Įkraunama...
Įkraunama...

Jei negali dalyvauti vestuvėse

As manau,kad tu teisi.Ir elkis kaip tau atrodo,nes ji zinojo apie jusu vestuves seniai ir uzkiso savo.Nesigadink sau nuotaikos ir savo planu.
Atsakyti
nors tai prasidejo tik vakar bet jau tiek nervu suedo kad blink.gif neseniai kalbejau su mama, nes jau kartu negyvenam, bet jau vakar po musu pokalbio su seserim ji skambino mamai ir jau skundesi. nu mane jau tokia situacija taip veikia kad nezinau ka net daryt. seip su seserim susipyksim tikrai del sitos situacijos tai tikrai.
bet kai anksciau as sakiau kad mes nedarom vestuviu tai ji sake kad greiciausiai neatvarys ir as tai ant jos net neturejau minciu pykti, as tai suprantu kad viskas kainuoja. bet kad ir kaip bebutu ji yra mano sesuo. nors ji negirdi mano argumentu..
Atsakyti
Jei sesė tokia "artima", kad į pirmąsias vestuves nei tavęs, nei savo tėvų (!) nekvietė, o dabar į antrąsias vestuves primygtinai kviečia, tai tikrai susidaro įspūdis, kad ji specialiai tau paerzinti ir sunervinti tokią datą išsirinko, juolab kad puikiai žinojo, kada tavo vestuvės doh.gif
Jei jau daro vestuves užsienyje, tai artimiausių giminaičių kelione ir nakvyne jos pareiga pasirūpinti. Pvz, mano draugės brolis darė vestuves Japonijoje, tai net kalbos nebuvo, kad tėvai ir ji staiga turėtų iš kažkur gauti gan didelę sumą kelionės išlaidoms.
O jei tavo sesuo nuspręstų vestuves daryti kur nors Amerikoje, ar ir tada tikėtųsi, kad jūs, tarkim, pasiimsit paskolą specialiai tokiai progai? doh.gif
Suprantu, kad ne tik piniguose problema, bet ir laike - juk turbūt tektų imti papildomų atostogų iš darbo, o jau viską susiplanavę savo vestuvėms ir medaus mėnesiui.

Pritariu kate0 - jei jau sesuo siūlo tavo medaus mėnesį atidėti kitiems metams, tegu pati atideda savo vestuves drinks_cheers.gif

Tikrai nekeisk savo planų ir nenusileisk tokiam šantažui. Na ir žmonių būna blink.gif
Atsakyti
na o mano nuomone, tu pabandyk jei graziai paaiskint kad neatvaziuosi(aisku jei pati tu nenor), bet juk su masina galima ir palekti juk ten ilgai manau neuztruksit, o tada i savo kelione.Manau tu jos seniai nematei ir nori ja pamatyti, ar ne taip? Na nebent jus nesutariat ir nemegstat viena kitos, tai tada net nevertavaziuot , bet jei tau ji brangi, nusileisk-juk kitaip nebus. 4u.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(skorpiniuke @ 2006 03 07, 11:59)
pas mane labai kebli situacia net neisivaizduoju ka daryti.


na paskaicius tavo istroija susidaro vaizdas kad sesuo bando su tavim lengtyniauti...o gal taip ir nera...

siaip labai negrazu jei tavo sese pasirinko vestuviu data pries tavo..nors zinojo paie tavo planus is ankstoo...

na manau tavo sesuo turetu suprasti tavo financine bukle ir tada jau nors pasiulyti apmoketi keliones islaidas....

manau kad keliones nebutina atideti...tiesiog savaitgaliui nuskriskit ir viskas..spesit visur gal..na bet jei atliekamu pinigeliu nera, tai tada keblu..

siaip sunku ka ir patart kaip pasielgti tokioje situacijoje, kaip nezinau jusu tarpusavio kaip seseru santykiu...
Atsakyti
geriausiai nuskambejo pasiulymas atideti medaus menesi kitai vasari...o ji vestuviu kitai vasarai atideti nenori? absurdas kazkoks...
Atsakyti
puoliau žiūrėti į kalendorių smile.gif tarp sesers ir jūsų vestuvių 2 sav. skirtumas, jei norėsit, visur spėsit, o kelionė nėra jau tokia brangi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 09, 19:34)
puoliau žiūrėti į kalendorių  smile.gif tarp sesers ir jūsų vestuvių 2 sav. skirtumas, jei norėsit, visur spėsit, o kelionė nėra jau tokia brangi...  ax.gif


1. Dėl laiko, tai prieš vestuves kiekviena minutė brangi, nes kaip tyčia visada atsiranda nenumatytų reikalų... doh.gif
2. Turint omeny, kad įrenginėja namą, planuoja savo vestuves(nors ir nedaro, bet išlaidų vistiek bus) ir nori normalaus medaus mėnesio, tai ir ta nebrangi kelionė kainuoja, taigi tuos pinigus reiks atimt iš savo planų... g.gif

Patarimas: gražiai sesiai paaiškinti dėl ko negali atvažiuoti, nesistengti "susikiršinti" su ja. Jei protinga tai viska supras, jei ne tai jau jos problemos. Atmink svarbiausia, kad TAU BŪTŲ GERAI. Toks įvykis yra tik kartą gyvenime ir norisi kad jis vyktų tobulai, be pašalinių dirgiklių. unsure.gif
Kaip bebūtų viską turi nuspręsti pati pasitarusi su savo būsimu vyru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2006 03 10, 15:46)
1. Dėl laiko, tai prieš vestuves kiekviena minutė brangi, nes kaip tyčia visada atsiranda nenumatytų reikalų... doh.gif
2. Turint omeny, kad įrenginėja namą, planuoja savo vestuves(nors ir nedaro, bet išlaidų vistiek bus) ir nori normalaus medaus mėnesio, tai ir ta nebrangi kelionė kainuoja, taigi tuos pinigus reiks atimt iš savo planų... g.gif

Patarimas: gražiai sesiai paaiškinti dėl ko negali atvažiuoti, nesistengti "susikiršinti" su ja. Jei protinga tai viska supras, jei ne tai jau jos problemos. Atmink svarbiausia, kad TAU BŪTŲ GERAI. Toks įvykis yra tik kartą gyvenime ir norisi kad jis vyktų tobulai, be pašalinių dirgiklių. unsure.gif
Kaip bebūtų viską turi nuspręsti pati pasitarusi su savo būsimu vyru thumbup.gif



1. Na... pati vestuves planuoju ir nežadu paskutinei dienai visų rūpesčių pasilikti g.gif
2. Kainuos kelionė smile.gif bet pinigai uždirbami ir jei sesuo išties artimas žmogus, tai derėtų nuvykti cool.gif

o va čia tai drinks_cheers.gif nereikia savęs prievartauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip išeina, kad sesers antroji santuoka kažkur toli nuo tėvynės turi tapti svarbesne už sąvąją santuoką? O sesuo atvažiuos su vyru jūsų pasveikinti prie bažnyčios? Ar palydės seserį į vedybinį gyvenimą? Taip suprantu, kad jauna šeima metams turi atkelti savo planus gyventi tvarkingame name, galbūt netgi vaikutį, ir varginti save prieš pat vestuves? Juk kelionė - tai didelis nuovargis + išlaidos. Taip, sesuo yra sesuo, bet tokie jos keliami kompromisai..... O ji negali Lietuvoj susituokti atvažiuoti, ar vengrui per brangu su giminėm čia važiuoti? Tai va, ir lietuviams brangu kažkur trenktis.
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 10, 15:08)
1. Na... pati vestuves planuoju ir nežadu paskutinei dienai visų rūpesčių pasilikti  g.gif


Na aš irgi nepasilikau nieko paskutiniai dienai, bet kaip ir minėjau atsiranda neplanuotų reikalų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2006 03 19, 19:39)
Na aš irgi nepasilikau nieko paskutiniai dienai, bet kaip ir minėjau atsiranda neplanuotų reikalų.  ax.gif



kad visi neplanuoti dalykai paskutinę savaitę išlenda ax.gif

Atsakyti