Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis

QUOTE(Sirvita @ 2009 10 05, 14:44)
cia galit paziureti  mirksiukas.gif
foto kokybe nekokia ax.gif
http://public.fotki....rvita77/spinta/

o ar isipaisysit i 3000  g.gif  nezinau, gal.
Labai didele spinta, be 3 duru neapseisit.

Neturit kur pinigu det doh.gif
Pats dariausi sienines spintas, abieju kaina nevirsijo 1800Lt. Jei turit vyra namie, kuris moka atsuktuvu naudotis, tai viskas labai paprasta.
Pasidarai brezini pagal pageidavimus, issimatuoji, pasidarai brezinius. Nuvaziuoji i firmele, jie tau viska tiksliai supjauna, uzlaminuoja krastus. Taip pat ir duris padaro. Viska atsivezi, ir per pusdieni turi spinta.
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 05, 16:02)
Neturit kur pinigu det doh.gif
Pats dariausi sienines spintas, abieju kaina nevirsijo 1800Lt. Jei turit vyra namie, kuris moka atsuktuvu naudotis, tai viskas labai paprasta.
Pasidarai brezini pagal pageidavimus, issimatuoji, pasidarai brezinius. Nuvaziuoji i firmele, jie tau viska tiksliai supjauna, uzlaminuoja krastus. Taip pat ir duris padaro. Viska atsivezi, ir per pusdieni turi spinta.


Labai jau gudrus esat tongue.gif
Mano vyras paske, buciau nemontaves, jei cia tiek darbo schmoll.gif
Pas mane 2 montuotojai nuo 9 iki 17 val dirbo.
Sienos labai kreivos doh.gif viska prileisdineti reikejo.
Kitas dalykas aliuminio profiliuose plokste sodinasi i gumas - tarpines, tai kaip jusu nuomone tai padaryti namie be irengimu? g.gif vat i plieno rema (kaip rode salone) tai zaprosta ikisti irnesakyk.gif

Mano drauge irgi pati su vyru susirinko is detaliu spinta, pagarba jai smile.gif
Man tas variantas netinka ax.gif rasoma stala ir ta prasem surinkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 10 05, 17:13)
Labai jau gudrus esat tongue.gif
Mano vyras paske, buciau nemontaves, jei cia tiek darbo schmoll.gif
Pas mane  2 montuotojai nuo 9 iki 17 val dirbo.
Sienos labai kreivos  doh.gif  viska prileisdineti reikejo.
Kitas dalykas aliuminio profiliuose plokste sodinasi i gumas - tarpines, tai kaip jusu nuomone tai padaryti namie be irengimu? g.gif vat i plieno rema (kaip rode salone) tai zaprosta ikisti  irnesakyk.gif

Mano drauge irgi pati su vyru susirinko is detaliu spinta, pagarba jai  smile.gif
Man tas variantas netinka ax.gif  rasoma stala ir ta prasem surinkti  blush2.gif

Taigi viska pagamina. Duris padaro kokias nori - is plokstes, stiklo, veidrodzio, odos ar dar kokio bieso. O as kazkaip nelinkes uz kelias valandas darbo sumoketi ~2000Lt.
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 10 03, 11:53)
o koks profilis? aliuminio ar plieno?
kaina sakyciau padori, kaip 3 m spintai
as panasiai tiek 2.2 m ilgio spintai mokejau  ax.gif
(Daug lentynu, 4 stalciai, pas mane ir aliuminio remas)

Dziaugiuosi kad turiu ja  thumbup.gif
o musu katyte tai labai laukia kada praversi, labai nori spintoj gyventi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Girdziu, kazkada, kniaukia dusliai, pasirodo ikliuvo i spinta doh.gif
Bet labiau tiketina kad sunus uzdare ja ten g.gif  biggrin.gif

Profilis aliuminio norvegiškas RIVAL 3500, toks su kampučiu, patogus darinėti mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2009 10 03, 14:08)
Gal galėtumėt ir vieną kitą foto čia įkelt? smile.gif 4u.gif

Mūsų spinta būtų 2,72m aukščio ir 3,54 m ilgio ax.gif Vadinas, į 3000 Lt niekaip "neįsipaišysim"  verysad.gif

Foto, tik nelabai kokybiška ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 05, 17:52)
Taigi viska pagamina. Duris padaro kokias nori - is plokstes, stiklo, veidrodzio, odos ar dar kokio bieso. O as kazkaip nelinkes uz kelias valandas darbo sumoketi ~2000Lt.

Mes irgi tik duris užsisakinėsim - pačia spintą MB surinks; bet va, kad tik durys kainuos apie 2000 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 10 05, 21:59)
Mes irgi tik duris užsisakinėsim - pačia spintą MB surinks; bet va, kad tik durys kainuos apie 2000 Lt  smile.gif

Gal labai sustros durys:) Abiems spintoms kainavo 1340Lt.
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 06, 10:18)
Gal labai sustros durys:) Abiems spintoms kainavo 1340Lt.


Nu ka galiu paskayti g.gif
Pagarba tau acuktuvaz mirksiukas.gif
Pasiseke tai moteriai, kuri su tavim gyvena biggrin.gif
Moki pinigus skaiciuoti, namie meistrauti thumbup.gif
Mes ir pacios suprantam, kad imones uz dyka nedaro mirksiukas.gif

As pati ieskojau kas lubas kambraiui padarys, kad tik jo neklibinti ax.gif
Eh tie vyrai, amzinas galvos skausmas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 06, 09:18)
Gal labai sustros durys:) Abiems spintoms kainavo 1340Lt.

Dažytas stiklas (SS pasiūlė poliruotą veidrodį) su mūsų tapeto intarpu rolleyes.gif

O pas jus kaip matau vienos spintos durys veidrodinės - jos nemažai turėjo kainuoti g.gif Beje, plienas ar aliuminis?
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 10 06, 21:28)
Dažytas stiklas (SS pasiūlė poliruotą veidrodį) su mūsų tapeto intarpu  rolleyes.gif

O pas jus kaip matau vienos spintos durys veidrodinės - jos nemažai turėjo kainuoti  g.gif Beje, plienas ar aliuminis?

Aliuminis. Pats veidrodis nekainavo 150Lt. Tapeta ir patiem galima uzklijuot pvz and GKP plokstes profilyje, tada visai centus kainuos.
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 10 06, 21:28)
Dažytas stiklas (SS pasiūlė poliruotą veidrodį) su mūsų tapeto intarpu  rolleyes.gif

O pas jus kaip matau vienos spintos durys veidrodinės - jos nemažai turėjo kainuoti  g.gif Beje, plienas ar aliuminis?


Kai rinkomes duris skiaciavom ne viena varianta, taigi:
Veidrodzio kaina tik truputi brangiau, nei plokstes mirksiukas.gif
Is kur pas zmones nuomone, kad jei veidrodis tai jau kainuoja daug doh.gif
- tai vienas is pigiausiu duru variantu mirksiukas.gif

Va tapetas, oda, graviuras tai brangu, bet ir tai dedant juostele, nedaug pabrango
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 10 06, 22:34)
Aliuminis.

Sakykit, o realiai plieninių profilių kokybė daug prastesnė? Mums paskaičiavo, kad kaina skirtųsi maždaug 700 Lt - tai ir nežinom, kuriuos rinktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 10 13, 16:57)
Sakykit, o realiai plieninių profilių kokybė daug prastesnė? Mums paskaičiavo, kad kaina skirtųsi maždaug 700 Lt - tai ir nežinom, kuriuos rinktis unsure.gif

Tuose dalykuose nenusimanau, bet kokio dydzio spinta bus pas jus, kad toks skirtumas? Mano durys tiek nekainuoja su aliuminio profiliu, plokste ir veidrodziu.
Atsakyti