Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

Negaliu skaityt samprotavimu, kad gyvunu blusos pas zmogu neina. Dar ir kaip eina, ir jos pas mane buna tada, kai buna gyvunas. Kanda, ziauriai. Gal mano oda plona, kitu nekanda, arba labai nedaug, o mane siaubingai. Ir zinau kad tai jos, nors niekada nemaciau, ir anksciau teko susidurt, kai padevese suva, tai jos pas mane perejo doh.gif doh.gif doh.gif Visko purskiau, ir suniui vaistus dejau, vistiek kasosi. Totali svara neimanoma kaimo salygomis. O vakar graziausia,jau maniau- nebera! Dariau valgyt, ir ranka puoda maisiau, plika ranka, ir tada sugebejo sukasti...
Atsakyti
As naudoju si daigta ax.gif , puikiai veikia, esu patenkinta, rekomenduoju lotuliukas.gif 4u.gif http://www.gjwtitmus...uper__12854.jpg

Perku veterinarijos vaistinej, ne pigus doh.gif
Atsakyti
mes su vyru parduotuvej lyginom nuo blusu purskalu sudeti ,tai visur vienoda ,tik pavadnimas kitoks ...
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie karingai nusiteikusių gun_bandana.gif
user posted image
Gyvenu kuris laikas "uošvijoj" kaime, turima šuo lauke, kitas šuo, kuris leidžiamas ir į kambarį, ir trys katinai kurie irgi užsinorėje leidžiami į kambarį doh.gif į savo miegamajį neleidžiu nei vieno keturkojo, tvarką palaikyti stengiuosi kiek įmanydama, bet va jau kelintas kartas esu suvalgoma šito padaro! BLUSOS!!!!vieną pavyko sugauti pataluose, tikriausiai ji mane ir suvalgė, nusipirkau Kobros, purkšiu kambarį, bet kilo klausimas, ar jūs išpurškusios patalinę ją išplaunat paskui ar užtenka išvėdint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(<LaPeLis> @ 2012 09 10, 10:21)
nusipirkau Kobros,


Bėda ta,jog su Cobra daugų daugiausiai išdvės tik suaugę padarai,kurie tesudaro vos 10% visų jų.O lervos/lėliukės ir pan. iš vis į tai nesureaguos.Nusipirkit spec.preparatų nuo blusų,tai bent kažkuriam laikui išsinaikinsit 4u.gif plius gyvūnams galima,netgi sakyčiau jau būtina antkaklius spec. uždėt,ar šampūnu spec. išmaudyt,ar ampulę sulašint (čia jau kas priimtina). Būtinai gyvūnų guolius dezinfekuot.
Atsakyti
Sveikos,
jungiuosi ir as i jusu diskusija. mano vyra pradejo kazkas kasti. kanda tik ji. manes ir vaiko aciu dievui nemegsta smile.gif klausimas tik kas kanda? blusos ar blakes? niekados ant patalynes nieko nepastebejau. nors pries gulant vis apziuriu. dar vienas keistas dalykas, kad ji kanda kokia savaite laiko, o paskui nustoja. praejo 2 men ir vel pradejo kasti. vel savaite pakando ir dbr nauju spuogeliu nebeatsiranda. siandien pastebejau kad ant vaiko kaktos kazkas juoda. tikrai buvo vabaliukas kuris striktelejo. ir labai issigandau. perziurejau plaukucius, svari galvyte. sofa, kilimus, nieko neradau. todel klausiu Jusu patarimo, kas tai galetu buti ir kas cia kandzioja mano vyra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIKKAA: 13 rugsėjo 2012 - 16:11
QUOTE(NIKKAA @ 2012 09 13, 17:11)
Sveikos,
jungiuosi ir as i jusu diskusija. mano vyra pradejo kazkas kasti. kanda tik ji. manes ir vaiko aciu dievui nemegsta smile.gif klausimas tik kas kanda? blusos ar blakes? niekados ant patalynes nieko nepastebejau. nors pries gulant vis apziuriu. dar vienas keistas dalykas, kad ji kanda kokia savaite laiko, o paskui nustoja. praejo 2 men ir vel pradejo kasti. vel savaite pakando ir dbr nauju spuogeliu nebeatsiranda. siandien pastebejau kad ant vaiko kaktos kazkas juoda. tikrai buvo vabaliukas kuris striktelejo. ir labai issigandau. perziurejau plaukucius, svari galvyte. sofa, kilimus, nieko neradau. todel klausiu Jusu patarimo, kas tai galetu buti ir kas cia kandzioja mano vyra?

tai greiciausiai ir bus blusa, ja labai sunku pagauti...mane irgi pakando pakando pora dienu, tada padare tarpa beveik men ir vel sukandziojo per dvi dienas... dabar jau tfu tfu tfu nebekanda, nors jau buvo ir MB paragavus... doh.gif gal gyvunu turit?nublusinkit g.gif dar senoliai patare is misko atsivezt paparciu, bet tu kekmais kur auga ir visur namie isklot, po sofom, ciuziniais, kampuose namu, sake labai nemegsta to kvapo.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(<LaPeLis> @ 2012 09 14, 08:13)
tai greiciausiai ir bus blusa, ja labai sunku pagauti...mane irgi pakando pakando pora dienu, tada padare tarpa beveik men ir vel sukandziojo per dvi dienas... dabar jau tfu tfu tfu nebekanda, nors jau buvo ir MB paragavus... doh.gif gal gyvunu turit?nublusinkit g.gif dar senoliai patare is misko atsivezt paparciu, bet tu kekmais kur auga ir visur namie isklot, po sofom, ciuziniais, kampuose namu, sake labai nemegsta to kvapo.. drinks_cheers.gif



aciu uz patarimus smile.gif na paparciu neisdeliosiu smile.gif bet priemoniu nusipirksiu. kiek prisiskaiciau apie blusas, pasirodo galima parsinesti ir su batais i namus. tad reiks pirkti priemoniu. nors dbr vyro ir nebekanda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIKKAA: 19 rugsėjo 2012 - 11:33
Dar galima grindis ir visa kita su ukisku muilu isplauti...
Atsakyti
negaliu patiketi, bet vakar vel viena stRikinejanti vabaliuka pagavau ir dbr esu isitikinusi, kad ten blusa... pyp pyp gun_bandana.gif uz kur galejom ju parsinesti. turim gyvuna, bet jis lauke gyvena, ir nublusintas.... protest.gif prisiskaiciau, visokiu straipsniu kaip ju beveik neeina isnaikinti, kad jei vabaliukus nuzudai, kiausineliai nemirsta, ir kad po to jos vel issirita, ir taip opera be galo, ir pas mus namas........ scare.gif man sokas.... kaip reikes tais parazitais atikratyt??? jokie aerozoliai siu padaru neiima, tik spec priemones, bet sitiek kvadratu, patalu ir visu adealu, kaip isvalyt, surast??? ir dar ta bruda aptikau antram aukste blink.gif ohmy.gif SOS
Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2012 05 07, 14:24)

Iš pradžių net neturėjau menkiausio supratimo,kad mes jų turim. Žiemą naktim kai eidavau į WC,po grindis lakstydavo toj patalpoj (ten kartu ir dušas) tokios kaip mini kirmėlytės.Beprotiškai greitos.Na,galvojau nuo drėgmės kažkas atsirado,nes gan prastai su ventiliacija dušo patalpoj. Jokių sukandimų niekas neturėjom.
Šiaip esu normaliai tvarkinga,namus plaunu kas 1-2dienas,nes su trim vaikais greit susipurvina viskas,tad nesu blyn apsileidėlė doh.gif
Neseniai vyriausia dukra atsikeldavo rytais sukandžiota.Galvojau iš darželio kokia nesamoningą ligą parsinešė doh.gif Tai dar visa laimė,kad nenutempiau pas gydytoją doh.gif tai iš kart spėju sakytų,kad va daugiavaikiai,tai apsileidę mad.gif
Tą pačią dieną radau ant mažiausios tris juodus vabaliukus.Iš kartbuvo aišku,kadblusos,nes kaime vaikystėje mačius buvau ne kartą.
Iš kart pasigooglinau,supratau,kad tos mažos kirmėlytės,tai blusų lervos bijau.gif Pradėjau kreipt dėmesį į visus juodus taškiukus,ir vis randu pastoviai.Plaunu namus kasdien visokiais cilit bang.Skalbiu ar taip ar taip kasdien.Kas kvailiausia,kad visą gyvenimą plaudama namus ir baldusvisus išstumdau.Vienintelė spinta lieka nejudinama.
Na vienžo,švara jokių rezultatų neduoda.Cilit bangai ir ajaxai irgi nieko.Kaip laksė ten tos lervos,taip laksto doh.gif
Išlupau šiandien bortelį dušo.Galybė lervučių.Nuskandinau gausiai cilit bangu.Iššveičiau.
Nusipirkau Neostomosan tirpalo ampulėse,visus namus gausiai išploviau su juo.Tipo sakė vet.vaistinėj net pakartotinai nereikia plauti.Bet vistiek plausiu po trijų parų.Būt gerai ir dar kokio purškiamo nusipirkt.

Blem,aš paranojiškai negaliu pakęsti visokių tokių parazitų.Net į šiltnamį negaliu eit,kol vyras varlių neišneša.Nebegaliu miegot naktim,pastoviai man vaidenais,kad kažkas lipa manim,kanda.Nors realiai kanda tik vyriausiąją dukrą.O kas dar kvailiau,kad mano vyras netiki,kad blusų namie yra doh.gif O dar kai pasakiau,kad jo tėvas vis užveža (nes jie kaime antisanitarinėm salygom gyvena,su lauko šunim vienoj lovoj miega doh.gif ).Vienžo nesuprasta esu biggrin.gif

Nepykit,kad taip išsiplėčiau,bet neturiu net kam pasipasakoti apie tokį dalyką,nes likčiau nesuprasta blush2.gif Net dukros į darželį neleidžiu,kol įkandimai nesugis,kad neduok Die kas pamatę,dar gėdint vaiką pradėtų unsure.gif


na bent jau zinai, kas uznese. as taip pat manau, kad nesu kokia apsileidele. tvarkau namus, plaunu sveiciu. ir sast ir mano vyra pradejo kast kazkas. taip kando kando ir mes nuvaziavbom pas odos gydytoja. sako panasu, kad gali blut blakes, bet tiksliai pasakyt negalim. na israse vaistuku, vyras pasitepe ir viskas per pora savaiciu dingo. nei manes nei vaiko nekando. sakom, gal koks uodas. bet dingo ir dingo. tik dbr vel pradejo kast. ir ne per seniausiai pirma karta pamaciau ta bjaurybe. wacko.gif ir vakar vakare dar viena. as visa nakti nemiegojau, laukiau kol isaus rytas prisiskaitysiu apie priemones ir leksiu i veterinarke, po darbu laukia ilgos praceduros. tik va kaip tu baldu as nepajegsiu isstumdyt.... ir as kai pagalvoju, kad visa nama kaizkaip reikes isdezinfekuot, jas isgaudyt. visus patalus, visus adialus, man iskart rankos nusvyra. kad dar sunaikini visas bjaurybes ir baiktas krukis, o cia dar vienos keicia kitas..... unsure.gif zinau, kad uk naudoja tokias dumines bonkutes, kur blakes naikina, kaina lyg vieno apie 60 svaru.... blink.gif kazin panasiu LT produktu yra????
Beje Alekto kaip tau pavyko isnaikinti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIKKAA: 24 rugsėjo 2012 - 09:08
Nikkaa yra tik vienas vaistas begeline generaline tvarka ,siurbti, plauti grindis kas diena kas dvi ,patalyne skalbti daznai ,kuo maziau dulkiu tuo geriau ,as del situ parazitu remonta dariausi miegamajame lupau kilimus , tapetus ,viska dazem lakavom tik kad jokiu tarpeliu nebuti jom isisukti ,ir aisku dabar kas dvi dienas plaunu siurbliuoju ,thu thu thu reikalai taisosi ...
Atsakyti
Aš jau rašiau,kad yra spec. purškalai.Tik kad kai kurie brangūs,bet juo išpurškus pusei metų jokia blusa neatsiras.Flakonėlis kainuoja 60lt.Tik va man namui gan brangoka pasirodė ax.gif
Pirkau ampules vet.vaistinėj.Viena apie 3lt.Skiedi su vandeniu ir plauni plauni plauni grindis.Tada aš dar išpurškiau visus čiužinius,kaldras su tuo pačiu tirpalu.Pagalves,užvalkalus patalynės visus perskalbiau. Po kažkurio laiko vėl viską pakartojau.
Praėjo nemažai laiko,lyg ir nebematau jau g.gif
Atsakyti