Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

Sveikutes, o Galina kurioje vilniaus vietoje randasi ?
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2009 08 10, 14:59)
Sveikutes, o Galina kurioje vilniaus vietoje randasi ?

Žaliųjų Ežerų g.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

as galiu pasidalinti savo ispudziu apie Galina. Siandien buvau pas ja, tad nuomone gan sviezi smile.gif

is karto galiu pasakyti, kad nesiulyciau ten lankytis vien is smalsumo, neturint kazkokiu konkrieciu klausimu bei problemu kurios neramina. Kadangi as turejau konkretu tiksla suzinoti tai kas man svarbu, bei konkrecius klausimus, as gavau tikslius atsakymus ir patarimus. Na sakyciau gan konkreciai man viska pasake, kas man rupejo. Praeities as zinoti nenorejau, nors ponia Galina klause ar noreciau suzinoti kazka is praeities kas liecia mano asm. gyvenima, as pasakiau kad praeiti ir taip zinau, sprendimo bet kokiu atveju nekeisiu, o suabejoti nenoreciau. Kortos ta ir parode is esmes.

Tai va, kas nori pilstymo is tuscio i kiaura tai tikrai ne ta bureja, ir tikrai ne tas burimo budas, zinau ka sakau, nes buvau tikrai ne pas viena. O pati bureja man patiko, labai pozityviai nuteikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo būk rami: 11 rugpjūčio 2009 - 20:39
Buk rami,dziaugiuosi vien del to,kad teisingai suvoki,"burimo" prasme" ir esme.....
Atsakyti
sveikos 4u.gif

ir as pas Galina buvau, apie praeiti neturejau tikslo klausinet, o apie ateiti turejau aiskiai suformavusi kelis klausimus. noreciau paklausti, kiek galiu tiketi tuo, kas buvo pasakyta?
siuo metu laukiam kardinaliu pokyciu gyvenime, man Galina pasake, kad tai, kad planuojam, akivaizdu, kad atsitiks, nelauktai, bet gausim zinia. i klausima ar mums cia verta dabar kazka nauja pradet, ji atsake, kad tirai neverta. tai sakyciau, tokie labai jau tikslus atsakymai. labai norisi, kad taip ir butu...
Atsakyti
QUOTE(būk rami @ 2009 08 11, 21:38)
Sveikos 4u.gif

as galiu pasidalinti savo ispudziu apie Galina. Siandien buvau pas ja, tad nuomone gan sviezi smile.gif

is karto galiu pasakyti, kad nesiulyciau ten lankytis vien is smalsumo, neturint kazkokiu konkrieciu klausimu bei problemu kurios neramina. Kadangi as turejau konkretu tiksla suzinoti tai kas man svarbu, bei konkrecius klausimus, as gavau tikslius atsakymus ir patarimus. Na sakyciau gan konkreciai man viska pasake, kas man rupejo. Praeities as zinoti nenorejau, nors ponia Galina klause ar noreciau suzinoti kazka is praeities kas liecia mano asm. gyvenima, as pasakiau kad praeiti ir taip zinau, sprendimo bet kokiu atveju nekeisiu, o suabejoti nenoreciau. Kortos ta ir parode is esmes.

Tai va, kas nori pilstymo is tuscio i kiaura tai tikrai ne ta bureja, ir tikrai ne tas burimo budas, zinau ka sakau, nes buvau tikrai ne pas viena. O pati bureja man patiko, labai pozityviai nuteikia smile.gif

Kokia kainyte pas Galina?
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2009 08 13, 08:51)
Kokia kainyte pas Galina?


30 lt 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti išmanančių burimo meną, jei yra išburiama artimoj ateity kažkas na pvz. labai blogo ar galima kažkaip to blogumo išvengti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 17 rugpjūčio 2009 - 12:41
QUOTE(Rituxx @ 2009 08 17, 12:41)
Norėjau paklausti išmanančių burimo meną, jei yra išburiama artimoj ateity kažkas na pvz. labai blogo ar galima kažkaip to blogumo išvengti?

Niekas nera nuosprendis.Tai tik galimybe.Vien tos galimybes zinojimas mastanciam zmogui atveria kelius alternatyvioms galimybems.ATEITIES NEZINO NIEKAS.Kas sako kitaip-slyksciai meluoja ir gazdina patiklias motereles.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 08 17, 13:46)
Niekas nera nuosprendis.Tai tik galimybe.Vien tos galimybes zinojimas mastanciam zmogui atveria kelius alternatyvioms galimybems.ATEITIES NEZINO NIEKAS.Kas sako kitaip-slyksciai meluoja ir gazdina patiklias motereles.

Dėkui už atsakymą 4u.gif
Gal atsiras žinančių ar Virginija dar buria g.gif ir kokia kaina pas ją 4u.gif
Atsakyti
O gal turit kas Galinos kontaktus? Norėčiau šiom dieno nueiti

Dėkui, jau radau jos numerį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 18 rugpjūčio 2009 - 18:33
Sveikos mergaitės.
Gal kuri žinote telefono numerį būrėjos Margaritos (šviesiosios) iš Pilaitės? Vis bandau senuoju (8680 90262) priskambinti, bet įsijungia balso paštas unsure.gif Gal pasikeitė kontaktai? Labai ačiū.
Atsakyti