Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

Pasiėmiau savaitę atostogų ir išėjau 29 sav smile.gif Labai džiaugiuosi, dirbt nenoriu,o jau ir buvo sunku blush2.gif
Atsakyti
Eisiu kaip ir priklauso kai bus 30 sav., bet dar turiu prikaupusi 6 sav. atostogu, tai nebedirbsiu mazdaug nuo 24 sav. Nezinau kaip viskas susiklostys, bet planuoju ir labai noreciau i si darba negrizti ax.gif
Atsakyti
Išėjau į dekretines 34 nėštumo savaitę, visu mėnesiu vėliau nei priklauso, - darbas mano puikus - nepervargdavau, va gal tai ir leido pačiai apsispręsti kada išeit. thumbup.gif Tiesa, kažkas rašė, kad vaiko priežiūros atostogos prasideda nuo vaikučio gimimo dienos g.gif - na mano žiniomis jos prasideda pasibaigus dekretinėms atostogoms, t. y. po 126 kalendorinių dienų nuo išėjimo į dekretines dienos, - Sodra išėjus į dekretines sumoka vienu arba keliais mokėjimais už laikotarpį iki pat dekretinių atostogų pabaigos, kuris baigiasi gerokai po lėliuko gimimo... ax.gif
Atsakyti
AŠ maniau, kad vaiko priežiūros atostogoms išeinama iškart po gimimo..Taip išeina, pasiimu 30 savaitę, būnu visas 126 dienas motinystės ir gimdymo atostogose (kurių metu ir gimsta leliukas ir net paauga mėnesiuką kitąsmile.gif ). O tada kai jos baigiasi einu vaiko priežiūros atostogų? Padėkit susigaudyti, merginos .. blush2.gif

QUOTE(Zioge @ 2013 12 06, 21:44)
Išėjau į dekretines 34 nėštumo savaitę, visu mėnesiu vėliau nei priklauso, - darbas mano puikus - nepervargdavau, va gal tai ir leido pačiai apsispręsti kada išeit.  thumbup.gif Tiesa, kažkas rašė, kad vaiko priežiūros atostogos prasideda nuo vaikučio gimimo dienos  g.gif  - na mano žiniomis jos prasideda pasibaigus dekretinėms atostogoms, t. y. po 126 kalendorinių dienų nuo išėjimo į dekretines dienos, - Sodra išėjus į dekretines sumoka vienu arba keliais mokėjimais už laikotarpį iki pat dekretinių atostogų pabaigos, kuris baigiasi gerokai po lėliuko gimimo...  ax.gif

Atsakyti
Dar kvailas klausimėlis. 4u.gif ..motinystė pašalpa mokama už visas 126 dienas ar paskaičiuos kaip kad pvz. biuleteni, tik uz darbo dienas?
Atsakyti
QUOTE(Celine28 @ 2013 12 14, 21:08)
Dar kvailas klausimėlis.  4u.gif ..motinystė pašalpa mokama už visas 126 dienas ar paskaičiuos kaip kad pvz. biuleteni, tik uz darbo dienas?

http://www.supermama...howtopic=949574
visais klausimais jums pades cia
Atsakyti
QUOTE(Celine28 @ 2013 12 14, 22:08)
Dar kvailas klausimėlis.  4u.gif ..motinystė pašalpa mokama už visas 126 dienas ar paskaičiuos kaip kad pvz. biuleteni, tik uz darbo dienas?

[QUOTE]

Už visas 126 kalendorines dienas, ne už darbo dienas smile.gif Bet su šiomis 126 dienomis vėlgi yra niuansų, t. y. jei bus komplikuotas gimdymas, t. y. cezaris dar pridės 14 kalendorinių dienų...
Tačiau Nikutė teisi, daugelis klausimų aptariama jos pateiktoje nuorodoje, ir kiek mačiau, į pateiktus klausimus labai operatyviai ir išsamiai atsakoma.
Atsakyti

Ačiū merginos, pasiskaitinėjau. Bet tame forume rašo, kad už darbo dienas. ... nk nebesuprantu g.gif g.gif g.gif.

Tai dabar mastau, ar eiti 30 savaitę, ar 34..nes kilo atlyginimas paskutiniais 4 mėn., būtų geriau ilgiau atidirbt, kad kiltų vidurkis..bet jau rizika ..



[quote=Zioge,2013 12 16, 19:47]
[QUOTE]

Už visas 126 kalendorines dienas, ne už darbo dienas smile.gif Bet su šiomis 126 dienomis vėlgi yra niuansų, t. y. jei bus komplikuotas gimdymas, t. y. cezaris dar pridės 14 kalendorinių dienų...
Tačiau Nikutė teisi, daugelis klausimų aptariama jos pateiktoje nuorodoje, ir kiek mačiau, į pateiktus klausimus labai operatyviai ir išsamiai atsakoma.
[/quote]
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(Celine28 @ 2013 12 16, 22:02)

Ačiū merginos, pasiskaitinėjau.  Bet tame forume rašo, kad už darbo dienas. ... nk nebesuprantu  g.gif  g.gif  g.gif.

Tai dabar mastau, ar eiti 30 savaitę, ar 34..nes kilo atlyginimas paskutiniais 4 mėn., būtų geriau ilgiau atidirbt, kad kiltų vidurkis..bet jau rizika ..



Taaip, mokesčiai kaip visada labirintai 4u.gif

Įkeliu citatą iš Sodros puslapio:

"Motinystės pašalpa mokama:
•už 126 kalendorines dienas (suėjus 30 ir daugiau nėštumo savaičių);
•komplikuoto gimdymo atveju ir kai gimsta daugiau nei vienas vaikas, pašalpa mokama papildomai už 14 kalendorinių dienų;
•už 56 kalendorines dienas po gimdymo, jeigu moteris iki gimdymo datos nepasinaudojo teise į nėštumo ir gimdymo atostogas;

•už 70 kalendorinių dienų po gimdymo, komplikuoto gimdymo atveju ir kai gimsta daugiau nei vienas vaikas, jeigu moteris iki gimdymo datos nepasinaudojo teise į nėštumo ir gimdymo atostogas."

visa tai yra Sodros puslapy http://www.sodra.lt/index.php?cid=325
Atsakyti
QUOTE(Celine28 @ 2013 12 16, 20:02)
Ačiū merginos, pasiskaitinėjau.  Bet tame forume rašo, kad už darbo dienas. ... nk nebesuprantu  g.gif  g.gif  g.gif.

Tai dabar mastau, ar eiti 30 savaitę, ar 34..nes kilo atlyginimas paskutiniais 4 mėn., būtų geriau ilgiau atidirbt, kad kiltų vidurkis..bet jau rizika ..

Kokia rizika?
Mano darbas sėdimas, tai dirbau iki 35 savaitės. Džiaugiuosi, mažiau namie sėdėjau, mažiau šaldytuvą varščiau, nedaug priaugau ax.gif
Atsakyti
eisiu nuo 30 sav. Kadangi esu vaiko prieziuros atostogose, niekas darbovietej nezino, kad vel laukiuosi, bus siurprizas smile.gif
Atsakyti
Tikrai siūlau išnaudoti įstatymiškai priklausantį laiką ir eiti atostogų laiku.
Pati eisiu anksčiau laiko, paėmusi atostogų likutį, ~2sav.

Pajudėsit po gimimo, pasibūkit sau smile.gif
Atsakyti