Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Londi @ 2009 02 02, 21:46)
o kas cia per perliukai... kaip jie tvirtinami... labai grazu  wub.gif


Sakyciau cia karstais klijais klijuota, o tokiu perliuku visose floristikos prekiu parduotuvese yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 02 02, 23:07)
Sakyciau cia karstais klijais klijuota, o tokiu perliuku visose floristikos prekiu parduotuvese yra  smile.gif



as irgi buciau linkus manyti, kad cia karstu kliju pagalba pritvirtinta... bet kaip tuos karstus klijus gelytes toleruoja kazin g.gif man baisiausia, kad nenuvystu puokste dar vakarui neatejus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitynka @ 2009 02 02, 13:08)
man tai salone puokste dare, kainavo apie 500lt, bet labai grazi buvo is baltu roziu, su sidablo drozlem apipinta apvalus kamuoliukas toks thumbup.gif


Wauuu blink.gif Smagu kai galima tiek pinigėlių išleisti tik puokštei thumbup.gif
Būtų įdomu pamatyti foto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Water*: 03 vasario 2009 - 10:22
QUOTE(Ruciux85 @ 2009 02 03, 09:27)
as irgi buciau linkus manyti, kad cia karstu kliju pagalba pritvirtinta... bet kaip tuos karstus klijus gelytes toleruoja kazin  g.gif  man baisiausia, kad nenuvystu puokste dar vakarui neatejus  doh.gif


na kalijos sakyciau viena patvariausiu geliu ir taip... nes maniske puokste buvo taip pat is kaliju ir kuo puikiausiai atlaike pacia karsciausia liepos menesio diena ir dar kita diena puikiai issilaikiusi buvo puokstes metimo ceremonijai mirksiukas.gif tikrai neturetu nuvysti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyyte @ 2009 02 03, 15:43)
na kalijos sakyciau viena patvariausiu geliu ir taip... nes maniske puokste buvo taip pat is kaliju ir kuo puikiausiai atlaike pacia karsciausia liepos menesio diena ir dar kita diena puikiai issilaikiusi buvo puokstes metimo ceremonijai  mirksiukas.gif tikrai neturetu nuvysti  4u.gif



aciu 4u.gif as dar galutinai del gelyciu neapsisprendziau, bet man siaip kalijos, frezijos, tulpes labai grazu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 02 02, 22:46)
o kas cia per perliukai... kaip jie tvirtinami... labai grazu  wub.gif

Taip, karstais klijais, super daiktas thumbup.gif as be to "pistoleto" neisivaizduoju savo darbo, nes visur ka nors klijuoju ax.gif labausiai patinka klijoti karkasus visokius, o puokste papuosti ar perliukais arba ornitogalumo ziedukais wub.gif
Va sitoje irgi smulkus karoliukai klijuoti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRI$KA: 03 vasario 2009 - 16:40
QUOTE(justyyte @ 2009 02 03, 14:43)
na kalijos sakyciau viena patvariausiu geliu ir taip... nes maniske puokste buvo taip pat is kaliju ir kuo puikiausiai atlaike pacia karsciausia liepos menesio diena ir dar kita diena puikiai issilaikiusi buvo puokstes metimo ceremonijai  mirksiukas.gif tikrai neturetu nuvysti  4u.gif


mano kalijos po vestuviu dar kokias 3-4 savaites puikiai balkone (istiklintam) gyveno tiesiog siaip padetos (lapkricio men)
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 02 03, 17:43)
mano kalijos po vestuviu dar kokias 3-4 savaites puikiai balkone (istiklintam) gyveno tiesiog siaip padetos (lapkricio men)


na kadangi mano puokste pasieme pagavusi pamegyte, tai kiek ilgai ji dar laikesi negaliu pasakyti, bet kad ilgai kalijos issilaiko tai pilnai tikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 13:45)
Aciu smile.gif vestuves buvo gruodzio 20  4u.gif

user posted image



Grazu grazu ir dar karta grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai noreciau tokios puokstes, tik nesugalvoju, kokios puoksteles pamergems tada turetu buti? g.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
mano puokste buvo tokia

user posted image
pamergeliu puoste

user posted image
drauges vestuvine
Papildyta:
user posted image
vyro gelyte
Atsakyti
[quote=Piktoji Fėja,2009 02 07, 23:31]
Labai noreciau tokios puokstes, tik nesugalvoju, kokios puoksteles pamergems tada turetu buti? g.gif


o jei po toki pat viena ziedeli.... arba tokios pat mazesnes puokstytes dar su kokiu priedeliu? g.gif
Atsakyti