Įkraunama...
Įkraunama...

Jei negali dalyvauti vestuvėse

Jei negali dalyvauti vestuvėse, ar reikia pirkti dovaną, ar užtektų tik atvirutės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurat @ 2005 07 15, 08:57)
Jei negali dalyvauti vestuvėse, ar reikia pirkti dovaną, ar užtektų tik atvirutės?  ax.gif


aišku dovaną reikia padovanotį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurat @ 2005 07 15, 08:57)
Jei negali dalyvauti vestuvėse, ar reikia pirkti dovaną, ar užtektų tik atvirutės?  ax.gif

Jeigu tai geras draugas ar artimas giminaitis, tai manau, kad tikrai reikia.bet jeigu tai geras pažystamas, tolma giminė - pakaktų ir atvirutės su sveikinimu ir atsiprašymu.
Atsakyti
Galima bent simboliškai kažką paduovanot mirksiukas.gif
Atsakyti
O ką tada dovanoti? smile.gif Na jie nėra tokie geri draugai, al tik šaiip pažystami smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurat @ 2005 07 15, 10:07)
O ką tada dovanoti? smile.gif Na jie nėra tokie geri draugai, al tik šaiip pažystami smile.gif  smile.gif


Atvirute + pinigeliu
Atvirute + dovanu cekis

Na priklauso nuo paciu zmoniu : ka vertina, ko noretu, kas patinka...
Dabar daugelis jaunuju vertina pinigines dovanas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 07 19, 16:13)
Atvirute + pinigeliu
Atvirute + dovanu cekis

Na priklauso nuo paciu zmoniu : ka vertina, ko noretu, kas patinka...
Dabar daugelis jaunuju vertina pinigines dovanas...  mirksiukas.gif

Velnias žino, kaip su tais pinigėliais daryti, mat mes tik dėl finansų ir negalime važiuoti į vestuves blink.gif
Atsakyti
Mano viena draugė negalėjo dalyvauti pas mus vestuvėse, tai atsiuntė atviruką, dar ankstyvą vestuvių rytą, kuom labai džiaugiuosi ir dovanos aš tikrai nesitikiu, man smagu kad atruką atsiuntė. O va kiti draugai kviesti nieko neatsiuntė nei atviruko, nei paaiškinimo kodėl neatvyko.
Atsakyti
QUOTE(laurat @ 2005 07 19, 19:26)
Velnias žino, kaip su tais pinigėliais daryti, mat mes tik dėl finansų ir negalime važiuoti į vestuves  blink.gif

Man atrodo, kad šiuo atveju čekis būtų pats tas. Suma nebūtinai turi būti didelė. Svarbiausia - dėmesys mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pakaktų tik atvyrutės. Tikrai nereikėtų man kažkokios dovanos, čekio ar šiaip pinigų. Nes juk dažniausiai žmonės dėl to ir atsisako eiti į vestuves, nes ne visų finansai išveža... O taip dabar gaunasi, kad gali prisikviesti visokių, net mažai pažystamų, kurie žinai, kad neateis į svečius, bet užtad susirinksi paskui dovanas iš jų smile.gif. Kažkaip man atrodo, kad nedalyvavusieji tikrai neprivalo jokių dovanų dovanot (aplamai niekas neprivalo). Tačiau jei jau buvo kviesti, bet negalėjo atvykti, tai kažkokį atvyruką ir galėtų atsiųsti. Na, bet čia tik mano nuomonė. Man aplamai dovanos ir visi materialus dalykai nėra tokie jau svarbūs.... ax.gif
Atsakyti
Aš tai ir tuos nuomones, kad nereikia dovanu. Svarbu parodyti dėmesį ir prisiminti per vestuves. Butu pvz. labai gražu nusiūsti gėlių vestuvių rytą. Tikrai pradžiugintum nuotaką mirksiukas.gif .
Atsakyti
Super, labai gerai, kad jūs pritariat man. tada nubėgsiu į kokį knygyną paieškoti gražios atvirutės. Ir gal dar su gražiais žodžiais clap.gif
Atsakyti