Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Votis
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
selen
Tikrai bjaurus dalykas tos votys verysad.gif Mano dukra turėjo su jomis problemų, buvo pas gydytoją, tai sakė,kad reikia stiprint imuninę sistemą, darė kraujo tyrimą - rado stafilokoką, na o ką su juo daryti tai jau nieks nežino g.gif
O kad votys greičiau ,,prinoktų,, gerai padeda keptas svogūnas (pakepinti, kad suminkštėtų, atvėsinti ir dėti ant voties - l.smirdanti, bet veiksminga priemonė). Būtinai reikia, kad išeitų visi pūliai, ir dezinfekuoti aplink votį, stebėti, kad pūlių nepakliūtų kur nors kitur ant odos, kitaip atsiras naujų kitoj vietoj verysad.gif
Lape Snape
Baisu ir prisiminti, prie kokius 8 metus pati turėjau tokią bėda; votys kildavo, išpuliuodavo, užsitraukdavo ir vėl kildavo... Ir taip porą metų su nedidelėm pertraukom unsure.gif Ir visokius vitaminus geriau, ir pas daktarus ėjau, ir tepalais tepiau - niekas nepadėjo. Ir kas įdomiausia - tada nuėjau pas vieną energetiką, kuris man energetinį valymą padarė. Ne konkrečiai dėl vočių aišku ėjau, šiaip iš įdomumo. Ir kaip burtų lazdele kas mostelėjo - VISKAS. Užgijo, ir daugiau nė viena neiškilo smile.gif matyt, mano kūnas būtent taip reagavo į energetinį užterštumą...
intelligence
Aš su šviežiais įspūdžiais.. užvakar man votį išpjovė. Operatyviai labai - išaugo, nuėjau pas šeimos gyd. ta iškart pas chirurgą, o jis nieko nelaukęs ėmė ir išoperavo.. buvo nepavydėtinoj vietoj, šalia kirkšnies, porą dienų net šlubavau iš skausmo.. operacija neskausminga, ko negalėčiau pasakyt apie perrišimus - cypiau ant visos ligoninės. dabar gyja, bet skaudena visvien.. aišku ne taip kaip skaudėjo pačią votį, ten tai menkas malonumas.
Regresia*
Kazkada vaikysteje pati kankinausi nuo vociu. Kur tik ju neturejau doh.gif nosyje, ausyse, ant keliu, alkuniu, pazastyje, ant uzpakalio. Kartais po kelias skirtingose vietose. Menkas malonumas, bet kazkaip isaugau, tfu tfu tfu. Pamenu vaikysteje turedavau gerti mieles su cukrumi ir mama vis tepdavo kazkoki juoda smirdanti tepala ant vociu.

Ir del auksinio stafilokoko labai nustebau blink.gif
evaldas5211
Kaip manote, ar gali pacientas reikalauti pas chirurgą kad ištraukinėjant pūlius iš voties, chirurgas prieš tai suleistų nuskausminamųjų?
intelligence
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 03 29, 19:58)
Kaip manote, ar gali pacientas reikalauti pas chirurgą kad ištraukinėjant pūlius iš voties, chirurgas prieš tai suleistų nuskausminamųjų?
*

Tai vietinę nejautrą gydytojas PRIVALO daryti, o ne prašyt reikia smile.gif Jei man nebūtų nuskausminę, tai nežinau kaip būtų pasibaigę...
tamosiuke
Turejom ir mes sita bjaurasti....dukra maza kai buvo, kildavo ant nugaros, krutines. As ju turejau visur ir ausy ir ant lytiniu lupu doh.gif doh.gif ir pazasti...pas vyra irgi ju buvo. Gyditoja pasake, kad jos yra uzkreciamos, ko as tikrai nezinojau...ir liepe gerti mieliu tabletes. Pasirodo meliu tabletes radeda veikti tik kai jas pageri kokius puse metu. Dabar neatsimenu kiekio po kiek mes jas gerem, bet lyg po 8 per diena ir isgijom. O tepdavom antibijotiku tepalu.
evaldas5211
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 02, 19:21)
Tai vietinę nejautrą gydytojas PRIVALO daryti, o ne prašyt reikia  smile.gif Jei man nebūtų nuskausminę, tai nežinau kaip būtų pasibaigę...
*

Tai vat as pirmadieni nuejau pas tokia slykscia chirurge, su labai slykscia sesele - pagulde, kazkuo papurske ir jau artinas su zirklem. Neleidau prisiliest. Ir ATSISAKE suleist lidokaino. Kita diena nuejau pas kita chirurge tai nustebo kad man nenorejo suleisti nuskausminamuju. Tuomet suleido, graziai sutvarke, pavaiksciojau kasdien persitvarstyt...
Dar ta pirmoji chirurge apsauke mane kad einu del tokiu dalyku pas dermatologa...
intelligence
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 04 02, 23:05)
Tai vat as pirmadieni nuejau pas tokia slykscia chirurge, su labai slykscia sesele - pagulde, kazkuo papurske ir jau artinas su zirklem. Neleidau prisiliest. Ir ATSISAKE suleist lidokaino. Kita diena nuejau pas kita chirurge tai nustebo kad man nenorejo suleisti nuskausminamuju. Tuomet suleido, graziai sutvarke, pavaiksciojau kasdien persitvarstyt...
Dar ta pirmoji chirurge apsauke mane kad einu del tokiu dalyku pas dermatologa...
*

Žiauri patirtis, užuojauta doh.gif Aš tai kaip tik papuoliau pas NEREALŲ chirurgą, visą savaitę cackino mane su didžiausiu rūpesčiu ax.gif Irgi kone kasdien vaikščiojau savaitę į perrišimus.. bet jau vakar leido pačiai tvarkytis smile.gif
evaldas5211
Tai ir su manim graziai cackinos kai pas ta kita chirurge nuejau smile.gif
intelligence
Bet aš tai vienareikšmiškai patariu kai iškyla votis iškart KREIPTIS Į GYDYTOJĄ o ne namų salygomis gydytis. schmoll.gif Nes spaudyti jų negalima, be to, įmanoma ir kraują užkrėsti, o tada jau pasekmes patys žinot.... verysad.gif
IsaDora*
Sveikos. Man po gimdymo votys jau buvo: trys iš eilės pažastyje (nes pati bandžiau pasirodžiusį vos jau pūlinuką pradurti - ir taip vėl atsinaujindavo ir kildavo votis). Tada ant dantenų pūlinys (valo jį stomatologė), buvo miežis, nosyje votis, o dabar, praėjus ~2sav. vėl nosyje, tik kitoje vietoje, žodžiu nosies viduje, čia priekyje, kur prasideda šnervė maždaug. Baisu. nebeturiu kur dėtis!!!! cray.gif beto - šventės, pas gydytoją pakliūsiu geriausiu atvėju tik antradienį. Aš maitinu kūdikį, todėl nieko negaliu , net vaistų nuo skausmo išgerti. Skauda tiesiog visą galvą. O štai po pirmosios voties ant nosies, ėjau pas gydytoją, tai padarė BKT ir cukrų, tai rado leukocitų, bet nedaug , padidėjimą. Siūlė man, kai nustosiu maitinti daryti tą variantą kai kraują iš venos paima ir į raumenis suleidžia... bet atseit geriau jeigu kartu su antibiotikais, ir žodžiu pasakė, kad geriau - kaip baigsiu maitinti. O jeigu aš dar ilgai ketinu maitinti??? Viskas, tegul man perpila tą kraują be antibų, ar ką nors daro, nes aš nebegaliu! verysad.gif
intelligence
QUOTE(IsaDora* @ 2010 04 04, 19:51)
Sveikos. Man po gimdymo votys jau buvo: trys iš eilės pažastyje (nes pati bandžiau pasirodžiusį vos jau pūlinuką pradurti - ir taip vėl atsinaujindavo ir kildavo votis). Tada ant dantenų pūlinys (valo jį stomatologė), buvo miežis, nosyje votis, o dabar, praėjus ~2sav. vėl nosyje, tik kitoje vietoje, žodžiu nosies viduje, čia priekyje, kur prasideda šnervė maždaug. Baisu. nebeturiu kur dėtis!!!!  cray.gif beto - šventės, pas gydytoją pakliūsiu geriausiu atvėju tik antradienį. Aš maitinu kūdikį, todėl nieko negaliu , net vaistų nuo skausmo išgerti. Skauda tiesiog visą galvą. O štai po pirmosios voties ant nosies, ėjau pas gydytoją, tai padarė BKT ir cukrų, tai rado leukocitų, bet nedaug , padidėjimą. Siūlė man, kai nustosiu maitinti daryti tą variantą kai kraują iš venos paima ir į raumenis suleidžia... bet atseit geriau jeigu kartu su antibiotikais, ir žodžiu pasakė, kad geriau - kaip baigsiu maitinti. O jeigu aš dar ilgai ketinu maitinti??? Viskas, tegul man perpila tą kraują be antibų, ar ką nors daro, nes aš nebegaliu!  verysad.gif
*

Uzuojauta... unsure.gif Tavo padeti supras tik tie kas patys sita "malonuma" patyre.. Velniai zino, kodel tos votys tokias geras vieteles megsta??? verysad.gif
IsaDora*
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 04, 19:14)
Uzuojauta...  unsure.gif Tavo padeti supras tik tie kas patys sita "malonuma" patyre.. Velniai zino, kodel tos votys tokias geras vieteles megsta??? verysad.gif

Neturiu žalio supratimo.... bet dabar viskas, tegul perpila man kraują, daro ką nori, nes jau mane užkniso.
intelligence
QUOTE(IsaDora* @ 2010 04 05, 11:49)
Neturiu žalio supratimo.... bet dabar viskas, tegul perpila man kraują, daro ką nori, nes jau mane užkniso.
*

Na šeip man kai buvo labai sunkus metas, darbą keičiau, bakalaurą baiginėjau, tai atsimenu miežiais neatsigyniau ir šeip visokių sveikatos problemų turėjau, nors gydytojai jokių kraujo pakitimų nerado... g.gif Taigi čia gali stresas savo daryti - esi jauna mamytė, maitini, tai gali turėti didelį poveikį organizmui.. Na bet čia mano pamąstymai, aš ne gydytoja biggrin.gif
IsaDora*
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 05, 17:58)
Na šeip man kai buvo labai sunkus metas, darbą keičiau, bakalaurą baiginėjau, tai atsimenu miežiais neatsigyniau ir šeip visokių sveikatos problemų turėjau, nors gydytojai jokių kraujo pakitimų nerado...  g.gif Taigi čia gali stresas savo daryti - esi jauna mamytė, maitini, tai gali turėti didelį poveikį organizmui.. Na bet čia mano pamąstymai, aš ne gydytoja  biggrin.gif

Žinok gali būti. tikrai daug stresuoju blush2.gif votis sprogo... ryt einu pas gydytoją, dėl to kraujo perpylimo. bet turiu truputį tempos g.gif
intelligence
QUOTE(IsaDora* @ 2010 04 05, 21:59)
Žinok gali būti. tikrai daug stresuoju  blush2.gif  votis sprogo... ryt einu pas gydytoją, dėl to kraujo perpylimo. bet turiu truputį tempos  g.gif
*

Na tikiuosi dėl tos tempos kad čia nieko rimto mirksiukas.gif
Dirol
o ką daryti, jei Abszess-salbe nepadeda? jau keturis kartus tepiau ir patvarsčiau. o ta votis kaip vyšnios dydžio ir neišsispaudžia.... toks jausmas,kad tas tepaliukas net nesiskverbia gilyn...
o dar votis nemalonioje vietoje..... doh.gif verysad.gif
dzukaitejolita
Sveikos merginos. Kadangi ir siame skyrelyje buta kalbu apie auksini stafilokoka, tai parasau, gal kam reiks. Turiu likusias 4 pakuotes po 4 buteliukus po 20 ml. stafilokokinio bakteriofago. As daviau savo mazyliui, kuriam buvo auksinis stafilokokas. tuo metu buvom uzsisake is keleto vietu, nes LT nera ju, tai taip ir gavosi, kad atliko. vaistukai galioja iki 11 metu pavasario. jei kam reikia, rasykit i jolitax@gmail.com ar tel. 865928060.
ikeja
pritariu tai nuomonei, kad padeda tik kraujo perpylimas
Taškė.
Man pats pimasis votis ant žando atsirado.. Tai tepalu ant pleistro patepu ir nakčiai užsiklijuoju. Padeda po biški.
J_Vaida
Sweikos.
Turejus ir as sia nemalonia beda. Praeita vasara pazastyje iskilo dvi votys. o dar buvau kelioneje po europa. viena buvo mazyte, kokio centimetro skersmens, o kita didziule. kokiu 5cm. negalejau nei miegot, nei rankos nuleist, vaiksciojau apsibintavus ir pasibintavus(persirisus ant kaklo,laikydavau ja sulenkta). Temperatura buvo lb sukilusi. Po menesio grizau i lt, nes kitaip neisejo. ten nezinodama ka daryt, dedavaus kamparo aliejaus kompresus. tik grizusi roviau i vaistine. Vaistininke patare kazkokio karsti traukianti tepaliuka. Pavadinimo jau nepamenu, bet zinau, kad buvo zalios spalvos. kompresus daznai keisdavau ir visa laika vaiksciojau apsirisus, isskyrus nakti, leisdavau kvepuot, kad ir kaip skaudedavo. nes negana kad skersmuo buvo apie 5 cm, votis buvo iskilus i pavirsiu apie 2 cm, tai kai padedavau ranka, tas gumbas nukrisdavo ir nezmoniskai skaudedavo. Kai jau iskilo virsune ir ji po truputi plyso, tai darydavaus tokius valymus... valanda pavaikstau su kompresu, nusiimu, ir atsargiai, svariom rankom valydavau pulius. bet ne spaudi kaip spuoga, o atvirksciai, trauki i sonus. Tada ta skylute plecias po truputi ir puliai valos. Skaudejo nezmoniskai, bet ka darysi. po poros savaiciu pagijo. Bet liko neisdildomas prisiminimas..... RANDAS...
tamosiuke
Turejau ir as sita beda..ir ne tik as bet ir visa mano seima--vyras, dukryte tada buvo 2 metuku doh.gif Votys yra uzkreciamos...jei imunitetas tuo metu buna pakrites.
Gydemes visaip, kas ka patardavo-ta ir naudojom. Dejom kazkoki antibijotini tepala, nepamenu pavadinimo....ir gerem mieliu tabletes. Zinau, kad per diena ju sukramtydavom gal po kokia 15-20...viena gyditoja pasake, kad tik vartojant mieliu tabletes puse metu prasideda veikimas. Dukrai pirkau imuno stimuliatorius, israse gyd. Dabar jau tos bjaurasties nebeturim, bet augdavo visose imanomose vietose...pazastys, galva, lytines lupos, nugara, kojos doh.gif doh.gif doh.gif
Tai mano patarimas--mieliu tabletes 4u.gif
laTulipe
pas mane votis šiuo metu yra ausyje doh.gif . prieš kiek laiko jau buvo toje ausyje, dabar vėl atsirado. svarbiausia, kad jau rodės, kad nyksta, sumažėjo pati votis, pulių buvo pilna ausis.. bet tuoj pastebėjau, kad votis vėl kyla doh.gif taip pat pastebėjau, kad toje ausyje padaugėjo sieros. ar tai gali būti susiję su votimi? g.gif
AJAJAJAJ
Turiu dabar ir dar nelemtoj vietoj - vos tik užpakaliukas, kur susiduria blush2.gif . Greičiausiai vitaminų trūksta ... prieš maždaug savaitę atsirado, bet kadangi niekada voties neteko turėt tai maniau, kad nusėdėjau, nes naktį prieš teko labai daug sėdėti dėl neatliktų darbų. Po kelių dienų apsičiupinėjau, supratau, kad kažkas rimčiau, maniau praeis, bet su kiekviena diena vis labiau skaudėjo tai kreipiausi į mamą. Dabar antra diena tepu ICHTIOLO tepalu ir lyg jaučiasi traukimas. Labai bijau, nes jei teks kreiptis į daktarus tai baisu, nes nežmoniškai jų bijau. Dabar nei iš namų išeit nei ką, skausmas žudantis, net šiurpas per kūną laksto, temperatūra 37,5 (man retai net sunkiau sergant tokia užkyla), šiurpas krečia.

reiks būtinai mielių tablečių įsigyti, kad daugiau nepasikartotų. Tokios nelaimės net didžiausiam priešui nelinkėčiau. verysad.gif

Norėjau paklausti..Sprogus labai didelė žaizda atsidaro? nežinau ko tikėtis...
Atėnė V
Mūsų visa šeima vargo dėl vočių, nepadėjo niekas- nei tepalai, nei mielių tabletės, nei skiriami antibijotikai. Trūko kantrybė, atsiverčiau medicinos enciklopediją, ten buvo parašyta, kas votis sukelia auksinis stafilokokas. Taigi buvo paimtas mėginys, nustatyta bakterija (auksinis stafilokokas), skirti antibijotikai į kuriuos ši bakterija reaguoja ir per porą savaičių pagijo visa šeima. O vargome apie 2 metus.
Faustinata
QUOTE(AJAJAJAJ @ 2011 01 05, 23:24)
Turiu dabar ir dar nelemtoj vietoj - vos tik užpakaliukas, kur susiduria  blush2.gif . Greičiausiai vitaminų trūksta ... prieš maždaug savaitę atsirado, bet kadangi niekada voties neteko turėt tai maniau, kad nusėdėjau, nes naktį prieš teko labai daug sėdėti dėl neatliktų darbų. Po kelių dienų apsičiupinėjau, supratau, kad kažkas rimčiau, maniau praeis, bet su kiekviena diena vis labiau skaudėjo tai kreipiausi į mamą. Dabar antra diena tepu ICHTIOLO tepalu ir lyg jaučiasi traukimas. Labai bijau, nes jei teks kreiptis į daktarus tai baisu, nes nežmoniškai jų bijau. Dabar nei iš namų išeit nei ką, skausmas žudantis, net šiurpas per kūną laksto, temperatūra 37,5 (man retai net sunkiau sergant tokia užkyla), šiurpas krečia.

reiks būtinai mielių tablečių įsigyti, kad daugiau nepasikartotų. Tokios nelaimės net didžiausiam priešui nelinkėčiau.  verysad.gif
*

Tikiuosi turėtų padėti šis receptas su pikiu, nes mūsų šeimoje jau buvo išbandytas thumbup.gif

Nuo vočių bičių pikis ( radau kažkur patarimuose)
Votims (furunkulams, karbunkulams ir kt. pūliniams) gydyti bičių pikį pašildydavo iki suminkštėjimo, išplodavo plonu sluoksniu ir, uždėję ant nesveikos vietos, aprišdavo. Toks šildantis tvarstis mažina uždegimo skausmą ir patinimą, skatina pūlių sekreciją ir pažeistų audinių gijimą. Jei votis nedidelė, užtenka vienos procedūros. Jei uždegimas išplitęs ir palietęs gilesnius audinius, tvarstis su pikiu dedamas dar du tris kartus kas antrą dieną.
Tam pačiam tikslui ruošdavo ir tepalą, kurį, užteptą ant storos drobulės, pridėdavo ant voties, dar aprišdavo storesniu audiniu. Ir dabar dar kai kur gamina tokį tepalą. Riebalus (aliejų, sviestą ar kiaulės taukus) pakaitina tiek, kad nenusitvilkant galima būtų laikyti pirštą, tada įdeda pikio ir maišo, kol pasidaro vientisa masė. 0,5 l aliejaus arba 400-500 g riebalų imama 100 g bičių pikio. Toks tepalas laikomas tamsioje, vėsioje vietoje.
svogūnas
Keptas svogūnas, uždėtas ant voties, tuoj pat ją sunaikina.

*GALATĖJA*
Votis-pasekme. Kovoti reikia su priezastim. Oi privargus esu.... Pries kokius 8 metus turejau furunkulioze. Kai iskilo pirmoji, nulekiau pas chirurga, isgyde. Tada antroji, trecia ir taip kokius 2 metus vienu metu pas mane budavo po 3-4 votis vienu metu. Pastoviai. Kiekviena diena. Dazniausiai plaukuotoje kuno dalyje: galvoje, pazastyse, kirksnyje. Gydziausi antibiotikais ir leidziamais ir geriamais. Padedavo savaitei, tada vel viskas is pradziu. Jau galvojau, visa gyvenima su tuo teks gyventi. Galiausiai isbandziau viena nekalta visiskai dalyka: ryklio kepenu taukus Alkimer. Geriau 4xdienoj po 2 kapsules. Po poros savaiciu viskas baigesi ir stai jau kokie 6 metai prisimenu tai kaip pikta sapna. Priezastis manau buvo stresas darbe, skyrybos, rukymas, nemiga, nervai, klaikus buvo gyvenimo laikotarpis. Zodziu, organizmo issekimas. Tuos taukus nuosirdziai patariu. Mane tik jie ir isgyde.
lengvute
pas mus buvo vociu pora, tai nuo pasilpusio organizmo, reikejo naudoti Ilon abses, po to pratrukus plauti vandenilio peroksidu, po to tepti baneocin, o gale (kai buvo nosy-plaut juros vandeniu), antibus gerti.Anksiau operuodavo, dabar neskuba, tai tiek.
Papildyta:
QUOTE(Dirol @ 2010 04 20, 15:14)
o ką daryti, jei Abszess-salbe nepadeda? jau keturis kartus tepiau ir patvarsčiau. o ta votis kaip vyšnios dydžio ir neišsispaudžia.... toks jausmas,kad tas tepaliukas net nesiskverbia gilyn...
o dar votis nemalonioje vietoje.....  doh.gif  verysad.gif
*

cia tai tik pas gydytoja eiti, jei nepratruksta, nes gali but bedos, o jei buna ant veido, tai ypac pavojinga...Tam tikrais atvejais guldo i ligonine, leidzia antibus ir pan.O klijuot ne su pleistru, o su binto tamponu klijuot, jei nosy pvz. -vata deti.
muter
QUOTE(AJAJAJAJ @ 2011 01 06, 02:24)
Turiu dabar ir dar nelemtoj vietoj - vos tik užpakaliukas, kur susiduria  blush2.gif . Greičiausiai vitaminų trūksta ... prieš maždaug savaitę atsirado, bet kadangi niekada voties neteko turėt tai maniau, kad nusėdėjau, nes naktį prieš teko labai daug sėdėti dėl neatliktų darbų. Po kelių dienų apsičiupinėjau, supratau, kad kažkas rimčiau, maniau praeis, bet su kiekviena diena vis labiau skaudėjo tai kreipiausi į mamą. Dabar antra diena tepu ICHTIOLO tepalu ir lyg jaučiasi traukimas. Labai bijau, nes jei teks kreiptis į daktarus tai baisu, nes nežmoniškai jų bijau. Dabar nei iš namų išeit nei ką, skausmas žudantis, net šiurpas per kūną laksto, temperatūra 37,5 (man retai net sunkiau sergant tokia užkyla), šiurpas krečia.

reiks būtinai mielių tablečių įsigyti, kad daugiau nepasikartotų. Tokios nelaimės net didžiausiam priešui nelinkėčiau.  verysad.gif
*

Va tas pats,visiskai toje pacioje vietoje,skausmas nezmoniskas jau ketvirta para,o virsune kaip nesidaro,taip nesidaro verysad.gif dejau kepinta svoguna,visnevski dedu,geriu mieliu tabletes,ir labai bijau,jei tektu eiti pjaustyt sad.gif
Gal kas kokiu patarimu turit ?
lengvute
nuvaziuot pas medikus.
Merlina96
Nejuokaukit merginos su tokiais dalykais, bijot ar nebijot tų daktarų sveikata pirmoje vietoje! Pati daug iškentėjau tokių "saldainiu" tai viskas kuo gydžiausi buvo vyšnevskis ir mielinės tabletės, o tą skausmą tiesiog reikia prakentėt, kol votis truks ir pradės valytis pūliai, ir stebėt reikia labai, jei nekyla ilgai į viršų, tai rimtai kreiptis į medikus, nes mano broliui taip gavosi kraujo užkrėtimas kai nekilo į paviršių bet viduj augo ir ten trūko, sėkmės visos ir stiprybės kovojant su šitom bjaurastim smile.gif
intelligence
Aš iš patirties galiu pasakyt, kad voties išpjovimas yra tūkstantį kartų malonesnis, negu to nežmoniško skausmo kentėjimas. Pati apturėjau šią procedūrą lygiai prieš metus - kol kilo votis skausmas buvo nežmoniškas,ir buvo ITIN nemalonioj vietoj. Na ta "operacija" tai buvo paprasta, užšaldė tą vietą, nejaučiau absoliučiai jokio skausmo - po procedūros išrašė nuo skausmo, prisipirkau ir jau laukiau skausmų - o jų nebuvo biggrin.gif buvo tik nežmoniškas palengvėjimas. Taip kad be baimės marš pas chirurgą mirksiukas.gif
muter
mama sake virsune jau pradeda matytis,as neturiu kaip nuvaziuot,vyro nera,mama nevairuoja,o as nepasedziu sad.gif
alinuksss
Mieliu tabletes man tikrai nepadeda, geriau gal puse metu is eile kas diena ir visvien tas pats siuo metu turiu 6 votis pazasties srity einant link krutines, dvi ant pilvo ir viena ant kojos, buvo dinge metams, kai buvau sumazinus darbo valandas nuo 40+ per savate iki 25 val kai keldavaus 8 ryte o ne 4 ryto kaip dabar. suprantu kad to priezastis gyvenimo tempas bet kiek taip galima gi del to nepradesi gyventi is pasalpu. kaskokia tragedija tos votys, jau tiesiog nebestavoju ir taip istisai pas mane po tiek daug tu vociu, daktarai nieko nesako, tiek lietuvoi kai siuntinejo po visokias ystaigas ir skirtingus miestus tiek cia anglijoi . visi tik peciais trukcioja ir tiek, del kraujo perlylimo buvo uzsimine lietuvoi bet sako tai senamadiska ir pavojinga, o tai votys jau nepavojingos , galima irgi gauti kraujo uzkretima.ir kiek streso patiri kasdien unsure.gif
erikiuxxx
kaskada mano mamai, kai as dar buvau mazyte, augo vociai , vienas po kito, ant veido kaklo, kaktos, buvo ju net 16 vnt. per viena men. doh.gif
ir nieks jai nepadejo, kaskokius vaistus buvo israse, krauja perpilinejo, krauja eme is vienos ir sulesdinejo i uzpakli, visokie kompreseliai, kepti svogunai ir ttt.
kol ji pati neticia atrado, kad labai gerai padeda rusiskas kremukas TETRACIKLIN, dar tada anais laikais gyd. israse nosi tepti (nes vidui sasai pradejo augti nuo persalimo) tai ji pabande juo patepti voti kur bande formotis, tai kita diena pranyko, tai nuo tos dienos iki siol, visada kaip tik pajaucia kad dyksta kaskos spogelis skausmingas, iskart patepia sio kremuku, ir sekancia diena isnyksta, arba po keliu dienu isnyksta thumbup.gif
kremo to ieskokit pas bobutes turguje, arba prasykit kas atvestu is rusijos, ar baltarusijos, jis pigus ir visada jo yra thumbup.gif
dzordze29
QUOTE(Dirol @ 2010 04 20, 15:14)
o dar votis nemalonioje vietoje.....  doh.gif  verysad.gif
*

o man geriau padejo ICHTIOLAS rusiskas, tai labiau isnesdavo puli i pavirsiu,aciu dievui dabar klinikose nustate kas naikina, tad iki siol neturiu tfu tfu tfu per kairi peti..(ir kad nereik rytas-vakaras risinetis, dezinfekuot ir tt)beje mano atveju isnaikino BISEPTOLIS
angeliuke123
QUOTE(dzordze29 @ 2011 08 06, 20:15)
o man geriau padejo ICHTIOLAS rusiskas, tai labiau isnesdavo puli i pavirsiu,aciu dievui dabar klinikose nustate kas naikina, tad iki siol neturiu tfu tfu tfu per kairi peti..(ir kad nereik rytas-vakaras risinetis, dezinfekuot ir tt)beje mano atveju isnaikino BISEPTOLIS
*

O man buvo taip po pazastim nu nevisai pacioje pazastyje siek tiek vos zemiau kur jau plaukai neauga isaugo liktai paprasti du spuogeliai, o man aisku gi reikejo juos dar pamaigyt... taigi tiek prisimaigiau kad jie iskilo, pasidare skausmingi, tada man bendradarbe atnese vysnevskio prideti, tai dejau viene diene, vakare nuimu ta vysnevski su pleistru, puliai bega as dar juos paspaudziu( galvojau kuo greiciau isbegs tuo geriau) ant nakties vel dedu... bet jau antraja gydymo dien pradejo kilti temperatura iki 38, o ten jau guzas kaip kumstis pasidare, ranka nuo skausmo tik pakelus galejau laikyti, taigi galiausiai nuejau i poliklinika pas chirurga kad pziuretu galvoju gal kokiu antibiotiku israsys, o tas be kalbu sako iskart i ligonine reikia prapjauti.
kad ir kaip nenorejau teko atsigulti i ligonine, jau ta die ligoninei temperatura net iki 39 buvo pakilusi, taigi padare narkoze prapjove tai truko apie 20min ir atsigavau taciau po to dar teko guleti ligoninei nes temperatura laikesi ir antibiotikus leido, ypac skausmmingi perisimai... bet tikiuosi viskas bus gerai, pasimokiau kad jokiu spuogeliu nespaudyti, nes jau tiek prisikentejau, tikiuosi tai nepasikartos... smile.gif
voriukai
Vienareiksmiskai- pas gydytoja kuo skubiau. Pradurs ir po to druskiniu tirpalu ir betadyn tepaliuku tepti. Kovojam su sia bjaurybe su vaiku kas met, kai tik organizmas nusilpsta- patirties turim.. Jokie ichtiolo tepaliukai ar panasus tipo iskeliantis i pavirsiu ar istraukiantys karsti nepades tik pinigus ismesit. Griebk taksi ir pas gydytoja, kad siuntima chirurgui israsytu, o ten jau greit patvarko.

Pati ir turejau sia bjaurybe ant rankos- tiesa pries praduriant paprasyk nuskausminamuju ir viskas bus ok.

dzordze29
QUOTE(voriukai @ 2011 12 18, 22:19)
Vienareiksmiskai- pas gydytoja kuo skubiau. Pradurs ir po to druskiniu tirpalu ir betadyn tepaliuku tepti.  Kovojam su sia bjaurybe su vaiku kas met, kai tik organizmas nusilpsta- patirties turim.. Jokie ichtiolo tepaliukai ar panasus tipo iskeliantis i pavirsiu  ar istraukiantys karsti nepades tik pinigus ismesit.  Griebk taksi ir  pas gydytoja, kad siuntima chirurgui israsytu, o ten jau greit patvarko.

Pati ir turejau sia bjaurybe ant rankos- tiesa pries praduriant paprasyk nuskausminamuju ir viskas bus ok.
*

nesutinku, kad nieks nepades , o tik chirurgas, aisku gyditojui lengviausiai siusti pas chirurga, jie uz kiekviena duri gauna pinigu atitinkamai biggrin.gif ,o man padejo tepaliukas ir lab dziaugiuos, aisku ne visus, kai kuriuos pjauste, bet faktas tas, kad ichtiolo as nenurasau i neveiksmingu vaistu sarasa...
Vaganė
QUOTE(dzordze29 @ 2012 01 04, 10:58)
nesutinku, kad nieks nepades , o tik chirurgas, aisku gyditojui lengviausiai siusti pas chirurga, jie uz kiekviena duri gauna pinigu atitinkamai biggrin.gif ,o man padejo tepaliukas ir lab dziaugiuos, aisku ne visus, kai kuriuos pjauste, bet faktas tas, kad ichtiolo as nenurasau i neveiksmingu vaistu sarasa...
*

Na situacija situacijai nelygi. Kiek turėjau pūlinių - piktvočių - jokie karšti svogūnai, višnevskiai, arbatmedžiai, indiški svogūnai, gysločiai, alijošiai nei antibiotiniai tepalai, nei ilon absces nesugebėdavo ištraukti, net viršūnėlėa nebūdavo. Ir deja, tik operacija, jeigu nori gyventi, žinoma. Bet paprastas votis, kurios paviršiuje, be abejo, paveikia ir tepalai.
Marmaledas
Man padėdavo česnakas- perpjautu česnaku patept tą vietą kur kyla votis, ir ne taip skaudžiai, ir greičiau iškyla paviršiun. Tik po kelių minučių reik nuplaut būtinai. kartot galima keliskart
juggernette
Sveikos SuperMamytes norejau jusu paklausti ir isgirsti nuomone. verysad.gif Mane uzpuole Votis. Pirmasis atsirado ant kojos salia pedos. jis pratruko ir isbego poto atsirado ir dar vienas netoli to kur uzgijo. Bet ir jis pratruko ir uzgijo. po kokios savaites ant kitos vietos tokoje pacioje vietoje kaip pirmasis bet irgi pratruko ir uzgijo. ir praejo kokios 2 ar 3 savaites apsidziaugiau galvojau ju nebebus . ir nenaudojau jokiu vaistu nieko. jie patys uzgijo. BET, po tu 2 ar 3 savaiciu isaugo prie antakio tarp akiu ten jau buvo baisus.nes su akim nieko nemaciau. nuvaziavau pas seimos daktare ji siunte pas chirurgus ispjauti. BET kaip keista ! jei nepjove o ispaude! ir man leido i vena per kateteri su lasaline papildus kraujui. ir i subinuka vitamina C o skaudejo baisiau nei votis :S nes bijau adatu labiau nei vocio angel_sadangel.gif ir chirurgas israse kazkokio durno tepalo jiem toliau gyditi. ir ka tepiau ta vieta nors ten nieko nebuvo neliko nei randuko ar ko. Ir po lasalines vocio nebemaciau apie metus nors visus tuos metus gyvenau su nuojauta kad cia dar nepabaiga. blink.gif taip ir buvo uzaugo tokioi vietoje kad man net akys ant kaktos issoko PO AKIES VOKU ir tan jis pasimarinavo apie 3 ir kol galiausiai jis mane atsiprasant UZp...so nes vel akyte tinti pradejo nuejau i vonia ir issiverciau Voka i antra puse ir issispaudziau. neliko nei laselio jo viskas susitvarkiau pats tinimas dingo per para taip greit kad net nepastebejau ir va praejo vel savaite ir atsirado sunsnukis ant zanduko kaip situos brudus isnaikinti visiskai. kad daugiau neauktu. kai jie uzauga zinau ka daryti jau ipratau galima sakyt giventi su jeis . nes nejauciu nieko tik kad patinimas truputis verzimo ir toks skausmas vos juntamas. Tik va nepatogu kur iseiti. Ipac pasirodyti Osvienei ar draugei, nes negraziai atrodo.. biggrin.gif dare man kraujo tyrima nerado nieko blogo tik kai prie akies buvo kraujije padideja tu liaukocitu ar kas jie tokie buvo biski per daug. Seip savijauta nesiskundziu jauciuosi puikiai. Ka dar norejau pasakyti. Ai. pries vocius geriau Alu ir dydeliais kiekiais. bet kai pradejo aukti galvojau kad nuo alaus. Tai net nebegeriu Alaus nei laso meciau ji lauk atsigeriu tik naturalu produkta votkos 4u.gif bet geres negeres ta alu jie vistiek kaip zalciai dyksta. Is viso jau turejau 7 dabar auga 8 ir viena karta buvau pas daktarus kai buvo prie akies. Bet jei nieko ispudingo nepadare... ko negaleciau padaryti pats. nekaltinkit higienos. Nes prausiuos daznai gal netgi per daznai. patalyne rubus keiciu kiekviena diena. ir vistiek tas brudas nepasiduoda. unsure.gif gal atrodys juokinga bet man jau juokas ima is jo. netgi pries veidrodi kartais pagalbu su juo 4u.gif jis jau man kaip koks draugas. ir nezinau kodel taip galvoju.. gal is nevilties viska perkeliu i kazka kito. neisivaizduoju. verysad.gif
Magnifique
QUOTE(juggernette @ 2012 02 06, 01:14)
Sveikos SuperMamytes norejau jusu  paklausti ir isgirsti nuomone. verysad.gif  Mane uzpuole Votis. Pirmasis atsirado ant kojos salia pedos. jis pratruko ir isbego poto atsirado ir dar vienas netoli to kur uzgijo. Bet ir jis pratruko ir uzgijo. po kokios savaites ant kitos vietos tokoje pacioje vietoje kaip pirmasis bet irgi  pratruko ir uzgijo. ir praejo kokios 2 ar 3 savaites apsidziaugiau galvojau ju nebebus . ir nenaudojau jokiu vaistu nieko. jie patys  uzgijo. BET, po tu 2 ar 3 savaiciu isaugo prie antakio tarp akiu  ten jau buvo baisus.nes su akim nieko nemaciau. nuvaziavau pas seimos daktare ji siunte pas chirurgus ispjauti. BET kaip keista ! jei nepjove o ispaude! ir man leido i vena per kateteri  su lasaline papildus kraujui. ir i subinuka vitamina C o skaudejo baisiau nei votis :S nes bijau adatu labiau nei vocio angel_sadangel.gif  ir chirurgas israse kazkokio durno tepalo jiem toliau gyditi. ir ka tepiau ta vieta nors ten nieko nebuvo neliko nei randuko ar ko. Ir po lasalines vocio nebemaciau apie metus  nors visus tuos metus gyvenau su nuojauta kad cia dar nepabaiga. blink.gif  taip ir buvo uzaugo tokioi vietoje kad man  net akys ant kaktos issoko PO AKIES VOKU ir tan  jis pasimarinavo apie 3  ir kol galiausiai jis mane atsiprasant UZp...so nes vel akyte tinti pradejo nuejau i vonia ir issiverciau Voka i antra puse ir issispaudziau.  neliko nei laselio jo viskas susitvarkiau pats  tinimas dingo per para taip greit kad net nepastebejau  ir va praejo vel savaite ir atsirado sunsnukis ant zanduko kaip situos brudus isnaikinti visiskai. kad daugiau neauktu. kai jie uzauga zinau ka daryti jau ipratau galima sakyt giventi su jeis . nes nejauciu nieko tik kad patinimas truputis verzimo ir toks skausmas vos juntamas. Tik va nepatogu kur iseiti. Ipac pasirodyti Osvienei ar draugei, nes negraziai atrodo..  biggrin.gif  dare man kraujo tyrima nerado nieko blogo tik kai prie akies buvo  kraujije padideja tu liaukocitu ar kas jie tokie buvo biski per daug. Seip savijauta nesiskundziu jauciuosi puikiai. Ka dar norejau pasakyti. Ai. pries vocius geriau Alu ir dydeliais kiekiais. bet kai pradejo aukti galvojau kad nuo alaus. Tai net nebegeriu Alaus nei laso meciau ji lauk atsigeriu tik  naturalu produkta votkos  4u.gif bet geres negeres ta alu jie vistiek kaip zalciai dyksta. Is viso jau turejau 7 dabar auga 8 ir viena karta buvau pas daktarus kai buvo prie akies. Bet jei nieko ispudingo nepadare... ko negaleciau padaryti pats.  nekaltinkit higienos.  Nes prausiuos  daznai gal netgi per daznai. patalyne rubus keiciu kiekviena diena. ir vistiek tas brudas nepasiduoda. unsure.gif  gal atrodys juokinga bet man jau juokas ima is jo. netgi pries veidrodi kartais pagalbu su juo  4u.gif jis jau man kaip koks  draugas. ir nezinau kodel taip galvoju.. gal is nevilties viska perkeliu i kazka kito. neisivaizduoju. verysad.gif
*

patariu pasidometi kas daro kraujo perpylima ir venos i uzpakaliuka.tetis sako,kad cia vienintelis TIKRAI veiksmingas budas,kuri baudodavo armijoje,ir nebuvo nei vieno,kuriam nepadetu.nuo alaus tikrai nebus,nes kaip tik alaus mieles skiriamos kompleksiniam vociu gydymui.
juggernette
QUOTE(Magnifique @ 2012 02 06, 11:00)
patariu pasidometi kas daro kraujo perpylima ir venos i uzpakaliuka.tetis sako,kad cia vienintelis TIKRAI veiksmingas budas,kuri baudodavo armijoje,ir nebuvo nei vieno,kuriam nepadetu.nuo alaus tikrai nebus,nes kaip tik alaus mieles skiriamos kompleksiniam vociu gydymui.
*

as turiu dar viena sprendima del ju jeigu pasiteisins. SKaiciau visa sita foruma. nuo vakar 6 iki 4 nakties. Ir isvedziau tokia minty kad jis tikrai uzkreciamas. Nes kai dabar prisiminiau kada ir kaip jis uzaugo viskas pradeda aisketi. As pats save uzkreciu tuo bacila. Darysiu toki dalyka. kai jis uzsimarinuos. ir isbegs. Visus Rubus, patalyne visa kambari desinfekuoti. bei pats i karsta vonia iskarto atsigulti nuplauti tas bacilas. Jei sis variantas pades. bus viskas aisku. nes as uzsikreciau nuo draugo. Seip turiu daug ko parasyt bet kazi ar idomu kam. kaip ir nuo ko. unsure.gif
sena pažįstama
QUOTE(juggernette @ 2012 02 06, 15:05)
as turiu dar viena sprendima del ju jeigu pasiteisins. SKaiciau visa sita foruma. nuo vakar  6 iki 4 nakties. Ir isvedziau  tokia minty kad jis tikrai uzkreciamas. Nes kai dabar prisiminiau kada ir kaip jis uzaugo viskas pradeda aisketi. As pats save uzkreciu tuo bacila. Darysiu toki dalyka. kai jis uzsimarinuos. ir isbegs. Visus Rubus, patalyne visa kambari desinfekuoti. bei pats  i karsta vonia iskarto atsigulti nuplauti tas bacilas.  Jei sis variantas pades. bus viskas aisku. nes as uzsikreciau nuo draugo.  Seip turiu daug ko parasyt bet kazi ar idomu kam. kaip ir nuo ko. unsure.gif
*

Votys-tai streptokokas organizme. Reikalingas stipriu antibiotiku kursas 10-14 dienu ir visu rubu, kambariu dezinfekavimas.
MajaLi
Esu ir as sita bruda turejusi. Seimos gydytoja man buvo israsiusi vitaminu Lutein tai jie buvo padeje , o zaizdelems gyti labai gerai padeda Visnevskio tepalas (pirko mama turguje). O praejo man visos sitos nesamones pradejus maziau nervintis ir pailsejus gerai.
juggernette
o kaip manot ar vocio isspaudimui padetu toks dalykais kaip "taure" ta medicinoje kaip naudoja ?
JDA
per vaikystę ir paauglystę teko iškęsti daug skaudulingų vočių, galima sakyti jos perėjo visą mano kūną sakė kad reikia perpilti kraują, bet tada tais laikais niekas ir nesiėme to, tada buvo geras vočių tepalas "Višnevskio" dar kaip dabar pamenu ir tepdavau juo, dingo visos votys ar čia tik sutapimas, ar ne, kai pradėjau draugauti su vyru, kaip ranka nuėmė wink.gif
apolonas
Tutėtų cinkas padėt. Mėnesį pagerk kasdien po 45-50mg. O jei nėra jau to atsparumo, tai po to galima profilaktiškai naudoti po savaitę periodiškai kas vieną-du mėnesius.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.