Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

Ką daryt, išpiešiau netyčia baltą odinę sofą su tušinuku verysad.gif Valiau, tai tik skylė pasidarė, prasilupo šiek tiek, man taip gaila, kaip nuvalyti tą tušinuką???? blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2009 07 31, 13:58)
Po ilgu paiesku nusipirkom odini kampa "meteo", esu visiskai patenkinta thumbup.gif  . Lengvai valosi , patogus , minkstas.
user posted image

Labai gražu thumbup.gif Spalva labai graži wub.gif
Dabar net suabėjojau ar tikrai nenorėčiau kampo g.gif Man ypač patinka tai, kad pas jus nėra tų galų, na kur rankom pasidėti tipo irnesakyk.gif Jei suprantat apie ką aš.

Šiaip galvoju pati apie 3+2+1 tamiai tamsiai raudonos spalvos wub.gif niekur nerandu panašių foto, kad įkelčiau doh.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

stai cia dar vienas gamintojas odiniu sofu. paveiksliukus neduoda arba nemoku ikelt. kairiame sone kolekcijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 28 rugsėjo 2009 - 13:41
QUOTE(Murke @ 2009 09 27, 15:25)
O su miegama funkcija pas jus? Įdomu iš ko karkasas padarytas  g.gif



nea, pas mus be miegamos funkcijos, nes ir taip jis laaaabai didelis.., laisvai du zmones gali miegoti, vienas trumpesnis ir ilgesnis smile.gif Trumpoji dalis 180 cm

Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2009 09 27, 18:09)
o kaip prižiūrit? aš čia pabuvau reklamos auka ir nusipirkau kažkokį gamtos produktą "hamel classic", dabar mąstau, ar čia tept juo, ar ne g.gif



gal ir blogai darau, jog beveik niekaip nepriziuriu, nuvalau su slapia viledos gumine sluoste, suvilgyta vandenuko ir Amway L.o.c. tirpaliuku.. Viskas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitushke @ 2009 09 28, 14:24)
nea, pas mus be miegamos funkcijos, nes ir taip jis laaaabai didelis.., laisvai du zmones gali miegoti, vienas trumpesnis ir ilgesnis smile.gif Trumpoji dalis 180 cm
Papildyta:
gal ir blogai darau, jog beveik niekaip nepriziuriu, nuvalau su slapia viledos gumine sluoste, suvilgyta vandenuko ir Amway L.o.c. tirpaliuku.. Viskas.. smile.gif


Mūsų nusižiūrėtas labai panašus į jūsiškį, važiuosim šiandien sutartį pasirašyt smile.gif O LOC ir aš turiu, reikės ir man taip juos valyt ko gero g.gif
Atsakyti
QUOTE(cingute @ 2009 09 28, 13:27)
Ką daryt, išpiešiau netyčia baltą odinę sofą su tušinuku  verysad.gif  Valiau, tai tik skylė pasidarė, prasilupo šiek tiek, man taip gaila, kaip nuvalyti tą tušinuką???? blush2.gif  verysad.gif


Pabandykit pasiskambinti i firma kur pirkote. Gal ka patars.

Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2009 09 19, 23:55)
Kreipkitės ir kuo skubiau, ten jums pagelbės ir paaiškins, kokios jūsų teisės prašyti nuostolių atlyginimo net ir be garantinio talono.


Skambinausi ir i Nemaisto inspekcija ir gamintojui. Ziuresim, kuo viskas baigsis. Geriausiai pardaveja pasake, kad mate skundus internete, tai gali paduoti uz smeizta i teisma. Bet juk niekas nedraudzia issakyti savo nuomones.
Tikrai negalvojau, kad taip reikia saugoti ta eko oda (geriausiai visai nesiliesti smile.gif ). Geriau jau buciau is gobeleno nusipirkusi. Pvz., viena mano sofkute buvo pirka pries kokius 4 metus turguje, o nusiskundimu jokiu. Kai pagalvoju, ir kaina tada buvo juokinga...
Tikiuosi, kazkaip viska isspresim taikiai. Bet sirdyje kirba, kad ateityje dar gali buti nemalonumu su jais...
Atsakyti
Tikiuosi, bus viskas gerai su mano baldais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantherrra: 28 rugsėjo 2009 - 21:47
QUOTE(pantherrra @ 2009 09 28, 18:12)
Skambinausi ir i Nemaisto inspekcija ir gamintojui. Ziuresim, kuo viskas baigsis. Geriausiai pardaveja pasake, kad mate skundus internete, tai gali paduoti uz smeizta i teisma. Bet juk niekas nedraudzia issakyti savo nuomones.
Tikrai negalvojau, kad taip reikia saugoti ta eko oda (geriausiai visai nesiliesti smile.gif ). Geriau jau buciau is gobeleno nusipirkusi. Pvz., viena mano sofkute buvo pirka pries kokius 4 metus turguje, o nusiskundimu jokiu. Kai pagalvoju, ir kaina tada buvo juokinga...
Tikiuosi, kazkaip viska isspresim taikiai. Bet sirdyje kirba, kad ateityje dar gali buti nemalonumu su jais...

čia atvejis - geriausia gynyba - puolimas. jei nusiskundimai su pagrindu, nėr ko jaudintis.
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 09 28, 22:49)
čia atvejis - geriausia gynyba - puolimas. jei nusiskundimai su pagrindu, nėr ko jaudintis.


Gerai sakote thumbup.gif Tik galiu pasakyti, kad tuo paciu metu drauge pirko is ten pat tikros odos sofkute. Tai tarnauja gerai. Tai gal tik man taip nepasiseke?
Zodziu, dabar laukiu problemos sprendimo. Tik bijau, kad kai pasibaigs garantija (kuria zadejo parasyt rastiskai), kad neprasidetu vel problemos... Su gobelenu buvo viskas daug paprasciau... O dabar reikia baldus saugoti kaip savo aki doh.gif
Atsakyti
na, mums eko odos baldai tarnavo nemažai g.gif tiesiog turbūt kaip ir odos, taip ir eko odos ar gobeleno yra įvairių variantų, kurie skiriasi storiu, ilgaamžiškumu, kokybe ir, aišku, kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 09 29, 07:54)
na, mums eko odos baldai tarnavo nemažai g.gif tiesiog turbūt kaip ir odos, taip ir eko odos ar gobeleno yra įvairių variantų, kurie skiriasi storiu, ilgaamžiškumu, kokybe ir, aišku, kaina ax.gif


Matyt... Bet kas skaudziausia, kainavo tikrai nemazai. Del to ir apmaudu verysad.gif
Atsakyti
na, pasitaiko gi kartais, kaip toje patarleje: " ir pakaustytas arklys suklumpa".

belieka tiketis kad si problema issispres jums palankiu budu 4u.gif

pas mus buvo keli Sintuvos odiniai baldu komplektai. devejosi neblogai. valesi taip pat. as karts nuo karto su Feiry pravalydavau. sviesus zinoma daugiau demeso reikalaudavo, ypac kai namuose mazi vaikai...
Atsakyti