Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

QUOTE(Vergina @ 2014 01 18, 08:44)
lotuliukas.gif  ot tai bus nustebinta
Aciu kad prasvietet  4u.gif

Papildyta:
tuo labiau jei pvz nesiruosiu grizti i ta darba, tai kiek suprantu pinigeliai uz ta savaite nuplauktu, jei db pries dekreta neisnaudociau tos savaites? ar ne?


Privalo uz ta savaite ismoketi darbuoviete (cia kaip atostoginiai, tas pats), bet as, kai pirma gimdziau to nezinojau, pakeiciau darba ir pinigeliai nuplauke.. unsure.gif
Atsakyti
Už nepanaudotas atostogas turi išmokėti išeinant iš darbo
Papildyta:
Nemanau, kad avansu galima pasiimt atostogas.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 18, 14:31)

Nemanau, kad avansu galima pasiimt atostogas.


As buvau isejus avansu ir neas viena, bet gal cia nuo darbovietes priklauso wink.gif
Atsakyti
Gal kuri nors žinos atsakymą iš man iškilusį klausimą ax.gif Laukiuosi antrą menesį, turiu 2,8m sūnelį, kažkada skambinausi į sodrą, tai man paaiškino, kad jei pastočiau iki vaikui sueis 3m, galėsiu rinktis, ar išmokas gausiu pagal naujai gaunama atlyginimą, ar pagal tas pajamas, pagal kurais skaičiavo išmokas su pirmuoju vaiku. Bet dabar skaitausi ir sodros puslapyje atrandu tokį sakinį: "nėštumo ir gimdymo atostogos suteiktos darbo laikotarpiu arba moteris atleista iš darbo nėštumo ar nėštumo ir gimdymo atostogų metu dėl įmonės, įstaigos, organizacijos likvidavimo ar bankroto, taip pat pasibaigus darbo sutarčiai arba paskyrimo į pareigas terminui ar įgaliojimų laikui, arba kai kitos nėštumo ir gimdymo atostogos prasideda prieš tai gimusio vaiko auginimo iki 3 metų laikotarpiu;" Susisuko galva visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 18, 14:31)
Už nepanaudotas atostogas turi išmokėti išeinant iš darbo
Papildyta:
Nemanau, kad avansu galima pasiimt atostogas.

galima imti avansu
Atsakyti
QUOTE(123ruta @ 2014 01 18, 19:08)
Gal kuri nors žinos atsakymą iš man iškilusį klausimą ax.gif  Laukiuosi antrą menesį, turiu 2,8m sūnelį, kažkada skambinausi į sodrą, tai man paaiškino, kad jei pastočiau iki vaikui sueis 3m, galėsiu rinktis, ar išmokas gausiu pagal naujai gaunama atlyginimą, ar pagal tas pajamas, pagal kurais skaičiavo išmokas su pirmuoju vaiku. Bet dabar skaitausi ir sodros puslapyje atrandu tokį sakinį: "nėštumo ir gimdymo atostogos suteiktos darbo laikotarpiu arba moteris atleista iš darbo nėštumo ar nėštumo ir gimdymo atostogų metu dėl įmonės, įstaigos, organizacijos likvidavimo ar bankroto, taip pat pasibaigus darbo sutarčiai arba paskyrimo į pareigas terminui ar įgaliojimų laikui, arba kai kitos nėštumo ir gimdymo atostogos prasideda prieš tai gimusio vaiko auginimo iki 3 metų laikotarpiu;" Susisuko galva visai  doh.gif


as tai i Sodra pasiskambinciau, jie tiksliausia duos atsakyma per trumpiausia laika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 18, 14:49)
Geriau čia pasiklauskit kaip iš tikrųjų.

Aš geriau sukauptas atostogas pasiimčiau po to, kai baigsis VPA smile.gif

aciu smile.gif
matot, as neplanuoju grizti i si darba smile.gif tai man aktualu tai, kad pinigeliai uz ta savaite man nenuplauktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 01 19, 10:07)
aciu smile.gif
matot, as neplanuoju grizti i si darba smile.gif tai man aktualu tai, kad pinigeliai uz ta savaite man nenuplauktu smile.gif


tai dabar belieka apsispresti, ar laukti iseitiniu ismoku arba paimti avansu savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, as i dekreta isejau 32sav. smile.gif Bet cia daugiausiai del pinigeliu, reikejo isdirbti tam tikra laika smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Laukiuosi men. laiko. Siuo metu bedarbe. Auginu vaika. Pries turint pirma vaika dirbau 4 metus, tada 2 metus kai auginau vaika, pinigelius is sodros gavau visus 2 metus, baigesi mokejimas, stojau i darbo birza, 6 men gavau ta mokama pasalpa, dabar Gruodi, Sausi nera jokiu pajamu stazas taip pat (2men) nebeina. Noriu suzinoti tokia info (gal kas zinos) Ar gauciau motinystes pasalpa uz nestumo ir gimdymo laikotarpi? ar ieitu dar tie isdirbti menesiai (birzos pasalpa) i ta skaiciuojama laikotarpi? Skaiciuotu pagal palankesni ar nebera tokio varianto? Ar butinai reiktu susirasti koks darbas??? Aciu uz bet kokia suteikta info ;-)
Atsakyti
QUOTE(INDRE+JOK @ 2014 01 29, 11:26)
Sveikos. Laukiuosi men. laiko. Siuo metu bedarbe. Auginu vaika. Pries turint pirma vaika dirbau 4 metus, tada 2 metus kai auginau vaika, pinigelius is sodros gavau visus 2 metus, baigesi mokejimas, stojau i darbo birza, 6 men gavau ta mokama pasalpa, dabar Gruodi, Sausi nera jokiu pajamu stazas taip pat (2men) nebeina. Noriu suzinoti tokia info (gal kas zinos) Ar gauciau motinystes pasalpa uz nestumo ir gimdymo laikotarpi? ar ieitu dar tie isdirbti menesiai (birzos pasalpa) i ta skaiciuojama laikotarpi? Skaiciuotu pagal palankesni ar nebera tokio varianto? Ar butinai reiktu susirasti koks darbas??? Aciu uz bet kokia suteikta info ;-)

Čia klauskit. Nes ši tema su jūsų klausimu nesusijus
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 29, 12:58)
Čia klauskit. Nes ši tema su jūsų klausimu nesusijus



Aciu ;-) neradau pirmai tokios temos :-(
Atsakyti