciu nemaza sumele rolleyes.gif
Atsakyti
Linutiaaa, prokurste ir ramaske parasykite is kokio jus miesto! smile.gif
Atsakyti
Mielosios padekit, man "galai nesusieina" skaiciavau ir perziurejau viska 3 kat doh.gif pagal kieki viskas gerai gaunasi, bet skaiciuodama jusu uzsakymu sumas kazkur kazka iveliau. Paskui galiu netycia is jusu daugiau pinigu paprasyt ax.gif

ATSIUSKIT SAVO UZSAKYMO BENDRA SUMA I PASTA asta.kokos@gmail.com

LAISKO TEMA: VARDAS - PSEUDONIMAS - UZSAKYMO SUMA

(kad man nereiktu atidarinet kiekvieno laisko)
Atsakyti
Ir vel as smile.gif

PADARIAU PERTRAUKELE IR RADAU KLAIDA 4u.gif

DABAR VISKAS thumbup.gif

NA BENT JAU KOLKAS... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 19, 23:24)
Linutiaaa, prokurste ir ramaske parasykite is kokio jus miesto! smile.gif

Kaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 20, 00:24)
Linutiaaa, prokurste ir ramaske parasykite is kokio jus miesto! smile.gif



Vilnius
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 20, 01:10)
Ir vel as  smile.gif

PADARIAU PERTRAUKELE IR RADAU KLAIDA  4u.gif

DABAR VISKAS thumbup.gif

NA BENT JAU KOLKAS...  ax.gif

tai laiskucio neberasyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 01 21, 14:33)
tai laiskucio neberasyt? biggrin.gif


nebe smile.gif uzsakymu suma gavosi apie 5 tukst. galvoju ar leis tokia suma vienu kart pervest g.gif ryt issiaiskinsiu. beto kai siuntinio sitokia kaina tai jauciu negalesiu ramiai miegot kol siuntinio negausiu blink.gif vienu zodziu galvos skausmas man dabar doh.gif nezinau kaip padielgt.. baisoka sitiek pervest galvojau gal uzsakyma i dvi dalis dalint jei su pirmu viskas gerai, tada vel uzsakyt, bet gi siuntimas nemazai kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 21, 14:52)
nebe  smile.gif  uzsakymu suma gavosi apie 5 tukst. galvoju ar leis tokia suma vienu kart pervest  g.gif ryt issiaiskinsiu. beto kai siuntinio sitokia kaina tai jauciu negalesiu ramiai miegot kol siuntinio negausiu  blink.gif  vienu zodziu galvos skausmas man dabar  doh.gif  nezinau kaip padielgt.. baisoka sitiek pervest galvojau gal uzsakyma i dvi dalis dalint jei su pirmu viskas gerai, tada vel uzsakyt, bet gi siuntimas nemazai kainuoja  doh.gif


WOW blink.gif blink.gif

Kai aš darydavau užsakymus, man jau 2200 Lt būdavo žiauriai daug doh.gif biggrin.gif

Šiaip tiek pervesti tikrai neleis. Vienos operacijos limitas - 2000 Lt (vos pasidarius Virtuon kortelę). Kad pakeltų iki daugiau - reikia nueiti į banką (o gal užtenka ir paskambinti, nesu tikra) 4u.gif

O jūs gal parašykit laišką p. Jens'ui, ar jis siųstų tokius nežmoniškus kiekius per vieną kartą blush2.gif 4u.gif

Nes visko būna. Pirma irgi sakė, kad už 10.25 GBP gali siųstis kiek nori. Paskui pradėjo kelti siuntimo kainą, nors oficialiai jo puslapyje būdavo parašyta šita suma. Tai dabar tik kai kyla klausimų, geriau iš anksto jo paklausiu, kad paskui nebūtų nesusipratimų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 20, 00:24)
Linutiaaa, prokurste ir ramaske parasykite is kokio jus miesto! smile.gif

Ramaškė iš Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 01 21, 15:15)
WOW blink.gif  blink.gif

Kai aš darydavau užsakymus, man jau 2200 Lt būdavo žiauriai daug doh.gif  biggrin.gif

Šiaip tiek pervesti tikrai neleis. Vienos operacijos limitas - 2000 Lt (vos pasidarius Virtuon kortelę). Kad pakeltų iki daugiau - reikia nueiti į banką (o gal užtenka ir paskambinti, nesu tikra) 4u.gif

O jūs gal parašykit laišką p. Jens'ui, ar jis siųstų tokius nežmoniškus kiekius per vieną kartą blush2.gif  4u.gif

Nes visko būna. Pirma irgi sakė, kad už 10.25 GBP gali siųstis kiek nori. Paskui pradėjo kelti siuntimo kainą, nors oficialiai jo puslapyje būdavo parašyta šita suma. Tai dabar tik kai kyla klausimų, geriau iš anksto jo paklausiu, kad paskui nebūtų nesusipratimų schmoll.gif


Labai aciu tau uz patarimus smile.gif ryt eisiu i banka pasiimsiu virtuon korta issiaiskinsiu viska ir tada rasysiu P. Jens'ui. Kazkaip galvoju daryt 2 uzsakymus, man butu ramiau del pinigu ax.gif
Atsakyti