Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

lietuviskuose salonuose visada keiciasi personalas,kur benueitum.
cia jau tendencija biggrin.gif

todel ir pradejau vaikscioti ir nagus ir plaukus tvarkytis pas anglus.nagai net pigesni nei pas lietuves. siaip daznai neprisiauginu,su progomis,bet skirtumas nerealus - kur lietuves ilgai daro ir sudinai,kur pas anglus kiniete su visais aparatais cik cik, apslifavo,apdailino ir paleido. 30 minuciu.ir kokybe nepriekaistinga,nei nuluzineja,nei skylineja. net soliariumai ten geresni-lempos keiciamos , priziureta,o ir kaina ta pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 28 sausio 2010 - 21:22
Sveikos mergaites 4u.gif

pasiskaitinejau ir nieko neradau apie grozio salonus kur nors south west.. ar zinot ka nors, ar gal teko girdeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama.londoniete @ 2010 01 28, 21:27)
matau yra kam patinka sis salonas,as ji aplenkiu kaip ir berods vovere09 aplenkia pelene,taip as si saloneli.ale seimininke valdo doh.gif .juokinga.o ir visos akcijos tik,pritraukti klijentus,o kokibe sudina unsure.gif .pastoviai kolektivas keiciasi,neapsisprendzia turbut ko nori DAMA pagrindine.


Kiekvienam savo. Paskutiniu metu, nepastebejau, kad kolektyvas keistusi g.gif Visada sutinka ir priima tos pacios g.gif
Kas dar? Ai, kokybe? Galima, konkreciau, kas butent sudina? Kirpimas, dazymas? Manikiuras? soliariumas? Tatuiruotes? Kosmetologines paslaugos? Kas butent ir pas kuria darbuotoja?

QUOTE(Kaštanka @ 2010 01 28, 22:21)
lietuviskuose salonuose visada keiciasi personalas,kur benueitum.
cia jau tendencija biggrin.gif

todel ir pradejau vaikscioti ir nagus ir plaukus tvarkytis pas anglus.nagai net pigesni nei pas lietuves. siaip daznai neprisiauginu,su progomis,bet skirtumas nerealus - kur lietuves ilgai daro ir sudinai,kur pas anglus kiniete su visais aparatais cik cik, apslifavo,apdailino ir paleido. 30 minuciu.ir kokybe nepriekaistinga,nei nuluzineja,nei skylineja. net soliariumai ten geresni-lempos keiciamos , priziureta,o ir kaina ta pati.


Jo, pats padarymas pas jas man irgi labai patinka drinks_cheers.gif Bet, toks jausmas, kad nagus labai sugadina, paskui kol atgaivinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama.londoniete @ 2010 01 28, 21:27)
matau yra kam patinka sis salonas,as ji aplenkiu kaip ir berods vovere09 aplenkia pelene,taip as si saloneli.ale seimininke valdo doh.gif .juokinga.o ir visos akcijos tik,pritraukti klijentus,o kokibe sudina unsure.gif .pastoviai kolektivas keiciasi,neapsisprendzia turbut ko nori DAMA pagrindine.



su siuo salonu teko ir man susidurti unsure.gif
Atsakyti
O kinietes daro su normaliu UV geliu? ar tais gelio miltukais kazkokiais?? wink.gif
Atsakyti
Siandien buvau uzejusi i ta saloniuka, 4u.gif "Simona" ,adreso paklaust 153 Leytonstone rd. E15 tel. 0774293999,0770951161 , sake daro depiliacijas ir kosmetologe,kirpejas normalias turi; zodiu uzeisit pacios isitikinsit kad tiesa sakau , ne kortom buriu. Kolektyvas ten tikrai puikus thumbup.gif ir angliskai (kiek girdejau) puikiai susisneka ir lietuviskai, ir rusu nebrokija , nepastebejau kad sutiktu pagal tautybe ir apsirengima,o tai svarbiausia, juk is isores mes visos skirtingos, visos norim paprasciausios pagarbos , ir kokybes savo darbe juk ne ismaldos prasyti ateinam
Atsakyti
sveikos:)

ieskau kirpejos, kuri man nudazytu ir pakirtu plaukus:)man patogiau butu vaziuoti pas ja,nepatinka man nepazystami zmones namie....laukiu patarimu:)))xxx
Atsakyti
Laba diena merginos,

issyk atsiprasau jusu kad rasau ne i tema 4u.gif tiesiog labai riekia pagalbos Londone gyvenanciu mamyciu, o kur kitur kreiptis nerandu... man labai reiketu jusu patarimo, kur Londone galiu rasti vaiku kambareli, maziems vaikuciams, iki 5metuku kokiu.. be jokiu burbulu baseinu, be karstyniu ir panasiu dalyku... isivaizduociau ji kaip ekologgiska vaiku kambareli, su zaisliukais maziems ir toki jauku, graziai dekoruota, kur galetu mamytes susirinkti isgerti kavos ir tuo pat metu ju vaikuciai pazaistu jaukioje aplinkoje. ir dar noreciau suzinoti kur galiu rasti ekologisku /lavinamuju, zaisliuku parduotuveliu, taip pat Londone.
buciau labai dekinga jums
4u.gif
grazios dienos
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2010 03 04, 14:11)
Laba diena merginos,

issyk atsiprasau jusu kad rasau ne i  tema  4u.gif  tiesiog labai  riekia pagalbos Londone gyvenanciu mamyciu, o kur kitur kreiptis nerandu... man labai  reiketu  jusu  patarimo, kur Londone galiu rasti  vaiku  kambareli, maziems vaikuciams, iki 5metuku kokiu.. be jokiu  burbulu  baseinu,  be karstyniu  ir panasiu  dalyku... isivaizduociau ji  kaip  ekologgiska vaiku  kambareli, su  zaisliukais maziems ir toki jauku,  graziai  dekoruota, kur galetu  mamytes susirinkti  isgerti  kavos ir tuo pat metu  ju  vaikuciai pazaistu jaukioje aplinkoje. ir dar noreciau  suzinoti kur galiu rasti  ekologisku /lavinamuju,  zaisliuku parduotuveliu, taip pat Londone.
buciau  labai  dekinga jums
4u.gif
grazios dienos


Kirpyklose tai tikrai nerasit cool.gif
O Google nebandete pati pasieskoti, vietoj to, kad spaminti per temas? Juk, mes tai nezinom, net kokiam rajone ieskot, Londonas tai didelis, ir cia tikrai pilna visko.
Atsiprasau, jei grubi pasirodziau, bet, bent jau zaislu parduotuves, tikrai google galit rasti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 03 04, 15:07)
Kirpyklose tai tikrai nerasit  cool.gif
O Google nebandete pati pasieskoti, vietoj to, kad spaminti per temas? Juk, mes tai nezinom, net kokiam rajone ieskot, Londonas tai didelis, ir cia tikrai pilna visko. 
Atsiprasau, jei grubi pasirodziau, bet, bent jau zaislu parduotuves, tikrai google galit rasti. blush2.gif



taip gruboka pasirodete.. as vis pamirstu kokie lietuviai yra pikti zmones... as juk nereklama kazkokia darau, o tieisog ieskau pagalbos... nesu tokia kvaila kad pirma nepasinaudociau google.. deja joje neradau...aisku galite sakyti, kad kvaila joge nerandu, bet tiek to...
nuo vieno mano posto si temele neliks aptersta baisingai ar kitaip iskreipta.. as apeliuoju i geru zmoniu pagalba... pati zinau kad Londonas didelis, tai mano klaida kad nepaminejau kur ieskau.. ieskau centre, ne priemiesciuose...
o jei jums kyla pyktis, tai gl tiesiog nesivarginkite ka ir nerasykite jei neturite ka parasyti... manes tokie jusu pagasdinimai ar kaip cia, tikrai neatbaidys nuo paiesku sm
sekmes
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2010 03 04, 14:27)
as juk nereklama kazkokia darau

Rasymas ne i tema - taipogi yra forumo taisykliu pazeidimas.
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2010 03 04, 17:27)
taip  gruboka pasirodete.. as vis pamirstu  kokie lietuviai  yra pikti  zmones... as juk nereklama kazkokia darau,  o  tieisog ieskau pagalbos... nesu  tokia kvaila kad pirma nepasinaudociau  google.. deja joje neradau...aisku  galite sakyti, kad kvaila joge nerandu, bet tiek to...
nuo vieno  mano posto si temele neliks aptersta baisingai  ar kitaip  iskreipta.. as apeliuoju i  geru  zmoniu  pagalba... pati zinau kad Londonas didelis,  tai mano  klaida kad nepaminejau kur ieskau.. ieskau centre, ne priemiesciuose...
o jei jums kyla pyktis,  tai  gl tiesiog nesivarginkite ka ir nerasykite jei  neturite ka parasyti... manes tokie jusu pagasdinimai  ar kaip cia,  tikrai  neatbaidys nuo paiesku  sm
sekmes


lotuliukas.gif o jei, pasakysiu, kad as cigone, visi cigonai pikti bus? bigsmile.gif

Gerai, pazeisiu ir as forumo taisykles:
Nerasit vaiku kambario, kur galima gerti kava. Nes, tai pavojinga vaikams. Ok, jei mokate naudotis google, bet nerandate ir esate naujoke, nueikit i savo councila, pasakykit ko norit, ir gausit kruva adresu ir nuorodu, kur savo rajone tokio dalyko galit ieskoti. Yra vaikams play centrai, yra mamu-toddler'iu susitikimai organizuojami. Uzeikit i bet kuri nursery, ir gausit daugybe info, kur ir kada tokie dalykai organizuojami.

Del zaislu: o kas yra ekologiski zaislai? g.gif
Medinukai?
Tada prasom cia: Zaislai
arba iveskit i paieska Happy Mois ir rasit Londone.
Atsakyti