Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

mmmmmm...
suzaveta balanduku..ciliako ir spageciu..
puse dienos duoduos virtuvej, bet dar nieko neragavau, tai alkana kaip velnias..
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 15, 23:05)
as tokius dariau tik syki, kazkur cia supermamose ir recepta radau.  g.gif  bet tikrai pamenu kad makaronu neapviriau, sukisau idara, sudejau i blekute, ir nebepamenu kuo uzpyliau  g.gif  bet gavosi  thumbup.gif

as apverdu, nes kai kurie makaronai kartais nenori gerai issitroskinti arba tada reikia daug padazo pilti, nes jei permazai nespes issitroskinti

QUOTE(ingutėkk @ 2009 01 15, 23:43)
Labukas. Turiu jums viena klausimiuka, pasakykit man, neismanelei, ar yra skirtumas tarp kepimo rankovej ir folijoj..  Liksiu skolinga blush-anim-cl.gif

manau, kad yra, rankovej uzsegi galus ir mesyte troskinasi skaniausiai rolleyes.gif
Atsakyti
balanduke kaip skaniai atrodo cili. Ryt kaip tik kazka panasaus ruosiau daryti
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 01 15, 19:56)
Balandukai pas mus siandien.

labai gerą mintį tu čia davei thumbup.gif nes aš juos pastoviai pertroškinu doh.gif
Atsakyti
Nu mergaites, nu ir vaizdeliai nukvakt galima tease.gif bet kokios jus visos saunuoles, kad taip graziai ir meniskai mokat nufotkint....nu paziurejus komentarams zodziu pritruksta wub.gif ne taip kaip as - fotika is anksto paslepiu virtuvej, sukraunu i lekste ir skubu nufotkint, kad MB nepamatytu bo "dura" isvadins beee.gif va tik sunus pritaria mano sitam pomegiui wub.gif jis man ir fotkes padeda sukelti blush2.gif
Malaciai mergaites thumbup.gif visoms po medali first.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 16, 08:34)
Nu mergaites, nu ir vaizdeliai nukvakt galima tease.gif bet kokios jus visos saunuoles, kad taip graziai ir meniskai mokat nufotkint....nu paziurejus komentarams zodziu pritruksta wub.gif  ne taip kaip as - fotika is anksto paslepiu virtuvej, sukraunu i lekste ir skubu nufotkint, kad MB nepamatytu bo "dura" isvadins  beee.gif va tik sunus pritaria mano sitam pomegiui wub.gif  jis man ir fotkes padeda sukelti  blush2.gif
Malaciai mergaites thumbup.gif  visoms po medali first.gif  good.gif


Jei mano vyras pamato, kad as fotkinu patiekalus, tai sako fool.gif sako gi ir durnas taip gali pagamint, kam cia fotkini lotuliukas.gif tik kai tortus fotkinu, tai nieko nesako biggrin.gif kazkodel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 16, 08:40)
Jei mano vyras pamato, kad as fotkinu patiekalus, tai sako  fool.gif sako gi ir durnas taip gali pagamint, kam cia fotkini  lotuliukas.gif tik kai tortus fotkinu, tai nieko nesako biggrin.gif kazkodel biggrin.gif

aha matyt geruolelis labai juos megsta, o dar tavo pacios gamintus, todel ir tyli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 16, 08:34)
  ne taip kaip as - fotika is anksto paslepiu virtuvej, sukraunu i lekste ir skubu nufotkint, kad MB nepamatytu bo "dura" isvadins  beee.gif
Malaciai mergaites thumbup.gif  visoms po medali first.gif  good.gif

lotuliukas.gif o maniškis nemato, vakar tik mažoji pamatė, sako ar šiandien koldūnų tema biggrin.gif ji galvoja, kad aš darau valgyti tai kokia twma tą dieną interneto forumuose biggrin.gif nes tarkim vieną diena nusižiūriu kokį receptą, einu daryti palikusi kompą įjungtą, jei ką pribėgu pasitikslinti kaip ten kas, tai ji pamato foto tą dieną, po to gauna tą patį valgytį, užtat ir klausia ar pagal temas darau valgyti biggrin.gif

Atsakyti


QUOTE(JulieTa @ 2009 01 15, 19:28)
labas vakaras.
musu vakariene - apkepti kotletai.

Skaniai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Nerytė @ 2009 01 15, 16:54)
Papardelle su lasisa


QUOTE(Nerytė @ 2009 01 15, 19:34)
Canelloni su farsu, pievagrybiais ir paprika


QUOTE(Srove @ 2009 01 15, 20:56)
balandėliai

user posted image nu kaip noriu visko doh.gif
Skrandžių žudikės user posted image
QUOTE(balanduke @ 2009 01 15, 21:24)
eina sau  kaip graziai atrodo  thumbup.gif
vyrui siandien viriau "Chilli con carne" pagal Oliveri smile.gif

Wau...einu bliūdo atsinešt essen.gif .
Atsakyti
Viskas taip skanu.... gražu... O aš tinginė doh.gif Sesija baigta, bandysiu taisytis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 16 sausio 2009 - 09:33
QUOTE(*sanel* @ 2009 01 15, 20:42)
čia kaip suprast? g.gif  vietoj virimo? cielą? lapus? paaiškink plačiau  bigsmile.gif  4u.gif

cela galva dedi i mikrobange ir viskas,tik serdi biski reik ispjauti,jei mazai 10min,dar keliom min idedi.lapai minksti gaunas,o ir laiko daug susitaupo.as dabar visada tik taip darau.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 01 16, 09:36)
cela galva dedi i mikrobange ir viskas,tik serdi biski reik ispjauti,jei mazai 10min,dar keliom min idedi.lapai minksti gaunas,o ir laiko daug susitaupo.as dabar visada tik taip darau.

thumbup.gif geras,reikės pabandyti
Atsakyti