Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 3

QUOTE(SaVi @ 2010 12 06, 13:56)
Tikrai gavot labai gera kaina !Man dabar siulo si kavos aparata uz 400lt , bet dar neapsisprendziu del jo.Gal kuri norit ? Kaledom pasidaryti dovanele  smile.gif



apie kuri tiksliai aparata uz 400 lt dabar kalba? smile.gif
Atsakyti

Galima internetu. Pvz Zepter'is turi savo 4 lyg rūšių kapsules, manau, tiktų.... g.gif

http://www.zespressocafe.lt/shop/kava
Sveiki,
nusipirkau tokį thumbup.gif
gavau už 320lt aparatą su nukalkinimo priemonėm ir arabikos kavos kapsulių (30 vnt.)pakėlį,nu tikrai LABAI SKANI kava,tikra arabika thumbup.gif
su vyrų paskaičiavom,kavos puodelio kaina gaunasi apie 1,30-1,40lt - gera kaina 4u.gif
mum patiko smile.gif
tiesa,pirkom ne salone,ten labai brangu,vien aparatas virš 700lt blink.gif

Papildyta:
QUOTE(newz @ 2010 12 06, 16:12)
Galima internetu. Pvz Zepter'is turi savo 4 lyg rūšių kapsules, manau, tiktų....  g.gif

http://www.zespressocafe.lt/shop/kava
Sveiki,
nusipirkau tokį thumbup.gif
gavau už 320lt aparatą su nukalkinimo priemonėm ir arabikos kavos kapsulių (30 vnt.)pakėlį,nu tikrai LABAI SKANI kava,tikra arabika thumbup.gif
su vyrų paskaičiavom,kavos puodelio kaina gaunasi apie 1,30-1,40lt - gera kaina 4u.gif
mum patiko smile.gif
tiesa,pirkom ne salone,ten labai brangu,vien aparatas virš 700lt blink.gif

tik mokėjau ne 400lt,o 320lt 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(newz @ 2010 12 06, 17:17)
Galima internetu. Pvz Zepter'is turi savo 4 lyg rūšių kapsules, manau, tiktų....  g.gif

http://www.zespressocafe.lt/shop/kava
Sveiki,
nusipirkau tokį thumbup.gif
gavau už 320lt aparatą su nukalkinimo priemonėm ir arabikos kavos kapsulių (30 vnt.)pakėlį,nu tikrai LABAI SKANI kava,tikra arabika thumbup.gif
su vyrų paskaičiavom,kavos puodelio kaina gaunasi apie 1,30-1,40lt - gera kaina 4u.gif
mum patiko smile.gif
tiesa,pirkom ne salone,ten labai brangu,vien aparatas virš 700lt blink.gif

Papildyta:

tik mokėjau ne 400lt,o 320lt 4u.gif  mirksiukas.gif


niekaip nesuprantu apie koki aparata kalba, apie DOLCE GUSTO ar ne? g.gif nuorodoje matau tik kavos kapsules.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 06, 11:38)
ąčiū už atsakymą.Aš taip lyg ir dariau.Pienas pasidaro jau karštas išjungiu aparatą ir pieno putos dingsta.lieka tik karštas pienas.Naudoju paprastą pieną iš maišelių 2,5%. Gal pienas negeras.
Bandžiau putas daryti ir kai kava verda tada man į pieną pakliūdavo vandens.Ar galima kartu daryti kava ir ruošti pieną?


Koks aparatas? Siaip neturetu leisti pats aparatas daryti ir kavos, ir pieno, bet jeigu ir leidzia, geriau atskirai daryti - nepseja ir tam, ir tam vandens uzkaitinti, del to ir bega vanduo i piena.

Pienas turetu buti kuo naturalesnis, bent jau 3,5 %. Mes darom is raudono Mu, tai gerai gaunasi. Kartais ir nuo indo priklauso. Pienas turi buti saltas.

Garo antgali pilnai panardinam i piena, atsukat pilnai gara (ne truputi, o normaliai), tada keliat i virsu. Is esmes viena skylute turetu buti beveik virs pieno ir pienas turi pradeti suktis, tada gerai puta susiplaka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doubleface: 06 gruodžio 2010 - 18:09
QUOTE(gvilmina @ 2010 12 06, 19:49)
niekaip nesuprantu apie koki aparata kalba, apie DOLCE GUSTO ar ne?  g.gif nuorodoje matau tik kavos kapsules.

Kalbam apie Zepter kompanjos kavos aparata Zespresso cafe.Taip , tame puslapyje labai nedaug informacijos apie ji - tik nediduke viena nuotraukele.
Atsakyti
Pastebejau keista dalyka. Kai darau puta su paprastu pienu, gaunas labai daug tos putos , o va bandziau daryt su ekologisku pienu, tokia vos vos putele gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 06, 18:08)
Kartais ir nuo indo priklauso. Pienas turi buti saltas.





Mums pardavejas sake, kad indas turi buti nerudijancio plieno. Isbandziau visokius, bet is tikruju, nerudijanciame pliene puta gaunasi geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 12 06, 21:14)
Mums pardavejas sake, kad indas turi buti nerudijancio plieno. Isbandziau visokius, bet is tikruju, nerudijanciame pliene puta gaunasi geriausia.


Tiesa smile.gif tik turi buti ne siaip koks skardinis puodukas biggrin.gif reikia storu sieneliu, nes kitaip indas labai greitai ikaista ir pienas uzverda.
Atsakyti
nemoku įdėti nuotraukos blush2.gif
pažiurėti,kaip atrodo kavos aparatas galima
www.zespressocafe.com
Papildyta:
QUOTE(gvilmina @ 2010 12 06, 18:49)
niekaip nesuprantu apie koki aparata kalba, apie DOLCE GUSTO ar ne?  g.gif nuorodoje matau tik kavos kapsules.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo newz: 06 gruodžio 2010 - 21:38
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 06, 19:08)
Koks aparatas? Siaip neturetu leisti pats aparatas daryti ir kavos, ir pieno, bet jeigu ir leidzia, geriau atskirai daryti - nepseja ir tam, ir tam vandens uzkaitinti, del to ir bega vanduo i piena.

Pienas turetu buti kuo naturalesnis, bent jau 3,5 %. Mes darom is raudono Mu, tai gerai gaunasi. Kartais ir nuo indo priklauso. Pienas turi buti saltas.

Garo antgali pilnai panardinam i piena, atsukat pilnai gara (ne truputi, o normaliai), tada keliat i virsu. Is esmes viena skylute turetu buti beveik virs pieno ir pienas turi pradeti suktis, tada gerai puta susiplaka.


šiandien vėl bandžiau daryti putas ir vėl nieko neišėjo.Aš pieną plakiau paprastame puodelyje,man tik užvirė ir viskas.Pastebėjau, kad kiekis pieno padidėjo dvigubai,reiškias patenka vanduo. Pirma išsiviriau kavą po to bandžiau suplakti pieną
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 07, 12:50)
šiandien vėl bandžiau daryti putas ir vėl nieko neišėjo.Aš pieną plakiau paprastame puodelyje,man tik užvirė ir viskas.Pastebėjau, kad kiekis pieno padidėjo dvigubai,reiškias patenka vanduo. Pirma išsiviriau kavą po to bandžiau suplakti pieną


jei užvirė, tai vadinas per ilgai laikot, o
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 07, 13:50)
šiandien vėl bandžiau daryti putas ir vėl nieko neišėjo.Aš pieną plakiau paprastame puodelyje,man tik užvirė ir viskas.Pastebėjau, kad kiekis pieno padidėjo dvigubai,reiškias patenka vanduo. Pirma išsiviriau kavą po to bandžiau suplakti pieną


Gali buti, kad aparatas uzkalkejes, del to garas eina per silpnai ir pienas tik uzverda, bet nesusiplaka puta. Siaip su paprastu garu antgaliu susiplakti grazia puta reikia igudimo smile.gif
Atsakyti