Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(Povila$ @ 2009 03 13, 21:00)
Aš uždengiu, taip ji turi būti lipni, jeigu minkan tešlą tai nepatinka - nedek daugiau miltu, bet pasitepk rankas aliejumi ir minkyk toliau smile.gif

o, kai ta tesla pakils per nakti, ryte reikia ja perminkyti ir tada formuoti ir vel siltai padejus leisti jai pakilti? ar is karto neminkius formuoti ir det kept? unsure.gif
Atsakyti
na va,stai mano sviestine pyne pagal sonatina smile.gif
Papildyta:
riekele smile.gif
Atsakyti
eglejk thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=eglejk,2009 03 14, 12:25]
na va,stai mano sviestine pyne pagal sonatina smile.gif



nu kokia grzute.... wub.gif liuks thumbup.gif jauciu skanumas neispasakytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 03 14, 12:25)
na va,stai mano sviestine pyne pagal sonatina smile.gif
Papildyta:
riekele smile.gif

labai norečiau suzinoti, kaip jūs taip ja supinate blush2.gif praeita savaite kepiau bandeles su desrele, norejau taip supinti bet taip ir nemokėjau blush2.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus 4u.gif cukraus truputi "pagailejau" tai manbiskiuka saldumo truksta, kita karta pasitaisysiu, kaip pirmam kartui, tai blynas biski pasviles blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 03 14, 14:21)
labai norečiau suzinoti, kaip jūs taip ja supinate blush2.gif praeita savaite kepiau bandeles su desrele, norejau taip supinti bet taip ir nemokėjau  blush2.gif

as tai pyniau, kaip paprasta kasa, tik paskui galus uzlenkiau i apacia ir sulipinau juos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 03 14, 13:23)
aciu uz pagyrimus  4u.gif  cukraus truputi "pagailejau" tai manbiskiuka saldumo truksta, kita karta pasitaisysiu, kaip pirmam kartui, tai blynas biski pasviles  blush2.gif
Papildyta:

as tai pyniau, kaip paprasta kasa, tik paskui galus uzlenkiau i apacia ir sulipinau juos  mirksiukas.gif

iš trijų dalių, taip ir as moku, bet kaip tokiu atveju i vidu kokia desrele idet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 03 14, 12:25)
na va,stai mano sviestine pyne pagal sonatina smile.gif
Papildyta:
riekele smile.gif

koks skanėsis 4u.gif
Atsakyti
zebra aciu uz ivertinima 4u.gif

lotute, man kilo mintis del desreles ivyniojimo, galima nepinti, bet padaryti plona voleli ir juo apvynioti desrele, turetu irgi graziai atrodyti wink.gif
Atsakyti
Na ir aš pagaliau prisiruošiau Cipciuko "Pliuškas" lotuliukas.gif iškepti. Neapsakomai skanios gavosi ir laaaabai minkštutėlės wub.gif Nors gamindama nedaskaičiau iki galo, kad Cipciukas cukraus kiekį padvigubino - aš jas po to tiesiog papudrinau cukraus pudra, nu liuksiškas skonis wub.gif Kadangi tešlos užsimaišiau dvigubą kiekį - tai iš kitos pusės tešlos dar prikepiau bandelių su varške, kurioms įdarą nusižiūrėjau iš šio recepto tik aš dar įbėriau cukraus pagal skonį. Kepsiu dar daug daug kartų jas biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

šitos su varškės įdaru - labai visiems patiko wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos , as taip pat bandau daryti pliuskas . Vakar uzsiminkiau tesla bet pamirsau ideti kiausini doh.gif Tesla per nakti laikiau saldytuve , ale siandien beveik nieko nepakilusi . Ka daryti? Ar kas nors dar gali gautis?
Atsakyti
QUOTE(Linckutis @ 2009 03 21, 14:13)
Sveikos , as taip pat bandau daryti pliuskas . Vakar uzsiminkiau tesla bet pamirsau ideti kiausini doh.gif  Tesla per nakti laikiau saldytuve , ale siandien beveik nieko nepakilusi . Ka daryti? Ar kas nors dar gali gautis?

Dabar palaikyk kambario temperatūroje, o jeigu ir čia nekils tai kažkas ne taip su tešla... g.gif
Atsakyti