Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

Dar gali būti ir blakės. Pati nemačiau, sako jos mikroskopinio dydžio, gyvena baldų plyšiuose, po apmušalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemaika: 22 lapkričio 2006 - 21:10
smile.gif+2006 11 21, 20:33-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 21, 20:33)
Aš spėju, kad tai - mikroskopinių erkučių darbas. Na bet niežėjimas, tai neduok die... Ir patindavo truputį. Taigi, apie 10 dienų pasilaiko ir praeina... 2 kartus man taip buvo, šių metų pradžioj ir va prieš porą savaičių. Nesuprantu iš kur tokie dalykai, namai švarūs, į savo miegamąjį svetimų neleidžiu, gyvūnų nelaikau... Brr...  blink.gif

Mikroskopines erkutes sukelia alergija, bronchine asma, bet ikandimu tikrai nepalieka 4u.gif Ir gyvena bei kenkia jos visa laika, nesuaktyveja pavasari ir rudeni. Cia jau reikia ieskoti didesniu gyviu g.gif Arba blusos, arba blakes. Jos irgi sunkiai plika akimi matosi, nebent labai jau didele, nes jos siekia 0,2 mm iki 2 mm-irgi mikroskopo reiktu biggrin.gif
Atsakyti
o kazin ar imanoma kaime isnaikinti blusas, kai yra gyvuliu, katinu ir sunu.kai tik mano brangusis nuvaziuoja i kaima i uosvija taip ji ir apkramto.mano mama tai ir visokius miltukus ir purskalus isbande, bet tik tam kartui padeda. atrodo viskas, nebera( kaip pastebesi jei nei vieno namiskio nekandzioja), bet kai pasirodo mano vyras, taip visas "sukapotas" isvaziuoja...
Atsakyti
QUOTE(kari_20 @ 2006 12 02, 00:04)
o kazin ar imanoma kaime isnaikinti blusas, kai yra gyvuliu, katinu ir sunu.kai tik mano brangusis nuvaziuoja i kaima i uosvija taip ji ir apkramto.mano mama tai ir visokius miltukus ir purskalus isbande, bet tik tam kartui padeda. atrodo viskas, nebera( kaip pastebesi jei nei vieno namiskio nekandzioja), bet kai pasirodo mano vyras, taip visas "sukapotas" isvaziuoja...

Viskas įmanoma. Kol kaime neišnaikinsit, yra rizika, kad vėl parsivešit. Katinam yra kažkokie dirželiai nuo blusų, kambarius su spec. priemonėm apdorot, šunis su vaistukais. O pas karves, man atrodo biggrin.gif , blusos nesiveisia.
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 11 16, 00:32)
Tai ar kas žino, kas kanda ir palieka raudonas iškilusias dėmeles kelioms savaitėms? g.gif:

o aš manau, kad kaiptik ir bus blusos. šiaip ją pagauti ar pamatyti laabai sunku - sakau iš patyrimo. ir bet koks naikinimas duoda tik laikiną rezultata - tik tam sezonui, nes niekas nenaikina kiaušinėlių, o jie gali neišsiristi net metus, kol nebus palankių sąlygų, t. y. drėgmės.

o KOBRA tikras š pasidarė, net musių nebeišnaikina schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Žemaika @ 2006 11 22, 23:09)
Dar gali būti ir blakės. Pati nemačiau, sako jos mikroskopinio dydžio, gyvena baldų plyšiuose, po apmušalais.


ne, blakės didesnės,ir palieka žymes lovoje, ir dar smirdi. o blusų dabar visur pilna, kai nebetrešia ir nebepurškia laukų kaip tarybiniais laikais, tai jokie čia dyvai.
Atsakyti
Kaip grįžtat iš rūsio, nukratykit drabužius vonioje, žinokit daug kur einant rūsyje šoka blusos ant drabužių, taip jas ir parsineša doh.gif
Pfu gerai, kad rūsyje nieko nelaikau ir nevaikštau doh.gif
Atsakyti
Laikraštyje skaičiau, kad reikia dažnai išsiurbliuoti visus kampus: "siurbimas naikina blusas visose stadijose".
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 12 09, 02:43)
Laikraštyje skaičiau, kad reikia dažnai išsiurbliuoti visus kampus: "siurbimas naikina blusas visose stadijose".

čia tai teisybė, bet juk kokių spintų nepristumdysi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 11 15, 04:18)
HELP help.gif

Sukandžiotos po nakties būna kojos, įkandimai niežti ir laikosi apie 10 dienų  blink.gif tai kelių milimetrų skersmens raudoni odos lopinėliai, čiuopiant jaučiasi kad patinę. Niežti nežmoniškai fear.gif


Mano supratimu, tai blusos. maža to, kad niežti nežmoniškai, ilgai šašas lieka, o jei nulupi šašą, net duobės lieka, vos ne kaip po vėjeraupių blink.gif


QUOTE(Aga @ 2006 12 09, 01:39)
Kaip grįžtat iš rūsio, nukratykit drabužius vonioje, žinokit daug kur einant rūsyje šoka blusos ant drabužių, taip jas ir parsineša doh.gif
Pfu gerai, kad rūsyje nieko nelaikau ir nevaikštau doh.gif

VAt mūsų rūsį irgi buvo užpuolę, tai tik Sanepideminė stotis padėjo, įdomu ar dar egzistuoja tokia įstaiga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sinutė @ 2006 12 11, 16:44)
Mano supratimu, tai blusos. maža to, kad niežti nežmoniškai, ilgai šašas lieka, o jei nulupi šašą, net duobės lieka, vos ne kaip po vėjeraupių  blink.gif
VAt mūsų rūsį irgi buvo užpuolę, tai tik Sanepideminė stotis padėjo, įdomu ar dar egzistuoja tokia įstaiga?  g.gif

egzistuoja tokia panaši. bet kad pinigai nežmoniški , ir be šansu visame daugiabutyje išnaikint schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Esu naujokė, tai jei kas ne taip - nepykit. Pamačius šią temą, nesusilaikiau neparašius. Mano vaikus buvo ištikus ta pati problema. Bučiau nieko neįtarus, jei vieną dieną vaikas pasikasęs galvą nebūtų ištraukęs blusos. Vyras sako, kad tai blusos. Mes turim šunį, gyvena lauke, tai vaikai kažkada slėpynių žaidė - taip ir apsigyveno jų galvose. iš tirkųjų man buvo šokas - šiais laikais, normalioj šeimoj blusos! Gėda kam ir pasakyt. Bet jau susitvarkėm ačiū dievui. Bet va apie kambarių dezinfekciją kažkaip nepagalvojau...Beje vaistinėse yra netgi kelių rūšių tirpalų šiems parazitams naikinti.
Atsakyti
gyvenu name, tad šuo ir katinas blusų visada namo parneša, atsikratau labai paprastai: Iš veterinarijos vaistinės nusiperku buteliuką nuo blusų, išmaudau gyvūnus, ir po to tuo pačiu tirpalu grindis kelis kartus išplaunu. Kaip mat bjaurybės išdvėsia. Siūlyčiau pabandyti dar ir laiptinės kolidorių išplauti.
Atsakyti