Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(undiniukas @ 2009 07 24, 10:34)
Jeigu eini pas bureja, tai eini su klausimais, kurie tau neduoda ramybes. Jeigu eisi siaip tai ko ten eiti?  rolleyes.gif
Reikia uzduoti klausima butinai  mirksiukas.gif




Na, dauguma šiaip eina iš mados reikalo, ar dar gal kokį princą išburs bigsmile.gif Paskui aiškina, kad nesipildo lotuliukas.gif Mažai kas eina, žinodami, kas tai yra būrimas ir kam to reikia, ir kaip tai vyksta
Atsakyti
Sveikos mamytės, jau seniai skaitinėju šias temas, bet kadangi esu gan nedrąsi tai ir nerašau. Kadangi niekaip negalėjau išnešiuoti vaikelių(pirmi du mirė) tai irgi ėjau pas būrėjas. Buvau pas Stasę iš Paberžės g., ji tikrai kartais gerai nusakydavo, o pinigų tikrai minimaliai imdavo. Visąlaik buvo su ją malonu, dažniausiai padėdavo. Buvau pas Liubą iš Grigiškių, tai tiesą pribūrė tik pirmą kartą. Lena iš Kauno g.tikrai keista, bet kažkaip daug mato. Labai tiksliai apibudino mane supančius žmones bei įvykius. Darė masažus bei nuplanavo mano mergytės gimimą. O gal aš pati Dievulio išprašiau vaikelio. Bet ji nebūria. Sunkiausiu gyvenimo momentu pagal SM mamytės rekomendacijas patekau pas Rimą iš berods Ševčenkos gatvės. Irgi padėjo nerealiai. Bet vis kažko trūko. Danos iš Nemenčinės galima sakyti bijau, viskas ką pasakė išsipildė 100 proc. Bet kai paklausiau ar galiu ką nors pakeist,pasakė, kad ne ir, kad šiuos smūgius privalėsiu išgyventi. Dabar tiksliai žinau apie ką eina kalbą. Tai trumpai tiek.
Šiaip paskaičius komentarų, noriu paklausti. Pries kažkur 6 metus buvo tokia A.Valinskio laida, man atrodo, kad "Karas" ar pan.vadinosi. Ir ten buvo vieną laida apie aiškiaregius ir įžymius žmonės (R.Paksą, V.Adamkų ir pan.). Tai dabar nepamenu tos būrėjos vardo, ar tai čia minėtoji Galina buvo, ar Valentina iš Elektrėnų. Tai va ji pasakė, kad V.Adamkus bus dar prezidentas. O Valinskas bei kiti ją išjuokė. Gal po pusės metų viskas išsipildė ir antra kartą prezidentu tapo V.Adamkus. Gal kuri nors atsimena kas ten buvo. Chiromantė, gal čia Galina buvo?
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 07 22, 19:36)
Būrėja Zoja, kaina nėra nustatyta, duodi tiek, kiek pati ivertini jos darbą smile.gif Dėl kontaktų į až, nors per google galima rasti ir pačiai. Tik prisiskambinti jai nėra lengva schmoll.gif  pakliūna tie pas ją , kam labiausiai reikia smile.gif


Zoja ne jokia būrėja, o aferistė. Mes su drauge sutarem ,kad pirma eis ji, o paskui as abi lengvai jai prisiskambinom ir lengvai pas ja papuolem. Drauge nuejo pirma ir grizusi viska man papasakojo ka jai pasake, tai kita vakara ir as nuejau ir kai pradejo man burt tas pacias pasakas kaip ir draugei, tai iskarto ja nusivyliau doh.gif ir dar kai pasake, kad mano tevelis alkoholikas, tai isvis vos neiskritau is kedes lotuliukas.gif nes tai tikrai netiesa...
Atsakyti
sveiki,
kiek skambinu Vidai tel 860343507 , man nekelia. gal pasikeitęs tel. nr? jei taip, gal žinote koks numeris?
ačiū
Atsakyti
Pasidalinkime patirtimi smile.gif
Atsakyti
Na ka tik perskaiciau visa sita temele...kilo vienas klausimas:

Chiromante,labai noreciau ishgisrsti tavo nuomone apie Vida(is Pasilaiciu),nes nemaciau nei vieno tavo komentaro apie ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SummerTime:) @ 2009 08 03, 23:32)
Na ka tik perskaiciau visa sita temele...kilo vienas klausimas:

Chiromante,labai noreciau ishgisrsti tavo nuomone apie Vida(is Pasilaiciu),nes nemaciau nei vieno tavo komentaro apie ja  ax.gif


Tai kad neissiaiskinau ar cia ta Vida,kuria as pazystu biggrin.gif . Jeigu ta-tai esu labai geros nuomones-puiki issilavinusi tarologe,š....tikrai nemala...gal truputi per pozityvi,bet tame irgi yra savu pliusu. Bet lygtai merginos cia apie kazkokia kita kalba...nezinau....
Atsakyti
Niekur nerandu daugiau info apie Liuba iš Grigiškių?
Gal kas buvot, turit tel nr, ir žinot kainą?
Atsakyti
Ar kas zino ar girdeje apie Jadvyga is Seskines? Kortom buria.
Atsakyti
Sveiki,
Kitą savaitę eisiu pas Galiną. Niekad nesu buvusi pas jokias būrėjas. Perskaičiau nemažai temų čia. Suprantu, kad reikia tiksliai formuluoti rūpimus klausimus. Taigi norėčiau paklausti geriau išmanančių, ar gerai klausti šitaip:
Ar pasiseks praeiti bandomąjį etapą naujoje profesijoje ir gauti kitą darbą?
Ar tikslinga tęsti esamus santykius su draugu ir stengtis juos pagerinti, ar vis dėlto geriau juos nutraukti?
Ar artimiausiu metu man negresia rimtos ligos?

Tikrai suprantu, kad būrėja tik nusako gaires, situacijos aplinkybes, o ne sufleruoja sprendimą smile.gif žinau, kad sprendimus priimsiu pati. Bet ar klausimai tinkami? Lauksiu atsakymo, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Taip.Labai geri klausimai.Apie santykius-reiketu atskirai paanalizuoti-ar tikslinga juos testi? Kitas klausimas-jeigu tikslinga,tai ka daryti,kad juos pagerinti? ir pan.....Priklausomai nuo situacijos,Galina pati pasiulys klausimu formuluotes. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labai jums dėkui 4u.gif
Atsakyti