Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

tai va, kad kiekviena kosultante sako vis kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 03 18, 10:54)
tai va, kad kiekviena kosultante sako vis kitaip lotuliukas.gif


matyt, todel reikia aiskintis ir netiket kiekvienu pasakymu cia biggrin.gif
Papildyta:
Bet tai geras- Zuokas praplecia grupes, bet kur lovu gauti- nesako biggrin.gif , lesu neskiria matyt.
As ir lova nupirkciau, jei priimti i darzeli biggrin.gif
Atsakyti
Ar zinojote, kad turite galimybe gauti finansine parama privataus darzelio lankymui, jei jusu pajamos ne didesnes nei tam tikra riba? Ja suteikia savivaldybe. Nzn kiek max padengia, bet vieniems pazistamiems 30 %.
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2013 03 18, 11:25)
Ar zinojote, kad turite galimybe gauti finansine parama privataus darzelio lankymui, jei jusu pajamos ne didesnes nei tam tikra riba? Ja suteikia savivaldybe. Nzn kiek max padengia, bet vieniems pazistamiems 30 %.

o gal galit pasidalinti info, kur galima apie tai placiau pasiskaityti?
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2013 03 18, 11:25)
Ar zinojote, kad turite galimybe gauti finansine parama privataus darzelio lankymui, jei jusu pajamos ne didesnes nei tam tikra riba? Ja suteikia savivaldybe. Nzn kiek max padengia, bet vieniems pazistamiems 30 %.

nezinojau... Gal kokia nuoroda gali imest kur pasiskaityt apie tai butu galima?
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2013 03 18, 11:25)
Ar zinojote, kad turite galimybe gauti finansine parama privataus darzelio lankymui, jei jusu pajamos ne didesnes nei tam tikra riba? Ja suteikia savivaldybe. Nzn kiek max padengia, bet vieniems pazistamiems 30 %.


jo, jo, prasom placiau.Man butu idomu, nes as labai abejoju, kad taip yra. g.gif Zinau, kad vienas darzelis nemokamai eme pagal ES parama, bet jau baigesi sis projektas pernai.
Atsakyti
Ar jau turite kas gerų žinių, kad vaikas po kovo 15 d. pateks į darželį g.gif Man neužilgo į darbą ir labai nervai kyla, kad neturėsiu kur palikti vaiko
Atsakyti
Gerai, paklausiu tu zmoniu, ir kai zinosiu tiksliai, parasysiu
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2013 03 18, 11:00)

Bet tai geras- Zuokas praplecia grupes, bet kur lovu gauti- nesako biggrin.gif , lesu neskiria matyt.
As ir lova nupirkciau, jei priimti i darzeli biggrin.gif

mano pazistamas yra pirkes suola, kad vaika i mokykla priimtu. bet veiksmas vyko pries kokius g.gif 7 metus
Atsakyti
Sveikos, mane jau irgi ima panika dėl darželio. Sūnus pagal seną prašymą yra 31 iš 135 į 3-4m. grupę. Ar yra šansų, kas gali atsakyti? Savivaldybė patarė naujo prašymo nerašyti....Darželis išvis nenori kalbėt, neva tą klausimą dabar tvarko savivaldybė.
Atsakyti
QUOTE(Laurse @ 2013 03 18, 12:59)
Sveikos, mane jau irgi ima panika dėl darželio. Sūnus pagal seną prašymą yra 31 iš 135  į 3-4m. grupę. Ar yra šansų, kas gali atsakyti? Savivaldybė patarė naujo prašymo nerašyti....Darželis išvis nenori kalbėt, neva tą klausimą dabar tvarko savivaldybė.

mes 71 smile.gif
Atsakyti
Tiksliai pasakyta, panika ir mane ima verysad.gif
Atrase is darzelio, kad dabartines eiles realios... ir mes esam 75 vietoje unsure.gif nu zodziu, ka daryti, kur vaikus deti... cia ir 2014 metais su tokiom eilem nepateksim verysad.gif
net enzinau nuo ko pradeti ir ka daryti, prasymas buvo duotas tik i viena darzeli, teikti is naujo? laukti eiles?
Atsakyti