Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai "Pabiručiai"

Plepam toliau ax.gif

QUOTE(tamsi @ 2009 02 17, 14:19)
Zinau,kad kartojasi,.bet kekviena kart vis lengvesne forma,taip mums daktare sake kai ligoninej gulejom  smile.gif Kai maziukas susirgo juo,tai Rusne tik viena diena paviduriavo ir viskas ,todel ir nebijau ,beto tik karta i metus jis gali buti  smile.gif

drinks_cheers.gif Su tuo visiskai sutinku, mes jau sirgom 3 kartus ir kuo toliau, tuo lengviau 4u.gif Bet vistiek serga cool.gif
Atsakyti
Dristu nesutikti blush2.gif Musu pirmas kartas buvo lengviausias, bet atsidureme ligonineje del amziaus, buvo 5 men. Antras kartas buvo sia vasara liepos menesi, buvo klaiku verysad.gif Trecias kartas, dabar, veme, l. viduriavo. Nesakyciau, kad tendencijos gereja... schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2009 02 17, 15:23)
Dristu nesutikti  blush2.gif Musu pirmas kartas buvo lengviausias, bet atsidureme ligonineje del amziaus, buvo 5 men. Antras kartas buvo sia vasara liepos menesi, buvo klaiku  verysad.gif Trecias kartas, dabar, veme, l. viduriavo. Nesakyciau, kad tendencijos gereja...  schmoll.gif  g.gif

Lengviau sergama kai antra ir t.t. kartus sergama tuo paciu virusu, t.y. pvz, rota. O jei serga rota, paskui nora, tai aisku ir skiriasi sirgimai. Beja, zarnyno virusai yra ne tik rota ir nora, yra dar entero ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smale @ 2009 02 17, 16:27)
Lengviau sergama kai antra ir t.t. kartus sergama tuo paciu virusu, t.y. pvz, rota. O jei serga rota, paskui nora, tai aisku ir skiriasi sirgimai. Beja, zarnyno virusai yra ne tik rota ir nora, yra dar entero ir t.t. 4u.gif


Butent! Erivera, sake, kad gydytojai nustate nora (reiskias musu grupeje siaucia sis), o Tamsi, kad jiems nebaisu roto rolleyes.gif
Atsakyti
o jei,man tik dabar i galva atejo,kad reik ir maziuka man savo i lopsiuka uzrasyt blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2009 02 17, 20:01)
o jei,man tik dabar i galva atejo,kad reik ir maziuka man savo i lopsiuka uzrasyt  blush2.gif  doh.gif


nieko baisaus, mes pries puse metu uzsiraseme smile.gif
Atsakyti
Anesia,

kaip jusu sveikata?

Mes sian jau darziukan nukeliavom...o jus pazyma is gydytojo emet?
mes kazkaip ne..ispuole tos svenciu dienos, o trims dienoms pazyma imt...??/ g.gif kazkaip sian elyte taip keistai paziurejo...kad be pazymos, ar ka...na bet ir su pazyma, nebent savaitei duotu..o mes savaite ir nebuvom...
zo...aukletojos eme ieskot kas cia ka uzkrecia...jei jau as imciau ieskot, tai idomu nuo ko mano vaikas nora virusu uzsikrete???? g.gif doh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Sveikata jau gerai smile.gif bet dar iki savaites pabaigos namie pabusim ax.gif pazymos is gydytojos irgi neemem schmoll.gif nes tik antradieni buvom, tai jau saukstai popiet, nei diagnozes, nei ka... mes 100 proc is darzo parsinesem, nes 3 dienas po ligos tik pabuvom doh.gif tarp kitko, nuo Eigirdes visa seima pasigavo (6 zmones) doh.gif

seip, aisku butu gerai, kad surastu nuo ko ligos prasideda... nes mes savaite darze, trys namie, 3 dienas dazre 1,5 sav. namie... pasaka be galo blink.gif jau as savaja vedu i darzeli, kai nei kosulio nei kartelio, nei snargliuko, nieko....

o daug vaiku grupeje?
Atsakyti
sveika...


vaiku pakankamai...gal apie kokia 12... o kad darze pasigauna tai cia faktas...tik kaip surast nuo ko ir ka daryt...tai nezinau...
o tu ka manai?
Atsakyti
Sveikos ,tai ieškosit nuo ko nora užsikretė,ar ir kitom ligom ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamsi: 19 vasario 2009 - 19:04
QUOTE(tamsi @ 2009 02 19, 19:02)
Sveikos ,tai ieškosit nuo ko nora užsikretė,ar ir kitom ligom ?


idomu kokiu budu zadat ta daryti? rolleyes.gif cia kiekviena diena reikia sedet darzelyje ir ziuret kuriam vaikui snarglys po nosim nutises doh.gif be sansu tokios paieskos, nebent su aukletojom sneket, kad informuotu tevu komiteta koki, kurie vaikuciai vedami sloguojantys/kosejantys etc. del visu viduriavimo ligu, tai irgi ne kas...

geros naujienos - mes jau pasveikom, ir pirmadieni zygiuosim i darzeli. mazoji labai pasiilgo muzikos uzsiemimu, jau namie soka ir rodo kaip soks darzelyje wub.gif
smagu kad ir ant uzgaveniu pasveikom, bus mazajai atrakcija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erivera @ 2009 02 19, 15:32)
sveika...
vaiku pakankamai...gal apie kokia 12... o kad darze pasigauna tai cia faktas...tik kaip surast nuo ko ir ka daryt...tai nezinau...
o tu ka manai?


Erivera, pakalbejau vakare su vyru, isaiskejo, kad tave apgavau blush2.gif gydytoja parase mums pazyma, tik jis man uzmirso pasakyti ax.gif
o del sirgimo neturiu as jokiu minciu, nu kaip mes ir ka issiaiskinsim? g.gif nebent prie duru patikrinimo posta daryt ir kiekviena ryta visus vaikus tikrint lotuliukas.gif
ir man labai idomu, kokiu budu aukletojos zada surast nuo ko noro virusas atejo... g.gif

QUOTE(tamsi @ 2009 02 19, 20:02)
Sveikos ,tai ieškosit nuo ko nora užsikretė,ar ir kitom ligom ?

seip noro, tai yra labiau atsitiktinumas negu desnis. As labiau noreciau, kad sloguojanciu ir kosinciu vaiku nevestu i darzeli, nes tas tai uzk... juodai (atsiprasau uz riebu pasisakyma blush2.gif ) Bet kaip su tuo kovoti ir ka daryti neturiu minciu... schmoll.gif

Laukine, saunu, kad pasveikote, mes irgi pirmadieni eisim smile.gif O darzelyje bus kokia svente uzgaveniu proga? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anesia: 20 vasario 2009 - 07:58