Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

Sveikutės,

Kas turite kokių pastebėjimų, idėjų, pasiūlymų dėl kelių dieno Las Vegase?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 01 02, 23:45)
Sveikutės,

Kas turite kokių pastebėjimų, idėjų, pasiūlymų dėl kelių dieno Las Vegase?

Mes planuojam apziuret The Strip su jo garsiausiais viesbuciais, kaik kuriuose viesbuciuose yra idomiu show, Madame Tussauds muzieju, bei naktini show smile.gif
Cia keletas ideju:
http://thingstodo.co...V/las_vegas.htm
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 01 02, 16:45)
Sveikutės,

Kas turite kokių pastebėjimų, idėjų, pasiūlymų dėl kelių dieno Las Vegase?


na ziurint kas domina, kiekvienas viesbutis turi kazka pasiziurejimui, geru sou visokiu buna nuo magijos, iki akrobatiniu, iki muzikiniu, iki striptizo ir t.t. Downtown'e galit lazeriu sou Fremont Street paziureti. Jei reikia gero baro rekomendacijos tai New York New York viesbutyje 'Coyote Ugly' (jei pamenat filma toki), ot kienos mergos ten dirba ir linksmina, tai ne siaip rozines pasileidusios barbes kazkokios thumbup.gif

visi didesni viesbuciai turi super gerus bufetus ir pusryciams ir pietums ir vakarienei. Kainos nuo $10 iki $35 zmogui, bet tikrai jei nesat buve tai verta - skanu, daug ivairoves (kartais po kokiu 5-6 pasaulio saliu maisto salas, plius desertai skaniausi ir t.t.). Net ir pusryciu bufetai oho kokie, nors atrodo kiek ten to pusrytinio maisto, bet prigalvoja visko.

QUOTE(Archideja @ 2010 01 02, 18:52)
Mes planuojam apziuret The Strip su jo garsiausiais viesbuciais, kaik kuriuose viesbuciuose yra idomiu show, Madame Tussauds muzieju, bei naktini show smile.gif
Cia keletas ideju:
http://thingstodo.co...V/las_vegas.htm



del vasko muziejaus, tai nevertas jis tiktai tiek kiek kainuoja, o just dar dviese, tai turbut koki $30 gausis. Jis labai mazas, figuros kai kurios jau aptrupeje ir t.t. Man visai nepatiko ir jokio ispudzio nepadare. Kai kuriu zvaigzdziu net neatpazinau kol lenteliu neperskaiciau - prastai padaryta. Jei man reiktu vel rinktis tai tikrai rasciau kur geriau tuos pinigus isleisti smile.gif Geriau jau i Eifelio boksta pasikelti, kainuoja $10 zmogui, bet daznai apsistojus viesbutyje jie duoda kuponu knygeles ir ten buna nemokamai vienam zmogui kai perki kitam.

Bellagio sokancius muzikinius fontanus paziurekit. Man rods jie ten kazkaip kas valanda diena ir kas pusvalandi vakare ir vis kitokia programa buna (klasikine muzika, siuolaikine ir t.t.). Graziausia ziureti nakti aisku, nes jie apsviesti buna. Nemokamai viskas.

Mirage viesbucio fontanas nakti pavirsta kas 15 minuciu atrodo i issiverzianti vulkana - irgi nemokamai.

jei megstat ekstremumus, tai New York New York turi linksmuosius kalnelius israizgytus aplink viesbuti - mano vyras ejo, as aisku ne. Dar Stratosphere viesbutyje labai geri atrakcionai paciam jo boksto virsui (panasus i musu televizijos boksta) - ten as is viso numirciau smile.gif
Atsakyti
O dieve keik veiklos ir įdomybių yra wub.gif
O kurį viešbutį pasirinkti? Mam norėtų paryžiaus ar ceasar palase. O man tai tas pats biggrin.gif
Į kanjoną irgi pasiimtume ekskursija.
Tik įdomu pvz trijų dienų išvis Las Vegase užtektų blush2.gif ? Aišku ne pati žinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo convict: 03 sausio 2010 - 10:25
O kaip del Madame Tussauds muziejaus Los Angele? Irgi neverta eit?
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 01 03, 13:12)
O kaip del Madame Tussauds muziejaus Los Angele? Irgi neverta eit?



buvom ir LA, nes uosviai norejo. Jei norit i bent viena eiti, tai Las Vegase geresnis siek tiek. LA is vis baisuma. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2010 01 03, 04:24)
O dieve keik veiklos ir įdomybių yra wub.gif
O kurį viešbutį pasirinkti? Mam norėtų paryžiaus ar ceasar palase. O man tai tas pats biggrin.gif
Į kanjoną irgi pasiimtume ekskursija.
Tik įdomu pvz trijų dienų išvis Las Vegase užtektų blush2.gif ? Aišku ne pati žinau biggrin.gif


viesbuti rinkites pagal kisene, nes kaip suprantu nelabai jame busite, daugiau tik pernakvoti. Tai jei baseinu, spa ir t.t. grazumas nera labai svarbus, tai galit ir kur pigiau smile.gif

I kanjona, tai siaip gal geriau patiems issinuomuoti maske ir nuvaziuoti negu ekskursija. As kazkaip labai nemegstu visokiu ekskursiju, man patinka paciai apziureti viska, savo greiciu, kas patinka ilgiau laiko praleisti, kas ne - net nesustoti. Jeigu bus galimybiu pasilikite ten saulelydziui - kas minute uolu spalva vis kitokia atrodo kai saule leidziasi.
Atsakyti
O kitokie viešbutukai jaučiu toli nuo centro pačio ane? Ar ir tie didieji toli? Nelabai susigaudau pagal aprašymu blush2.gif
Nes jeigu skrisim tai abi su mama, mama angliškai ne daug kalba aš susikalbu bet tik tiek. Mašiną išsinuomuoti su turistinę vizą galimą? Nes mam mano ir teisių neturi, o pati nežinau ar išdrysčiau važinėti taip drąsiai kaip kad pvz Chicago blush2.gif ten viskas įprasta ir t.t.
O jeigu viešbutukas tolokai nuo centro tai vėl gi, kyla klausimas kaip susisiekimas jeigu be automobilio g.gif Nes nuskristume gal tik kokiom 3-4 dienom ir viskas.

Bet to, svarbiausia, vasarą ten išvis nepakeliamas karštis? Ar panašus kaip floridoj daleiskim?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 01 03, 19:36)


Bet to, svarbiausia, vasarą ten išvis nepakeliamas karštis? Ar panašus kaip floridoj daleiskim?


Labukas:) aš šią vasarą buvau(nuo liepos 10 iki 14) tai nežinau,sakė,kad mum pasisekė,nes tom dienom buvo 90-100 °F smile.gif įprastai būna apie 120 ir daugiau lotuliukas.gif O Grand Canyone tikėjomės,kad bus daug karščiau,visai nesijautė nieko,nes drėgmės nėra:) Jėga,Las Vegas man įsiminė labai,būtina grįšiu už kelių metų,nes visko nespėjom aplankyt:)
Taip,kad nuvažiavę gerkit daug skysčių ir viskas bus gerai,kad ir karšta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 01 03, 13:36)
O kitokie viešbutukai jaučiu toli nuo centro pačio ane? Ar ir tie didieji toli? Nelabai susigaudau pagal aprašymu blush2.gif
Nes jeigu skrisim tai abi su mama, mama angliškai ne daug kalba aš susikalbu bet tik tiek. Mašiną išsinuomuoti su turistinę vizą galimą? Nes mam mano ir teisių neturi, o pati nežinau ar išdrysčiau važinėti taip drąsiai kaip kad pvz Chicago blush2.gif  ten viskas įprasta ir t.t.
O jeigu viešbutukas tolokai nuo centro tai vėl gi, kyla klausimas kaip susisiekimas jeigu be automobilio g.gif  Nes nuskristume gal tik kokiom 3-4 dienom ir viskas.

Bet to, svarbiausia, vasarą ten išvis nepakeliamas karštis? Ar panašus kaip floridoj daleiskim?



Nesumaisyk centro (downtown) su The Strip (kur visas pagrindinis veiksmas, neonai ir t.t.)... Downtown nuo Strip keleta myliu nutoles, mes gyvene ir ten ir ten, tik downtown'e reikia atsargiai viesbucius rinktis, nes kai kurie moteliai nelabai kaip atrode ten smile.gif Bet yra ir labai geru, pvz Golden Nugget - 4*

O pacioj Strip irgi yra pigesniu viesbuciu, pvz Sahara, Riviera, Stratosphere, Circus Circus - ne pirmo naujumo, bet svarus, ir kainos tikrai paprastai nesikandzioja - nebent super uzimtas savaitgalis koks papuola.

SU turistine viza nuomuotis masina tikrai gali, niekas jokiu vizu neziuri. Jei jau drasiai vazinejiesi Chicago tai LV tikrai be problemu - eismas dazniausiai ten vezlio greiciu juda, o jei prie kanjono vaziuosit, tai ten praktishkai tuscios autostrados per Arizonos dykumas veda, kaktusai, kaktusai ir dar karta kaktusai smile.gif

Del oro vasara, tai karstis tikrai didelis, mes kai liepa buvom tai 115F, bet nuo Floridos labai skiriasi, nes FL dregme baisuline, o LV labai sausa. Geriau 115F Las Vegase pernesti, negu 90F FLoridoj, ar netgi CHicago, bent jau man, nes negaliu dregmes pakesti, o tas sausas karstis kazkaip lengviau, nes taip neprakaituoji ir t.t. Vien del oro tikrai neatsisakyciau keliones jei norit ten nuvykti, nes 3-4 dienas galima truputi ir pakenteti, tuo labiau, kad nemazai laiko praleisit viesbuciuose ir t.t. juos apziurinedamos, o ten visur kuo puikiausiai veikia kondiciuonieriai.

Atsakyti
O gal zinote kokiu draudimu reikia nuomojantis masina?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 01 03, 20:14)
Eina sau tai karšta tikrai tada g.gif  aš tai aš, bet kaži kaip mamukas mano ištvertų unsure.gif  reik gal ką nors kitą mastyti g.gif


Bet,kad žinok nesijaučia visai..Dieną guli prie poolo,o vakare tas karštis šiek tiek atslūgsta,dingsta saulė ir normaliai visai mirksiukas.gif Na nežinau,žiūrėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jeigu ten nedrėgna tada tikrai super oras turėtų būt. Nes šiais metais vidurį liepos buvom egiptę. Visi sakė kad durniai, nes vasarą ten neįmanomą, bet ten daug daug geresnis oras negu liepos viduryje pvz turkijoj. Nes ir ten liepą buvom. Kadangi egipte sausą, o va pvz turkijoje vakare tik išėjus iš viešbučio visas toks lipnus pasidarai, nu nefaina.

Michgirl, o aš galvojau kad downtown'as ir yra ten kur tas strip blush2.gif o kuo skiriasi? Bet rimtai niekad nebūčiau pagalvojus kad ne downtown yra ten kur visi viešbučiai tie gražieji, cazino ir t.t.
Ir dėl to važinėjimo, nors ir turiu navigacinę ir t.t. bet kažkaip man baisu kaip nežinai kur, nors gal tikrai nėr ko ir bijoti, būtų gal dar ir smagiau pačiom pasivėžinti. Bet vėl gi, kada pačiom vėžintis reiktų jau žinot tiksliai maršrutus, sustojimus įdomesnius ir t.t. g.gif bet tas greitkelis su dykumom ir kaktusais tai nerealiai vilioja wub.gif


Mano sena svajonė Las Vegas, tai mama ir sako davai šiais metais dumiam ten keliom dienom. nors prieš tai kalbėjom apie galbūt cruisa, ar mexica ar kokia dominyka. O kur tu rinktumeisi? Aš tai niekur daug nebuvus blush2.gif Chicago, Indian, Tennessy, Florida, Texas. Norėčiau ir New York'a kada apžiūrėt bet nėra būtinumo manau blush2.gif

Ir čia planuojamies maždaug liepos gale, rugpjūčio praždioj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo convict: 04 sausio 2010 - 00:00