Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

QUOTE(jovana @ 2006 10 16, 12:26)
Atleiskit už kvailą klausimą, bet kaip jos atrodo?
Papildyta:
Šunų ir kačių blusas esu mačiusi. Ar jos tokios pat?

to paties ir as norejau paklausti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebryte: 16 spalio 2006 - 13:09
Galima su dichlofosu purksti, betnepamirskit, kad parazitai ypatingai greitai veisiasi, todel purksti reiktu kasdien (juk tos, kurios nudves, galejo buti pridejusios kiausineliu, is kuriu vel ir vel lys blusos), kol tikrai pajusit, kad dings jos. Sekmes kovoje 4u.gif
Atsakyti
Veterinarijos vaistinėse yra specialus skystis blusoms naikinti BUTOX. Reikia plaunant grindis jį įpilti ir taip šlapiain grindis išplauti. pakartoti kelis kartus. Išnyksta tos zarazos, patikrinau 4u.gif Aš tai dar į tarpelius grindų specialiai truputį įpildavau to tirpalo, nes jis veikia tik kol išdžiūva grindys.
Atsakyti
Paprasčiausiai reikia nusipirkti kaip seniau būdavo tokio purškalo - nuodų "dixlafoso", jis tikrai padeda. Arba kokį kitokį, nuo visokių vabalų ir su sparnais ir ropojantiems naikinti. Išpuršk visus namus ir bėg į lauką porai valandų, padvės visos tos blusytės.

Gal jūs turite kokį katiną? Šunį?

Manau geriau purkšti visą butą, nes jei plausi kaip prieš tai parašyta žinutėje, tai gali kur nors ir palikti kokią blusytę, o jos dauginas greitai...
Patariu purkšti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 18 spalio 2006 - 09:56
QUOTE(Dite28 @ 2005 08 02, 11:14)
Labukas visoms:)
Labai prašau patarimo. Bute atsiado blusu:((. Ko tik nedariau, ir milteliais bėriau nuo parazitu. Dulkes valau kelis kartus per diena, grindis irgi plaunu po kelis kartus per diena.Niekas nepadeda. Baisiausia, kad tos blusytes kanda ir zmogui:( Zodziu,as nevilty cry.gif  Gal dar yra kam taip buve?Ko griebtis, patarkit.
Aciu:)

O dieve kaip as kovojau, as ir mano vaikas buvome sukandzioti juodai, o vat vyro neeme g.gif
Tiesiog sofa stovejo lauke, katinai kaimyno guledavo ant jos, o po to as ja atseit apvaliau ir isinesiau. Tai zodziu purskiau 5 kartus, nenakvodavau namie, po to viska perplaudavau ir t.t. Po 5 kartu dingo blink.gif Bet buvo ziauru, pirkau ir ampuoles, bet geriausiai buvo tie Kobra ar kaip (kur skirta blusom). Dabar kovojam su kaimynu, gal ja papurksti... gun_bandana.gif Toki debila turim su visu augintiniu paradu
Atsakyti
Pasiskaitykite apie tas bjaurybes cia:
http://www.ddd.lt/blusos.htm
Ten pamatysit ir kaip jos atrodo, zinoma, isdidintu masteliu.
Atsakyti
zinau apie tokia beda,
yra tokia chemija- aktelik- actelic ( nezinau kaip teisigai rasyt ). tik jo manau lengvai neduoda. ir tai ne vaistinese, ar maximose. o lytagroj. ten kur parduoda chemija naikint zemes ukio parazitus. zmonem nekenkia, nebent nezmoniska koncentracija pasidarytumet. pasakys kokios reik.

demesio- nuodas tai.
Atsakyti
As naudojau kompleksini naikinima: laiptine, balkona apdirbdavau su Cobra, o buta, baldus, patalyne ispurksdavau i vandeni ilasinus arbatmedziu aliejaus (buvau nestuke.gif ir nenorejau namie agresyvios chemijos naudoti). Ir pati arbatmedzio muilu prausdavausi- kad nekastu ax.gif
Atsakyti
nu ir pas mus tokio dziaugsmelio uzsuka verysad.gif nuo gyvunu keturkoju ir manau kad nuo dvikoju...Geriausia man priemone kobra,bet ja reikia purksti kas kelias dienas,ir atradau nesenai senukuose Killer,purskala,jis kainuoja apie 11 lt bet kaip raso ilgo veikimo,uzteko vieno purskimo,lovas ir spinta ir tfu,tfu,tfu,...
Atsakyti
aš vieną prieš porą mėnesių vos į paniką nebuvau puolus. vaikštinėjom su mažiuku po sodybą. vaikis buvo su baltom kojinytėm, tai kažkaip žiūriu - ant kojinyčių juodi taškiukai, pažiūriu arčiau- blusos blink.gif siaubas, puoliau tą vaiką rengt, plaut, o vyrą išsiunčiau problemos ieškot. ogi prieš kokią savaitę buvo padvėsęs rotveileris, tai mes pro jo vietą praėjom su mažiuku. ir ką? šuns teritorijoje pilna krebždi blusų cry.gif tai jau ažkas minėjo veterinarijos vaistinėse parduodamas ampules. mes šitų ėmėmės. bene triskart purškėm, bet taip šlapiai šlapiai, kad vos ne balutės susidarė. o dar namus visus išveičiau, išblizginau, tai daugiau tfu tfu tfu nebematėm.
brr, parašiau ir atrodo, kad visu kūnu jos bėgiot pradėjo, fee gun_bandana.gif
Atsakyti
O kaip atrodo blusos ikandimas? Kaip atpazinti, kad ikando blusa?
Atsakyti
Reikia pirkti tik Kobra ir visur palaikyti svara mirksiukas.gif
Atsakyti