Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Cia labai senai buvo.... ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IRI$KA @ 2009 01 29, 19:35)
user posted image


Ši labai graži ir kukli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IRI$KA @ 2009 01 29, 17:35)
user posted image
Papildyta:


sita tai thumbup.gif
Atsakyti
Pati nesu mazute ir smulkute ir puokstes norejau didesnes...atsimenu labai nepatiko kai floriste man primigtinai tuos kaspinus kiso, sakiau nereikia-vistiek padare su jais ir buvo man labai grazu thumbup.gif
Papildyta:
[attachmentid=168874]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsaliukas: 30 sausio 2009 - 01:56
QUOTE(IRI$KA @ 2009 01 29, 17:56)
Frezijos buna prekyboje visus metus!!! (geliu pardaveja smile.gif) mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal galit padeti? noreciau baltos puokstes, bet niekaip nerandu patinkancios. gal turit kokiu ideju?
Atsakyti
Gal pav. kokybe nelabai kokia, bet tikiuos matosi, kokia grazi kukli freziju puokstele...
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2009 01 30, 23:05)
Gal pav. kokybe nelabai kokia, bet tikiuos matosi, kokia grazi kukli freziju puokstele...


Man tai nelabai.. schmoll.gif Tie kotai belekaip suristi, visai netvarkingai atrodo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(justyyte @ 2009 01 27, 00:49)
as beprotiskai norejau oranziniu kaliju wub.gif  sunkiai bet gavau jas  thumbup.gif  o be to nemegstu pustu barbisku puoksciu, tai mano buvo paprasta, ne pompastiska puokstyte ax.gif

labai grazi ir kukli puokste, patiko tai kad kotai graziai uzsukti ir uzslepti 4u.gif , nes jau kai styro tai man nlb grazu, nebent ten kazkokios kitos geles buna tai visai nieko nes pas drauge per vestuves graziai atrode.. i sita puokstele tai tikrai tvarkingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Pvz.dideles puokstes:
user posted image
Pvz.idomios puokstes:
user posted image
Pvz.mazos puokstes:
user posted image
user posted image
Papildyta:
Is mazu kaliju:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jau paskutines grozis.. wub.gif
Atsakyti
aha paskutine labai grazi,
o as nesugalvoju kokios geles tiktu labiausiai prie "lengvos" sukneles
Atsakyti